Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

sabinacienova
6. pro 2013

Ahoj je mi 15 a bojím se že jsme těhotná.. Měla sem ze svým klukem sex no spíše taková rychlovka menší a nevím jestli se do mě udělal nebo neudělal. Ale od té doby mě štípe močení.Pokaždé když jdu na malou. A k tomu mám menstruaci. ☹

janiczka
14. pro 2013

Ahoj holky ! Ted si budu sypat popel na hlavu a pripadat s jako blbec , ale urcite budete znat odpoved. Snazime se o mimco. Na bezne kontrole mi doktorka ukazovala zloutkovy vacek s vetou "to, jestli jste tehotna vam zatim rict nedokazu". Je to samozrejme brzy i na srdecni akci. Ale...- kdy se ten zloutkovy vacek tvori? Po oplodneni? Nebo s ovulaci. Nejak mi to nebere hlava 😲 dekuji za odpovedi, jsem blbec, nikde sem na to odpoved na netu nenasla 😖

janiczka
14. pro 2013

@janiczka a uz jsem odpoved nasla🙂

enalga
16. pro 2013

@sabinacienova Tak to těhotná nejspíš nejsi, ale dojdi si do lékárny koupit Urinal. Tipla bych to na zánět močových cest. A pro jistotu si zajdi na gynekologii pro antikoncepci 😉

help1111
18. pro 2013

Ahojky 🙂) Jedůležité jestli neplánovaně otěhotním před nebo po menstruaci? Děkuju moc za odpověď.

help1111
18. pro 2013

@sabinacienova Ahoj..stalo se mi něco podobného..no spíš uplně stejného:( a je to asi týden zpátky. Bojím se zeptat mamky, nebo se s ní o tom poradit. Těžko říct, jestli je to planný poplach nebo průser:(

cervenakarkulka
26. pro 2013

Ahoj holky, už potřebuji s někým pořešit svoje trápení a vzhledem k tomu, že nechci, aby to někdo z okolí věděl, rozhodla jsem se napsat vám. Zhruba od října neberu antikoncepci a s přítelem jsme všemu nechali volný průběh. Vím dle kalendářního výpočtu, kdy bych měla mít ovlulaci, ale jinak jsem si jí nehlídala. Ted už mám týden zpoždění, večer občas nevolnost, hlavně se mi zvedl žaludek ze štědrovečení večerě ☹ a hlavně mě dlouho pobolíval podbřišek. Ted už ustal, jen občas píchne. Těhotenský test jsem si dělala dnes ráno a negativní. Máte někdo zkušenost, že se vše ještě obrátilo a třeba za týden by mohl být pozitivní? Už jsem se hodně upnula na myšlenku toho, že jsem těhotná a bojím se, že tomu tak nebude a nakonec budu smutná ☹. Doktorka bude ordinovat až 6. ledna, takže do té doby jsem odkázaná jen na těhot. testy z lékárny.
Díky, že jste mě vyslechly a třeba poradíte. Díky holky

cervenakarkulka
26. pro 2013

@sabinacienova přesně tak, zanět močáku, skoč si pro urinal a hodně pij! 🙂

fijolka1610
28. pro 2013

ahoj chtela bi se zeptat jesli muzu bit tehotna gdis mam bazalni teplotu 37.3 uz tretiden uz treti den dekuij 🙂

andimujci
1. led 2014

Ahoj devcata!Mam mensi problem...pri kradezi me penezenkzy mi zmizel i kalendar s ms a protoze jsem to dostavala nepravidelne,udelala jsem si dva testy.Na obou okamzite dve carky, samozrejme cuch jako ohar, na prsa se mi nikdo nesmi ani podivat jak boli, nalady silene a doktorka ma otevreno az 6.1 takze napeti stoupa!! Neda se jinak zjistit, domacky, jak daleko jsem a jestli je jeste cas na potrat to cekani je strasnd.......

golla
1. led 2014

@andimujci bez termínu poslední ms nezjistíš, jak daleko jsi. Ale potrat jde udělat tuším do nějakého 15. týdne, ikdyž za mě je to rozhodnutí, které se nesmí uspěchat..

andimujci
1. led 2014

Tak to je v haji a to cekani je neskutecne a potrat jde udelat do 13. Tydne a urcite to neuspecham neboj. A dekuji

golla
1. led 2014

@andimujci jsi už rozhodnutá?

berenika39
1. led 2014

@andimujci můžeš jít na pohotovost, že máš bolesti, že jsi asi těhu, zkontrolujou. a budeš vědět. ale budu upřímná - je mi z toho ouzko. antiko nic?

golla
2. led 2014

@berenika39 mě taky, nedokážu si představit, že bych měla něco podobného řešit s tím fazolkem, co mě uvnitř kopká.. :o(

betelgeuzz
2. led 2014

@andimujci existují i těhotenské testy, které by měly ukázat, v kterém týdnu jsi.

skofinka
15. led 2014

AHoj už před dvouma měsícema jsem vysadila anti abychom se pokusily o MM a tedkon jsem dostala o tyden drive mesicky. Je mi zle ale tehotesky testik negativni. Muze te mi poradit jsem neskusena :D

janajens
23. led 2014

Menstruace jen dva dny a slaba z prsu kdyz si zmacknu tece bilo zluta lepkava hmota nejsem tehotna poradte

berenika39
23. led 2014

@janajens ano, jsi.

janajens
24. led 2014

@berenika39 neverim tomu

nelinkathomas
10. únor 2014

ahojky chci se zeptat mela jsem nechraneni sex uz uplynuly 3 dny o toho dne a nejak me boleji prsa a poboliva me v podbrisku muzu byt tehu,stalo se to nekomu a byl tehu diky za odpovedi 😉

ariellaida
18. únor 2014

@apollo11 Hihi, prej jako pes - si mě rozesmála :D

podkolka
7. bře 2014

Dobrý den, chtela jsem se zeptat vynechaly mi mesicky ale nemam zadne bolesti prsou nemam zadne před menstruacni bolesti a doktor vyloucil i cystu je nejaka moznost ze jsem tehotna? dekuji za rady🙂

hedusska
7. bře 2014

@podkolka je to možnost..mě ze začátku taky nic nebylo..🙂 počkej pár dní a zkus test.🙂

josefina79
19. bře 2014

@skofinka co je to MM???
Po vysazení antiko bývá cyklus rozházený, ať si gynekologové vyprávějí o neškodlivosti antikoncepce co chtějí.... Spousta holek má potom rozhozený cyklus, to ale neznamená, že nemůžeš otěhotnět.
Jen je důležité vysledovat, kdy máš ovulaci - to můžeš buď měřením bazální teploty (dost složité a nepraktické) a nebo přes ovulační testy.
Takže když víš, kdy jsi měla ovulaci, tak těhotenským testem můžeš testovat tak po 2 týdnech od OVU, to už by test měl být pozitivní.
Tak ať to brzo klapne!
Fakt doporučuju ty ovulační testy, hlavně kup nějaké spolehlivé a testuj pravidelně. Já mám dobrou zkušenost těmi růžovými (stejná firma, co dělá Mamatesty těhotenský), ty ukazovaly vždycky splehlivě. Jo a je lepší testovat odpoledne než ráno.

aktata
19. bře 2014

@nelinkathomas ... mě bolel podbříšek už 2 dny po styku a taky jsem špinila slabym hnědym výtokem

pajuszka
2. kvě 2014

Ahojky chtěla bych se Vás touto cestou zeptat kolik dní po pohl.styku je nejlepší si dělat těhu test?děkuji

marketovna
5. kvě 2014

@pajuszka no hele já měla pozitivní test cca 12 dní po styku....příznaky jsem měla po týdnu....

pajuszka
6. kvě 2014

Já měla styk hned po den po ukončení MS a poslední týden je mi divně mám křeče v břiše včera jsem cítila na jazyku takovou divnou pachut s testem ještě čekám.Po 10ti dnech se mi něco ukáže?

kristynka18
4. čer 2014

Dobrý den , ve 2013 jsem byla tehotná v 29+1 tt jsem porodila po 14 dnech jsme o maleho prisli ... byla jsem na operaci hned po porodu se slepakem od te doby se snazime o mimi nemuzu z toho az spat ted jsem mela ms drive jen tri dny a ted vubec od te doby mam hnede vytoky jeme a ms jeste ne tak snad uz to konecne vyslo ms jsem mela mit 24. teho . bojim bojim mela jsem rizikove tehotnenství a ted se fakt bojim ale doufam ze uz snad ... prijde mi ze jsem od te doby tehotná stále :( :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru