Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

pipinka
26. črc 2010

jj je tam něco malého.asi 4MM

nevestinka2010
26. črc 2010

ahojte, pipi, tak vidis
ale 4mm je na 4tt moc, to mam teprv ja 😉
Niko, tak co noveho?
ja docela ok, ale nevolnosti se stupnujou, nezvracim, ale je to tak na hrane... 😅

pipinka
26. črc 2010

no nevím,takhle mi to řekla dr-taky nezvracím,ale moc mi k tomu nechybí

saminomimino
26. črc 2010

ahoj Luci,no já čekám opět ortel,v neděli by měla dojít MS ale nějak tomu nevěřím,tedy tomu že by to vyšlo,ale uvidím..Jako vím že jsme se snažili úplně nejlíp jak to šlo měla jsme i ukázkovou ovulaci no ale záleží na mnoha faktorech a především i na funkčním vztahu a ten náš jde pomaličku do kytiček,chvílu je dobře ale teď je to zlý,mimo to mám pocit že má premenst.syndrom ale příjde mi to brzo,jsme hrozně podrážděná no řekla bych klasika před MS jen fakt nějak brzo..snažím se to neřešit ale v hlavě mi leží že to zase určitě nevyšlo..
Já teda musím říct že jsem ani nevedala že jsem těhu bylo mi nádherně celých 9 měsíců jen mě první týdny bolela prsa
Tak se držte těhule moje!!

nevestinka2010
26. črc 2010

Niko> tak to drzim place a mozna spis vic na vylepseni vztahu nez tehu, lepsi je mit usporadano tohle, tak snad to zvladnete, urcite bude dobre a mimi pak prijde brzy!
Ted je mi celkem zas fajn, jako moc si nestezuju, ale dopoledne to bylo fakt neprijemne 😕

pipinka
27. črc 2010

ahojky,jak se máte?
Chtěla jsem se vás zeptat.Máme s přítelem vztah 8 let a za celou dobu je mi věrný.Nyní když se chceme milovat, nejde mu to.prý už si na mne moc zvykl a moc ho to nezlobí.myslíte že je problém v tom, že má neustále stejnou partnerku nebo je problém jinde?Moc mě to trápí.
děkuji

ivett25
27. črc 2010

@pipinka, tak to, že by měl být problém ve stejné partnerce, je blbost. Já jsem s manželem 7 let, věřím mu, věřím tomu, že mi byl a je věrný (nejsem naivní, vím jací jsou chlapi, ale prostě je jich pár, kteří nevěru nepotřebují) a problém v sexu vůbec žádný není.
@pipinka, spíše popřemýšlej, jestli není moc unavený, nemá problémy v práci, atd. Ale chybou v partnerce, bych se netrápila. 😉

leeena_4
27. črc 2010

ahoj holky, jen jsem nakoukla a s dovolením odpovím pipince: bohužel myslím, že není normální, že mu to po 8 letech přestane jít s tou samou ženou ☹. manželé spolu spí celý život a taky jsou "zvyklý". Nevím, kde je problém, ale to, co uvedl mi moc pravděpodobné nepřijde. Nemá třeba nějaké stresy v práci, nebo nějaké vážné starosti?

pipinka
27. črc 2010

máme problémy ve vztahu, nějak nám to neklape.Říká mi, že chce zkusit něco jiného.Mám mu to dopřát?

leeena_4
27. črc 2010

pipinka: cože? vy chcete miminko a ty přemýšlíš, že mu dopřeješ jinou ženskou, aby měl změnu? 😨 Tomu teda vůbec nerozumím 😒 Jste svoji?

pipinka
27. črc 2010

bydlíme spolu už sedm let.jsem ve čtvrtém týdnu podle doktorky, on to ještě neví, zatím mu to nechci říkat,jelikož nevím na sto procent. On říkal, že chce vyzkoušet i jinou ženskou než jen mne.když jsme se poznali, byl panic a ještě nic jiného nevyzkoušel. Poradíte mi?nevím co mám dělat a půjčovat se mi ho rozhodně nikomu nehce.Jsem taková zmatená , že nevím co dál.

leeena_4
27. črc 2010

pipinka: tak to ti tu situaci nezávidím. Kdy jdeš k doktorovi? Podle mě si tohle měl rozmyslet dřív, než jste se začali snažit o miminko a tohle je od něho dost sobecké ☹. Drž se a hlavně mysli na zdraví svoje i toho semínka, co máš v sobě 😉 Vůbec nevím, co bych ti poradila, já bych to nesnesla, kdyby chtěl "vyzkoušet jinou " ☹.

pipinka
27. črc 2010

děkuji,snad to bude vše dobré.Víš on mi dříve dopřál muže k nám do postýlky a líbilo se mu to,ale já se nedokážu dívat na něj jak se miluje s jinou.Není to sobecké,že on mi to dopřál a já jemu ne?K dr jdu příští týden ve čtvrtek.

leeena_4
27. črc 2010

no, pokud to máte takhle, tak mu to může připadat sobecké, že on ti to dopřál a ty jemu ne. Nemám s tím zkušenosti (ani nejsem ten typ), ale asi když to má nějaké pravidla, která zabraňují tomu, aby se ti dava pak stýkali sami, tak trojka asi jde. No, měli byste si o tom hlavně popovídat upřímně. Jestli jde o to, že chce jen zkusit něco jiného, nebo jestli máte nějaké jiné problémy. Nemyslím, že v situaci, kdy vám to neklape to vyřeší třetí v posteli. Ale ta komunikace je fakt hodně důležitá. A určitě dost změní i to, až se dozví, že bude táta

pipinka
27. črc 2010

jj snad ano.Snad mimísek bude růst tak jak má.Taky si myslím,že to třetí v posteli nevyřeší.No uvidím co se s tím dá dělat.Nevím co mám dělat, nevím jestli není někdo další mezi náma,fakt nevím.Ach jo.Vůbec jsem nemohla spát, to už bylo po třetí co mu to nešlo, normálně to vzdal.Brečela jsem, toto se nám nikdy dříve nestalo.taky hodně často říká, že už ho to nezlobí jako dřív, že ho má malého a já že i mám velku, že moc necítí......Nechápu vůbec nic ☹

saminomimino
27. črc 2010

pipi proboha proč si děláte dítě??Takový nefunkční vztah,co si myslíte že si dítětem pomůžete,a co ten maličkej na toho jste asi moc nemysleli,no promiň mi upřímnost ale vím co to je mít dítě a nikdy bych ho nedělala do rozpadajícího se vzathu,je to od vás nezodpovědné,teď když si těhu by si se měla šetřit být v klidu a né řešit třetího do postele,jako nezlob se na mě ale jestli byl manža panic není divu že chce jinou,pro člověka není přirození mít v životě jen jednu ženu,jako vyzkoušet ,než se usadí ale toto jste měli vyřešit předtím vždyť i on je trotl,přece mohl tušit že když máte nechránění sex můžeš být těhotná proč to tedy dělal když chce zkusit i jinou ženu.Opravdu mě to namíchlo,chudák dítě není nic horšíne než když se vyvýjí v nefunkčním vztahu,víš jako to na to semínko které brzo začne slyšet působý a víš jaké jsou pak porody takto počatých dětí a co teprve život po porodu,možná ti to odemně příjde hnusné ale když už jste se zachovali jako děti,a udělali si mimino,tak se k tomu postavte čelem zaprvé mu to řekni,ať je to či není pravda spíš těhu si a to je fakt a pak uvidíš co dál každopádně si nemyslím že ti nezahne,bude chtít jinou ženu na zkoušku a ty mu to musíš dopřát jinak ti uteče....
Každopádně se ty vzchop,není čas na hroucení a stresy,čekáš dítě,ani nevíš čo tě ještě čeká,poroste ty břicho,porod šestinedělí a pak ten malej uzlík až do konce života tvůj,musíš být sakra v pohodě a rozhodně to chlapovi řekni má právo vědět že čekáš dítě!!

sonapokorna
27. črc 2010

@pipinka Ahoj, myslím si, že je to úplný nesmysl dovolit mu jinou ženu. Určitě se mu to zakázané ovoce bude líbit, alespoň do doby, než si uvědomí, že mu více sedíš ty, ale i to už může být pozdě!!! Teď si nech potvrdit těhu a řekni mu to, třeba se jen nudí, nebo má jiné problémy a tohle by to mohlo vyřešit...

saminomimino
27. črc 2010

já tedy nevím já i jako žena si neumím představit že bych v životě měla jen jednoho muže,a nejde o to že bych zákonitě musela být k...ale prostě není to přirozené a pro chlapa už vůbec ne.Věřím že kdyby můj chlap měl jen mě nikdy jinou že by mi utekl a myslím že i já jemu,je to o kompromisech ale toto měli vyřešit před tím než do toho zatáhli malého človíčka..

pipinka
27. črc 2010

sami to já vím taky.Měli jsme dohodu, že se budeme snažit.Než jsme začli, rozumně jsme si popovídali o tom co chceme ate´d je to vše jinak.Miminko je na cestě a on najednou neví jestli to dítě chce.každopádně mu to dnes řeknu ať se děje co se děje

saminomimino
27. črc 2010

to to si uvědomil brzy když už jste se začali snažit,to je fakt trošku divnej,no řekni mu to, lepší svobodná matka než dítě nefunkční rodině s hádkama

pipinka
27. črc 2010

ano určitě mu to řeknu a radši budu sama

nevestinka2010
27. črc 2010

uf, teda nevim co rict 😨 asi jsem z jiny planety 😅

saminomimino
27. črc 2010

pipi drž se!!

saminomimino
27. črc 2010

luci,taky to jde mimo mě,sexuální život je lepší pořádně vyřešit a pak si najít partnera pro rodinu, plánovat ji s panicem je vždycky vabank,myslím si to já,nevnucuji 😉

nevestinka2010
27. črc 2010

@pipinka > a tobe neprijde divny, ze on se smiril s tim , ze te o... nekdo jiny? 😖

saminomimino
27. črc 2010

Holky nevíte,může ovulační test vyjít slabě pozitivní i naprosto mimo ovulaci i plodné období?

andilekpanenka
27. črc 2010

Ahoj holky, dlouho jsem se rozhodovala zda napsat, ale proč ne 🙂 Antikokoncepci neberu již od 03/2009 a od května 2010 se snažíme o bobulku. Bohužel zatím nic a já jsem si až po přečtení pár řádků zde, uvědomila, že by mohl být někde nějaký problém 😢 tak nevím MS má přijít 30, nemám žádné příznaky, až na to, že mi je občas divně a dnes jsem musela i zkrátit procházku s pejskem, protože se mi chtělo hrozně zvracet. Za celou dobu jsem neřešila ovulaci, ani si neměřila bazální teplotu (popravdě ani nevím jak vše vypočítat). Celkem mě rozhodil přítelův kolega z práce, když mi řekl, že je divnej, že se mu to tak dlouho nedaří, že jemu to trvalo 2 měsíce. Já si ale myslím, že je to u každého jinak. Asi bude načase navštívit MUDr? Kdy tedy má smysl si vůbec nějaký test dělat?

momin
27. črc 2010

@andilekpanenka ja bych byla jeste v klidu... 😉 Doktor ti pro zacatek stejne poradi bud merit teplotu nebo koupit OVU testy.. my se o mimco snazime od ledna a ja zatim nedelam jeste ani jedno.. nechavame tomu porad tak nejak volny prubeh... 😉
Jee a pardon ze sem vam sem vlezla.... 😅

ygreen
27. črc 2010

@andilekpanenka já mívala nepravidelnou MS mezi 28 až 45 dny, nevěděla jsem kdy ovuluju,a le v prosinci jsem se cítila divně, grkala jsem - vracel se mi vzduch ze žaludku, neměla jsem stejné chutě a testy byly pořád negativní. Ale za chvilku se tam druhá čárka objevila. Zkus si koupit hodně citlivý test - dobrý je Rapiclear nebo tak ějak - chce to aby byla jednotka citlivosti 10. A neboj - já třeba v ranní moči neměla druhou čárku a v odpolední najednou jo. 7.1. jsem měla silnou čárku na citlivém testu a 9 byla slabá, ale zase byla čárka na méně citlivém testu.
Test si udělej až toho 30tého nebo pokud to není líto peněz tak den dva předtím tomůžeš zkusit,a le dokud to nedostaneš, je pořád šance 😉

nevestinka2010
27. črc 2010

@andilekpanenka > pritelova kolegu vubec neres 😉 to vis ze je to u kazdeho jinak... je dobre dat dokupy udaje jako > mas pravidelnou ms? > mivas nejake priznaky ovulace? > mate s pritelem dobry zdravotni stav, stravu, dost vitaminu? > milujete se ve vhodnem obdobi obden? mela si nejake operace bricha a riziko srustu? neboj, jsi mladoucka, za chvili budes v tom, ani nebudes vedet jak 🙂 vydrz do patku, pokud to neprijde testuj 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru