Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

jajinka27
14. říj 2010

tak u nás se čeká na ms, zatím bez hormonu a pokud nic tak za 3 tydny kontrola a uvidime co dal 😒

mami29
14. říj 2010

@jajinka27 ahojky ja taky cekam a cekam a zatim nic. 🙂 😉

kkoberova
14. říj 2010

@jajinka27 no upřímně byla jsem trochu nafouknutá a cítila jsem každý měsíc, že by se to mohlo probudit, bolesti byly, ale ne takové jako když jsem to vždycky měla. Bolesti jsem měla až teď po třech měsícíh když mě píchla injekci na vyvolání, ale taky to nebylo tak hrozné

kkoberova
14. říj 2010

Jinak zítra jdu n agyndu tak jsem zvědavá jak pochodím, zd ami nasadí nějaké hormony či nikoliv,, zítra budu informovat

jajinka27
15. říj 2010

já si koupila femigard a uz ho uzivam tak uvidim zda se to nejak srovna, kamaradky na to pěly samé ody 😀

mami29
15. říj 2010

Ahojky tak mrska se dostavila ☹ , ale telo funguje jak ma 🙂 a za 14 dni dalsi snazeni.musime nejak vic se snazit. 😀

jajinka27
15. říj 2010

@mami29 tak gratuluju, je dobry vedet ze fungujes v pohode 😉 a priste uz se treba podari 😵

jajinka27
16. říj 2010

a já to dostala jupííí

kkoberova
16. říj 2010

Ahojky tak jsem byla na gynde a sliznice stále nízká,, před tím byla 4mm a včera 3mm, no je to hrůza. Proč ta příroda nejd eovlivnit,, chjo :(. Tak jsem si koupila kontryhel a budu doufat, že mi pomůže plus vitamýny pro snažilky. 😖

lukyte
16. říj 2010

@mami29 Ajoj tak jsem ráda že ty jsi v pořádku a nezoufej třeba se nám zadaří zaráz 😉 My od "zitra" můžeme začít se snažílkováním 🙂

jajinka27
16. říj 2010

@kkoberova a zkoušela jsi ten femigard? dvoum kamarádkám to upravilo cyklus a otěhotněly do 2 měsíců

kkoberova
16. říj 2010

@jajinka27 O tom jsem ještě neslyšla copak to je?

jajinka27
16. říj 2010

@kkoberova je to směsice bylinek, napomáhá to ke srovnání cyklu, ovulky atd 🙂 vymslel to snad dokonce gynekolog ale to nevim jiste
jukni http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html

kkoberova
16. říj 2010

@jajinka27 aha děkuji za info, beru každou radu. Prosím ještě se chci zeptat jak mají ukazovat OVU testy?Protože mě se ukazuje v kontrolní silná čárka a v testovací taky ale světlá a to od začátku co testuju uvulaci ale připadá mik že by to mělo být buď jedna nebo dvě.. Jsem z toho zmatená

aemmi
16. říj 2010

@kkoberova ty ovulační testy jsou prý hodně nespolehlivý 😅 já jsem se na ně vykašlala, bych utratila majlant 🙄 ...jinak myslím, že je důležitý, že tam ty čárky jsou dvě, nemusí být stejně silné...aspoň jsme to tam talkhle četla v příbalovém letáku...

aemmi
16. říj 2010

@kkoberova a femigard můžu doporučit vřele 🙂 mně krásně srovnal cykly a posunul ovulaci (společně s drmkem teda)

jajinka27
16. říj 2010

@kkoberova zkoušela jsem ovu testy jednou a okamžitě zavrhla, pro mě bylo spolehlivé měření teploty, dokonce jsem si natahovala budíka na 6tou ráno i o víkendu aby to bylo spolehlivé a bylo 🙂)) 5 měsíců jsme se snažili jen tak a pak jsem měsíc měřila a další otěhotněla 😵
zkus ten femik, fakt to srovna cyklus 🙂)

kkoberova
17. říj 2010

@aemmi no co mám letáky já tak by se měli ukázat dvě stejně silné a pokud se to ukazuje takhle jedna světláa druhá slabší tak je to negativní.Už jsem z toho nešťastná, protže mi to takhle ukazuje pořád ☹

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova pry kdyz je ta carka slabsi na ovu testu tak by mela ovulace dojit do 24 hodin alenechci kecat

kkoberova
17. říj 2010

@kajulka001 NO a to mě právě mate, protože mě so to takhle ukazuje už týden

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova aha no ja ovulacni testy nikdy nepouzivali ale holky z diskuze to tak rikali ze kdyz je slaab ze by ovulace mela byt do 24hodin

kkoberova
17. říj 2010

@kajulka001 V pohodě,,stejně mi připadá že se tady ptám na něco co Vy už máte zmákmuté 😒

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova ja ani u prvnoho zadna ovulace teplota nic takoveho proste jsme se milovali jak se nam chtelo a cekali az se miminku bude chtit asi cca po 4 mesicich jsem otehotnela ted se nsazime o druhe a uplne to same sice jsem na chvili premysela na ovu testy ale pak jsem si to rozmyslela rekla jsem si ze budem pokracovat jak u prvniho a dnes den spozeni mrchy a delam test a tam druha slaba carka porad dost slabounka ale viditelna tak uvidim jestli bude silit

kkoberova
17. říj 2010

@kajulka001 tak to ti budu držet palečky, aby sílila a nebyl to jen duch

kkoberova
17. říj 2010

čekám na OVU jak na smilování, jsem zvědavá jestli budu mít OVu vůbec, protože jsem to ted měla poprvé od vysazení HA a to jsem to vysadila v červnu a musela jsem jít na vyvolávačku

kkoberova
17. říj 2010

Těhotenské testy děláte až když má přijít MS a třeba se opozdí? Nebo i dříve?

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova on uz to neni duch uz je to carka ale slaba v tydnu jsem mela ducha pak mi prislo ze uz tam ani ten duch neni tak sem zlosti vsechny ty testy co jsem si delala v tydnu vyhodila a kdyz ani dneska neprisla mrcha tak jsem rano hodila test ale nebyl uplne z ranni moci kdyby jo treba by byla jeste silnejsi

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova ja zkousela pvni test tyden pred mrchou ten plastovy mel by byt citlivejsi a byl tam stin druhe carky pak jsem cely tyden delala mamatest 10 to jsou ty obyc papirky a tam byl slaby duch a dneska na mamatestu slaba carka

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova ale je fakt ze carka se tedy ukazala az druhy den po vynechani

kkoberova
17. říj 2010

@kajulka001 tak to bys mohla být těhu,,, to by bylo super,, pak musíš poslat nějaké bacílky, abychom taky nějaké chytly 🙂 držím palečky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru