Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

jenyska4
18. srp 2013

@laurinka1989 jáá to měla Laury taky tak a byla těhu 🙂 někdo to má dříve a co jsi nebo ne? 🙂

terulinda18
18. srp 2013

Opravdu jsem myslela že před 3-4 DNY jsem měla pohlavni styk 🙂 proto se ptám kdy to poznám když jsem měla před 3-4dny sex

terulinda18
18. srp 2013

Ne opravdu jsem myslela před 3-4 DNY a proto nevím kdy to poznám když den po styku jsem si dělala test a nic se ještě neukazalo

terulinda18
19. srp 2013

Ahojky mám otazecku 1. Pohl. Styk jsem měla zhruba před týdnem a 2. Pohl. Styk jsem měla cca před 4-5 DNY včera jsem si dělala testik a zatím mi to nic neukázalo ale je mi blbě mám pocit jako by mi něco tlačilo žebra nahoru chutě nemám strašný návaly nevolnosti mám a tlaky v břiše MS už měli dávno přijít a nic myslíte že jsem tehu? A kdy to poznám podle testu nebo spíš kdy si ho mám udělat když jsem měla sex cca před 4-5 DNY

sukynecka01
20. srp 2013

Ahoj taky jsem zasáhnu, vždy jsem měla menstruaci cyklus 28-29 .. v červenci jsem jí měla dostat kolem 26.7 jenže jsme jela k moři tak 20 tého jsem nasadila prášky na oddálení . Po celoudobu dovolené mi bylo nevolno , pálení žáhy zlepšil se mi čich, jenže byla jsem u doktora před odjezdem a nic . Takže vše z prášku , vysadila jsem to 27 brala jsem ráno a večer 27 sem brala jen ráno menstruaci jsem dostala 31.7 skončila 2,8 , ale zase bze úspěchu asi následky po prášcích . Takže jsem si spočítala, že plodné dny by mohly nastat od 14 .8 do plus mínus 17 tého s přítelem jsme měli sex i před plodnými dny. Po sexu jsem vyčetla , že je lepší nevstávat , měla jsem podložený zadeček , takže jsem nohy dala nahoru a nechala plus mínus 15 min v klidu . Ale něco vyteklo né pokaždé , takže jsem z toho zklamaná dělala jsem si test vím je to moc brzo , ale myslela jsem že bych už mohla být předtím , také nic. Čekám ted na menstruaci do konce měsíce , pobolívá mě podbříšek ted už ani ne , Ale 14 dní zpátky a trvalo to asi týden ne.li dýl doktor říkal , že mi nic není . Jsem tam mě píchlo v břišku , před 3 dny mě začaly bolet bradavky od včera mám nalité prsa jako před menzes takže nevím asi se dostaví , ale je to dost brzy mám i tvrdší břicho a citím se nafouklá , čich pořád stejný cítím prostě víc :/ nepočítám , že bych zapadla hned na první pokus jen doufám .
Začala jsem včera brrát kyselinu listoovu a pokud se to nepovede budem zkoušet dál .

sarkad2856
20. srp 2013

@terulinda18 Test bych udělala asi tak za 5 dní to by se měl ukázat aspon duch,pokud si otěhotněla 😉 10-14 dní po oplození by tam měl být 😉

sarkad2856
20. srp 2013

@sukynecka01 Ahoj,test má cenu dělat až tak 10-14 den po oplodnění jak jsem již tady psala výše.To by se měl ukázat duch na testu nebo slabá čárka 😉 ještě bych počkala a testla až potom

jenyska4
20. srp 2013

@terulinda18 Ty jsi, ale kozenka to víš, že test Ti den po styku neukáže vubec nic .-) vajíčko prvně putuje do dělohy než se uhnízdí a začne produkovat hormon HCG dle, kterého Ti test ukáže čárku nepoznáš nic. Po odběru krve po 8 dnech a v testu tak ten 11 nejdřív, ale některé holky to poznaly už deset dní od tulení 😉 Nebuj a ještě pět dní vydrž a pak nám písni jak to dopadlo ju

jenyska4
20. srp 2013

Holky ve čtvrtek jsme se snažili o mimi páč jsem měla pozitivní test a dva dny na to nafouklá, myslela jsem, že fakticky uletím, podbříšek bolel fest...kontroluji si čípek a mám ho uplně vzadu tvrdý a kolem něj prostě lepkavý bílý jakoby krém? Nevím jak to líp popsat, dnes se probudím bolest v krku na jedné straně, ale jinak mě nic není...žádná viroza prostě mě jen bolelo v krku, nemívám to. Myslíte, že se zadařilo? Měla jste to taky některá hoodně by mě zajímalo jak vypadalaVáš čípek, když jste otěhotněly...zeptala bych se ve své diskuzi, ale jsem uplnej blb na tohle a nemužu přijít na to jak si ji založit, aby mě odpověděly ty co čípek sledovaly🙂 díky holky za rady

sukynecka01
21. srp 2013

Takže když menstruace poslední začla 31:7 měla by bát ovulace plus mínus 11.8.15.8 měli jsme sex i před ovulací
test jsem si dělala asi před 4-5 dny to by bylo ještě brzo nejnižší citlivost , jenže pi 5 minutách bez čárky , tak jsem ho vyhodila , ale četla jsem že holám se duch ukázal i po hodině. Ale myslím že už to není platné nebo jak to je?
A myslíš , že by mi dnes test s vyšší citlivostí něco ukázal ? Menstruace má dojit kolem 28.8

terulinda18
21. srp 2013

@jenyska4. :D. Já jsem totiž byla jednou těhotná a Ja to měla v sobě mrtvý tak mě to celkem vzalo takže bych byla ráda kdyby to klaplo je mi 18 a strašně chceme mimi a mám ještě otazecku myslíš že když mi je vždy na večer blbě skoro vše mě rozbreci a nemám teď vůbec chuť k jídlu a bolest hlavy pobolivani v podbřišku tak myslíš že to jsou příznaky? Takové stavy mám už 3 nebo 4 den a břicho mám nafoukle a prsa mě pobolivaji

kaii
25. srp 2013

Ahoj přítel jsem do mě 2x udělal, a mám docela strach že budu těhotná i když beru antikoncepci... Miminko ještě nechci nejsem ani jeden připravený... za jak dlouho poznám že jsem v tom, musím počkat do MS? ☹ prosím o rychlou odpověd 🙂

veruunek
25. srp 2013

@kaii Někdo to pozná hned po oplodnění, jiný až s vynechanou MS, ale mě to test neukázal dřív, než v den očekávané ms, a to jsem stejně musela lovit duchy, ale ještě ten den mi těhu potvrdila doktorka z ultrazvuku. Ale pokud bereš antikoncepci pravidelně, je opravdu minimální pravděpodobnost, že bys otěhotněla. Já jí brala pravidelně čtyři roky a s přítelem (teď už manželem) jsme neřešili, kam se a kolikrát udělal, těhu přišlo až po vysazení prášků.

martaskaaa
25. srp 2013

@kaii Antikoncepci beres snad i proto,aby se mohl do tebe udelat ne? Vy to tak nepraktikujete normalne? Z tveho dotazu jsem to tak pochopila. To ji brat nemusis a muzete pouzivat kondom... 😀 tehotna bys na 99% byt nemela,pokud ji uživas jak se ma. Nevim tedy co plašis? Tvuj dotaz mi prijde jak od 15ti lete pubertacky

kaii
25. srp 2013

@veruunek děkuju nervozita opadla, ptám se z důvodu, že kamarádce se to stalo brala prášky a otěhotněla. 🙂
@martaskaaa Ne nepraktikujeme dáváme si pozor z již napsaného důvodu 🙂.... Děkuji za názor 🙂

veruunek
25. srp 2013

@martaskaaa Já jí docela chápu, i v mém okolí přibývá případů pravidelně zobajících, a přesto těhotných, ale jsou to podle mě jen ženy z 1% případů uvedených v každém příbalovém letáku. Protože nic není na 100%

kaii
25. srp 2013

@veruunek Děkuji za pochopení 🙂

elleta
5. zář 2013

Ahoj, po dlouhém váhání jsem se odhodlala napsat svůj "problém" do diskuze 🙂.
Je mi 25 a v lednu jsem vysadila hormonální kroužek, přičemž jsem antikoncepci předtím brala od svých 19. První MS se dostavila lehce na přelomu května/ června (zpoždění přisuzuji spíše nervům ze státnic), ale od té doby nic a před 3 dny jsme s přítelem nestihli použít ochranu. Bohužel jsem se nikde nedočetla, jak je to s možnosti početí bez MS, tak bych se ráda pozeptala, zda-li s tím některá nemáte zkušenosti, nebo nejste nějak lépe informované. K doktorovi se chystám, ale sám mi řekl, že 60 dní bez MS po vynechází prášků je normální.
Mimčo by mi nevadilo, máme před svatbou, ale nevím, kdy má smysl si udělat test. Děkuji moc za opodvědi.

lucavka
5. zář 2013

@elleta - ahojky, hele třeba testíky od lékárny Max stojí pár korun a jsou spolehlivé. Tak si je za pár dní klidně můžeš pro klid zkusit... Proč by ne... Já jsem je měla positivní pět dní od transferu embryek a na ultrazvuku byli gestační váčky vidět patnáctý den... V balení jsou dva testíky, tak můžeš zkusit jeden třeba v neděli a druhý pak třeba zase za pár dní...

laurinka1989
16. zář 2013

@jenyska4 tak bohužel stále nic , doktorka mi řekla a\´t neplaším a nesoustředím se na to zkoumání moc tak jsem jdu jen chvílema kdy mě napadne jestli náhodou nejsem už 🙂 , do Vánoc pokud to neklapne tak jdu 8.1. k dr a přidáme nějaké vitamíny, zatím mám jen kyselinu listovou.

petrryss
5. říj 2013

Dobrý den,mívala jsem vždy menstruaci 28DC,v cervenci jsem vysadilo po 5letech nitroděložní tělisko Danu,a od července až do srpna jsem už měla 25 DC,poslední menses byla 13.9.2013 tj.Pá a SO byly nejsilnějši,v nedeli špinění a v ponděli uz skoro zadna krev.snažime se o mimi a jedeme už naostro kazdý den,ovulace si myslim byla 25.9.měla jsem velke bolesti v podbřisku v leve casti (to mela i den predem) pak se bolesti přesunuly do druhe strany a uprostred,no a 28.9.jsem měla dvě středně velke hnede kapky,nevím či to značilo špiněni že se vajíčko uhnizdilo do dělohy,nevím.dnes je 5.10.a už od včera mě bolí v křiži a v podbřišku,myslite že sem těhotná nebo je to že očekavam menstruaci 8.10.( 26DC) 10.10.(28 DC) těhotenské testy jsou do dnešniho dne pořad negativní takže nevim či jsem-nejsem těhotná.Děkuji za radu.

petrryss
10. říj 2013

takže nejsem.9.10. jsem to dostala ☹

stefanie1
19. lis 2013

Ahooj mela bych dotaz treba nekdo poradí 🙂
dnes je 19.Listopadu a vcera jsme s pritelem pocali dite chtela jsem se zaptat kdy to poznam da se to urcit podle tydnu ?
A Kdy je vhodne zajit na kontrolu ke Ginekologovi ?
Bude stacit tak za 3 tydny nebo za 4 ?
Predem moc dekuji za odpoved .... 😉

berenika39
19. lis 2013

@stefanie1 jestli jste počali poznáš až po tom, co se nedostaví menstruace. k lékaři stačí týden po termínu ms.

elvira
19. lis 2013

Asi myslíš, že jste měli nechráněný styk... No, pokud to klaplo, tak se to dozvíš při vynechání menstruace, jak píše Berenika. K doktorovi stačí klidně až 14 dní po vynechání, to by mohlo být vidět i srdíčko.

stefanie1
19. lis 2013

@elvira dekuji za odpoved 🙂
a prsa zacnou bolet drive i nevolnosti nebo az po te tydenni vynechani MS ?
dekujii 😉

elvira
19. lis 2013

Hlavně se nepozoruj, já jsem měla zaručené těhotenské příznaky několikrát a nikdy z nich nic nebylo. Těhotná jsem byla, když jsem si byla jistá, že to každou chvíli musím dostat...
Buď v klidu. 🙂

stefanie1
19. lis 2013

@elvira Tak jo snad to vyjde konecne 🙂
pred rokem jsem mela mimodelozni tehotenstvii ale je tomu uz rok tedkom jsem byla u gynekologa a rekl me
ze jsem zdrava tak snad to konecne vyjde 🙂
dekuji za odpoved 😀

karcoolkap1
21. lis 2013

Ahojky, před 14-ti dny jsem po 4 letech vysadila antikoncepci a v ovulačních dnech jsme dvakrát měli sex, ale on se do mě neudělal. Je možné, že jsem těhotná? 🙂 jsem hrozně netrpělivá, teď je to teprve 3 a 4 dny od sexu a myslím, že to do MS nevydržím! :D

marychuy
29. lis 2013

AHOJ

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru