Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

lukyte
11. říj 2010

@mami29 Tak to máte hodně blbý 😨 hele ja to taky netusím jaka ma byt ta BT,takže zkusenejsí piste 😉

mami29
11. říj 2010

@lukyte jinak dnes testik vubec nic

lukyte
11. říj 2010

@mami29 ty jsi testovala?

mami29
11. říj 2010

@lukyte jj sehnala jsem ten co to rekne uz 7-10 dni po oplod

lukyte
11. říj 2010

@mami29 Ale tak ber to tak že máš jestě čas... 😉

mami29
11. říj 2010

@lukyte jj ja vim, jen me stve ze neni sance kazdy mesic. a ted me depta ze jsem se nechala zlakat ze by to podle ty teploty mohlo vyjit. ale jeste neni konec tydne jeste jsem to nedostala takze neni nic ztraceneho.

lukyte
11. říj 2010

@mami29 To určitě...moc Vám držím pěstičky 😉 jako ja jsem taky zvědavá, jak dopadnem my...

jigsaw
11. říj 2010

@lukyte Ahoj. Díky. 🙂 Počkám do konce týdne a pak se uvidí - těšila jsem se až budu mít proč být netrpělivá a teď se mi to čekání moc nelíbí 😉 Kdybych jen neměla takovou chuť na svařák 😎

jigsaw
11. říj 2010

@jajinka27 Patrně by to mohlo být všechno dohromady - ještě že to není tak jednoduché 😉 To by do toho začali fušovat i chlapy 😎 Ten můj by na to napsal nějaký program 😉 Díky

jajinka27
11. říj 2010

@mami29 takhle vysoká teplota může být známkou těhu, měla jsem to tak u Tomíka, zkus testnout až v době kdy to máš dostat

mami29
11. říj 2010

@jajinka27 jj to mam taky v planu.jen to vydrzet.

jajinka27
11. říj 2010

@mami29 jo ja vim jde to tezko 🙂) me ceka ve ctvrtek vysetreni na gynde a prijde mi to nekonecny :(

pipinka
12. říj 2010

ahoj holky, ja se tady máte?

saminomimino
13. říj 2010

@pipinka ahoj,mi si vklidu těhulkujeme co ty něco nového,byly jste v tom Sanusu?

pipinka
13. říj 2010

ahojky, v sanusu jsme nebyli,měli jsme teď plno starostí.Odešlo nám auto, tak jsme scháněli jiný,no a včera si dělám test a ouha, druhá čárka se tam rýsuje, tak snad už tam zůstane.Bolí mě břicho, kadou chvíli mám pocit že to dostanu a nic a toto trvá už týden

saminomimino
13. říj 2010

@pipinka to není možné ty jsi furt těhu 🙂 ale nějak to nejde donosit,tak snad se to konečně podaří ale ty jsi potratila už víckrát ne??

saminomimino
13. říj 2010

@pipinka držím palce!

mami29
13. říj 2010

Tak tatinek nam odjel, snad jen na 14 dni a me ceka cekani na MS, tehu testiky bez duchacku.

jajinka27
13. říj 2010

@mami29 a kdy to máš dostat? já se dozvím co a jak zítra, bojím nějakých cyst nebo tak

mami29
13. říj 2010

@jajinka27 ja ani poradne nevim, podle cyklu s praskama zitra, ted bez nich nevim presne.

jajinka27
13. říj 2010

@mami29 a ty jsi po vysazeni? mozna jsi o tom psala ale nedocitala jsem 😉

mami29
13. říj 2010

@jajinka27 jj prvni mesic snazeni. 🙂

jajinka27
13. říj 2010

to jsme na tom stejne

mami29
13. říj 2010

@jajinka27 takze vubec nevim testy nic a mozna by mohlo byt i brzo, jsem na zitrek zvedava.

jajinka27
13. říj 2010

jeste pockej 🙂 ja testovala zbytecne, ani duch a ani tuk 🙂) asi hormonalni porucha

mami29
13. říj 2010

@jajinka27 jj vim, pokud to prijde taky dobre aspon budu vedet ze jsem ok

kkoberova
13. říj 2010

Ahojky děvčata, tak jsem dneska testovala úplně poprvé jelikož jsem měla první MS po třech měsích vysazení a bohužel nic 🙂. vpátek jdu na gyndu zda se mi trochu zvedla sliznice tak uvidíme copak mi poví... Snažíme se od července, ale bez MS nejsou vajíčka což víme všechny a doufala jsem, že by to mohlo vyjít na poprvé. 😢

jajinka27
13. říj 2010

@kkoberova ty jo 3 měsíce bez ms jo? fíha

kkoberova
13. říj 2010

@jajinka 27 ano vysadila jsem HA a nedostala jsem to tři měsíce. Byla jsem u dr, a doporučila mi nechat to na přírodě jestli si poradí, jelikož mě čekala svatební cesta tak jsem to neřešila, ale teď už jsem pod dohledem

jajinka27
13. říj 2010

@kkoberova no uplne se desim zitrejsi kontroly, tady plasim s 11 dnema a bolelo te bricho?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru