Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

petraptr
21. únor 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat po jaké době jsi mám udělat tt nechránění sex jsme s přítelem měly skoro všechny dny ovulace v tomto měsíci. Ale musím říct že ctím na sobě patrné změny.

anonym88
11. dub 2015

Chci se zeptat.. Vysadila jsem HA a mela jsem mit plodný dny,i podle teploty a mela jsem nechraneny styk,ale díky opožděně menstruaci asi o týden by se mi měly tím pádem i změnit plodné dny..ale teplota v plodných dnech odpovídala ze je mám. Můj dotaz zní jestli mužů byt tehotna? Koupila jsem si test,ale ještě je na něj brzy ☹

dennif
1. kvě 2015

Ahojky, potřebuji poradit od loňského listopadu neberu antikoncepci, protože jsme se rozhodli pro miminko. Celou dobu chodil menses tak nějak pravidelně ale teď jsem to dostala o 12 dní dýl a ani by se tomu snad nedalo říkat menses. Trvalo to 3 dny a bylo to spíš takové špinění. Navíc se mi od pátku dělá ráno špatně po kávě a při čistění zubů. Bolí mě záda a na bradavkách se mi udělaly nějaké bílé tečky. Test jsem si dělala v Sobotu a byl negat. Poradíte prosím. Nemá s tím některá z vás zkušenosti?

dudysek
1. kvě 2015

Jsou to příznaky těhotenství a i ta MS by tomu odpovídala. S jistotou to ale zjistíš z krve nebo počkat na další test třeba za 3 dny. Třeba to klapne 🙂

sereza
12. kvě 2015

Ahoj, taky chci poradit 🙂 mám tělísko Danu....MS mám pravidelně....jenže tentokrát mě bolí prsa už týden a do další MS ještě 4 dny.....mama testy jsem dělala dva, oba negativní. Na malou běhám každou chvíli, prsa snad o velikost větší.....mimčo by nám nevadilo. Můžu být těhotná? Díky! 😎

sesiliie
25. kvě 2015

Ahoj holky...jsem docela zmatena a nevim na cem jsem.. V dubnu jsem mela ms spozdenou o 12 dni pak jsem ji dostala ale byla divna 1den ruzovej vytok takovej jakoby hlen a dalsi dva dny hnede spineni a pak uz nic ...mam osum dni po ty divny ms a silene me boli az pali prsa ...zaludek na vode...bolesti hlavy...test delany dnes negativni...co myslite ze se to semnou deje dekuji za odpoved

kaca21
25. kvě 2015

PROSÍÍÍÍM .......Prosim o radu posledni normalni ms jsem mela 7.4 :D normalne mam cylkus 28–29 dní dalsi ms byla uz ale 30.4 a takova no jinaci ne tak silna a kratsi muze to neco znamenat nebo mam jeste par dni pockat jestli neprijde dalsi jinak nikdy se mi nestalo ze by prisla o tolik dni driv pritom jednoho prcka doma mam a prijdu si jak pako co nic neví… dekuji

gepe
25. kvě 2015

@sesiliie zajdi si ke gynekologovi, ten Ti udela prohlidku a povi vic.
@kaca21 zkus si udelat test a pockat kdyztak s dalsim az po 28-29.5, pokud spravne pocitam, kdy bys mela mit dalsi cyklus.

kaca21
25. kvě 2015

@gepe dekuji za rady 🙂 pritom dite mam a prijdu si jak blazen :D tedkon :D no zitra to otestuji a uvidim 🙂 diky 🙂 :-*

gepe
25. kvě 2015

@kaca21 v pohode, taky to znam 😉 😅 zitra dej vedet zda neco vykouklo, ci nikoliv a pocka se 🙂

kaca21
26. kvě 2015

@gepe jezis napsala sem to ulne nekam jinak asi do zpravy :D ale nevykouklou diky bohu zato :D staci jedno zatim :D

sesiliie
26. kvě 2015

Dneska jsem byla u na gynde bral mi krev ve ctvrtek jdu zas na kontrolu ..diky holky za odpovedi a pisnu co a jak...jinak vsem drzim palecky

sesiliie
27. kvě 2015

Ahoj holky jsem nedockava zitra si jdu pro ortel 😆no jsem na to zvedava ..no prsa bolej stale dvorce a bradavky mam nahnedle...casto mam silenou bolest hlavy az migrenu ,zaludek na vode...a na zvraceni....doufam ze ta krev ukaze tehu moc si to preju...drzte mi palce....zitrejsi den v praci bude nekonecnej a na gynde mam bejt az v 17:00 achjoooo...tise doufam ..

janinkadufinka
28. kvě 2015

držím mooooooooc🙂 😀

sesiliie
30. kvě 2015

Ahoj holky tak v krvi nic...podle delohy to prej to vypadalo ze jo ...podle krve nejsem a vacek taky neni...tak mi dal vyvolavacku ve ctvrtek do tydne bych to mela dostat kdyz ne jdu tam znova,,,prsa teda boli silene bradavky mam furt hnedy a dvorce taky,,,ja uz nevim jestli si to moje telo semnou jen hraje?bili vytok taky pretrvava...tak nevim co se deje...je mozne ze jsem otehotnela dyl nebo se mi posunula ovu?po jake dobe uz jde tehu poznat z krve? Jsem z toho vseho zdrbla 😢ale priznaky mam i jsem v praci zvracela .....nebo je mozne ze jsou to jen hormony?

sesiliie
30. kvě 2015

Janinkadufinka😄dekujuuuuu😁

rosalindalus
14. črc 2015

Ahojte holky omlouvam se za nespisovnou.cestinu jsem v belgiji uz 10 let ....muzete mi nekdo poradit ...mam 3leteho syna a u neho.jsem poznala tehotenstvi az kdyz sem nedostala menstruaci... tet ovulaci srm mela 4 .6 a sex sem mela 1.6.....4.6... od 6.6 me boli prsa mam je jakoby natekli a na dotek jsou citlivi tet uz me prsa neboli tak moc ale bolest neodesla uplne.... uz 8 dni mam obcas bolebi v podbrisku jako pred menstruaci ...boli me casto hlava a rozciluju se kuli malickosti ..menstruaci mam dostat za 4dni myslite ze jsem tehotna? Docela bych si to prala ...vubec nevim co si mam myslet co myslite vy ? Dekuji za odpoved

janinkadufinka
15. črc 2015

Ahojky,podle vsech tvych priznakh bych ekla,ze asi jo🙂 ale klidecek,pockej taj tyden a pak si udelej testik a uvidis.me tehotenstvi zacinalo take silenou migrenou a byla jsem desne startovaci(jinak migrenana betrpim a jsem docela mila)TAK HODNE STESTI!!!pusni prosin hak ti to dopadlo.oa jaba

kacinda
15. črc 2015

Digitální test clear blue pise,ze se da tehu zjistil už devět dni po styku a udává přesnost 99,9 procent. Alespoň za me u dvou tehu nezklamal 🙂

kacinda
15. črc 2015

Jestli je u vás tedy mate

rosalindalus
15. črc 2015

Holky ...dneska sem dostala menstruaci svetle cervena barva a vodova bila.jsem v nemocnici na odber krve dnes vecer bufu mit vysledky....

rosalindalus
15. črc 2015

@janinkadufinka ... ahojky tak z vysledku me krve nejsem tehotna :(

janinkadufinka
20. črc 2015

uvidíš,příště to vyjde

lendoza
21. črc 2015

Ahoj holky, mám dotaz snad mi některá poradí nebo řekne svůj názor 🙂
11.7. Jsem měla z manželem nechráněný pohlavní styk (snažíme se o mimi), 13.7. Byla ovulka a od 19.6. Je mi divne,večer jsem byla nafoukla jak balón, 20.7. Mě začali bolet prsa a dnes v práci to se mnou malém seklo jak se mi motala hlava a pořad mám žaludek jak na vodě.
Ráno jsem si merila BT a byla 37,2 , cyklus mám 30-31DC
Je možné abych takhle brzy mohla mít příznaky? Nevzpomíná si,že bych něco takového v předchozich dvou tehu měla..MS by měla přijít 26.7 nebo 27.7.

sarka2212
21. črc 2015

Dobrý den muzu poprosit o radu ?... Přestala jsem brát antinu v červnu menstruace se dostavila 20 června a od té doby neberu prášky ... Do dnes sem to nedostala tak nevím jestli je to tehu nebo následek prášku .. Jo nechraneny sex byl 8-9 července ovu sem si nevypocitavala protože sem nevěděla jestli to budu mít pravidelně 🙂 jinak prsa se mi zdají tvrdší tak nevím ... Co myslíte ? Už je čas udělat test ? Děkuji za odpověď 🙂

sose93
24. črc 2015

Zdravím mám 8. den zpoždění cyklu. Myslíte že už je na čase těhotenský test? Nebo mám ještě počkat? Děkuji

cmacuba
25. črc 2015

@sose93 Pokud MS mešká už 8. den, tak už je čas zkusit těhotenský test 🙂

eli_nka
7. srp 2015

Ahojky 🙂 mam dotaz 🙂 Jsem tak trochu mimo civilizaci na chate a nemohu si koupit test..
Jde o to, ze 4.7. byla posledni MS, ktera je vzdy pravidelna a chodi vzdy mezi 28-30dnem. Jenze tento mesic nedorazila. Nikdy se neopozdila. Mam zpozdeni nejake cca 4dny. Nemela jsem ani zadne predmenstruacni priznaky. V nedeli jsem pocitila zvlastni tlak v podbrisku a mirne pichani a pobolivani. Prisuzovala jsem to MS, ale nic. Pichani a tlak se nezmirnily, ba naopak. Jenze se k tomu pridaly bolesti bederni oblasti zad, prsa me boli (leve vic nez prave), telem mi probehne nekolikrat za den takovy zvlastne krasny pocit (chvilkova euforie). Obcas je mi na zvraceni, kdyz se nenajim,ale chut k jidlu nemam. Mivam bily husty vytok, ktery byl vcera trochu nazloutly, dnes opet bily.
Nemam to tady komu rict, resp. nechci mluvit o necem, co neni jiste...Ale myslite, ze by se mohlo jednat o tehotenstvi?
V pondeli se vratim do mesta a hned si koupim test a zjistim vic, ale do te doby to uz musim nekde ventilovat 🙂
Dekuji moc za Vase reakce 🙂

zuzineckah
7. srp 2015

@eli_nka ja myslím, že jo 😉

terezaemma
1. zář 2015

Ahoj holky mám takový problém 29.8 jsem měla dostat menstruaci a nic ale 21.8 že mě šli černé kousky krve a trvalo to asi 4 dny a menzes se nerozjela a do dnes nic bolí mě prsa nevíte co to může být ? Děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru