Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

spymike
7. říj 2010

Ahoj mě to TT ukázal a to dost slabě až 5 den po vynechání MS.

penn
7. říj 2010

Ak este niekto zbiera údaje, tak mne hmm 2 tyzdne po oplodneni presne. Ale nechcela som sa stresovat tak som robila test iba tyzden po, a dva tyzdne po... a myslim, ze to bola este svetla ciarka dost.

mami29
7. říj 2010

@lukyte neves hlavu me se to u Mili povedlo hned druhy mesic po vysazeni HA. jinak jsem nekde cetla ze je spineni i kdyz jsi tehu ale je to jen tak den.
Me jeste ceka tyden cekani.

mami29
7. říj 2010

jinak jak jsem si delala ten test tak hned po pocurani tam byla carka ale pak to vybledlo a bylo to policko cely naruzoveli.

lukyte
7. říj 2010

@spymike Ahojky ale já ted uz zacala spinit ☹

@mami29 No ale tak to by test neco ukazal ne??? Uvidím jak se ta hnusna mrcha rozjede ☹

mami29
7. říj 2010

@lukyte tak ale zase to ma vyhodu vis ze po vysazeni telo zase normalne funguje a znas delku cyklu takze si muzes spocitat pristi snazeni

spymike
7. říj 2010

Nám se to povedlo hned napoprvé, i první dítě bylo hned.Teď hlavně aby bylo vše vpořádku. Každé tělo je jiné tak Vám co se to nepovedlo hned napoprvé tak nezoufejte, stres je nejhorší a pak to nepůjde.

mami29
7. říj 2010

jj presne hlavne zadny stres, ja to taky nechavam nahode, ted by to byl prijemny sok

lukyte
7. říj 2010

Njn holky obě už prcky máte takže je to pro vás neco trosku jiného....ale děkuji za podporu ☹ Je mi ted jeste hur protoze jeste k tomu vsemu nám nevysel byt ☹ chjooo

kkoberova
7. říj 2010

Ahojky,, já Vám tak závidím, jak si tady dláte ty testy a všechny to tak nádherně prožíváte:(. Měli jste taky někdo podobné zkušenosti jako mám já?

mami29
7. říj 2010

@lukyte Klid to vyjde jsi mlada, je to prvni mesic po vysazeni, hodne holek mi rika ze by to byl zazrak kdyby to vyslo, MIla taky vysel az na ten druhej.Hlavne na to moc nemysli pak to nejde, kamoska se snazila 8 mesicu a pak to stejne nedopadlo.

lukyte
7. říj 2010

Já vím musím na to prestat myslet ale je dost blbý ze kazda kamaradka kolem me má prcka nebo ceka 😢 to tomu moc nepomuze...

marbejkana
7. říj 2010

Ahojte holky chtěla bych se jen zeptat. Čekám menstruaci a pořád nic. Dneska mi už jeden den mešká ale pořád mě bolí podbřišek a prsa, tak myslíte že jsou to příznaky těhotenství a nebo každů chvílu to dostanu??? Asi půl roku zpátky se mi stala dost zvláštní věc. Měla jsem týden zpoždění a dělala si testy a nic a když jsem byla u doktorky tak mi zkoušela test a byl negativní, pak mi udělala ultrazvuk a říkala že tam něco je že to odpovídá 3 tt těhozenství ale druhý den mi volala a říkala že v krvi nic není. Takže co říkáte na moje příznaky a na tu historku. Dík

lukyte
8. říj 2010

@marbejkana Ahojky je to tezky rict ano jsi těhotná nebo ano dostaneš to😉 Nevím jaké mas priznaky kdyz to más "jen" dostat.Ale většina z nás má stejné příznaky a každá doufá že se ta mrcha nedostaví. 🙂 Udělěj si test, když už ti jeden den mešká tak by ti to mohlo neco ukázat 😉 A k té historce....toto kdyby mi rekla doktorka tak bych sla k jiné 😖

mami29
8. říj 2010

@lukyte tak co spineni? nebo uz se to rozjelo? ☹

marbejkana
8. říj 2010

lukyte dík aspoň za odpověď zatím jsem to nedostala ale cítím že to asi každou chvíli příjde i když mimi bych si mega přála.Můj přítel sice říká že času je dost ale myslím si že každá ženská má své hodiny a mě právě odbíjí 🙂

mami29
8. říj 2010

@marbejkana a co testik?

mami29
8. říj 2010

jinak ja uz mam par dni pocit ze to kazdou chvili dostanu a mam jeste tyden cas.tak jsem zvedava co se bude za tyden.

madormi
9. říj 2010

ahoj. já na sobě dvakrát těhu poznala už týden před očekávanou ms a test mi dvakrát ukázal // asi dva dny před MS.

lukyte
9. říj 2010

@mami29 Ahojky rozjelo se to 😖

@marbejkana Nz 😉

marbejkana
10. říj 2010

tak už jsem ve stádiu kdy jsem to zas dostala a mrzí mě že zas těhotná nejsu :(

mami29
10. říj 2010

Já jsem porad ve stadiu cekani, do dneska me bolel podbrisek jako bych to mela kazdou chvilku dostat a dnes to zase odeznelo. A to mam jeste par dni cas. tedy podle minuleho cyklu ktery byl jeste pod vlivem prasku.
@lukyte neves hlavu, povede se priste. 🙂

jigsaw
10. říj 2010

Zdravím 🙂 Mohu se zeptat - poradit? Už čtyři měsíce neberu HA a cyklus mám od té doby skoro ukázkový - vždy sedmého přišla MS 🙂 No a teď už 4 dny nic. Příznaky žádné a na testu nic. Tenhle měsíc jsem měla nasazené antibiotika na anginu tak nevím jestli to nemohly posunout právě ony. Co poradíte?? Počkat ještě nebo jít raději na krev??? díky za odpovědi 🙂

lukyte
11. říj 2010

@jigsaw Ahoj kamarádka taky brala antibiotika a do toho HA a mela to nepravidelné a je tehotná...takze treba jeste tyden počkej pokud to vydrzís 😉 a pak skoč na krev...ale vím ze to cekani je nejhorší 😀

lukyte
11. říj 2010

@mami29 Ahojky to doufám 😉 A jak jsi na tom ty??? 😉

mami29
11. říj 2010

@lukyte ja cekam na ctvrtek, ale uz dnes bylo nutkani koupit si test. podbrisek poboliva takovym tim stylem kazdou chvili to dostanu ale uz tak 4 dny a to mam jeste tak 4 dny casek. uvidim nehrotim to.

lukyte
11. říj 2010

@mami29 Jasně to je nejlepší...my muzeme zacít snazilkovat od 17.10. tak uvidíme...ale uz jsem OK takze to jsem rada ale určo když to nevyjde tak to budu už brát mnohem líp 😉

mami29
11. říj 2010

@lukyte My to mame horsi pritel vdy na3 tydny odjizdi a pak je 3 tydny doma takze my se sejdeme zase az v listopadu a pak v prosinci.

jajinka27
11. říj 2010

@jigsaw atb způsobit tohle můžou, prý i stres a kdesi cosi

já měla taky ukázkový cyklus a teď jsem 37DC a nic, test nic :(

mami29
11. říj 2010

Holky mam asi blby dotaz ale jsem 25DC a 12DPO a merila jsem si BT a byla 37,4. muze to neco znamenat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru