Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

mydvaapes1
4. čer 2014

@cervenakarkulka Ahoj, příznaky by byly...nicméně k těm testům, já ten svůj první (s podezřením na těhu) vyhodila do koše s jednou čárkou....no a po několika hodinách mi to prostě nedalo, z koše jsem ho vybufetila a byl tam dušík 😀 ....nespoléhej na zmiňovaných pět minut a nech ho pořádně uschnout 😉

cervenakarkulka
4. čer 2014

@mydvaapes1 asi ses pretukla 🙂 ja uz tehu test nepotrebuju 🙂

mamuska3
5. čer 2014

ahoj holky mam dotaz probehla ovulace a ctvrty den po styku mam bazalku 37.9 a byli vytok myslite ze muzu byt tehotna?

swellt
22. čer 2014

Ahoj holky, ráda bych se také zeptala...Kdy nejdříve po styku, je možné zjistit těhotenství? Dnes je to týden...To e asi brzy,že? Už cca tři dny mám bolesti, jako bych měla dostat MS, ten mám mít ale až za 5 dní.Prsa mně nebolí, jen mi přijde, že jsem víc unavená a mám pocit na zvracení.Miminko bych si strašně moc přála a skákala bych štěstím do stropu, ale nechci na to tolik mylet, připadám si už jako paranoik...
Děkuju Vám za odpověď.
Hezký den.
swellt

kackaaradek
22. čer 2014

@swellt Ahoj, mám podobné pocity. MS má přijít za 7 dní, ale každý den mi je chvilkově špatně od žaludku, ale když se najím, je to lepší (a není to tím, že bych dostatečně nejedla 😀 ). U nás je to plánované, ale zatím mám testy negativní. Uvidím, jestli přijde MS. Tobě přeju, aby se to povedlo 😉

bajana
22. čer 2014

@swellt tyzden je velmi malo...tu ti mnohe napisu, ze tehotenstvo citili div nie ze od oplodnenia, ale to, ze "to" citili mozno kazdy mesiac snazenia, to ti uz nenapisu....
pocity, ktore mas, si skor nahovaras, podvedomie je velmi silne...ja osobne som podobne prezivala, ked som tehu nebola....testovala som pred MS a sklamanie bolo velke....naopak ked sa zadarilo, ani som tomu neverila, neprisla MS a urobila som si test...bol hned pozitivny...
ak ti mozem poradit, pockaj na termin MS a testuj az potom...

swellt
22. čer 2014

@kackaaradek - dekuju ti za prani... 🙂
@bajana - vim... Toho se prave dost bojim... Ze si to pouze vsugerovavam a toho zklamani,az prijde MS... Ale pockam,kdyby neprisla... Dekuju moc za odpoved.

cernakronika
22. čer 2014

@swellt Ahoj já bila u doktorky 9.6. tělo bilo pozitivní ale testy negativní.. Příznaky bych měla i bolesti v podbříšku, měla sem světlehnědý víto, žlutý vítok, ted mám bílí hustý vítok.. Jinak menstruaci sem do ted nedostala a naposledy sem jí měla 5.5.cc pár hodin...Dušíky na testech mám.. Ale to sem měla i loni a měla sem falešný těhotenství :/ ..

swellt
28. čer 2014

... :( Tak MS prisla ve ctvrtek,na den presne,tak jak to melo byt... Mam v jimem stavu akorat tak hlavu... :(

simikabedik
6. črc 2014

Chtěla bych se zeptat včera s přitelem jsme měly spolu pohlavni styk a dnes se citim tak trochu unaveně a vše mě boli?

indy2
6. črc 2014

@simikabedik tak to jste meli asi divokou noc.. obcas se zastesti a taky jsem z toho unavena 😀 😀 😀

simikabedik
6. črc 2014

tak že asi nic zatim musime skoušet dal 🙂

hobitka1
7. črc 2014

Ahoj Chci se zeptat uz mam jedno ditko ale pokousime se od brezna na dalším ted sem mela dostat ms 29 cervna a nic dnes sem si dělala test a také nic před tim sem byla na dyn a tam akorát řekl ze když vynecha mam prijit ale nejsem si jista abych tam nesla a řekl jen ze nic pak rikal ze bude muset jinak za tri mesice mi dat hormony to bych nechtěla jak dlouho mam tedy počkat na test a nebo mam jit rovnou vůbec netusim dekuji

swellt
8. črc 2014

Ahoj holky...Podle vypoctu mam plodne dny 7.-11.7., ovulaci pak 10.7.,nejlepsi cas na styk je tedy cca 8.-10.7.? Jsem jak trubka,vim... Ale i tak diky za odpovedi.. 🙂

teok
8. črc 2014

@swellt my měli sex v úterý, ovu bala ve středu a stačilo 😉

hobitka1
8. črc 2014

Ahoj je pravda ze pokud des jednou cisarem tak podruhe taky a treti nedoporucuji my chcem tri ditka a mame jedno cisarem dekuji za odpoved

marketovna
28. srp 2014

@hobitka1 dá se i po sekci rodit normálně....kamarádka po sekci další dvě rodila v pohodě 😉

mimikoko
1. zář 2014

Holky mám dotaz spala jsem s přítelem prostě 3x bez ochrany .. měla jsem menstruaci dostat až za cca v půlce mesice a s přítelem jsem spala a hned den po tým jsem dostala menstruaci je možné ze to je příznak ze jsem těhotná? Je me po tom dnu divné a jsem strašně taková citlivá... Teď nevím jestli je to tím že to mám nebo tim ze jsem tehotna.... Strašně mě to zmatlo když sem to dostala druhý den... A chce se me zvracet ...děkuji za odpověď holky

biabka
16. zář 2014

Holky mam dotas mnela sem dostat ms 28.8 a meskam 3 tejdny delala sem si test a je negativny

teenyel
16. zář 2014

@biabka určitě si dojít ke gynekologovi, ať nabere krev a vyšetří. Ať máš jistotu 😉 Buď zjistí, nebo dá vyvolávačku 😉

veronika861
18. zář 2014

takycekam nez me to vynecha .chtelo b to k tem mim 4chlapum uz holku

veronika861
18. zář 2014

@mimikoko muzes byt ja mela ms az do 2mesice

barunka36
21. zář 2014

Dobrý den, prosím o radu. v prvním týdnu braní antikoncepce jsem jeden en uplně zapoměla pilulku vzít. Měli jsme s přítelem styk🙂 ale já si vzala další až víc jak za 24hod. Poslední dny mám pocit že je něco jinak.. bolí mě hlava sem hrozne unavená pořád jím bolí me břicho a je mi na zvracení... mesíčky jsem nemela antikoncepci nekdy beru ze nevysazuji ale vždy sem normálně měsíčky dostala až tedkom ne ale lehce krvácím tak bych prosila o radu. Jinak antikoncepci beru dál test me vyšel negativní ale péříznaky me sedí všechny :/

lawazzaa
22. zář 2014

Ahoj holky už 4 měsíc se snažíme o miminko jsem v 34 dnu cyklu, menstruace nikde, test negativní. Mam nafoukne bricho cítím se nějak jinak ale nechci si namlouvat příznaky. Jsem už týden unavená, usínám večer u telky mela jsem hustý hlenovity bily vytok ale furt to nemusí nic znamenat. Kdy jít ku lékaři?.

smisulka21
30. lis 2014

Ahojte holky s pritelem sem spala dva dny pred ovu ktera mi skoncila plus dva dny po uvulcr 26.11 par dni nato mne boli podbrisek , citlive bradavky , zacpu a bt tri dny po sobr 372,37.1 a dnes 37.3 rada bych vedela jaky vas nazor ms mi ma prijit 7.12

nynus
30. lis 2014

@smisulka21 no pokud se ti bude BT drzte takto nahore az do MS tak je mozne tehu ale tetik bych dela az pri zpozdeni nebo toho 8.12

smisulka21
1. pro 2014

@nynus dneska rano byla 36.9 tak uvidim jeste dalsi dny

nynus
1. pro 2014

@smisulka21 to jeste je dobry az budes mit velky pokles tak by se mela dostavit ms ale zase co sem tady i cetla tak stale nemusis hazet flintu do zita a tehu i tak to muze byt uvidis,ja merila taky bt jeden a pul mesice ale prestalo me to bavit,takze ted si udelam jen ovu test a najela jsem na Gynex je tu hodne vychvalovany tak uvidime 🙂

sara1211
10. únor 2015

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat.Mám to trošku složitější,ale: měla jsem posl. menstruaci od 25.12.14-31.12.14,takze vse v poradku ,ale předem je dulezite rict ,že mam hoooodne nepravidelnou menstruaci,nekdy prijde o 5 dnu pozdeji ,nekdy o 3 a nekdy i pres tyden, a nekdy včas. Tak a dale .. Bydlim ted s pritelem v Nemecku a dostali jsme dovolenou 5.1 ..na dva tydny ..takze jsme jeli navstivit rodinu do CR ,ale tam se nedarilo ,tak jak jsme si mysleli a doufali a mela jsem tam hooodne stres a nervy,s pritelem jsme meli nechraneny sex ..cca 9.1.2015..ale davame si pozor a jak jsme se uvolnila behem sexu ,tak jsem zacla krvacet.jen na ani neee cely den ,zda se mi ale,ze slo o tzn.'vyhoněnou' myma nervama a stresem menstruaci.No a pak jsme meli dalsi sex cca o tyden pozdeji ,opet nechraneny ..a krev uz netekla.No a ted teda jsem ocekavala menst. 28.1.2015,ale mam ji nepravidelnou..takze jsem nestresovala...ale dnes je 10.2.2015 a kramy porad nikde,chvili jsem spinila asi pred 5 dny ,ale ted zase nic.. A dulezite je rict ,ze jsem hodne vystresovana z prace,ta CR mi taky dala docela zabrat,O dite se nesnazime a ani zatim nechci.Mimochodem test jsem si delala cca 4.-5.2.2015 a vysel jasne negativne...;)ufff,to je snad vse ...dekuji za rady..;)

janinkadufinka
19. únor 2015

noo,uvidíš🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru