Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

axianka
31. bře 2016

@sies Ahojky, tak test byl negativni... po nedeli zavolam na gyndu a objednam se... premyslim, ze začnu užívat nějaké bylinky

monichka
7. dub 2016

holky můžete popsat jak se u vás projevovala počáteční nevolnost? čím byla vyvolaná atd? měla jste některá jen pocit že se vám chce zvracet, ale nic?

nikolaaa111
21. dub 2016

Ahoj chtěla jsem se zeptat 2.04.2016 jsem dostala měsíčky a skončilo 4.4.2016 pak sme meli pohlavnej styk a muj pritel si nedal pozor a Ted se cejtim divne po ránu zvracim a motá se mi hlava mužů byt tehotna ale delala jsem si 21.04.2016 tehotensky test a visel negativní tak nevím na cem jsem.Děkuji

lvice666
29. dub 2016

Ahoj mam dotaz uz jsou to 3tydny co jsem to nedostala a vzdycky jsem to mela pravidelne bojim se ze jsem tehotna ale zadny priznaky nemam nevite co stim?

oliverka28
29. dub 2016

@lvice666 Zkus test 😉

nenci2016
20. črc 2016

Dobry den chci se zeptat před rokem a pul sem čekala dítě ale umřelomi to ated se spřitelem snazime o miminko a nák se náam nedaří akorad ted tak sem měla menstrulaci jen 3 dni a slabě a citim se furt unavena a mám štavi nezebich zvracela primo ale mam štavi muzetemi poradit

klarinka1890
20. črc 2016

Dobrý den 🙂 prosim o radu s pritelem jsem se vyspala bez ochrany, ale beru antikoncepci bylo to vic krát bez ochrany pritel mi tvrdi že se do mě neudělal mohla bych otehotnit ? Přes antikoncepci

salenas
20. črc 2016

@klarinka1890 velice malá pravděpodobnost tam je, ale fakt malá, takže klid 🙂 a vyčkat, i když si myslím,že je normální sexovat až do konce, když je žena chráněna, nikdy jsme to neřešili 🙂

klarinka1890
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivatko0406
20. črc 2016

@klarinka1890 tohle patri spis do Bravicka 🙂

andreaandrejka
20. črc 2016

@klarinka1890 No jasně, a jestli jsi to spolykala tak jsi těhotná určitě 😀 😀

salenas
20. črc 2016

@andreaandrejka ale no tááák :D

andreaandrejka
20. črc 2016

@salenas No co? Na blbou otázku blbá odpověd 😀 Však to se nedá tohle 😀

salenas
20. črc 2016

@andreaandrejka asi si neslyšela tenkrát o dvou věřících, co si přáli 15 let dítě, každý den spolu uléhali a nedařilo se, že ? :D

klarinka1890
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivatko0406
20. črc 2016

@andreaandrejka souhlasim 🙂. Myslim, ze uzivatelka si z nas dela dobry den. Kdysi jsem nekde listovala jednim Bravem a tam dotaz: "dobry den, libala jsem se s klukem, bojim se, ze jsem tehotna" 😀 😀 😀 jako vtip dobry, ale jestli tohle nekdo mysli vazne....staci si precist pribalovy letak HAK kdyz uz fakt jsem duta jak demizon!

andreaandrejka
20. črc 2016

@salenas Neznám 😀 Ale lituju je, jak to že jim to nešlo? 😀

ivatko0406
20. črc 2016

@klarinka1890 no stopro! A tak jak to popisujes bych to videla nejmin na dvojcata! Honem si udelej test!

salenas
20. črc 2016

@andreaandrejka oni sice uléhali, ale nespali spolu :D a když vyhledali car, nestačili se divit :D

andreaandrejka
20. črc 2016

@salenas 😀 😀

janinkadufinka
21. črc 2016

No holky🙂 milujte blizniho sveho🙂🙂🙂 milujte se a mnozte se🙂 no a holt starikum pustit dokunent i Králíkách, ty dupou a dupou porad🙂 krasny den

kaja492
27. srp 2016

Dobrý večer, často mám nepravidelnou menstruaci, s partnerem máme nechráněný styk. Poslední dva týdny mám časté nutkání na malou a hodně se mi zhoršila i pleť.. No dnes jsem si všimla břicha a chtěla bych znát váš názor jestli můžu být těhotná?? S přítelem se o miminko snažíme ale menstruace se mě minulý měsíc zpozdila jen o jeden den jinak krvácím každý měsíc můžu říct,že docela silně občas i sraženiny.Tak co myslíte? Test si udělám v pondělí. Děkuju za vaše názory 🙂

janinkadufinka
28. srp 2016

Moc bych ti prala miminko🙂zkuste si udelat s pritekem krasny vikend,, vyrazte do přírody a zkus proste vypnout....miminko te prekvapi, vzdycky vi kdy ma ke komu prijit.urcite se brzy dockas a kdo vi, treba.....🙂 hodne stesti paa

nikita654
11. říj 2016

Ahoj prosím o radu. ... je možné te jsem těhotná? Je mi uz týden v kuse zle ... bolí me celé tělo tlaky v podbřišku šílené chute ... tohle sem ještě neměla s před ms nikdy moc nejim dekuji

ivetalionek
18. říj 2016

Ahoj holky chtela bych poradit ted jsem stoho drobet mimo :/ jedna se o MS ted posledne jsem mela 5.10 a koncilo me to 10.10 a pote 17.10 jsem to dostala ale je to divny jen spineni a take uz tak 14 dni me bolej prsa ani nesnesu podprsenku nevim jesly bych byla tehotna nepoznam to na sobe dekuji

salenas
18. říj 2016

@ivetalionek to chce na gyndu, ať se koukne ultrazvukem, odebrat krev, může to být cokoliv, cysta, nějaký hematom v děloze, nechci strašit, může to být i mimoděložní, prostě cokoliv, a klidně to taky může být těhotenství 🙂

ivetalionek
18. říj 2016

@salenas aha dekuji moc za radu, ale je divne ze my bolej i prsa a mam je docela take natekla tak nevim 😖 kdyz bych byla tehotna tak ginekolog by to jeste nepoznal jesly jsem treba par dni, jedine pockam az my skonci to spineni a udelam si tehotensky tes 😉

salenas
18. říj 2016

@ivetalionek držím pěsti 🙂

ivetalionek
18. říj 2016

@salenas děkují moc 🙂

janinkadufinka
18. říj 2016

Tak jak kocko???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru