Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

nevestinka2010
4. srp 2010

@pipinka > moc by mela byt cira, normalni, musis hodne pit a bacha na zanet mocaku a nebo nejedlas cervenou repu?
nejake pichani asi obcas jo a obcas jako by vzdalene ms bolesti, ale vzdy jen trochu, to se deloha pomalu rozviji

co mas za problemky?

pipinka
4. srp 2010

jen tak se ptám.jí čůrám spíše vodu akorát po ránu je žlutá.jinak jsem strašně nafouklá a unavená

nevestinka2010
4. srp 2010

😀 tak to jo, no po ranu, pokud necuras v noci tak je jasny, ze je tmavsi, to je v poho
nafoukla jsem dnes taky 😅 unavena uz zas moc ne ale o vikendu jsem spala jak sipkova ruzenka...

tenzia
5. srp 2010

Ahojte holky, chtěla bych se s vámi poradit. S manželem jsme měli nechráněný styk, 2 dny po MS. Už mám zpozdění 2.den. Přiznaky očekávané MS chybí, bolala mě hlavně prsa, nafouknuté břicho, to mám, lae spíš až odpoledne a drží mě až večer. Ráno vypadá jako bych byla po MS. Pobolívá mě v podbříšku,ale jinak než když přichází MS a mám pichání na jedné straně břicha a teď i v kříži, ale nevím, jestli to není z toho sezení u pc 😉 . Špatně mi není. Test si chci udělat zítra, pravděpodobně odpoledne, protože dřív si nestihnu koupit test, pokud teda MS do té doby nepřijde. Myslíte, že by tohle mohly být těhu příznaky? Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je možný, aby mi se mi už teď zvětšily prsa a měla malilinkatý bříško? Moc děkuji za rady.

pindruzka
5. srp 2010

@tenzia tak prsa rozhodně (já to tak měla, bolestivější a plnější), břicho asi ne, ale to muže být od toho jak jsi nafouklá. 2 dny po MS není velká šance, ale příroda někdy dělá divy 🙂

kechkat
5. srp 2010

@saminomimino ahojky, jsem na tom stejně jako ty. MS měla dorazit 30.7. a nedorazila, TT až dodnes byl stále neg., dnes ráno konečně slabá druhá čárečka, ale byl to spíše takový malý duch a ještě ke všemu až po lhůtě, no a dnes odpoledne dorazila MS 😠 Tak snad nám bude štěstí přát na další pokus 😒

saminomimino
5. srp 2010

@kechkat to máš ukázkový jako já akorát mě MS přišla jen o dva dny pozděj,je to jak na potvoru mamatestu už slabou čárku neuvěřím,musím říct že se mi to stalo podruhé ale poprvé to bylo ještě před termínem MS ale nic méně mi ten test i když těhu nejsem v době před MS ukáže salbě pozitivně,šmejd už si na to dám bacha 😒
A jak dlouho se snažíte??,mi jedem 4 cyklus a nasadila jsem bylinky,nevím kde je chyba já funguju v pořádku tak snad manža,nebo osud?Syn byl na 3 poklus....teď se to táhne

nevestinka2010
6. srp 2010

Nikus> trpelivost 😉 ja vim, ze se mi to rika..., ale neboj vse bude ok, treba se chce mimi narodit az pekne v lete nebo dokonce az na podzim ... drz se!

kechkat
6. srp 2010

@saminomimino tak nám dcera vyšla na první pokus a proto mě ani ve snu nenapadlo že by to druhé snaženíčko bylo komplikovanější, no co ovlivnit to neovlivním, můžu jen doufat že to prostě vyjde co nejdříve. My se snažíme teprve 2 cyklus. A jaké bylinky, poraď. 😉

saminomimino
6. srp 2010

@kechkat já mám ptačí jeřáb(je na harmonizaci žen.orgánů,hormonální funkce neplodnost) kotvičník pro sebe a muže(zvyšeje kvalitu spermií a jejich pohyblivost u žen dozrávání vajíček a spoustu dalšího)a dub ten pomáhá účinému vstřebání látek,ještě doporučují feminu,jinak piju kontryhel...
vše koupíš tu,nebo ve zdravých výživách www.nadeje-byliny.eu/

saminomimino
6. srp 2010

@nevestinka2010 já vždycky chtěla květňátko tak třeba na mě jedno čeká ale beru to v poho až to bude mít přijít příjde to věřím tomu

saminomimino
6. srp 2010

@kechkat tak druhý cyklus jsem vůbec neřešila to je jako by se nic nedělo,hodně holek tu otěhotnělo s prvním dítětem na poprvé a teď až třeba 5 cyklus,myslím že je v tom i vyšší moc než pokud to nebude trvat rok tak myslím že se to dá vydržet ačkoliv když příjde MS je to hodně těžký..

kechkat
6. srp 2010

@saminomimino Díky, na ty bylinky se půjdu podívat, já miluji bylinkové čaje, tak si udělám radost. Taky jsem chtěla dubňátko nebo květňátko, takže duben už nic ☹ tak doufám že květen výjde 😎

saminomimino
7. srp 2010

@kechkat toto jsou výluhy z bylin dává se to jako kapičky,kotvičník je třeb i jako čaj ale to je nadlouhou dobu musí se užívat velmi dlouho a pravidelně aby začali působyt a na to není tolik času...
květňátko doufám výjde...

pipinka
12. srp 2010

ahojky, jak se tu všichni máte?Nám se daří dobře.Zatím mi jenom začli natékat prsty a přidaly se i ranní nevolnosti ☹

saminomimino
20. srp 2010

@pipinka ahoj pipi,a kolikátý už si týden,není na otoky ještě brzo??obvykle to bývá až v pozdním těhu kvůli zadržování vody v těle tak aby sis to těhu pořádně nevyžrala a co jinak??Tak myslím že už si to koníkovy můžeš přepsat ze "snaží se"na "čeká mimi" 😉

nevestinka2010
25. srp 2010

ahojte, ani se mi nechce verit, ze zacinam 12ty tyden 😉 pekne to leti!
Nikus> co noveho? jak zijes?
pipi> co ty?

saminomimino
25. srp 2010

@nevestinka2010 ahoj,no já se mám fajn,chystáme malýmu pokojíček tak mám hroznou radost,jinak čekám na MS,tedy spíš na // ale to se snad rozhodne v pondělí,zatím nemám PMS což je tak jedinný můj světlí bod,pač poslední 3 měsíce jsme ho měla jak vyšitej,náladovost,všechno mě štvalo,bolelo břicho osypaná jsme byla...
Toto letí zachvíly bude na světě 😉 😉 😀 😀

pipinka
26. srp 2010

ahojky,opět se nezadařilo,ach jo....miminko zaniklo samo,bylo moc malé.držím vám všem palečky

saminomimino
26. srp 2010

@pipinka ježíš ty t o ale bereš v klidu,je mi to líto,ty už si někdy byla těhu,už se ti to stalo??Je to smutné ☹

pipinka
27. srp 2010

já už jsem se stím smířila.už se to stalo počtvrté,taky jsem to trochu čekala.snad se někdy dočkáme

nevestinka2010
27. srp 2010

pipi to je mi lito, poctvrte? to neni normalni. co na to dr.? a odeslo to samo, nebo si musela na zakrok? pokud je to poctvrte, tak fakt potrebujes spec. vysetreni a peci, tak se drz.

saminomimino
27. srp 2010

teda pipi,to není normálka,to tě přece musela nějak sledovat už když to bylo potřetí natož po čtvrté,to jsou ženský na rizikovým a někdy i první týdny v nemocnici,nebo minimálně píchají utrogestan či co na posílení miminka a udržení,tebe nechala mudra jen tak??

pipinka
27. srp 2010

nene byla jsem na neschopence.Miminko odešlo samo, na zákrok jsem nemusela.nyní nás mudr poslala do Sanusu do jihlavy

kkoberova
28. srp 2010

Ahojky, zdarvím všechny,,, dneska jsem tu poprvé,,, čtu si tady zajímavé příspěvky,,,potřebovala bych radu,,, před dvěma měsíci jsem vysadila HA a menzes se stále nedostavil,,, pro info naposledy 5.8.10 od té doby nic... Byla jsem na gyndě a sdělila mi že jsem zatím neplodná jelikož mám nízkou sliznici. Vyvolávačku mi zatím nepíchla.. Docela se bojím aby mi sliznice vystoupila. Brala jsem 11 let a docela si to ted vyčítám? Má někdo podobnou zkušenost?

butanek
28. srp 2010

kkoberova,já brala taky dlouho HA,trvalo mi několik měsíců,než jsem byla těhu,ale třeba to ani nebylo tím,nevím,nejsem odborník,pokud jsi měla poslední menstruaci 5.8. a máš pravidelný cyklus,tak je ještě brzy ne?každopádně přeji zdraví a taky trochu toho štěstí 😉

morgaine
29. srp 2010

Já si nemyslím,že braní HA má vliv na plodnost a když už tak spíš naopak.Sama jsem brala HA 14let a otěhotněla okamžitě,ani první "normální" menstruace se už nedostavila.Podle mě to buď jde nebo nejde,antikoncepce ovlivňuje některé věci(pravidelný cyklus,predmenstruační bolesti atd.),ale plodnost ne. 🙂

kkoberova
29. srp 2010

Já jsem se spletla,,, poslední menstruace byla 5.7,, ne 5.8,,, a stále nedostavila ☹

jasekd
29. srp 2010

@kkoberova Ahoj, ja mela uplne stejne problemy, 10 let HA, pak cyklus az 50 dnu, nizka sliznice, anovulace, ovarialni cysta.... Prvni mimi mame po cca rocnim snazeni, z toho pul roku lecby, Agolutin. injekce, Utrogestan, a nakonec Clostylbegyt na ovulaci, zabral hned prvni cyklus (3 cykly jsem mela Agolutin, az cysta konecne praskla) a ja otehotnela a pak jsem prvni trim. brala Utrogestan na udrzeni. No a ted po porodu se telo a priroda zblaznily, ja mela jednou MS, pak jedna nehoda, a jsem znova tehotna, cca 8 tyden 😅 Deti budou o rok... Dr mi rikala, ze ty problemy nebyly z HA, ale asi na tom neco je, nevim. Naopak te cyste spis HA zabranuje, kazdopadne uz to brat nechci, akorat se pak musi spolehlive poresit jina antikoncepce, treti dite nechci 😀 , ted mi to bylo tak nejak jedno, kdyz bude brzy, i kdyz tohle je velmi brzy... Ale snad to vyjde, uz se tesim.

saminomimino
29. srp 2010

@kkoberova já bych šla na vyvolávačku,je to už dost dlouho mně ji mudra v takových případech bezmrknutí oka píchla,nebo to mohou být cysty,po tak dlouhém užívání HA je to dost možné pač vajíčka která nikam neodešla nadělají v vejcvodech neplechu,podle mně by tě měla mudra pořádně prohlédnout a po případě píchnout vyvolávačku,nevím nač čeká myslím že MS sama nepříjde a test jsi zkoušela???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru