Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

saminomimino
16. črc 2010

tak uvidíš v pondělí pipi!
jinak já byla na gyndě,a vše je o.k je to nachystané na ovulaci a není důvod přo by to nemělo vyjít......

pipinka
16. črc 2010

moc ti držím palečky ať ti to vyjde 😉

saminomimino
16. črc 2010

i já tobě,a napiš holka jak to dopadloo 😉

pipinka
19. črc 2010

ahojky, jsem zpět od doktora, zatím nic není vidět, takže počkáme.příští týden jdu opět na kontrolu

saminomimino
19. črc 2010

pipi a brala ti krev??to už by tam HCG určitě bylo krásně vidět!!

pipinka
19. črc 2010

ač jsem se divila,krev mi vůbec nevzala,jsem doma a mám ležet

saminomimino
19. črc 2010

co je to za blbost mě brala vždyky i krev a dělala vaginální ultrazvuk měla sis o to říct,co kdyby to bylo mimoděložní to taky nemusí být vidět ať aspoň ví jestli si těhu to krev ukáže,no já bych si řekla 😉

saminomimino
19. črc 2010

pipi jsme zvědavá co se z toho vyklube ale ty asi taky že 😀

pipinka
19. črc 2010

jj taky jsem nechapala proc mi krev nevzala,ale uvidíme příští týden 🙂 na testu slaboučká čárečka je,ale určitě zase zmizí a taky vyšla po limitu

saminomimino
19. črc 2010

no tak pokud to bylo po limitu tak nevím,tomu se věřit nedá i výrobce to uvádí,no pipi držím pěsti!

nevestinka2010
20. črc 2010

cauky, Niko tak doufam, ze tentokrat to krasne vyjde 😉
pipi to je fakt divny ze ti ani krev nevzala...
ja musim ted vyresit k jakemu doktorovi se mam vlastne prihlasit, zatim tady zadneho nemam 😉 musim nejake obvolat a tento tyden nebo pristi se nekam stavit. Ve ctvrtek bych mela byt 6tt 😵
zacinami byt dost spatne, ale jeste zadne zvraceni
jo, a byla jsem v CR, tak teda mazec to vedro 😎 jsem rada, ze jsem zase v chladku 😉
mejte se fajn

saminomimino
20. črc 2010

ahoj Luci,jsem ráda že se mimís drží,já tento měsíc věřím jako každý no ale zkusila jsem ty ovulační testy včera vyšel pozitivní a dnes už mě tak strašně bolí bříško na ovulaci takže se snažíme a doufáme,najdi dobrýho doktora na tom fakt záleží já mám super doktorku,Luci a ty jsi letěla??to není na začátku těhu moc dobrý!páá

nevestinka2010
20. črc 2010

no jasne, ze jsem letela, proc to neni dobry? nic jsem necetla 😕 , ale to je kratky let, tak snad ok, vsichni tady litaj, to vis- ostrov, tomu se nevyhnes...
s doktorama je to tu jiny, tady pokud nemas komlikace tak chodis jen k pratickemu lekari a na odborna vysetreni na kliniku, tak uvidime, jdu ve ctvrtek odpo
tak drzim palce at to pekne tentokrat zapadne
😉

saminomimino
20. črc 2010

prý není dobré létat v prvních 3 měsících ty jsou velice ryzikové na potrat a změna tlaku tomu nesvědší,samozřejmě se nemusí nic stát!!
A pak není dobré létat od 8 měsíce,někde ani nepustí v pokročilém těhu do letadla,tam už jde o život vyspělému člověku.
No ale vidím že si o.k.tak se určitě nic nestalo!!!
Teda koukám že s doktorama je to u nás úplně jiné,no jiná zem jiné zvyky!!! 🙂

nevestinka2010
20. črc 2010

no od 8 mesice uz te nepusti do letadla, to bys jim tam mohla porodit 😉
tady se bere tehu jako fyziologicky stav, zadna nemoc, interupce se tu nedelaji takze ani nejaka prehnana brzka diagnostika... je to jine, ale verim, ze nam to bude stacit tak akorat...
jinak snad nam ty lety ted nejak neublizily...

saminomimino
20. črc 2010

to asi né spíš je lešpí tomu asi předcházet ale myslím že pokud je vše o.k není důvod nelítat samozřejmě by to asi nemělo být pořád.
Tak s interupcema souhlasím,neměli by se dělat,pokud to není nutné,zdravotní stav,incest,znásilnění a pod.jinak bych jim to zatrhla prostě bych to posuzovala ale né aby si tu kde kdo nechal dělat interupci,samozřejmě jsou ženský který by patřilo sterilizovat ale to je zase jiná věc.
Jinak já jsem taky neměla bůh ví jaké kontroly braní plodové vody apod je u nás doporučuváno pokud je vše v pořádku až myslím 27 letech, já rodila ve 23 dělala mi jen vaginální utrazvuk,normální ultrazvuk jak bylo mimi větší a screening na vývojové vady plus tripl test na krev,na HIV ,žloutenku a ještě cosi,jo a stěr před porodem na jakousi bakterii jestli není přemnožená aby neohrožovala miminko.Vše bylo naprosto v pořádku.Vůbec mě nenapadlo že by mohlo být něco v nepořádku prostě jsme byla těhu a budu mít krásné zdravé dítě,pozitivní pohled na věc dělá taky hodně,zatím je malej jak rybička ale teď ještě zápasíme s poviným očkováním,po dlouhém shromaž´dování informací jsem zjistila že né vždy přinese jen dobré a že bych hctěla mít možnost se rozhodnout jestli chci nechat očkovat,jenže to nemám tak bojuju,jedno jsme totiž odmítli ale to je na dlouhý vyprávění

pipinka
23. črc 2010

ahojky, jak se máte?Mě MS ještě nedorazila,a na testu se zřetelněji objevuje druhá čárka, je to vůbec možné?jsem zvědavá co mi řekne doktorka v pondělí...

nevestinka2010
23. črc 2010

cauky, dobre 😉 vcera jsem byla u dr a delala mi testik a ta carka co potvrzuje tehu se ukazala jeste driv nez ta moc dosla k te kontrolni 😉 😀

pipinka
23. črc 2010

přijmi ode mne velikou gratulaci a držím moc palečky ať vše probíhá tak jak má

viveca
23. črc 2010

nevestinka: no to je bomba! 🙂 posílám přes moře gratulaci a musím přiznat že závidím...
u nás se to má tak že na mně leze cosi co připomíná PMS, takže mám obavu že ani tenhle pokus nevyšel. a v pondělí jdu k dr. aby se ve mně trošku pošmátrala a zjistila, jestli jsem ok (ne, že bych to chtěla nějak hrotit, ale přece jen - máma nemohla otěhotnět deset let, tak ať je jistota že jsem po ní nepodědila nějaký potíže..)
pipi: nezapomeň se nám pochlubit po pondělní návštěvě dr. 😉

nevestinka2010
23. črc 2010

Diky pipi, no tobe preji at mas v pondeli taky nejake krasne zpravy 😉

nevestinka2010
23. črc 2010

vive> ja mela ale taky hrozny PMS a bylo z toho tehu, to fakt nic neznamena 😉 ale drzim palce at ti dr. potvrdi, ze jsi ok!
A kdy by nejpozdejc mela ms prijit?

viveca
23. črc 2010

nevestinka: za předpokladu že cyklus má mít 28 dní tak už mám 2 dny zpoždění, ale minule jsem měla cyklus 40 dní, takže se tímhle pidizpožděním zatím nechci zbytečně vzrušovat... sice pokaždý když jdu na záchod zakopávám očima o těhutest co tam mam nachystanej, ale pokud ta mrcha nedorazí, stejně ještě pár dní počkám.
P.S. musím vymyslet nějakou činnost která mi to vyžene z hlavy🙂 i když, byl by to fajn zákon schválnosti najít // zrovna když mám depku že to ne a neejde 😉

nevestinka2010
23. črc 2010

vive> tak to jo, no uvidis, nebylo by moc dobre aby se v tobe doktorka vrtala, pokud bys nahodou byla cerstve tehu, ale to bude snad v poho

viveca
23. črc 2010

nevestinka: jj, slyšela jsem že některý vyšetřeni umí udělat u rannýho těhu pěknou paseku..
mmch, jak se ten váš milimetřík v bříšku bude jmenovat, máš nějaký vysněný jméno?

nevestinka2010
23. črc 2010

to nase sezamovy seminko? 😉 nevim, mela jsem vybrana jmena, ted jsem zase zmenila nazor, pro holku jich mam milion 😅 pro kluka jen par, libi se mi treba Liliana, Jasmina, Jolana, Ellen a hodne jinych ... a pak Jonas (ale to asi nepujde moc pekne s prijmenim), Alan, Daniel, Samuel, Vit, Johann... proste neco tradicne/netradicniho a nemelo by v tom byt R, a koncit na K... 😎

pipinka
26. črc 2010

ahojky,jsme zpět od dotktorky 🙂

Hlásím čtrvrtý týden......Jupííííííííííííííííííííííííííííí...
jinak mám břicho nafouklé jako balón a jsem zelená jak sedma,ala vyšlo to.......

saminomimino
26. črc 2010

pipinko gratuluju,ale nechápu že to test neukázal to nedává smysl.Tak to fakt nevím jestli jim vůbec věřit.

pipinka
26. črc 2010

taky nechápu,ale podle krve je to pozitivní......jen se bojím,aby to nebyl třeba planý poplach

saminomimino
26. črc 2010

a ultrazvuk ti dělala? že ví že je to 4 týden,já byla na první utz taky ve 4 týdnu a byla tam jen dutinka a prý to bylo hodně ranné těhu a 7 týden bylo srdíčko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru