Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

hanka3054
26. říj 2015

@roxy88 tak dneska jsem testovala a měla jsem slabe pozitivni i tehu test, tak uvidime,jestli to vyjde

roxy88
26. říj 2015

@madlis jsem 8dpo, tak ze kdyz ctu prispevky holek ktere cekaji na // na testu...
Normalne prozivam to. Doma by mi rekly ze jsem blazen kdyby vedely co vsechno jsem stihla
precist 😀 testovat hci zitra rano cleablu testem a pak ve ctvrtek,pokud nedorazi ms.

roxy88
26. říj 2015

@hanka3054 drzim palecky at carka zesili 🙂

roxy88
29. říj 2015

Halloooo ☹ Je tady nekdo? Co noveho?

sies
15. lis 2015

Holky tak zatim nic, minulý měsíc jsme zkoušeli v plodných dnech, ale mrcha menstruační dorazila ☹(( tak ted jsme zkoušeli znova mám 27 cyklus a dneska bych mela mít první plodný den 13. Tak držte palce, snad to vyjde...

tmp11
15. lis 2015

@sies držím pesticky... já jsem dnes 9 DPO a půjdu testovat... no já to nevydržela a zkoušela už včera a bílo, takže no uvidíme.... ještě je čas....
Zkoušíme 3 měsíc a taky i v plodný dny... no jo no.

sies
5. pro 2015

@tmp11 ahoj jak jsi dopadla? Já jedu nanovo další měsíc nic, tak snad mi pomůžou digitální ovulační testy, nejsem si jistá kdy tu ovulku vlastně mám 😒

tmp11
6. pro 2015

@sies ahojky bohužel nezadařilo se. Momentálně jsem to přestala řešit az po Novém roce.

sp00kynka
7. pro 2015

Ahojte snažilky 🙂 tak jsme to začali zkoušet.. Zkoušeli jsme to před i při ovu a teď jen čekat. Nejhorší je nevědět, čekat a nemoci nic ovlivnit nebo dělat 🙂 díky všemu co je tady už na sobě všechny příznaky těhu :D :D ale nejspíš jen vsugerované 🙂

axianka
8. pro 2015

Ahoj holky, asi to bude blbý dotaz, ale myslím, že takových dotazů je na světě nespočet mnoho. Jen by mně zajímalo, co byste na to řekli. Měla jsem nepravidelnou MS, proto jsem navštívila gynekologa i z důvodu, že s manželem chceme miminko, ale nedaří se zatím. Po první léčbě a žádné změně jsme přešli na druhou léčbu. Nyní beru clostík na podporu ovulace a pak duphaston na to, kdyby se to povedlo, ať se to udrží, tak mi to vysvětlil doktor. Pokaždé před MS jsem mývala křeče v podbřišku, asi pravděpodobně, jak se tělo připravovalo na MS, taky jsem měla citlivé prsa... ALE tento měsíc, mně nic nebolí, ani prsa a ani podbřišek. MS má dorazit 10.12., dnes jsem 27DC a mám už normálně strach si udělat těhu test, abych nebyla opět zklamaná ze zbytečné naděje jak tomu bylo každý měsíc už 2,5 roku. Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo co na to říkáte? Díky za odpověď

lutu11
8. pro 2015

@axianka moje zkusenost je naprosto opacni. Krece v brise jsem mela az v case predpokladane menstruace. Pak jsem zjistila, ze jsem tehotna.jinak nic, zadnej tehu priznak.

axianka
8. pro 2015

@lutu11 já jsem právě VŽDY měla křeče v břiše a bolestivá prsa vždy 10 dní před menstruací, v podstatě vždy když jsem začala brát duphaston (od 18teho dne cyklu). Ale tento měsíc ho beru tak jako vždy a je mi strašně moc divné, kam se ty bolesti všechny vytratili. Kolikrát jsem měla takové křeče, že jsem si musela čupnout, aby mě to přestalo bolet. Vždy jsem totiž podle toho věděla, že těhu nejsem, tak jsem očekávala MS v termínu kdy měla přijít, ale teď mně právě nic nebolí a jsem z toho už strašně moc zmatená.

sp00kynka
11. pro 2015

11 DPO vidíte to taky?

anonym88
11. pro 2015

@sp00kynka Já to vidim 😊

sp00kynka
11. pro 2015

Tak snad bude sílit. Ještě mám čas do ms, takže se může stát cokoliv .. @anonym88

anonym88
11. pro 2015

@sp00kynka taky jsem testovala před ms. A neboj..všechno dopadne dobře 😊

sp00kynka
11. pro 2015

@anonym88 budu doufat a v pondělí budu moudřejší 🙂 buď přijde nebo ne ;)

veprkova
22. únor 2016

Dobrý den
Nevím jestli jsem těhotná a ani nechci být
V lednu jsem měla asi špinění a hnet potom menstruaci trvalo to 20.dní
Teď v únoru zatím nemám menstruaci jen doufám ,že nebudu těhotná
Můžete mi prosím poradit
Děkuju za odpověď

veprkova
22. únor 2016

A takě mám bolesti břicha

janinkadufinka
22. únor 2016

Pokud nechces byt tehotna, tak se chovej zodpovedne!!!Pissiu sem zensky, ktery si zoufale preji otehotnet a pak najednou pise takova krava jako jsi ty!

atinka1910
25. únor 2016

Tak mě by taky zajímalo jestli můžu být těhotná či né..Poslední menstruace byla 4.1.a dnes máte 25.2.a zatím nic testy mi ukazují že těhotná nejsem nikdy před tím se mi to nestalo děti už mám...Ale neříkám že bychom s manželem ještě jednoho prcka nepřivítali chystám se na gyndu,tam samozdřejmě zjistíme hned co a jak ale příznaky mám i když mi testíky ukazují negativitu.. 😖 ☹ no uvidíme 😉

janinkadufinka
25. únor 2016

Joo holka, tak snad jedine na gyndu.me se nedavno take celkem zpozdila ale bylo to jen stresem.tak uvidis, no🙂

jessyna261993
18. bře 2016

dobrý den poradíte mi ? mám takovýhle příběh
ja ted kdyz si lehnu na bricho tak citim kdyby tam neco bylo jako kdyby mi tam hodne tlouklo srdicko a musim byt jen na boku pravým nebo na zadech ale na levem boku nemuzu byt . i kdyz jsem predtim byla tehotná tak jem o take mela a hlavne me boli bricho porad

jessyna261993
18. bře 2016

a strašně mě bolí prsa křeče mám to jsem tam zapoměla dát

mika251
18. bře 2016

@jessyna261993 tlkot srdiečka cez brucho nepoznáš ani vo vyššom štádiu tehotenstva. To čo tam tepe je brušná tepna.
Pokiaľ máš pochybnosti urob si test, všetko ostatné sú len dohady.

sies
20. bře 2016

@axianka mám stejnou zkušenost, také jsem brala duphaston a i předtím klostík, teď mám pár dní před MS, myslim si, že ten dhupaston zmírňuje příznaky...jestli jsem těhu, tak to na sobě nepoznám, taky mi nic extra není nic nebolí, ani prsa a ani podbřišek. A jak jsi nakonec dopadla?

axianka
26. bře 2016

@sies Ahojky, dopadla jsem tak, že nakonec MS přišla... Ale nyní řeším jiný další problém. Byla jsem u gynekologa v lednu a už jsme se bavili, že pokud se nám to nepodaří do léta, tak pak budeme zvažovat konzultaci v CARu. V tom lednu jsem dobrala Clostilbegyt a Duphaston a pak jsme s manželem začali užívat jen vitamíny (já Inofolic a manžel Folandrol).... žádné léky mi už doktor nenapsal a řekl mi, že Clostilbegyt bude účinkova ještě alespoň dva měsíce... Normálně jsem neměla po doužívání klostíku problém s MS minimálně 2 měsíce chodila poměrně v normálním časovém rozmezí 30-38 DC. Nyní jsem už 47DC... tento cyklus jsem v podstate první měsíc bez klostíku a duphastonu... vubec nechapu kde se MS courá, měla přijít kolem 10.3..... test jsem delala minulý týden a byl negativní... občas mně popíchává v podbříšku, když ležím na břichu (protože jsem vášnivý skladatel puzzle) tak mam takovy pocit jakobych mela v tom podbřišku něco navíc... taky jsem si všimla, že mi bývá divně v autě, což mi nikdy nebývalo... buď si to namlouvám a moje tělo si ze mně dělá srandu, anebo se někde něco děje.... dávám tomu ještě týden po velikonocích, ale pak se objednávám k doktorovi.... už mně to u těch doktorů moc nebaví :D

s manželem se snažíme už cca 2 roky... nehrotíme to nijak moc, snažíme se na to moc nemyslet... jenže někdy to jde a někdy ne... teď jsme se v podstatě moc ani nesnažili, protože předěláváme baráček, tak ani moc toho sexíku nebylo... únava byla často silnější.... jsem zvědavá, jak to se mnou tento měsíc teda bude... ale moc bychom se chtěli těšit něčemu dalšímu novému 🙂

sies
28. bře 2016

@axianka ahojky, no tak u mě nakonec taky MS přišla, i když jsem měla nějaké ty příznaky...je to na nervy 😒 ten Clostilbegyt užívám druhý cyklus a vůbec mi po něm neni dobře...tak jsem si upravila dávku na jednou denně, protože 2 za den je pro mě bomba hormonů. Ovulku mám pravidelnou 14 DC tak to nechci tolik hrotit. Taky jsem někde četla, že Clostilbegyt bude účinkovat ještě alespoň dva měsíce po dobrání, ale mám pravidelní cykly 28. takže uvidim, ale moc doufám, že se nám v tomto cyklu už zadaří (jako každý měsíc) jinak my se snažíme 8 měsíců. A ty příznaky mám každý měsíc stejný jako ty občas mně popíchává v podbříšku, také ale výkyvy nálad a v autě pocit na zvracení...jenže vždy je to spíš ten PMS, už si vždy říkám,možná jsem v tom, ale MS nezklame a dorazí mrcha jedna☹ do CARu se mi tedy vůbec nechce a ty nervy kolem toho, tak uvidíme,třeba jiná možnost nebude... a byl tvůj manžel na vyšetření spermií? Já toho svého na to připravuju, když to nevyjde tento cyklus, aby s tim počítal, tak řikal, že teda jo...no určitě dej vědět, jak to budeš mít tento měsíc, bylo by skvělý, kdyby nám to vyšlo oběma a už z toho neměly takové nervy 😉

axianka
29. bře 2016

@sies jj, mojého jsem už připravila na to, že když tak bude muset jít na spermiogram... ale zase si říkám, že by se mohl nechat vyšetřit... alespoň bychom věděli jestli je alespoň on v pořádku... já budu dnes nebo zítra testovat, tak jsem zvědavá... pokud vyjde negativní, budu se muset objednat zase k doktorovi... jsem u něho víc než doma :D a už mně to hrozitááááááááááááááánsky nebaví... když zaberou léky, tak MS je hezky pravidelná, ale jakmile ty léky nemám, tak mám zpoždění... vždy jsem si musela v živote všechno vybojovat, nikdy jsem nic nemela jen tak bez boje... no hruza ☹ .... už jsem z toho i znechucená... kdy očekáváš MS?

sies
29. bře 2016

@axianka no to věřim, že tě to nebaví, mě taky to už strašně unavuje, zvlášť po tom klostíku..jinak já mám právě docela pravidelnou MS, no teď čekám spíš ovulaci, ale jsem teprve 6DC, takže až tak příští týden...každopádně ti držim palce s testováním, určitě dej vědět co vyšlo...já jsem sama zvědavá co bude a budu se modlit,aby další MS nepřišla... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru