Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

saminomimino
28. zář 2010

@teritera no mi už se snažila po páté,tak už bylo na čase,třeba vám to na poprvé výjde,přeji štěstí...
test se jmenuje mamatest citlivost 25Uml, 10Uml mi dělal falešně pozitivní ale někomu ne zkrátka prý je mamatest nejspolehlivější

teritera
28. zář 2010

kouknu se tedy po mamatestu.Děkuji.Ještě chvíli to musím vydržet a potom hupnu na testování.Bylo by fajn,kdyby to vyšlo hned a bezstresování.Mám taky šíleně bolavé prsa a podbřišek,tak snad to je to co myslím...

saminomimino
28. zář 2010

@teritera no držím ti pěsti,na poprvé je to teda fakt štěstí,syn byl na po 3 a teď až na po 5,i to je myslím úspěch v dnešní době,ale být to dýl su na mašlu,
tak pak dej vědět!!!

viveca
28. zář 2010

@saminomimino No to je bomba!!!! 🙂 🙂 posílám na druhý konec republiky skutečně VELKOU GRATULACI!!! (a rovněž přiznávám´že převelice závidím...) Držím palce, ať to dobře dopadne a ze Sama se stane šikovnej velkej brácha.

saminomimino
29. zář 2010

@viveca díky mooooc,a jak to vypadá s tebou??

viveca
29. zář 2010

@saminomimino MS sice furt nikde, ale podlehla jsem, testovala a test mě dneska spolehlivě vyvedl z jakýchkoli nadějí...Takže zase nic. Chtěla jsem bejt trpělivá až do prosince, ale jak teď vychovávám dvě nevlastní děti, tak na mě ta touha po vlastním potomkovi doléhá o to víc... Myslela jsem že budu mít starostí nad hlavu a nebude čas na to myslet, ale je to přesně naopak. Tak snad mi nová doktorka, ke které po MS zajdu, poradí kde je problém.

nevestinka2010
29. zář 2010

@saminomimino > jeeee Nikus, to je parada, ja to tusila 😉 to moc gratuluji a drz se 😉 krasne carky!
tak at ti prvni trimestr rychle a pohodove utika 😉

misamarker
29. zář 2010

@saminomimino ahojky, chvilku sem tady zase nebyla. 😀 tak to sme na tom skoro stejne, brala sem ji tri roky 😕 ale po poslednich par dnech mam asi takovej pocit ze se mimi konecne uhnizdilo a pekne me trapi mrska 🙂 zitra budu testovat tak uvidim jestli se zadarilo 🙂

misamarker
29. zář 2010

@saminomimino tak sem se docetla ze ti to konecne vyslo. to je uuuuuzasny, obrovska gratulace 🙂 🙂 drzim palecky aby vse dobre dopadlo

saminomimino
30. zář 2010

@misamarker mockrát díky,a jak ty jsi na tom??

saminomimino
30. zář 2010

@nevestinka2010 já se bojím jen prvního utz,aby blo srdíčko a mimi v děloze,ale nevidím důvod že by to nemělo být pořádku,cítím se fajn,jen občas bříško trošku bolí,ale jinak se cítím netěhotně ,nechápu to,u malýho mně děsně prsa boleli,asi to příjde

misamarker
30. zář 2010

@saminomimino ahojky, tak zase nic, nechapu to ☹ koupila sem si ten novej mama test, ale pak sem si od tebe precetla ze ti spatne ukazoval. Tak snad jinej ukaze konecne // 😠

saminomimino
30. zář 2010

@misamarker a tobě už mešká MS???Jako už si testovala???
mamatest mi těsně před MS 2 x ukázal ducha ale pidi ducha ale bylo tam něco..... 😠

misamarker
30. zář 2010

@saminomimino MS uz mi meska 4 tydny skoro. dneska sem di delala testik a byla tam jenom 1 / . posledni dobou mam i pocit na zvraceni, nevim co se deje 😠

nevestinka2010
30. zář 2010

@saminomimino > presne tak, proc by melo byt neco v neporadku 😉 , zapomen na tehu se Samikem, kazde tehu je jine, ja vim ze se to asi tezko zapomina, ale nemelo by se srovnavat, vse muze byt uplne jinak a uplne v poradku, brisko poboliva, to je jasne a prsa uz podruhe nemusi reagovat tak intenzivne... vse bude fajn, ted pekne dobre a zdrave papkej, hodne odpocivej, mysli na to jak se tam krasne ty bunky deli a jak se bude tvorit a uzavirat nervova trubice a vse bude v pohode 😉 ja sla na prvni utz az v 13tt a do te doby sem jen mela viru, ze vse je v poradku 😉

saminomimino
30. zář 2010

@misamarker nechci ti brát naději ale meškání MS 4 týdny a jen jedna čárka,to nebude těhu,měla bys šupem mazat k mudr,pokud ti MS chodívá vcelku pravidelně,může to být problém,na nic nečekej,po 4 týdnech by se ti to určitě ukázalo,měla by tě mudr vidět a vzít ti i krev ale 4 týdny meškáná to už bys byla 6 tt to by bylo i srdíčko,nezdá se mi to,jdi k mudr!!!

saminomimino
30. zář 2010

@nevestinka2010 máš pravdu,a víš co cítím že to bude holka,stejný pocit jsme měla u sama hned na začátku a bylo to tak,nedokážu to vysvětlit,těším se a bojím se......

nevestinka2010
30. zář 2010

@saminomimino > to je fajn, to urcite vyjde 😉

mami29
30. zář 2010

Ahojky holky, jsem tu nová. mám takovou otázečku. 13.9. jsem dobrala HA, 16.9. byla MS a od té doby se snažíme každý den 🙂 a od úterka mě divně pobolívá podbříšek, jsem nafouklá, lítám častějš na záchod a tak. Ale říkám si že je to blbost aby se hned zadařilo a hned to bylo poznat.
Mám doma už syna a u něj jsem nic takového ze začatku neznala.

lukyte
30. zář 2010

Ahoj holky 🙂
všem novopečetěným těhulkám moooc Gratuluji 😉 A všem snažilkám hodně síly 😉
Jsem tu nová, takže se s Vámi podělím o moje story a budu ráda za vaše názory.
S přítelem jsme spolu 5let. A já vysadila HA minulý mesíc. MS jsem měla od 9.9.2010 do 14.9.2010. ,poslední noční snaženíčko 😀 proběhlo 21.9.2010 od té doby mám bolesti v podbřísku, bolení bradavek, bolesti zad, nemám chuť k jídlu a hodně chodím čůrat + hustý bílý výtok. CO si o tom myslíte??? Ovu měla být 23.9.2010 -> Teplotu si neměřím. Je to náš první pokus takže vůbec netusím co si o tom mám myslet. Další MS by mela příjd toho 7.10.2010 testovala jsem v úterý 28.9.2010 a byla tam / 😒 Ale vím že je brzo....
Díky za Vaše odpovědi 😉

mami29
30. zář 2010

@lukyte ahojky to jsme na tom asi stejne jen o par dni posunuty. ja musim cekat do 14.10. tak uvidime 🙂

lukyte
30. zář 2010

Mami29 : jsou to hrozný nervy...vůbec to neutíká 😒

mami29
30. zář 2010

@lukyte a odkud jsi? to je vaše první?

lukyte
30. zář 2010

JJ první 😉 Z Brna...

mami29
1. říj 2010

Tak včera večer mi bylo špatně od žaludku asi způsobeno zeleným čajem který mi předtím nic nedělal.Ale pořád si říkám že je to blbost.
Navíc těď jsem celá naměkko, dozvěděla jsem se že kámoška co čeka druhý nejdřív byla 14 dní nervozni protože se malej nechtěl ukázat a když se ukázal tak se radovala pár dní a dnes jde revizi protože začala krvácet.

nevestinka2010
1. říj 2010

@mami29
@lukyte
holky drzim palce, ja mela priznaky velmi brzy a bylo to uplne napoprve, citila sem to jeste driv nez mi to potvrdil test, prvni test sem delala asi 11DPO a byl negativni tak sem to obulila, protoze sem si byla uplne strasne moc jista, ze bude pozitivni... pak byl pozitivni test az den po vynechani ms
je to uzasny a neuveritelny pocit, kdyz se to nahodou povede napoprve, tak to vydrzte- to cekani je fakt hrozne 😅

lukyte
1. říj 2010

Ahojky nevestinko 🙂 To čekání je opravdu otřesné ☹ Já se taky modlím aby to vyšlo, protoze podbřísko me boli tak dva dny pred tou hnusnou mrchou a ted mě to bolí už od toho 21.9....takže se jen modlím 😒 Vidět tu jednu čárku bylo pro mě dost otřesný, taky jsem byla přesvědcená ze tam mimi je...ale myslím ze jsem testovala proste brzo!!!A taky v to doufám 😉
A Mami to by mohlo neco znamenat...já treba vůbec tak mesíc nemam chut na sladké a včera jsem sežrala 😀 skoro celou tabulku cokolády 😅 až se za to stydím 😀

mami29
1. říj 2010

@lukyte Ja pri prvnim prestala s praskama v prosinci a v unoru do toho vlitla takze to slo taky rychle, ale vubec nic jsem na sobe nepozorovala a zadny nevolnosti nic takoveho.
tak prave proto me tohle tak prekvapuje ale zase si nechci delat nadeje abych nebyla za 14 dni zklamana, pokud by to vyslo byla bych spise v soku 😀

nevestinka2010
1. říj 2010

@lukyte > no to si testovala brzy, pokud cekas ms az 7. ... pokud to vydrzis tak do 7. uz ani netestuj, zbytecne bys mohla byt zklamana
a me taky hned odpocatku zacalo vadit kafe a zeleny caj bez prichute...

mami29
1. říj 2010

Ja se u MIli testovala az v prvni den MS a skoro nic nebylo videt. poradne to vylezlo az tak za 3dny. a pak jeste to cekani na potvrzeni pres krev a pak 2krat UTZ protoze byl malej a nebyl hned videt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru