Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

verdulka1
autor
10. led 2012

ahojda, už je to dlouho co jsem sem psala asi 1,5, ale už i nám se zadařilo..čekáme miminko 🙂 moc se těšíme.

helinecka
23. srp 2012

Ahojky holky🙂
Bolí mě podbřišek stále, jsem unavená, bolí mě prsa, praskl nám kondom, v tom kondomu nic nebylo ☹ nevím co mám dělat......prosím odepiš te mi, děkuji za pochopení

pincola
23. srp 2012

@helinecka Musíš vydržet do termínu MS, nic jiného se nedá dělat. ty tělesné symptomy může udělat i psychika. Zkus se nenervovat. Oni všechny ty symptomy , co popisuješ běžně nenaskakují až tak rychle. Opravdu teď musíš počkat a pak udělat test a ještě lépe, jít na odběr krve. To lze, sama si to zaplatíš a oni ti v laboratoři řeknou jasně, jestli ano nebo ne. Ale musíš počkat do termínu MS. Předtím to nezjistíš. Drž se🙂

sal80
23. srp 2012

@helinecka Pokud v tom kondomu nic nebylo a přítel nedosáhl vyvrcholení, tak bych se vůbec nebála... 😉 Jinak souhlasím s @pincola , vydrž do termínu MS a pak si test udělej. Pokud chceš jít na krev, tak to je ve stejnou dobu (tehdy, kdy má přijít MS) a dělají to všude v laboratořích cca za 180Kč.

helinecka
24. srp 2012

No tam nic nebylo,přitel jsi toho nevšimnul vůbec, já jsem taková že já vždy dívám jestli to tam zůstalo, a děkuji že jste mi odepsali🙂 dám vám vědět jak jsem dopadla 🙂 Kočky 🙂

helinecka
24. srp 2012

sex jsem měla po ovulaci

helinecka
24. srp 2012

jenže on jse udělal vím to moc dobrě, no uvidím 🙂 ale chtěla bych mít miminko strašně mooc, asi jsem ten sex měla mít před ovulaci, to by bylo jistější že bych byla ........

marcellllka
27. srp 2012

ja myslela ze mam priznaky no porad sice doufam ze jsem v tom...,boleni hlavy bradavek a silena zravka a kdyz jim tak mam pocit ze nejim a k tomu me kruci v zaludku hehehe,a k tomu mam nafouknute bricho a menzes jeste neni...,casto taky chodim na wc...,a pri pohlavnim styku me boli v pod brisku a i po...,tak nevim ale vcera jsem delala TT a nic jen jedna...,ale delala jsem to vecer protoze jsem to nemohla vydrzet...,tak dneska se kupuje novej a zitra ho udelam znova ale hned rano radsi 😒

verilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bubla87
2. zář 2012

Holky, 4 den po zmeškání MS, kterou ale zas tak přesnou nemám, pozor si nedáváme..normálně me prsa bolí před MS, teď mě začali slabě bolet až dnes, jsem nafouklá jak baloooon a mám pořád hlad a při tom mi není nějak dobře, co myslíte, jsem nejsem, zítra jdu pro test, ale stejně si myslím, že zas nic:( takžej měsíc se stresuju, kde se mrška zdržela a teď bych chtěla, aby tam ty dve byly...

verunek7
4. zář 2012

@bubla87 ahojky no pokud máš nepravidelný cykl,tak jsi mohla mít ovulku později...zkus testnout a uvidíš..já řeším stejný problém..mívám cyklus tak 30-31 dní a dnes je to druhý den co jsem měla mít MS a ráno test sněhobílý..tak nevím :/

bubla87
4. zář 2012

@verunek7 když mě se ani testovat nechce, vím, že zas nic, je to tak každej měsíc, každej den zmeškání plaším a testuju a nic☹ jestli to nedostanu do zítřka, tak to testnu, ale výsledek vím předem☹

verunek7
4. zář 2012

jj když si něco člověk moc přeje tak to nejde..je to zákon schvalnosti...u mě to je ok,zatím po miminku nějak brutálně netoužím,takže zklamaní by nebylo takové velké...ale štve mě,že nevím na čem jsem....budu ti držet pěstičky a určo se ozvi 🙂

kajalka
8. zář 2012

Ahoj holky, zajímalo by mě, patří k úplně ranýmu těhotenství nafouknutý břicho? Teď je to první měsíc, co nepoužíváme ochranu, po dítěti nijak extra netoužím, prostě buď přijde, nebo ne, takže se zas moc nepozoruju, ale nedopnu kalhoty, ač jím to samý v tom samým množství, co vždycky. Test si budu dělat až tak za týden.

sarinka18
18. říj 2012

Zdávim vás Holky, chtěla bych se jen zepat protože jsem stoho už fakt hotova a nevim na čem jsem ,spala jsem pred mněsicem z mojim přitelem,a ten to domně pusitil 4krát,a byla jsme na gydně hned po 4 dnech ,a nezistilo se my nic pak my řekl gynekolog že my práskli cisti mislela jsme si že my řekne že budu Maminkou a nic :( byla jsem trošku za ražena,ale pořad mam nafoukle břicho a mám Pru...a někdy zacpu boli mně podbřichem když si kichnu,nevim dělala jsem si test a ten my nevišel já už nevim jak to mám zisiti poradily by ste my ? pls dik

moonie
19. říj 2012

@sarinka18 No... Pokud sis dělala test IQ, tak se nedivím, že ti "nevišel" ... Jinak zkus nastudovat věci ohledně početí, těhotentsví, testování - materálu na internetu je více než dost. Dozvíš se třeba, že testovat je nejlépe pár dní po zmeškání menstruace...Hodně štěstí 😉

sarinka18
19. říj 2012

@moonie děkuji za otpověd :D jo skusim to nastudová diky moc zatim papa

sarinka18
20. říj 2012

@moonie přečetlá jsem si vše ale newim pořad na čem jsem asi mám fakt čekat jestly dostanu Ms že?

annasky
25. lis 2012

Ahoj holky 😉 můžu se zeptat? kolik stoji potrat?? Díík 🙂)

bebinko
29. lis 2012

ahoj vsem, vim ze u kazde zeny ty tehotenske priznaky muzou byt ruzne ale chci se zeptat nedostala jsem ms 8 dni (test si udelala pred 2 dny-negativni) prsa mne boli a jsou vetsi par dnu bolel i podbrisek ted uz nic jen ty prsa ale mam strach ze jde mozna i o cystu, ktera zpusobila ze se mi to zpozdilo ale zadne bolesti nemam ptam se zda musim jit nutne k doktorovi (ackoliv nechci aby mi porad pichal agolutin i pro to telo si myslim ze to neni zdrave) zda mam pockat na dalsi menzes, ktere mozna dorazi,tehotenstvi by se uz urcite prokazalo po tydnu si myslim
dekuji

oxfordka
2. pro 2012

Ahoj,
jsem tu nová, ale doufám, že se i přesto najde někdo, kdo mi poradí.

Mám ještě cca týden do mns, takže i když jsem nevydržela si neudělat test, je jasné, že vyšel negativní. Nicméně zítra jdu na gyndu a zajímalo by mě, jestli kdybych si nechala vzít krev a udělat test na hcg, je možné, že se případné těhotenství zjistí? Jsem cca 12-20 dní od možného oplodnění.
Nebo to možné není a musím prostě čekat na mns?

Děkuju moc za dotazy.

oxfordka
2. pro 2012

*za odpovědi samozřejme 🙂

beandy
4. pro 2012

Ahojky holky, se snoubencem se snažíme o miminko 5. měsíc a cyklus mám teď 29 dní. Teplotu neměřím, snažili jsme se ve dnech kdy bych měla mít plodný dny (29.11-3.12.). No ale včera dopoledne jsem si dělala ovu test a čárka byla na testu slabá, pak jsem si ho dělala ještě odpoledne kolem 3 hodin a už žádná čárka nebyla,takže ovulka ten den už nebyla a nastala asi dřív. Teď mě píchá v podbříšku a mám jako by křeče, ale z jídla to není. Myslíte si že můžu mít nějakou naději? ☹

didnka
6. pro 2012

ahoj,mám jeden problém asi před 5 měsíci jsme byla na přerušení těhotenství do tet toho však lituji .Protože jsme měla minulý měsíc problem s menstruací, tak jsem měla i jinak rozhozené plodné dny a to den před menstruací kdy jsem měla sex se svým přítelem tedy 28.11 menstruaci jsme měla mít 29.11 jenže se už 7 dní nedostavila .Je možné že jsme těhotná? Předem děkuji za odpověd

obyvatelka
10. pro 2012

Ahoj holky, dneska se mi poprvé stalo, že jsem z ničeho nic dostala hroznou chuť na bramborovou kaši a manžel mi ji honem vařil 😀 neberu antikoncepci už 10 měsíců, milujeme se tak jednou, max. 2x týdně, dítě chceme, ale nespěcháme na něj. Nějakou ovulaci nebo něco takového si vůbec nehlídám, mám 14 po menstruaci a od té doby jsme měli sex 2x, během posledního měsíce mě pobolívají prsa, tak jsem zvědavá, jestli dostanu menses nebo ne.
Je možné, že bych mohla být těhotná nebo mělo jenom moje tělo chuť na brambory? 😀

terka18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vera_vila
3. led 2013

@terka18 těžko říct... počkej si, až nepřijde MS a udělej si test... Já to měla taky tak a jen jsem si to vsugerovala a těhotná jsem nebyla, takže i když jsem nedostala MS, test byl negativní a šla jsem na vyvolávačku...

evly
4. led 2013

já už se tak 4-5 dní po OVU cítila divně, bylo mi jak kdyby na mě vlezla chřipka, strašná bolest břicha, zad, prsou, kloubů, únava (hold se zahnizďoval prďola) a 10 dní po OVU jsem na testu našla ducha a už ho mám v sobě 13+4tt 🙂

terka18
4. led 2013

vera_vila ale zacina me bolet bricho a le mam moc chute na jidloo a jemi casot spatne tak nevim no

ivetka18
15. led 2013

Ahojky chtěla sem se zeptat . Je to tyden spátky co mě silně píchlo pod bříškem na levé straně a je to přes týden co sem nedostala menstruace . a chtěla sem se zeptat kdy si mám skusit těhotenský test , ?? Děkuj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru