Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

terinda
28. kvě 2010

Verdulko, až Ti bude meškat ms 😉

verdulka1
autor
28. kvě 2010

Terindo to jo 🙂 děkuju, ale nedalo by se to poznat dříve? Jestli bych tomu plodu neubližovala, když chodím na ten fitbox, je to pro tělo celkem zátěž.

terinda
28. kvě 2010

Taky chodím na fitbox, nestrachuj se dopředu 😉

terak
28. kvě 2010

Ahoj, nevím jestli ti poradím, ale já jsem přišla na to, že jsem těhotná, až v šestém týdnu. Bylo to takové plánované překvapení :D Nicméně až do toho dne jsem celou dobu velmi aktivně jezdila na koni. Náročné tréningy několikrát týdně + od 4tt jsem chodila i na skokové tréningy a v 5tt jsem docela špatně spadla z koně při skoku. Bylo to docela drsné, ale naštěstí jsem šla na záda.

No a teď mám za chvilku 4 měsíc a mimčo je v pohodě.

Spíš poradím nestresovat na foru, kde ti stejně nikdo nepomůže a utíkej koupit test. Jinak já jsem měla naprosto jasné příznaky několik měsíců před tím (stejné co píšeš) a když jsem to přestala sledovat, tak jsem žádné neměla a byla jsem v tom. Tak pak napiš jak jsi dopadla.

Pokud máš ale podezření, tak bych alespoň zvolnila.

verdulka1
autor
28. kvě 2010

tak to je paráda. Díky 😉

apollo11
29. kvě 2010

Ahoj, zkus si na sobě všimnout nějakých změn. U mě to bylo v tomto pořadí: bolestivý prsa (už pár dní po početí), dost nepřehlédnutelné zesílení čichu - začala jsem cítit jako pes 😀 pak náhlá intuice, že jsem v tom - pak už jsem víceméně jen čekala na vynechání ms a hned udělala test - no bylo to jasný 😉
Ale u někoho nemusí ty příznaky probíhat vůbec, jasno máš až po vynechání a následném testu 🙂

mikov82
29. kvě 2010

Ahojky, mě hned začaly růst prsa, pálila mě žáha a byla jsem věčně nafouklá... Takže jsem samozřejmě čekala na den D, jestli se dostaví MS a už první den, kdy měla přijít, ale nepřišla, jsem si udělala testík a byly tam dvě čárky... Takže naprosto chápu, že nechceš čekat až na MS, ale ono ti toho stejně moc jiného nezbývá 🙂 Jinak mám kamarádku, která do 4. měsíce předcvičovala stepaerobic a dneska má úžasný dvojčátka, takže ten sport asi opravdu moc nevadí. Ale já bych se do toho sportování asi moc nehrnula...

eloana
29. kvě 2010

Ahoj -ja si delala test 25 den. Ale vim ,ze jsem mela ovulaci drive. Jinak pokud se nekdo -(jako ja )na tehotenstvi upne -pozoruje priznaky stale🙂))

saminomimino
29. kvě 2010

eloano,a byl už 25 den test už pozitivní?? a kdy si asi tak měla ovulaci??Díky

saminomimino
29. kvě 2010

mělo by to smysl,dělat test 25 den,když jsem měla ovulaci 15 den cyklu??Díky
A jinak ahoj holky 🙂

verdulka1
autor
31. kvě 2010

ahojda holky. Tak ještě 14 dní si počkám. Jsem zvědavá jak to dopadne, dám vědět 😉 . Mě prsa začaly taky růst, jinak trochu tlaky v podbřišku a snad každou hodinu chodím na záchod. A

verdulka1
autor
31. kvě 2010

A skoro každý večer mě tlačí žaludek a je mi na zvracení. Nevím jestli to těhotenství taky nasvědčuje. 🙂

saminomimino
31. kvě 2010

verdul kolikátý den cyklu máš????A proběhl sex pře ovulací nebo kdy??? 😉

lucinecka83
31. kvě 2010

Ahoj holky, mela bych dotaz,treba mi nekdo poradi. Od prosince neberu HA a ms prichazela po 33 a 34 dnech,takze docela pravidelne,ale ted mela dorazit 25.5. a zatim nic,uz je to 40 dni.Tak ted nevim jestli jsem tehotna(test negativni) nebo je to nasledek hormonu.dekuji za jakoukoliv odpoved 🙂

saminomimino
31. kvě 2010

luci,bude nej když zajdeš k mudr,na krev kvůli upřesnění těhu a pak se rozhodne co dál,nejspíš vyvolávačka když těhule nebudeš,to myslím já 🙂

lucinecka83
31. kvě 2010

diky,jdu tam pristi tyden tak se uvidi

saminomimino
31. kvě 2010

hodně štěstí,já teď taky čekám na ortel ale test budu dělat nedřív za týden 🙂

lucinecka83
31. kvě 2010

tak to držím palečky 🙂

saminomimino
31. kvě 2010

díky,snažíkovali jsme o mimi poctivě,a vy se snažíkujete nebo to necháváte náhodě???

verdulka1
autor
31. kvě 2010

saminomimi, právě že sex byl před ovu. MS mi skončila 16.5.. Skoro pořád mám ms pravidelnou po 28-29 dnu, teď jsem ji měla o 4 dny dřív. Spíš přicházím na to, že bych chtěla být těhu, ale bude to asi planý poplach ☹ . Jinak necháváme vše náhodě

saminomimino
31. kvě 2010

tak to je klidně možné že si těhu,mě skončila MS 17.5 a ovu byla 26.5,snažíkovali jsme celé plodné období,dost nám na tom záleží ale taky nevěřím že to na poprvé vyšlo syn,byl až na potřetí ale mám jisté těhu příznaky,větší prsa,a absolutně se nemůžu opít,prý rané těhu odbourává alkohol,tak doufám že se zadařilo ale byl by to zázrak,ale nevěš hlavu není to zase tak neobvyklé znám případy když vysadili HA a ani nedošla první MS a byly těhule takže koukám že ten cyklus máme taky docela společnej,mám taky ten 29 denní,od porodu se mi jen asi 2 x stalo že přišla nečekaně brzy nebo pozdě ale ne víc jak týden,ale poslední měsíce jsou ukázkové 29 denní cykly.
Jestli dobře počítám tak by jsme mohli stejně očekávat MS kolem 11.6 dřív asi nemá význam testovat,nejdřív to má prý smysl 12 dnů od ovulace,ale i tak může člověk být třeba zbytečně zklamaný,uvidím,teď je myslím pro obě ještě brzy 😝 😉

verdulka1
autor
3. čer 2010

ahojky, tak to je paráda. Test jsem si už koupila, ale pořád ho schovávám v šuplíku a čekám na ten správný den 😉 . Jinak je zvláštní, že píšeš o alkoholu. Já teď přes 14 dní nemám vůbec chuť na alkohol a to jsem ráda pila víno. Minulý týden jsem měla dokonce 2 piva, ale bylo mi po něm špatně. Tak to máme docela společnej cyklus. Určitě je brzy, ale kdyby se nám to oběma povedlo, bylo by to prima. a odkud jsi?

saminomimino
3. čer 2010

Ahoj,já se neodvažuji ho koupit,určitě bych testila a nemáto samozřejmě smysl,nejsřív to připadá v úvahu v pondělí ale bojím se i testit před MS,prý je 40% potratů s MS takvý ten přirozený výběr a žena o tom ani nevím ale vědět že si těhu a pak dojde MS musí být hrozné,takže nevím,co je horšíí 😒 čekat nebo čekat 🙂
S těma pivkama to může být taky znamení někdo si dá pivko a blije takže taky to může být znameníí.
Taky doufám že se nám to povede,musíííííí
Jsem z Boskovic,jihomoravský kraj 🙂

verdulka1
autor
3. čer 2010

zezačátku jsem taky uvažovala jestli test vůbec koupit. Ale stejně počkám opravdu až na ten pravej den. Když si vezmu tak ani těch 40% není zrovna málo. Mám kamarádku, co už 2x potratila a teď se jim to konečně podařilo a jsou oba v pořádku. Ale víc se hlídá, není to zrovna dobrý na psychiku.
Hlavně hlavu vzhůru 😉 a musíme si počkat 😀

saminomimino
3. čer 2010

No právě ta psychika 😒 A jaký máš test?,nejlepší je prý mamatest comfort,je jeden z těch citlivějších a spolehlivějších,byl mi doporučován,u malýho ani nevím čím jsme testovala ale asi na tom pro jistotu záleží 😎

saminomimino
3. čer 2010

a ty jsi odkud??

viveca
4. čer 2010

Dámy, taky přispěju svou troškou do mlýna. První tulení "naostro" proběhlo v úterý (a to ještě není jisté jestli vůbec byla ovu - dvě čárky na ovu testu sice byly, ale až to několika hodinách 😕 ), ale světe div se - od středy je mi zle, na zvracení, nemám chuť k jídlu, (dokonce ani k dalšímu tulení 😒 ), žaludek jak na vodě a bolí mě hlava (?!). MS čekám až tak za 14 dní, tak si říkám jestli je možné, aby mi bylo takhle blbě už od 1. dne po početí, nebo jestli na mě prostě leze nějakej bacil Co myslíte?

saminomimino
4. čer 2010

viveco,mě u prvního těhu nebylo zle vůbec,ale teď na sobě pozoruji že se mi zničeho nic udělá hrozně špatně jak na omlení a zvracení dohromady,já už jsem sice 9 den od ovulace taak to by už mohlo být mimi v děloze ale už druhý den od teoretického početí jsem se absolutně nemohla opít a to piju jednou za 100 let,prý ranné těhu odbourává alkohol,takže nevím,věřím že se nám to povedlo,snažili jsme celé plodné období.Asi je možné že od prvního dne početí může být zle jsou to hormonální změny 🙂

verdulka1
autor
4. čer 2010

ahojda, mám mamatest, ale teď si nejsem vůbec jistá jestli comfort 😒 . jsem z Krkonoš - Vrchlabí 🙂 . Představ si, že se mi přes noc udělalo líp, už nemám takové tlaky v podbřišku ani na prsou. Takže to byl asi planý poplach 😖 .
Viveco, mám kamarádku, která když čekala své první mimčo, tak jí bylo zle okamžitě. Takže určitě je možné, že jsi těhu.

saminomimino
4. čer 2010

verdul,mě to taky přešlo,ty prsa hlavně ale to ještě nic nezanmená,u malýho mi nebylo nic celý těhu takže nevěš hlavu.
Je fakt že mám hrozný výkyvy nálad,chvílu bych brečela a chvílu mám zas hroznej vztek,to nemívám ani na MS,tak nevím 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru