Kdy po styku použít test, aby to s jistotou určil?

aurinko
16. zář 2008

Ahoj, kdy se dá s jistotou určit podle těhotenského testu, jestli jsem otěhotněla? Při pohlavním styku se nám stala menší nehoda a já nevím, kdy si koupit test, aby to s jistotu určil. Myslíme si, že hned druhý den je ještě brzo... Tak za týden? Měsíc? Prosím poraďte! Miminko ještě v plánu nemáme a tohle se nám trochu nevyvedlo... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aurinko
autor
16. zář 2008

Děkuju za jakoukoliv radu
Jana

kristynaw
16. zář 2008

prvni den vynechane MS...nektere testy jsou delane,ze muzes i driv,ale ja bych cekala na tu MS

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lefika
16. zář 2008

cca 5dni po vynechani planovanej menstruacie alebo 2-3 tyzdne po styku 😉

chichinka
16. zář 2008

minimalne tych 14 dni aj pri najcitlivejsich testoch 😉

petrucha
16. zář 2008

me se // ukazali az 16 dnu po nechranenym styku

aurinko
autor
16. zář 2008

no tak ja to zkusim teda tech 14dnu

mimochodem jak je to s tou pilulkou PO? kdy se ma vzit? a jak je spolehliva? nevite nektera jeji nazev?

jaduska
16. zář 2008

no ak bábo neplánujete, tak by bolo dobré ísť na gyndu, nech ti pre istotu dajú tabletku "po", tá sa má užiť do 72 hodín. Ja som minule mala test, kde bolo napísané, že ukáže výsledok už 5 dní po styku

ria80
16. zář 2008

Můžeš jít okamžitě k doktorce a nechsi napsat Postinor.2 tablety stojí kolem 250 kč.Když si stihneš první vzít do 72 hodin od styku,tak to bude dobrý.Jestli to bylo včera,měla bys to ještě stihnout.Ta druhá tableta se bere ještě pak s nějakým odstupem.Já bych asi letěla i na pohotovost,abych to měla co nejdřív.Cim dřív to vezmeš,tím je účinek jistější.
Jíinak mě vyšel test,ten nejcitlivější,12 den po styku.

bubba
16. zář 2008

co??ja som si kupovala test pred skoro 3 rokmi a na nom bolo v pribalovom letaku napisane ze 2 den od otehotnenia je schopny zachytit tehotenstvo s takou pravdepodobnostou ako navsteva lekara 😕 tak teraz neviem ked to tu citam

elitera
16. zář 2008

Na postinor ovšem bacha, je to strašný svinstvo, rozhodí ti cyklus atd.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
danuska24
16. zář 2008

niektore testy maju pisane ze uz na 5 den sa da zistit tehotenstvo. ja som si robila po 7 dnoch, neukazal nic az ked mi meskala MS jeden den tak vtedy ukazal

jaduska
16. zář 2008

možno druhým dňom po otehotnení sa nemyslí druhý deň po styku....hmmmmmmmm?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kitty68
16. zář 2008

ja js mela pilulku po asi tak 5 dni po akci, praskla nam guma v sobotu rano, v pondeli statnisvatek a k doktorce js se dostala az ve stredu, ale kojila js takze mi rekla ze by to melo byt v poho, v krajnich pripadech se bere do 72 hodin (to js byla ja) jinak do myslim 36 nebo 48 hodin

jabber
16. zář 2008

No moje kolegyně si vzala Postinor a otěhotněla i tak 😖, pak z toho měla nervy jestli bude miminko ok 😅

ria80
16. zář 2008

No stoprocentní to není.Ale v této situaci je to jediný,co můžeš udělat.Spolehlivost je dost dobrá.

kitty68
16. zář 2008

no jeste si muze nechat zavest telisko, to mi bylo receno mela js to jako druhou moznost co mi doktorka rikala ale vzhledem k tomu ze js kojila tak mi rekla ze mi doporucuje ten postinor.

u toho teliska je male riziko mimodelozniho tehotenstvi ☹

aurinko
autor
17. zář 2008

a ta pilulka je na predpis? jsem totiz v brne ve skole a domu to mam asi 200km. vratim se az ve ctvrtek vecer. a ke sve gynekolozce muzu jit az v patek. styk probehl vcera navecer (po 2mesicich abstaku). takhle ani nevim, jestli me nejaka mistni vezme.

je mozne, abych otehotnela, kdyz jsme meli prezervativ, ale pritel HO vzdycky pri erekci ze me vytahne. co si tak v tom blazinci pamatuju tak jsem mu HO pak sevrela mezi stehnama a prezervativ sklouznul. muze se neco dostat do me i z venku? jaka je pravdepodobnost? je vubec nejaka? mam dva dny po MS

ria80
17. zář 2008

tak s tím ti neporadím,ale když si myslíš,že bys mohla otěhotnět,jdi na pohotovost,a to hned.Tam se na tebne asi nebudou koukat nic moc,ale napíšou ti to.

ria80
17. zář 2008

Hlavně už nečekej

modrica
17. zář 2008

podla mna tehu nie si, nam sa nieco podobne tiez stalo (den po MS) a nic...pokial nemas plodne dni, co zrejme nemas, tak v pohode...

nelinkav
17. zář 2008

aurinko, už jsi měla dávno být na pohotovosti. Kdyby se muselo čekat na audienci u své lékařky, tak pilulka do 24h/72h po styku nemá prakticky žádný význam 😅

ria80
17. zář 2008

Já jsem plodné dny měla právě v té době...

zalda
17. zář 2008

Ahojky Aurinko, já jsem taky z Brna. Znáš aspoň trochu Brno? Víš kde je Moravské náměstí? Je tam ulice Koliště a v budově Koliště 3 je gyn-line a tam když přijdeš a nahlásíš co se ti stalo, tak si tě zaevidují a prodají ti tam aji ten prášek.
Potom ještě v centru na ulici Běhounská 8 je to naproti hospodě Elektra. Tak tam je v třetím patře taky gynekologie a ptej se na doktora Fellera, zítra mají ordinační hodiny 7:00 - 12:00 13:00 - 17:00, tady je kdyžtak jeho webová stránka http://www.fellerjan.klekari.cz/ a te je taky super, mě dost pomohl. Kdyžtak se koukni na mapy.cz jak se tam dostaneš. Držím palce, ať to dopadne dobře. 😉

zalda
17. zář 2008

Omlouvám se za hrubky, ty jsou u mě na denním pořádku. 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
blumchen
17. zář 2008

Aurinka - www.tabletkapo.sk
Kup si jednoducho v lekarni Escapelle, predaju Ti to bez predpisu, a mas pokoj. Ak to uzijes do 72 hodin, bud v pohode. Ja som to uz tiez raz musela uzit, cyklus mi to nerozhodilo, nemalo to ziadne vedl.ucinky, bola som OK, a neotehotnela som 😉

aurinko
autor
18. zář 2008

dekuju vam moc za vase rady! bohuzel tabletky jsou u nas porad jeste jen na predpis (jsme tak moc zaostali!!!). jsem uz domluvena se svoji gynekolozkou, ze za ni zitra zajedu (vyjimecne mam zitra volno, jinak mam skolu az do patku odpoledne).
taky si myslim, ze jsem nemohl otehotnet! ale jistota je jistota, v tom mi urcite date zapravdu... navic ted, na zacatku prvaku... no snad to bude v poradku.
jeste jednou dekuju mnohokrat!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru