Kdy se dá ultrazvukem zjistit, že jsem těhotná?

karolina5
22. čer 2013

Ahojky, chtěla bych se zeptat...po jaké době se dá pomocí ultrazvuku zjistit, zda jsem těhotná či nikoli...?

hojda
22. čer 2013

Myslím, že v 6 týdnu už by to mělo být úplně jasné i na ultrazvuku.

speedygon
23. čer 2013

Záleží i na kvalitě UTZ...ale nejjistější je to tak 7-8.tt podle mě, kdy je vidět ta srdeční činnost

janka12
23. čer 2013

V 6.tt je videt zloutkovy vacek na ultrazvuku.

evich
23. čer 2013

řešila jsem něco obdobného - volala jsem gynekoložce, že mám zpoždění a na testu slabý 2.proužek a ta říkala, že mám dojít minimálně týden od předpokládánýho dne MS...

tera252
23. čer 2013

U mě to bylo vidět v 7tt, dřív ne..

vlckulka
23. čer 2013

v 5+4 tt po IVF nebylo vidět nic, jen jakýsi 3mm náznak jakéhosi váčku, ale doktorka se k tomu nechtěla dále vyjadřovat, hroutila jsem se, že se to nepovedlo ☹ a za dva týdny už byla vidět srdeční akce 😵

regresa
23. čer 2013

já jsem měla od doktora doporučeno přijít 2 týdny po vynechání MS, to tam byl takovej puntíček, tak jsem měla zajít za další tři týdny, a to už byla fazolka - s náznakem končetin, srdíčkem...

ratatooy
23. čer 2013

pozná se to jakmile je hodnota HCG nad 1000iui u nekoho je to 5tt u nekoho až 8tt

bublina88
12. srp 2013

je možné, že doktor na utz nepozná těhotenství po druhém měsíci? Na testu jsou jasné dvě čárky.

zuzazuzanta
12. srp 2013

U mně v pátém týdnu a v sedmém jsme měli už i srdíčko🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru