Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

xradka79
4. bře 2012

@janulka1980 tak nezlobila bych se, kdybych byla těhu 🙂 , ale vzhledem k tomu, jak mě ty vaječníky bolí a píchají, tak pochybuju. Takový těhu příznaky jsem ještě nikde nečetla, takže proto ten pesimismus. Už aby byla středa,co? 🙂

verunek7
4. bře 2012

@janulka1980 no uvidíme ve středu...každopádně to zatím nijak neřeším,nejsem zatím taková ta urputná snažilka tak i kdyby to bylo jen vynechání tak nebudu extremně zklamaná...ale chápu,že slečny co se snaží delší dobu a moc chcou tak to proživaji jinak...no každopádně ti přeji at ti to výjde co nejdříve..a co ty víš třeba už tam mimiska máš :D

janulka1980
4. bře 2012

@verunek7 ked sa cloveku neplni sen uz dva roky, tak musi byt urputny 😉
jojo, streda, chjo 😒 🙂
pekny zvysok nedele zelam!

verunek7
4. bře 2012

@janulka1980 ju to tě chápu...ale věřím že se brzy zadaří...tobě taky pěknou neděli

patrickc
autor
4. bře 2012

Ahoj holky 🙂 jen pro rozuzlení situace, když ste se tu některé ptaly...Ano jsem těhulka 😀 Tímto uzavírám debatu a všem vám děkuji. 🙂

xradka79
6. bře 2012

ahoj holky, tak držím pěsti, ať zítra máme // čárky 🙂

xradka79
7. bře 2012

@janulka1980 ahoj, tak co testík? U mě nic - jasná / čárka ☹ Tak třeba příště!

janulka1980
7. bře 2012

@xradka79 ja tiez bielo, ziadna slava sa nekona...to bol 5pokus IUI..este jeden a Nativ

xradka79
7. bře 2012

@janulka1980 to mě mrzí. Tak budeme doufat, že to vyjde další měsíc!

sojca
7. bře 2012

Ahojky holky jsem po styku uz 22 dni ... Menstruaci jsem nedostala uz 4 dny ale tehotensky test byl dnes negativni ... Mam jeste sanci ze sem tehu??

camelinka
7. bře 2012

@sojca ahoj,jaky sis delala? me nejdriv ukazal Mamatest 10 a to hodne po limitu takze mozny je vsechno 😉

sojca
7. bře 2012

@camelinka no delala jsem si LIFE LIGHT 25mlU/ml hned zitra si koupim ten Mamatest doufam ze to vijde 😢

camelinka
7. bře 2012

@sojca no 25 takhle brzo myslim nic neukaze

sojca
7. bře 2012

20 dni po styku je brzo? Jejda ja myslela ze to je dlouho 😀 Zitra koupim ten Mamatest 10 jak si rikala ten by to mel ukazat??

xradka79
7. bře 2012

@sojca ahoj, asi bych taky zkusila mamatest. Má citlivost 10. Našla jsem docela hezký článek ohledně těhotenských testů, tak jestli chceš, mrkni. http://www.mineralfit.cz/clanek/tehotensky-test... Držím pěsti a zítra pisni, jak si dopadla:o)

sojca
7. bře 2012

@xradka79 moc ti dekuji na clanek urcite mrknu ...

verunek7
7. bře 2012

ahojky holky,tak dnešní kontrola u dr. nedopadla zrovna dobře....mimisek tam vidět nešel,ale za to tam šla vidět cysta na pravém vaječníku a to 4x4 cm..tak jsem dostala injekci a pokud do 10 dnů menzes nepříjde,tak znovu na gyndu a po měsíci zase na ultrazvuk a pokud cysta nepraskne tak na laparoskopii...takže nic moc...ale já budu doufat,že praskne a pak bude fajně...:D

xradka79
8. bře 2012

@verunek7 ahoj, to mě mrzí. Já jsem měla cystu když jsem byla poprvé těhu a dostala jsem injekci. Cysta nepraskla a tak mě poslali přímo do porodnice, kde jsou na to odborníci. Tam mi řekli, že cysta je, ale je neškodná, že se jedná o folikulární cystu (folikul se nevstřebal) a měla jsem na výběr. Buď jí nechat a sledovat s tím, že může kdykoliv prasknout a při neopatrném pohybu může způsobit zauzlení vaječníků a pak je nutná operace nebo jít na laparku s tím, že se cysta může zase udělat. Takže babo raď. Cysta nakonec praskla za měsíc sama. Záleží, jaký typ cysty máš, ale myslím si, že šance, že praskne je pořád. Hlavu vzhůru.R

janca32
8. bře 2012

Ahojky, já měla slabou čárku už druhý týden po styku,alee hodně mě píchalo v břichu tak jsem šla k doktorce protože jsem se bála co to je a byla to cysta. Prý to je běžné a sama my zmyzela. Všechno proběhlo ok.

xradka79
8. bře 2012

@sojca tak co testík, dělala sis ten mamatest?

verunek7
8. bře 2012

@xradka79 dik,ja si z toho zatim hlavu nedelam,verim v to,ze ta injekce ji pomuze k tomu aby praskla sama...tak budu informovat...a uz jsme se s manzelem bavili,ze pak se zacneme intenzivneji snazit...:D konecne vysly nejake plany,tak muzeme vzhuru do toho...a jinak vsem preji,at to je co nejdrive u kazde z nas,ten uzlicek stesti...

sojca
8. bře 2012

@xradka79 nn... nedelala musim si ho dnes koupit... tak to skusim dalsi rano... A co kdyz se tam nic neukaze?? Mam jeste zkouset testovat ?

xradka79
8. bře 2012

@sojca pokud se ani zítra neukáže // čárky, tak si myslím, že se už asi neukáže, ale když čtu různý diskuze, tak zjišťuju, že je vše možné 🙂 Držím pěsti

sojca
8. bře 2012

@xradka79 Tak to se budu modlit, aby se ukazala :D Uz od vcera mam porad zvysenou teplotu 37-37,3 ☹ Nachlazena nejsem tak nevim co to je... Treba je to dalsi priznak 🙂

xradka79
8. bře 2012

@sojca třeba ano:o)

bubaaak
8. bře 2012

Ahoj, přidávám se do diskuze jako jedna z těch, co netrpělivě čekají na //. Mám řadu těhotenských příznaků (těžko říct, kolik jsem si jich vsugerovala 😀) a do očekávané menstruaci zbývají dva dny. Test jsem si dělala už dvakrát (jsem hrozná netrpělivka), ale zatím nic. Trochu jsem včera špinila, ale pokud se jednalo o implementační krvácení, tak je na dvě čárky asi stejně brzy. Každopádně ...v partě se to lépe čeká... Všem doufajícím přeju, aby to vyšlo!

viki00
8. bře 2012

@bubaaak ..AHOJKY tak se přidávám k vaší diskusi🙂)a netrpělive čekám a je to děsny....a mě taky zbývají 2 dny🙂)

viki00
8. bře 2012

všem moc držím pěstičky🙂)
😉

xradka79
8. bře 2012

ahojte, včera jsem mluvila s kamarádkou, která je gynekoložka a ta mi řekla, že test nemá smysl dělat až po vynechání menstruace. Taky čekám, tak ať je těch // čárek co nejvíce 🙂

verunek7
9. bře 2012

@sojca
@bubaaak
@viki00 tak co holky,netestovaly jste ???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru