Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

bubaaak
9. bře 2012

U mě špatný ☹...v úterý (5 dní před očekávanou MS) jsem začala špinit a včera (dva dny před termínem) se mi MS rozjela naplno...chjo, tak slibně to vypadalo...no nic, na miminko narozené v roce 2012 mám ještě jeden pokus 🙂, ale bylo by pod stromeček. Nevíte náhodou, co to udělá s cyklem, když mám tedy poslední cyklus o dva dny kratší. Ovulace je normálně 12-14 den od začátku MS?

xradka79
9. bře 2012

@bubaaak ahoj, to mě mrzí. já sii myslím, že to, že si měla cyklus teď kratší neznamená, že i ten další cyklus musí být kratší. Ovulace bývá 12.-16.DC, ale nelze na to spoléhat. Je to jak u které holky a pokud máš cyklus nepravidelný, i když jen občas, tak i tu ovulaci můžeš mít posunutou na jiný den.Já třeba vůbec netuším, kdy ovulaci mám, páč mě to lítá jak hrom. 🙂

verunek7
9. bře 2012

@xradka79 tak to jsme na tom úplně stejně,ted mi dr. nasadila duphaston a urovnanání,tak uvidíme,zda to k čemu bude...🙂

verunek7
9. bře 2012

@bubaaak já se dr. ptala na to že když mám nepravidelný cykl kdy je ta ovulace a říkala že většinou je to 14 den..a jinak se to přesně dá zjistit z měření teploty....což mi se nechce nic takového takže to nechám na náhodě,třeba se trefíme 🙂

xradka79
9. bře 2012

@verunek7 já jsem brala vždycky duphaston a teď mi nasadila utrogestan a už nikdy více. Chci zpět duphaston. Je fakt, že duphaston mi cyklus drží pravidelně, ale musím ho brát přesně ve stejnou hodinu , jinak to je na nic. Ta příroda to vymyslela blbě,co? 🙂

bubaaak
9. bře 2012

@xradka79 já to nemyslela tak, že tenhle cyklus bude zase kratší, ale tak, že protože jsem předtím měla od vysazení antikoncepce cyklus naprosto pravidelnej (28 dní na hodinu jako když střihne) nebudu teď vědět, kdy další MS čekat ☹ Asi tedy můžu při určování příští ovulace vycházet jednoduše z prvního dne té předčasné MS, ne? A počítá se to od špinění nebo až ode dne kdy se MS rozjede úplně?
@verunek7 já zvažuju koupi toho ovulačního testu Lady-Q. Dá se používat opakovaně, stojí asi dvě kila a při určování plodných a nepl. dnů se vychází z podoby struktury slin. Řada holek si to tu chválila...zvlášť těch, co už jsou těhu 🙂))

bubaaak
9. bře 2012

@viki00 a ty dej v sobotu vědět, jak to s tebou vypadá 🙂. Držim palečky!

verunek7
9. bře 2012

@xradka79 já taky měla utrogestan...a dělal mi bordel,ted už jsem měla nasazený ten duphaston,ale už jsem byla 3 měsíce bez něj....no a opět se k němu vracím..tak snad to opravdu k něčemu bude

verunek7
9. bře 2012

@bubaaak tak o tomhle testíku jsem neslyšela ještě,ale určo kuknu..může to být lepší než ty klasiky...

xradka79
9. bře 2012

@bubaaak ovulace se počítá od MS. Tak zkoušej ob 2-3 dny tulení a trefíš se 🙂

viki00
9. bře 2012

@verunek7 Ahojky🙂 ještě jsem netestovala ,nechávám to na sobotu a uvidíme...doufám....

viki00
9. bře 2012

@bubaaak urcitě v sobotu dam vědět,ale moc v to nedoufám,jelikož zkoušíme první měsíc🙂

xradka79
11. bře 2012

@verunek7 ahoj,za jak dlouho si prosím tě dostala po dobrání utrogestanu menses?Po duphastonu jsem to mela vzdy do 2 dnu, ale s utrogestanem nemam zkusenost.Dik

verunek7
11. bře 2012

@xradka79 ahojky,tohle už si nepamatuji,bylo to 2 roky z5 a jedla jsem ho asi jen 2 měsíce....tak to budeš muset vyzkoušet a uvidíš...a proč jsis teda nenechala nasadit z5 ten duphaston??

xradka79
11. bře 2012

@verunek7 už jsem to dostala, takže otázka vyřešena 🙂 Bohužel těhu se tedy nekoná ☹ No doktorka mi tvrdí, že je Utrogestan lepší, tak jsem se nechala ukecat ke změně, ale teď budu chtít návrat k duphastonu. Už jen to, že duphaston se polyká a utrogestan jsem musela zavádět vaginálně, což obnášelo stále nosit vložku, protože to celý den z tebe vytéká a to je tedy dost otravný.

kolino
11. bře 2012

@xradka79 Dobrý den,
omlouvám se že Vám lezu do diskuze, jen jsem Vám chtěla říct ,že já utrogestan užívám 5 měsíc a vždy od 17DC do 26 DC a MS dorazí vždy za dva dny a to si ho zavádim 2x denně a ne v přesný čas. ( zavádím, kvůli tomu že mi bylo po něm zle, tak mi to tak vyhovuje)
Pomohl mi v pravidelné MS, což jsem opravdu moc ráda, ale kdyby se mmi podařilo konečně otěhotnět, byla bych ta NEJŠŤASTNĚJŠÍ!!
Přeji hezký den a brzké // na tt.

sojca
11. bře 2012

Ahojky Holky v patek jsem testovala a na testu se neobevilo vubec nic :( Ale stale je mi divne proc sem to tedy jeste nedostala 🙂 Vubec to nechapu....

verunek7
11. bře 2012

@xradka79 já teda utrogestan polykala,díky bohu...ale jsem ráda za duphaston,je i na podporu otěhotnění,udržení plodu...což si myslím že je lepší..a co se tyká toho zda je lepší to nebo to,tak jsem se ptala dr. a říkala,že to vychází nastejno...tak uvidíme,jak se nám bude dařit z těmi cykly..já jinak taky dnes dostala MS tak jsem ráda,že injekce zabrala a snad to rozbije i tu cystu...

viki00
12. bře 2012

@verunek7 Ahojky Veru,měla jsem strach tak jsem testovala až dnes a vyšel krásně pozitivní🙂 tak dnes ještě koupím testíky a zítra zkusím - nějak tomu nemůžu uvěřit🙂

xradka79
12. bře 2012

@verunek7 utrogestan taky udržuje těhu. tak třeba za měsíc budou ty // čárky 🙂

xradka79
12. bře 2012

@viki00 Gratuluju 🙂

xradka79
12. bře 2012

@kolino ahoj,díky za příspěvek. Mě přišla menzes po 3 dnech, ale bohužel přišla. Tak budu doufat, že třeba další měsíc se zadaří. I tobě držím pěsti, ať se brzy // čárky objeví! 🙂

verunek7
12. bře 2012

@viki00 tak super...moooc gratuluji,urco to bude tehu...radeji nez testiky,navstiv dr. to mas 100% :D

verunek7
12. bře 2012

@xradka79 tak to jsem nevedela ze i utrogestan je na udrzeni plodu.tak snad se nam zadari v tomto mesici 🙂

xradka79
12. bře 2012

@verunek7 aspoň to teda píšou v letáčku. Kéž by se zadařilo.Dej pak vědět 🙂

verunek7
12. bře 2012

@xradka79 urco se ozvu jak pokracujeme...a taky drzim pesticky,at to vyjde nejlepe uz tento mesic...:D

bubaaak
12. bře 2012

@viki00 velká gratulace!!! 🙂)) a takhle hezky na poprvé...ty bys holka mohla těhotnět na zakázku 😀

bubaaak
12. bře 2012

@kolino od toho tu diskuze je 🙂, nemusíš se přece omlouvat...určo jsou tu holky, co tvoje zkušenosti ocení...
@sojca hele sojco, co si zajít na gyndu? můžou ti udělat test z krve...

sojca
12. bře 2012

@bubaaak no nejspis budu muset, protoze ta bolest v podbrisku je neprijemna ☹

bubaaak
12. bře 2012

Já měla jednou podobné příznaky a byla to cysta, tak bys tam možná měla skočit, ať se zbytečně netrápíš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru