Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

lili01
16. zář 2012

@tonicek2010 jasně, ty budeš těhulka cobydup kočko 🙂 držím palečky

tonicek2010
16. zář 2012

@misak33 Ahojík 🙂 těhotná můžeš určitě být,jen se čárečka může ukázat dýl-zkus testnout v den MS,nebo pár dní po.Držím palečky aby se zadařilo 😉

misak33
17. zář 2012

Díky, zkusím to vydržet do konce týdne a uvidím. Když to tady tak čtu, tak mě uklidnilo že nejsem takový blázínek jen já.

xradka79
11. pro 2012

@janulka1980 ahoj, to ti moc gratuluju:o) Co to bude - holka nebo kluk? Nebo páreček:o) Já jsem teď dlouho na koníkovi nebyla. Taky nám to vyšlo. No a nakonec dokonce přirozenou cestou - a to mi říkali, jak u mě neprobíhá ovulace a manžel má pomalé spermie a šance na přirozené otěhotnění byla nulová. Po clostylbegytu se mi udělaly cysty, šla jsem na punkci a pak už měsíčky nepřišly a my se začátkem února rozrosteme o dalšího klučinu:o) Jen pořád nevíme jméno. Uvažujeme o Adamovi, ale trochu mě vadí, že má svátek na Vánoce. Aby nebyl ošizen:O( Tak se opatruj!!!

kstablova
11. pro 2012

@misak33 jási dělala test týden po ovulaci a byl negativní a pak jsem si jej dělala přesně v den kdy jsem měla dostat MS, což bylo 14 dní po OVUa byl tam velmi slabý duch. Až ve třetím týdnu od početí byla čárka lépe viditelná.

janulka1980
11. pro 2012

@xradka79 tak to sa vam zadarilo este skor ako nam, ja mam termin v marci 🙂 cakala som dvojcatka, ale asi v 7tt jedno "odislo"
mala som pocit, ze to bude chlapec, ale snivalo sa mi, ze dievca. v rijnu som musela na amniocentezu a okrem dobrych vysledkov objavili 46XX, teda cakame dievcatko 😉
Adama som vzdy chcela, ale uz sa to meno nejak velmi rozsirilo a ten svatek na Vianoce je tiez taky, no...
este raz gratulujem, tiez sa opatruj!!!

pavlisak
31. led 2013

Ahojte holky,píšu tu poprvé..hrozně bych chtěla miminko,mám skoro 6-ti letého syna (neplánovaně) teď se pokoušíme o mimi už půl roku a pořád nic ☹ Každý měsíc mám "příznaky" a každý měsíc příjde MS ☹ I teď mám "příznaky" bolí mě v podbříšku sem tam mě pálí bradavky,chce se mi pořád brečet...Poslední MS jsem měla 11.1.-16.1. cyklus mám 28 dní takže Ovu jsem měla 22-26 já vím že je to brzo abych se testovala,ale už jsem z toho tak vystresovaná. Bojím se že je to zase jen vsugerované a že zase nic ☹

romuaska
31. led 2013

babulky prosím..zajímáě..co je vlastně falešný duch..a odkdy se to dá počítat jakožepozitivní duch????Měla jsem spoustu faeš..dřív už jakože jsou vidět pod uhlem,za světla atd..jak to tedy je?

dorrinka
2. únor 2013

Pavlisak-
@pavlisak To chce hlavně klid!!! Nesmíš na to tak násilím myslet,nebo si to jenom budeš odsouvat!!! Sex má být zábava a hondba za mimi🙂 přečti si knížku Tvoje dítě jako šance pro Tebe od Zdeňky Jordánové,je to fakt hodně zajímavé a najdeš tam hodně odpovědí na tvé otázky.....

alzbeta.hod
2. únor 2013

ahojky maminky a snažilky mohu se zeptat zda jste některá zkusila test z Tesca Intimed? Já ho koupila dnes, jsem 28DC a tak sjme netrpělivá. BT 36,9. Ale na testu je jen máááálo viditelný dušík. Ale jak štu tak v Tescu nejsou dobrý testy...

pavlisak
5. únor 2013

Ahojte tak já jsem dneska 26DC a mám celou pusu od akné (horší jak puberťák) tak jsem si udělala test (digitálni ClearBlue) vyšel mi pozitivní a mám tam 1-2.. 😀 Tak doufám,že to dopadne dobře. Dorrinka-děkuji za dobrý typ..

bambulka2510
8. dub 2013

chtela bych se zeptat naposled sem to mnela 26,unora a pak sem to mnela dostat 26brena no uz nekolik dni mi to meska bojim se ze sem tehotna no nekdy sem to tak mnela ze mi to meska.ma ale jeden problem mam silni vytokim a zapachaj .znama mi rekla ze si mam zajit k gynekologovyze at mi pichne vyvolavacku ale ja se bojim ci mi pomuze po jaky dobe po to co mi to meska si ji muz dat pichnout pomuze mi tady nekdo dekuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru