Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

sojca
12. bře 2012

@bubaaak myslis ze mam precejen sanci ze sem tehu? Asi ne vid ☹

bubaaak
12. bře 2012

@sojca Vůbec netuším, taky si z toho možná děláš moc hlavu a tu zpožděnou MS a bolesti bříška můžeš mít od nervů. A nebo jsi opravdu těhu 🙂...někde jsem tu četla, že na dvě čárky čekaly holky i déle než 10 dní po termínu MS. Hele, nemá cenu spekulovat, zajdi si na gyndu a budeš mít jasno 🙂.

sojca
12. bře 2012

@bubaaak Mas pravdu jedine na gynde mi to reknou 100% 🙂

viki00
14. bře 2012

@bubaaak děkuji moc🙂...A tobě držím pěstičky,aby to příští měsíc vyšlo🙂

janulka1980
27. bře 2012

@xradka79 @verunek7 ahoj holky, tak jak to vidite tento mesiac? ja som vcera bola na IUI, takze zas odpocitavam.....

xradka79
27. bře 2012

@janulka1980 @verunek7 ahoj holky, no u mě asi nic moc. MUDr. mi zjistila na jednom vaječníku cystu 4cm, na druhým folikul 14mm (13DC), takže z toho nic nebude. Dala mi agolutin na prasknutí cysty a pokud nepraskne, tak půjdu na punkci nebo laparku a clostilbegyt mi už nechce dát, protože na něho reaguju cystama. Takže bez ovulace těžko otěhotním ☹

bjoucik.15
29. bře 2012

Ahoj kdy udělat další test, když první byl negativní - 11DPO.

bjoucik.15
31. bře 2012

děkuju za odpověď :( Tak už jsem si dělala další a pořád negativní.

augustka
31. bře 2012

@bjoucik.15 Ještě nevěš hlavu, já jsem dělala 27DC, nevím, kdy byla ovu a měla jsem tam slabého ducha, někomu se objeví až po vynechání MS 😉

bjoucik.15
31. bře 2012

@augustka no ale já už jsem 28DC :( Dělala jsem si 11DPO a 18 DPO a nic :( asi už tomu nevěřím...

augustka
31. bře 2012

@bjoucik.15 Tak uvidíš a pokud se nepovedlo, tak příští měsíc máte další šance, alespoš se můžeš těšit na snaženíčko 😉

pospes
31. bře 2012

@bjoucik.15 A jak dlouhé máš cykly?

bjoucik.15
31. bře 2012

@pospes no mívám s práškama 23 DC, ale minulý měsíc sem si to posunula na 29 DC. Takže nevím. Tady jde o to, že mám strašně moc příznaků a to zezačátku nebylo vsugerované 😒

pospes
31. bře 2012

@bjoucik.15 Takže bereš něco na úpravu cyklu? Nebo čím si menses posunuješ 😕

bjoucik.15
31. bře 2012

@pospes no takhle, já ještě minulý měsíc brala HA, takže kdybych byla těhotná tak by se to povedlo hned na poprvé po vysazení prášků, víš? A ty jsem brala jen 5 měsíců kvůli srovnání hormonů.... Ale zase mi někdo říkal, že když si posunu cyklus tak se nic nestane a další měsíc funguje jak dřív. Nevím, už jsem z toho na prášky 😒

pospes
31. bře 2012

@bjoucik.15 Takže teď čekáš první menses po dobrání anti? Pokud jo, tak to ještě doznívala anti, takže by jsi otěhotnět neměla.
Já si to párkrát přes léto taky posunula, to by mělo být v pohodě. Po vysazení anti jsem měla cykly 32/30/31/26 takže to můžeš mít klidně posunuté též....

bjoucik.15
31. bře 2012

@pospes to by ses divila kolik holek hned otěhotněli po vysazení HA - hned první měsíc. Jo je možný že to mám posunuté, ale nevím přesně na kolik :( A jestli je mi takhle blbě, kvůli posunutí bůhví na kolikátého už 14 dní, tak to fakt nenávidím!! A ještě, my se ani nesnažili, prostě to tak přišlo a dokonce jsme se trefili do ovulky a mě pak týden bolelo dost břicho - hodně lidí si myslí, že to bylo uhnízděním, ale uvidíme, necháme se překvapit!

Už jsme se snažili jednou, ale dopado to tak, že odešlo, tak jsem dostala prášky na srovnání a zase je vysadila. a takhle mi po prvním vysazení nebylo a MS první měsíc přišla jak měla.

Může to být cokoliv... ale jestli je to MS tak už by mohla přijít nebaví mě to! ☹

pospes
31. bře 2012

@bjoucik.15 To ti neberu, že je normální otěhotnět hned první měsíc. Ale většinou po braní anti se tělo trochu srovnává, než ovuluje jak má. Tak ať se brzy zadaří 🙂

bjoucik.15
31. bře 2012

@pospes tak jestli to nebyla ovulace (teplota, bolest v podbřišku a špinění) tak nevím... a pak bych chtěla vysvětlit ten týden bolesti břicha a hlavy, kterej pak opadl, a teď jsem nějaká nemocná, tak může to mít vliv?

pospes
31. bře 2012

@bjoucik.15 To ti tady asi nikdo neřekne. Musíš si počkat na // nebo menses 😅 Jsem moc neporadila, což 😀

bjoucik.15
31. bře 2012

@pospes no vždyť já čekám 🙂 uvidíme

bjoucik.15
1. dub 2012

@pospes měla jsi pravdu, dnes jsem to dostala, jen trochu ale přece 🙂 Tak už vím na co jsem si měla počkat 🙂

pospes
1. dub 2012

@bjoucik.15 No vida 🙂 Tak ať je menses rychle pryč, ať můžete zase pokoušet osud 😉

bjoucik.15
1. dub 2012

@pospes snazit se nebudem, jen to nechavame nahode. Spis chceme dubnatko.

verunek7
2. dub 2012

@janulka1980 no já uvidím jak tento měsíc...jdu 11.4 na kontrolu ohledně té cysty tak uvidíme...a možná tam bude i překvápko...je fakt že jsme se mazlili tak uvidíme zda jsme se trefili do ovulky...a tobě držím palečky,at to klapne..

janulka1980
2. dub 2012

@verunek7 dakujem, drzim ti palce!!!
ja neviem, IUI bolo podla mna o jeden den pozdeji jak malo byt..ale v nedelu v motole nerobia 😒
skusame dalej.....

janulka1980
25. črc 2012

@xradka79
@verunek7
ahoj dievcata, neviem ci si ma este pamatate....ale ono to po deviatom pokuse vyslooooo 😅

kikimaruska
25. črc 2012

Mě se dvě čárky (duch) ukázal 11DPO a 13 DPO už byly pěkně viditelné. Bylo to 6 dní před plánovanou MS. Reagoval mi Mamatest s citlivostí 10 a i digitální Clearblue... 😉 . Sama sem byla překvapená, u prvního synka sem měla negativní testy i po termínu MS...

verunek7
28. črc 2012

@janulka1980 tak to ti mooooc gratuluji...hlavně zdravíčko tobě i mimiskovi... 😉

tonicek2010
31. srp 2012

Zdravím všechny maminky 🙂 chtěla bych se s Vámi poradit.Začátek menstruace jsem měla 18.8.2012 a před tim 22.7. to znamená že ciklus jsem měla i mám po 28dnech.27.8 jsme se snažilkovali 😲 i 30.8 a nejspíš budem dokonce i zítra 🙂 pokaždé jsem ležela až do rána s polštářkem pod pr. 🙂 myslíte si někdo,že by mohlo být reálné těhotnství?dostat to mám 15.9. tak si počkám ale to je doba ☹ mírně mě tlačí v podbřišku a to mi začalo i toho 27.8 proto jsem myslela jestli začíná ovu? jinak ovu.mi kalkulačka ukazuje na 1.9 a vím že je to orientační a každá žena to má jinak dlouhé..Tak když by jste mi nědo dala naději že by to mohlo být ok.byla bych moc ráda 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru