Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

vera_vila
29. únor 2012

@xradka79 já vím, že je čekání strašný, ale zbytečně byses nervovala a stresovala negativníma výsledkama... Taky přeji, aby to vyšlo...

janulka1980
29. únor 2012

ahojky @xradka79
cca do 10teho dna od oplodnenia by malo HCG z Ovitrelle alebo Pregnylu vyprchat...
na tehotenskom teste sa tehu moze objavit uz 11ty den po oplodneni (samozrejme nie je to krasna dialnica, ale duch by tam mohol byt....najcitilivejsi test na trhu je Mamatest 10.
najlepsie ale testovat 14ty den!!!
ktory den si?
ja som dnes 7den...cakam cakam 😉
vela stasticka! jana

xradka79
29. únor 2012

@janulka1980 těžko říct, kdy (jestli vůbec) k oplodnění došlo, ale ve středu večer minulý týden jsem píchla Ovitrelle - takže 7 den taky 🙂 Tak si budeme držet pěsti navzájem. Dej vědět.Radka

janulka1980
29. únor 2012

@xradka79 nooo vidis, tak na test je este prilis skoro...testni najskor az v nedelu-pondelok (ale nezlakni sa, este to nemusi byt stale vidno)
ja som pregnyl (injekcia podobna ovitrelle) pichla v utorok vecer
ja by som chcela vydrzat este tyzden (do stredy) a potom testovat, to budem 14ty den...bojim sa sklamania, je to moje piate IUI
pekny vecer!

xradka79
1. bře 2012

@janulka1980 tak to ti držím moc pěsti. To čekání je hrozná věc, ale třeba se nám to oběma vyplatí 🙂 Dej pak vědět.

janulka1980
1. bře 2012

@xradka79 tych negativov mam uz po krk...uz sa to musi podarit... 😉
aj tebe drzim palce!!
😵

janulka1980
2. bře 2012

@xradka79 dnes den devat 😉

verunek7
2. bře 2012

holky,mam dotaz...mivam nepravidelny cyklus tak 31 az 32 dni,posledni MS byla 28.1. ale netusim ktere dny by mohla byt ovulka.nicmene do dnesniho dne MS nikde.asi 3 den boli silene bradavky,nabehle zily na prsou a to je vse.myslite si,ze uz by test byl pozitivni???moc dik za odpovedi

verunek7
2. bře 2012

jo a jeste k tomu uz asi tyden mam chvilemi takove bolesti jak kdyby prichazela MS a stale nic.dnes rano test snehobily...tak dik za pripadne rady

xradka79
2. bře 2012

@verunek7 ahoj, pokud počítám dobře, tak máš zatím cca 4 dny zpoždění, že? Nejsem žádný expert, ale z toho, co se tady radí a píše bych řekla, že se // čárka může teprve ještě objevit. U každý to je jiné. Zkusila bych test třeba ještě v neděli příp. v pondělí. To už by třeba nějaký duch mohl být vidět. Držím pěsti 🙂
:-

janulka1980
2. bře 2012

@verunek7 hmmm, priznaky mas krasne, ale to by ti uz mal test ukazat...kolko dni meskas?

janulka1980
2. bře 2012

@verunek7 p.s. a velmi drzim palce, ozvi sa jak to dopadlo 😉

janulka1980
2. bře 2012

@xradka79 ako ako? ja ziaden priznak 😒
a uz sa bojim testovania 😅
no nic, musi to byt 😉

xradka79
2. bře 2012

@janulka1980 ahojte 🙂 no mě bolí vaječníky, takže asi se mrška blíží. Budu si říkat, že to zase nevyšlo a pak budu případně mile překvapená než marně doufat. Ten čas se ale vleče strašně, co?Nikdy mi to tak nepřišlo. No nic, nahoďme pozitivní náladu - venku je téměř jaro. Teda aspoň v Brně 🙂

majjka24
2. bře 2012

@verunek7 dle přiznáků to vypadá nadějně, zkus testík 😉 HCG hormon se do krve uvoňuje 8-10 po oplodnění, takže na testu s citlivostí 10 by mohlo něco být už 11 DPO , ale lepší je testit později a ob den a střídat testy 😉 Přeju hodně štěstí 🙂

verunek7
2. bře 2012

@janulka1980 no menzes mel dorazit 27.2 az 28.2...no dnes jsem volala na gyndu,tak tam jdu ve stredu,pokud do te doby nedorzi MS.a sestricka rikala,ze test nejdrive v nedeli neco ukaze.tak uvidime asi to necham az na tu stredu a treba to budu mit i s prekvapenim :P

janulka1980
3. bře 2012

@xradka79 na bolest vajicnikov nehlad, ani na priznaky ako pred MS...lebo tie su rovnake ako pri tehotenstve 😉
drzim palce!!!!
(nad IUI si nerozmyslala?)

janulka1980
3. bře 2012

@verunek7 ahojky, takze netestnes zajtra? 😉

xradka79
3. bře 2012

@janulka1980 zatím jsem nad IUI nepřemýšlela. Doma máme už jednoho klučinu (2roky) a to přirozenou cestou, tak se mi nechce věřit, že by se to vše změnilo tak výrazně, že by to přirozeně, ač s pomocí stimulace změnilo, ale kdo ví. Mám za sebou 1.cyklus s clostilbegytem, tak uvidíme 🙂

janulka1980
3. bře 2012

@xradka79 jeee, tak ty uz mas klucinu, super 😵
snad sa mi tiez raz podari ☹ 🙂

xradka79
3. bře 2012

@janulka1980 určitě podaří 🙂 Budu ti moc držet pěsti!!!

janulka1980
3. bře 2012

@xradka79 dakujem!!! uz by to mohlo prist...a nemyslim tym MS 😀 😉

verunek7
3. bře 2012

@janulka1980 ahojki,nee nebudu testovat..počkám si na středu...🙂))) a co ty,čekáš na MS nebo by to mohlo vyjít ? 😉

janulka1980
3. bře 2012

@verunek7 nemam dobry pocit, spis to nevyslo....

xradka79
3. bře 2012

@janulka1980 buď optimistka a nehaž flintu do žita! Doufat se musí a co ty víš... 🙂

janulka1980
4. bře 2012

@xradka79 ahojky, ja stale doufam, test dnes biely ☹ snivalo sa mi, ze som bola na Nativu...tak sa to zrejme splni...

xradka79
4. bře 2012

@janulka1980 ahoj, třeba se // čárky ještě ukáží. Je ještě brzy na testování,ne? Já už taky nevěřím. Včera jsme se tulili a příšerně mě bolí podbříšek a vaječníky. Nikdy jsem to nezažila, ale je to strašný. Obávám se, jestli u mě došlo vůbec k prasknutí folikulu (přestože jsem si píchla Otrivelle) a nemám cystu. Asi budu muset na gyndu.

janulka1980
4. bře 2012

@xradka79 pockaj do stredy, folikul mal prasknut, mozno mas tehu priznaky 😉
a ano, na testovanie je skoro, ale ja citim, ze nic 😒 uz zistujem kolko stoji Nativ
samozrejme, mala nadej vo mne je, v stredu testnem 😅

verunek7
4. bře 2012

@janulka1980 no já tomu taky nevěřím že bych byla těhu,ikdyž jsem menzes nedostala,bolely mě ty prsa a mívala jsem i takovou bolest jako před MS ale ted jsem v pohodě..spíš na večer mám citlivější ty bradavky,a častěji lítám na wc,jinak se citím fit..tak moc nevěřím že bych byla těhu..spíš zase nějaký výpadek menstruace si teda myslím já ... 😉 no každopádně uvidíme ve středu 🙂

janulka1980
4. bře 2012

@verunek7 ty mas krasne priznaky: bradavky a caste wc...ja nic, trochu citlive prsia..ale to mam vzdy pred MS 😒
co ma byt to bude 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru