Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

tonicek2010
4. zář 2012

@baraz Jestlipak taky šílíš jak já ? 😉 zkusím jden zítra a asi je opravdu brzy tak pak obden.Jo kéž by 🙂 jestli něco tak písni,jse taky moooc zvědavá a držím palečky 🙂

tonicek2010
4. zář 2012

@tarra27 tak to na 100% mám 🙂 chtěla bych vidět tu dobu,kdy se podprdy nenosily .Hrůůůůůza 😵 ale tehdy se to ještě tak nebralo.

tarra27
4. zář 2012

@tonicek2010 já raději ne :D :D

baraz
4. zář 2012

@tonicek2010 zatím jsem v klidu .. jen mám pocit, že mě od včera pořád pobolívá podbřišek, teda ne pořád ale jako chvílema .. tak nevím .. není moc brzy ještě? apson týden bych počkala na test ..

tonicek2010
5. zář 2012

@baraz Baruš,tak to jsme na tom stejně.Taky mám od včera slabej tlak v podbřišku.Dneska mě párkrát píchlo v pravim vaječníku takže zítra zkusím testík jestli by bylo něco vidět 🙂 těžko říct ale brzy si myslím je,jenže co znamená ten podbřišek?jsem napjatá 🙂 dneska si testovala?já se přiznám že já jo( šílenec) 😀 nevim jestli vidim fat slaboulinkou čárku nebo jsem si to vsugerovala.

baraz
5. zář 2012

@tonicek2010 vůbec netuším, co to může znamenat ... :( netestovala - nechám to tak pršítí týden středa? středa je můj oblíbený den 🙂

tonicek2010
5. zář 2012

@baraz tak buď to vyjde 🙂 nebo ne :( necháme se překvapit 🙂 ale hlavu vzhůru 😉

tonicek2010
5. zář 2012

@baraz už si polštářkovala? 😀

baraz
5. zář 2012

@tonicek2010 ne ne zatím ne ..n echám to osudu aspon první měsíc 🙂

martinaj23
6. zář 2012

Ahoj, myslíte, že je možné mít negativní test (Mamatest) DC 30, opoždění MS 4 dny. Bohužel mám na srovnání jen jeden cyklus - předtím jsem brala HA. U prvního mimča jsem byla dokonce 2x na ¨vyvolání MS a popravdě se mi to nechce podstupovat znovu. Máte některá zkušenost, že se objeví pozitívní test až třeba za týden? Volala jsem k doktorovi a bylo mi řečeno, že na kontrolu až na konci měsíce, že teď by tam stejně nebylo nic vidět.

tarra27
6. zář 2012

@martinaj23 může být, protože jak vysadíš HA tak ti hormony vylítnou a mohla jsi otehotnet ke konci cyklu......ale j100% nevím no....holky po vysazení bud otehotní hned a nebo až za cca půl roku....tak uvidíš....moc bych ti mimi přála....

martinaj23
6. zář 2012

@tarra27 No tak snad vydržím s čekáním do konce měsíce a uvidíme co řekne doktor. První mimčo bylo cca těch půl roku po vysazení, ale s manželem jsme se nasnažili hned a tak se povedlo vlastně hned napodruhé a TP byl dle UTZ i výpočtu stejný

tarra27
6. zář 2012

@martinaj23 zkus si test třeba za týden a to už by se podle mě ukázalo....

baraz
7. zář 2012

@tonicek2010 ahoj, tak jak vypadá testování? 😉

tonicek2010
7. zář 2012

@baraz Ahoj 🙂 řekla jem si,že počkám na toho 14.9. a ty??že by? 😲

baraz
7. zář 2012

@tonicek2010 já také vyčkávám 🙂

tonicek2010
7. zář 2012

@baraz ono to opravdu nemá cenu zkoušet dřív.Stejně si myslim,že u mě to nevyjde.Ale písnu a ty se taky pochlub ju? 😉 máš pořád stejné příznaky?já měla do včera tlak v podbřišku a dneska už nic ale nikdy nevíš jestli se to vrátí 🙂

baraz
7. zář 2012

@tonicek2010 Tlak mi taky zmizel, zrovna dnes ráno jsem to pozorovala … uvidíme .. jdu 24.9. na kontrolu na gyndu, tak se i při té příležitosti zeptám, zda je tam něco vidět …

baraz
10. zář 2012

@tonicek2010 tak já už mám asi jasno 😀

tonicek2010
10. zář 2012

@baraz Tak piš,piš ať vím 🙂

baraz
10. zář 2012

@tonicek2010 jukni do alba 🙂

tonicek2010
10. zář 2012

@baraz Jéééé,moc Ti gratuluju 🙂 není moc holek co jim to vijde hned na poprví.Koukám že už jste tam debatovali,jen mě trubku nenapadlo juknout do Tvího albíčka.Máš nebo jsii měla ńáký příznaky?

baraz
10. zář 2012

@tonicek2010 hele krom toho, že jak jsem psala jsem měla cut na chleba z krémžskou hořčicí tak nééé 🙂 a kdo ví, zda to bylo k tomu .. no uvidíme, není vyhráno, cesta je ještě dlouhá ... ty jsi zatím netestovala?

tonicek2010
10. zář 2012

@baraz Ty brďo 🙂 určitš je to k tomu 🙂 já bych si chleba s hořčicí tak nedala 🙂 každopádně Ti ržím palečky aby jste byli oba v pořádku a až budeš mít fotečku z ultrazvuku tak se ráda podívám 🙂 já ještě netestovala,ale mam to dostat 14.9 a mám trošku ttlak v podbřišku takže se myslim že já takový štěstí mít nebudu.Snd další měsíc 🙂 uvidím,když něco tak písnu.

baraz
10. zář 2012

@tonicek2010 určo písni .. já práv moc hořčici nee .. já raději kečup,tak jsem taky koukala, co to dělám 🙂

tonicek2010
10. zář 2012

@baraz tak to je teprv začátek,určitě Ti mimčo vymyslí další chutě 🙂 že se budeš divit co o vůbec jíš 🙂 prosim tě,ky jsi to dostala na posled?

baraz
10. zář 2012

@tonicek2010 naposled 19.8 .. to jsem na sebe zvědavá 🙂

tonicek2010
10. zář 2012

@baraz Já 18.8. 🙂 jé já chci taky 🙂 ono to utěče.Tak tfuj,tfuj,tfuj.Já se loučím a zase písnu.Měj se krásně a užívej si toho překvapení 😲 papa

lili01
10. zář 2012

@tonicek2010
@baraz
tak jsem na tom podobně holky 🙂 u nás by to bylo sice neplánovaně, ale když už by to bylo,tak bychom byli taky rádi....já měla poslední MS 16.8., cyklus tak 29dnů...ovulaci nevím přesně,ale 30.a 31. jsem měla děložního hlenu fakt hodně,tak bych to tipla na OVU. poslední 4dny jsem šíleně unavená, mám zvýšenou teplotu jako bych byla nemocná a nevím,jestli to má souvislosti,ale zvětšilo se mě břicho,jsem jako ve 3měs 😀 a hlavně,když se ho snažím stáhnout,aby to nebylo vidět,tak to nejde....ale třeba je to jen shoda náhod....břicho mě pobolívá a píchá v podbřišku tak dva dny po chvilkách...

baraz
10. zář 2012

@lili01 tak uvidíš .. já teda mám strach, by mi ta čárka do zítra nezmizela .. asi raděj nebudu testovat až do soboty ..já hlen neměla prakticky žádný, žádný den nedokážu typnout na ovu .. to by si mohla zkusit testík dnes ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru