Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

lili01
12. zář 2012

@tonicek2010 tak jak ty? u mě furt stejný, mini pidi špinění jen po wc když se utírám,jinak bych to ani nevěděla...teplota furt okolo 37°C. celkově dnes nejsem tak unavená,ale zase je mě divně od žaludku a trochu pálí žáha...tak já fakt nevím,co si myslet....pokud se MS nerozjede přes den,tak ráno testuju,snad něco bude vidět už 😝

tonicek2010
12. zář 2012

@lili01 Já taky zatím nic,ráno jsem si dělala test a nic moc,nevim jestli tam něco vidím nebo ne.Ještě mám 2 dny čas,mě obden bolelo v podbřišku jako před MS ale malinko a dneska ne,mam trošku tah v kříži.U mě si myslím že přijde spíš MS potvora 😒 já třeba minulý měsíc myslela,že jsem těhu ale blbě jsem si spočetla ovu a i mě bylo na omdlení no prostě blbě a nakonec jsem to dostala.Spíš to dělá trošku i psichyka teda u mě.U tebe si myslím že by to klaplo.Bud se ukáže slabá čárka když testneš v den MS nebo ještě ne a to pak zkus za 2 dny znovu ju?u někoho to trvá dýl. 😉

tonicek2010
12. zář 2012

@alzbeta.hod no určitě,nech se překvapit 🙂 ženské tělo je prostě složitý.Když něco,písni 😉

alzbeta.hod
12. zář 2012

@tonicek2010 děkuji za odpověď určo písnu 😀

lili01
12. zář 2012

@tonicek2010 ahoj tak žádné změny u mě furt stejný,špinění mini pidi,ale světle růžové, no uvidím....pokud do rána nic, tak testuju 😅

radusberus
12. zář 2012

u prvního dítka se mi objvila čarka na tstu až týden po zpoždění a ted u druheho den pred vynechanim menstruace

tonicek2010
12. zář 2012

@lili01 Ahojky 🙂 tak to jsem zvědavá 🙂 zítra máš dostat MS?mě dneska opět bolo v podbřišku jako před MS a mám hlen barvy taky růžové,i mě pálili prsa ale to mám určo k MS.ach jo.Tak dej vědět jestli se něco objeví a když ještě nic tak nezoufej 🙂 přijde to dýl 🙂

lili01
12. zář 2012

@tonicek2010 jasně my to stejně neplánovali,tak jak to bude,tak to bude....ráno dám vědět...já ms zítra nebo v pátek ....a tobě držím palečky a taky dej vědět

tonicek2010
12. zář 2012

@lili01 Vždyť já vím 🙂 že buď a nebo.Jen to stejně zamrzí kdyby nic.Jinak děkuju a i já mačkám 🙂 papa dobrou. 🙂

lili01
13. zář 2012

@tonicek2010 ahojky tak žádná změna, test negativní MS zatím nikde, břicho vůbec nebolí dneska,teda zatím...takže čekám dál,co se bude dít, jak ty? 😅

tonicek2010
13. zář 2012

@lili01 Nooo,ahoj 🙂 já taky nic a břicho nebolí,jen si prostě myslím že to dostanu.Máš třeba hustý bílý hlen?já nic.Buď počej 2 dny nebo týden.MS se někdy může zpozdit kuli stresu :( ale to ty nemáš ne?

lili01
13. zář 2012

@tonicek2010 já si to taky myslím,že to přijde 😅 ...je to divné, od včera opadla únava co jsem měla, teplota sice furt mezi 36,8-37,1°C, ale je mě teda líp.bílý hlen jsem měla tak před 5dny,ted nic 😉

gabina_84
13. zář 2012

Ahoj holky, trošku se sem vetřu a ráda bych nějakou radu, nááázor - zda můžu mít pozitivní tt 25 DC ..... cyklus mám jinak pravidelný 28 ..... ráno jsem si udělala test (holt jsem to nevydržela a přišlo mi, že vidím // ;) )

tonicek2010
13. zář 2012

@gabina_84 Ahoj,vítej 🙂 od toho tu jsme.Určitě ho pozitvní mít můžeš,někdo má // dřív a někdo dýl.Tak tedy gratuluju 🙂))

tonicek2010
13. zář 2012

@lili01 Už abys to věděla viď 😉 Vyčkej a příští týden si pro jistotu skoč k dr.ta teplota nevím,já se nikdy neměřila ale je to podezřelé 😲

gabina_84
13. zář 2012

@tonicek2010 Děkuji 🙂 ..... já moc často do diskuzí nepíšu, ale teď jsem byla nedočkavá, že jsem si test musela udělat a druhá čárka vykoukla - tak mě zajímalo, zda je to možné. No uvidíme zda-li tam bude i další dny a pak bych skočila k Dr.

tonicek2010
13. zář 2012

@gabina_84 To tě chápu 🙂 kdy máš dostat MS? čárka bude sílit neboj 🙂 zkus si uělat další testík za 2 dny a když nevydržíš tak klído zítra ráno 🙂 každy dnem Hcg stoupá. 😉

gabina_84
13. zář 2012

@tonicek2010 ...no MS by měla dorazit v neděli, takže za pár, ale nemohla jsem to nějak vydržet..... a je zvláštní, že tento extrém prožívám až u druhého možného těhotenství, tak doufám, že to nebude na škodu ;) .....

tonicek2010
13. zář 2012

@gabina_84 Já si myslím nebo jsem spíš přesvědčená že těhulka jsi 🙂 pak dej vědět jestli Ti to dr.potvrdí,jsem zvědavá 🙂 jinak,máš ňáké příznaky?

gabina_84
13. zář 2012

@tonicek2010 ....dobrá, pak napíšu ;) .... a příznaky? nevím, jestli to jsou vyloženě nějaké příznaky, nicméně posledních pár dnů je mi opravdu divně, často až zle....nafouklá jak balón a únava, ale spíš mě fakt tak nějak přivedlo na to, že by to mohlo být těhotenství to, že mi poslední dny bylo opravdu divně, zle, motání hlavy atd. - tak uvidíme, zda to byly příznaky a nebo jenom shoda okolností ;).... písnu

andykov
13. zář 2012

Holky, v kolikátým týdnu bych tak mohla být, když mi na testu vyjede slabá čárka cca za 3 minuty a pak ještě trochu zesilní po limitu? K dr. jdu až 24.9., ale mám už 2 týdny zpoždění, ale ovulku mám až mezi 20 - 28. dnem, měla jsem to tak i u první dcery. A nebo je to těhotenství...??,

andykov
13. zář 2012

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-na-te...

poslední obrázek je ta moje čárka 🙂

mercimerci
13. zář 2012

Ahoj mám prosim dotaz , potrebovala bych radu. 6.8 a 8.8. jsem mela styk s kamaradem s kondomem , a nasledne 10.8. jsem mela styk s mym soucasnym partnerem, dale jsem byla 13.8 na injekci na vyvolani menstruace, po 8 dnech jsem to dostala... trvala cca 5 dni do 25.8. ma otazka je , zdali by test uz ukazal , ze jsem tehotna ?? s mym partnerem to bylo bez kondomu , antikoncepci neberu , jsem po revizy delohy, zamlkle tehotenstvi, v kvetnu. Jinak dnes je to cca 35 dni od toho 8.8... ale dostat bych to mela teda cca toho 20.9 ??? za tyden?? boli me prsa, nevim zda to je z nervu.. prosim o radu , zda by ten test ukazal... dekuji

tonicek2010
14. zář 2012

@andykov Ahojky,a kdys dostala poslední MS?a kolik dní jsi po ovulaci?testík vypadá slibně 🙂

tonicek2010
14. zář 2012

@mercimerci Ahoj,zkus test a když nic tak ho zkus v den kdy máš dostat MS.nebo pár dní po MS.

tonicek2010
14. zář 2012

@lili01 Ahojky 🙂 tak co?jak jsi na tom?

andykov
14. zář 2012

@tonicek2010 Poslední ms jsem měla někde nakonce července, asi 29.7., ale mám tak 35dnový cykly. Ovulku nesleduju ;)

lili01
15. zář 2012

@tonicek2010 tak MS dorazila,takže mám jasno 😀 .... brala jsem to tak, jak to bude,tak to bude....přítel je zklamaný,ale myslím,že co má být to bude a mimouška mít spolu budeme později, nic nám neuteče....
co ty???? 😵

tonicek2010
15. zář 2012

@lili01 To je mi líto :( u mě to samé.Za 14 dní to zkusíme znovu ale náhodně 🙂 a máš pravdu,nemá cenu to moc honit takže neplánovanému snažení zdar 🙂 🙂 🙂

misak33
16. zář 2012

Ahoj holky, můžu se taky vtírnout? ve čtvrtek mám dostat MS, ale dneska ráno jsem to nevydržela a udělala si test. Co bych dala za to, kdyby tam byl alespoň stín. Ale ať koukám jak koukám, nic tam není.... bílý jako sníh. přitom prsa mě bolí tak, že se jich nemůžu ani dotknout, únava šílená, ale to samé bylo i minulý měsíc a pak mrška přišla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru