Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

janulka1980
11. zář 2012

@alzbeta.hod najlepsie testnut od 13DPO, este je skoro, vela stasticka! 😉

baraz
11. zář 2012

ahoj holky, tak koukám, že zatím tady žádná změna .. já testovala i dnes, jsem se o tu čárku bála 🙂 a zatím tam je .. tak snad i zuůstane a vám moooc držím palečky ..

lili01
11. zář 2012

@tonicek2010 já jsem fakt na vážkách.....chvilkama mě pobolívá břicho,pak zase nic, ráno mini pidi špinění,pak už nic....tak fakt nevím,jen mě nesedí ta moje zvýšená teplota a šílená únava od pátku...moc se mě nezdá,že bych shodou okolností onemocněla zrovna teď....navíc já teplotu mám tak 1x za rok a to pak hodně vysokou ...tohle je mě divné 😒

lili01
11. zář 2012

@baraz ahojky gratuluju to je super...já testovala,ale negativní....ale počítala jsem to a myslím,že jsem měla ovu 30 nebo 31.8. takže jestli jo,tak je to dneska teprve 11-12DPO, tak pokud MS nepřijde,tak budu testovat ve čtvrtek ráno, to by mělo být 14DPO

martinaj23
11. zář 2012

Tak jsem byla dneska u doktora a na mimčo to nevypadá, mám počkat do úterý, pak krevní testy a popřípadě vyvolávací injekce - no přesný postup jako u prvního dítěte ☹

alzbeta.hod
11. zář 2012

@tonicek2010 jj tak jsme to měla při prvním miminku ale to jsem měla cyklus 28dní a teď to mám klidně i 50dní takže nevím dky je den vynechání MS ☹

alzbeta.hod
11. zář 2012

@janulka1980 děkuji mockrát snad budem mít štěstí

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 špinění k těhotenství prý bývá.Počkej opravdu dokud ti nepřijde MS.Vypadá to nadějně tak držím plečky 🙂 🙂 🙂 podle mě,máš jasný příznaky ale nechci nic zakřknout.Bříško tě bolí jakým způsobem?tlak nebo píchání?to může znamenat že se mimčo zahnizďuje a tím pádem máš i špinění.

tonicek2010
11. zář 2012

@alzbeta.hod Víš co?jestli sis zapisovala mazlíčkový dny 🙂 tak bys to mohla zkusit spočíst od nich.A jestli máš příznaky?nebo ne?je brzy viď.

tonicek2010
11. zář 2012

@alzbeta.hod zkus si udělat Tt 14.9 nebo o týden déle.Záleží jestli jste se snažili i toho 1.9?a při ovu máš ňáký příznaky?to je otázek,já vim 🙂 jen mě to nedá.Kdy ti před tím skončila MS,a jak dlouho si ji měla? 😉 😲

tonicek2010
11. zář 2012

@baraz No vidíš 🙂 my jsme v očekávání,já to ještě nevzdala 🙂 ach jo :( ty se máš.Pak písni co bylo u dr. 😲

baraz
11. zář 2012

@tonicek2010 k dr se budu objednávat v pondělí pokud do té doby nedorazí ms .. snad nedorazí .. už jsem si zvykla na en pocit být těhu 🙂

lili01
11. zář 2012

@baraz jasné,že MS už nedorazí těhulko 😝
@tonicek2010 no špinění fakt minimální,jen když se po wc utírám,jinak nic,tak bud se to rozjede naplno nebo nee....břicho pobolívá jen chvilkama,ted půl dne nic, sem tam píchnutí,sem tam tlak.... 😅 tak si vyber 😅
já si nepřipadám jako těhu,jen ta teplota mě nesedí no....a u předchozích dvou těhu jsem si taky myslela,že jsem marod a já byla těhu...ale třeba to je fakt jen shoda náhod....zítra jsem v práci a ve čtvrtek ráno testuju,pokud nepřijde MS

baraz
11. zář 2012

@lili01 já mám fakt strach .. přece se může stát, že mimčo zanikne ne??

lili01
11. zář 2012

@baraz jo stát se to může,ale ve tvém případě to určitě nebude!!!!! mysli pozitivně jasný těhulko 😝

baraz
11. zář 2012

@lili01 jj .. já abych se neradovala zbytečně .. snad to dopadne 🙂 kdytž už se mu zachtělo tak brzo tak by bylo škoda, aby nás opustilo ..

baraz
11. zář 2012

@lili01 když půjdu na krev tak řekne výsledek rovnou??

tonicek2010
11. zář 2012

@baraz když jsem šla na gyndu já,po týdnu co jsem to nedostala nebo as dřív tak jsem měla vidět v děloze tu dutinku 🙂 nebo jak se to říká.Určitě ti udělá ultrazvuk a bude něco vidět a krev ty jo,nevím kdy ji berou to už si nepamatuju ale z krve to poznají.Jen nevím jestli hned nebo za týden.Nevím jak u tvého doktora ale po mě chtěli moč tak si ji vem raději sebou i když nebude třeba.

tonicek2010
11. zář 2012

@baraz jo a neblázni,já jsem si myslela že moje poz.testy způsobili třeba cisty ale to by ti bylo asi špatně i v jiném případě.Taky jsem byla z toho nervní ale opravdu se neboj ju?Vůbec na to nemysli,jen se těž až uvidíš malou fazoličku 🙂

tonicek2010
11. zář 2012

@baraz já koukám že jsi psala kolegyni 🙂 tak jsem se vtírla a neuvědomila si že jsi nepsala mě 😵

eloana
11. zář 2012

@baraz Ahoj take jsem testovala pred ms a test pozitivni a den pred ocekavanou ms jsem zacla krvacet.....nic mene test byl jeste vice pozitvni nez den pred tim.... kdybych netestovala tak nevim ,ze jsem tehu a brala bych to jako ms,ale krvaceni po dnu ustalo.. a testy silily, takze nepropadat panice🙂 nekdo krvaci i behem tehotenstvi a je to v poradku

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 Tak opravdu zbívá jen čekat a čekat.To uteče a budeš vědět 🙂 jo a MS může prý přijít i v těhotenství.Jestli jsi to měla tak i při dětičkách tak natom něco bude.Jééééé,to je mučení 😠

lili01
11. zář 2012

@baraz přesně jak psala @tonicek2010
holky u mě by to byl fakt gól,kdybych těhu byla,my to vůbec neplánovali ještě,jen výhledově....ale přítel, ten by se zbláznil radostí,kdyby to dopadlo,to vím na 100%, mimouška moc chce 😝

lili01
11. zář 2012

@tonicek2010 jooo to uteče jako voda, zítra jsem celý den v práci a přijdu až o půl 9 večer a vyspím se a pak se uvidí,jestli budu testovat nebo už nee...jsem v klidu a nehrotím to 😝

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 já si myslím 🙂 mám stejný názor i kyž moc času nemáme tak bych to chtěla stihnout do zimi ale plánovat se to moc nedá.Tak to zkusíte znovu 🙂 malinká naděje tam je!!! tfuj,tfuj tfuj. 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
11. zář 2012

@tonicek2010 pozitivní testík ovulace byl 1.9. (mazleníčko bylo 29.8., 30.8., 1.9. a 3.9.) Při ovulaci mě pobolívá břicho což bylo i teď. Ale na těhu příznaky je fakt brzy. Podle prvního kdy jsem měla příznaky až v 6tt. Poslední MS mi zkončila 19.8. a byla 5dní. Tak co ty na to? 😀

tonicek2010
11. zář 2012

@alzbeta.hod Vau 🙂 na příznaky je opravdu brzy.Jestli máš nakoupené testy tak bych zkusila testnout třeba každé pondělí,vždy po týdnu.S tím cyklem je to opravdu síla ale za to nemůžeš.Nebo se poraď i s gynekologem/škou,že by vděli víc.Já vim,to se mi to radí.

lili01
11. zář 2012

@tonicek2010 tak jsem vypozorovala,že mě občas píchne na pravé straně spíš než by mě to vyloženě bolelo jako při MS 😒 no ráno uvidím víc,jestli se bude něco přes noc dít nebo nee 😵

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 Nemůžu si pomoct,ale vidím to na správné cestě 🙂 držím palečky.Pak písni.

alzbeta.hod
12. zář 2012

@tonicek2010 měla jsme to samé u prvního snažení, doktor mi rovnal cykly pomocí hormonů a pokud možno budem zkoušet bez toho... zatím to doktorovi nebudu říkat a uvidíme jak se to vyvrbí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru