Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

lili01
10. zář 2012

@baraz já nevím,jestli není na test brzy.... no ted mě nahlodalas, že bych to prubla ráno 😅 ???

lili01
10. zář 2012

@baraz ted večer nevím, lepší je testovat ráno ne?

lili01
10. zář 2012

@baraz a ty bud v klidu, si těhu a čárka nezmizí tfuj,tfuj,tfuj držím palečky 😝

lili01
10. zář 2012

@baraz já to nějak přehlédla...tys už testovala??

tonicek2010
10. zář 2012

@lili01 jsem ráda že jsi se k nám přidala 🙂 těžko říct co se v nás odehrává 🙂 nemíváš tyhle příznaky před menstruací?já jsem tedy taky unavená,teplotu si neměřím a břicho mám taky nafouknutý,jen mám slabý tah v podbřišku ale podle mě mi přřijde ms. :( nemáš to taky tak?jinak zkus udělat zítra ráno testík a uvidíš.Ps: taky držím palečky 😲

tonicek2010
10. zář 2012

@baraz neblázni,čárka Ti oravdu nezmizí a bude jen sílit.Uvidíš sama 🙂

baraz
10. zář 2012

@lili01 jj dopoledne .. kolem 12 té 🙂

lili01
10. zář 2012

@tonicek2010 no já jsem šíleně unavená, a cítím tu teplotu na sobě ani se měřit nemusím....furt přes 37°C...v podbřišku slabé píchání spíš na pravé straně...uvidíme,ráno testnu teda 😅 vemem to tak jak to bude,žádná tragédie se konat nebude ani v jednom případě 😵

lili01
10. zář 2012

@baraz a kdys měla poslední MS???

baraz
10. zář 2012

@lili01 19.8 🙂

lili01
10. zář 2012

@lili01 jů já 16.8......a to už ti ukázal // ikdyž to bylo dopoledne?? tyjo dobrý 😝

lili01
10. zář 2012

@tonicek2010 mě je jen hrozně divná ta šílená únava a teplota,jako bych byla nemocná....to normálně před MS nemívám....a u obou předchozích těhu jsme si myslela,že na mě něco leze a jsem nemocná a já byla těhotná 😅
tak třeba je to jen shoda náhod a fakt jsem marod...

tonicek2010
10. zář 2012

@lili01 noooo,tak to bude určitě jistý 🙂 zítra se pochlub jak si dopadla 😉

tonicek2010
10. zář 2012

@lili01 jo a 3 mimi je taky moc pěkný 🙂 když moje mamka vychovala 4 tak proč ne 3 🙂 držím pěsti.

lili01
10. zář 2012

@tonicek2010 no uvidíme zítra ráno....jestli se teda vůbec něco ukáže,jestli není brzy....ty budeš testovat kdy????

no děti jsou moje z předchozího manželství a přítel děti nemá,tak by moc chtěl,takže stejně by třetí bylo tak jak tak,ted akorát nečekaně,ale nevadilo by to,byli bychom rádi,když by už bylo na cestě

tonicek2010
10. zář 2012

@lili01 určitě to zkus,já při prvnim mimi měla pozitivní test v den MS a to slabě.Je to u každé jiné 🙂 jo ták,to je jiná.To by bylo milé překvapení.Já testnu zítra a pak 14.9. když nic tak nanovo 😉

lili01
10. zář 2012

@tonicek2010 jůůů tak na tebe budu ráno myslet kočko 😅 budem testovat spolu 😀

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 Ahojky 🙂 tak já hlásím že těhotná určitě nejsem :( ani nemá cenu dělat další testík tak zase začínám na novo.Přemisťuju se do snažilek.Nooo,a jak jsi na tom ty?jsem zvědavá 🙂 a děkuju za podporu 😵 kéž by to bylo tak jednoduchý.

lili01
11. zář 2012

@tonicek2010 ahojky,to mě je teda líto,vypadalo to tak nadějně...sakriš 😠
já nevím zatím nic,protože test byl negativní,ale od včera mě po chvilkách pobolívá břicho,ale stále mám teplotu přes 37°C a bazální 37,4°C....takže bud teplota klesne a přijde MS nebo neklesne a budu muset testovat později 😵 .mě ale právě před MS břicho nebolívá,většinou až když ji mám,tak začne bolet...no tak nevím,uvidím co se mnou 😅

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 Děuju 🙂 můžu se zeptat kdy jste se snažili vy?já jsem si myslela že by to stačilo vždť ty spermie 🙂 vydrží dlouho 🙂 a asi ne,nebo jsme t zkoušei ve špatný dny.Být tebou,zkusím testík v den kdy máš dostat MS,když tedy nepřijde anebo de po nebo i dva dny.Když to nevyjde tak hlavu vzhůru 🙂 mě třeba v podbřišku zase nebolí nebo nemám divný tlak,v čera jo a už nic.No,mslím že ty to máš nadějnější 😀

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 omlouvám se za nedostatek písmen,píšu rychle a občas mi to vynechá. 😒

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 já si počkám jestli dostanu MS,když ne tak testnu a když přijde tak snad příště 🙂

lili01
11. zář 2012

@tonicek2010 poslední MS 16.8.....tuleníčko 27 a 28.8.....MS bych měla dostal 14.9.
u nás by to bylo neplánovaně,tak to beru tak,že jak to má být,tak to bude....budu ráda za obě varianty,ale hlavně,at už to vím 😀
já žes dostala MS,když psalas,že testovat nebudeš

tonicek2010
11. zář 2012

@lili01 nene,dostat to mám 14.9 nebo 15.9. sice jsem si řekla že testovat nebudu ale když nepřijde tak testnu,a když dorazí tak na novo 🙂 asi jsem to špatně napsala.Tak to máme stejný,já měla poslední MS 18.8. tak právě čekám.Je to dlouhý čekání ale co naděláme.My teddy tulení 27.30. a 1.9. 31.8 jsem měla píchání ve vaječníku dost a tlak v podbřišku tak jsem myslela jestli je to OVU.nevím.Písnem si až budem něco vědět ju?už jsem to právě zazdila že bych mohla být těhu ale vydržím do těch 3-4 dnů.Jsem komplikovaná 😀

alzbeta.hod
11. zář 2012

ahojky holky... potřebuju poradit. Otěhotněla jste některá pomocí ovulačního testu? Pozitivní mi vyšel 1.9. ale nevím kdy se pak počítá 1DPO. A kdy by asi mohl být vidět na těhu testu náznak těhotenství?

werumka
11. zář 2012

@alzbeta.hod Dneska bych to klidně zkusla 🙂 Ovulace proběhne nejpozději v den, kdy test zeslábnul.

alzbeta.hod
11. zář 2012

@werumka dnes negativní ☹

werumka
11. zář 2012

@alzbeta.hod Tak zkus ještě počkat 4 dny - 10 dní po ovluaci není čárka vidět u každého. Ten 14. den už by měl být jistější.

alzbeta.hod
11. zář 2012

@werumka děkuji

tonicek2010
11. zář 2012

@alzbeta.hod počkej jestli Ti vynechá MS.mě se slabá čárka objevila v den kdy mi měla přjít 🙂 to je čekání,já vím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru