Kdy se po vynechané menstruaci nejpozději objeví //?

lori23
17. bře 2010

Ahojky, je to už 32. DC a těhu test stále negativní. MS mám pravidelnou po 28 dnech,takže začínám být docela nervozní. Kdy nejpozděj (při případném těhu) se objeví na testu //? Mám nabídku na dobrou práci a kdyby mělo přijít mimi,budu ji muset odmítnout,takže netrpělivě každý den čekám buď MS nebo // 😉

pikusa
17. bře 2010

Lori,jestli to chceš vědět,dojdi si do nejbližší laborky na krev jako samoplátce...stojí to kolem 200 kč a budeš vědět.
Mohla jsi mít OVU později,proto test nic ještě neukázal

eloana
17. bře 2010

Lori-to-je-individualni.
me-test-ukazal-4dny-pred-vynechanim.A-kamaradce-az-14-dni-po-vynechani-ato-byla-na-iui-a-ovulace-byla-nacasovana.Takze-zadna-opozdena-ovulace.az-za-mesic-po-oplodneni-ji-to-ukazal-test
I-v-centru-tomu-nechteli-verit

luckamb
17. bře 2010

Lori: jj, nejlepší je si zajít na krev ať máš jistotu

len
17. bře 2010

Možná hned a možná nikdy, nebo cokoli mezi tím 😉

veruu111
17. bře 2010

Lori no řeším něco podobného kromě té práce teda 🙂 Jsem 31DC a pokud byla ovu tak jsem asi 16-17DPO,ale tt taky včera negativní.20-22DC jsem měla lehoulilinké špinění,že to skoro nebylo ani na intimču a od té doby si připadám jak počůraná mám mokro a bílý hlen krémové konzistence,tak nevím co se děje.Do laborky bych mohla,ale mám to daleko dělá tam moje mamka 😎

Tak držím palce at ti vyjde to co si více přeješ 😉

lori23
autor
17. bře 2010

laborku mám taky z ruky a navíc nechci zatím nic říkat manžovi,páč kdyby to náhodou bylo mimi tak bych mu to sdělila až za měsíc na jeho narozky 😉
Taky mám lehké špinění-no ani ne špinění,spíš nepatrný výtok. Jak jsi psala že máš mokro a bílý hlen-tak tohle mi před chvílí popisovala kámoška,že to měla na začátku a konci těhu.
Zkusím počkat dva dny a test pak zopakovat. Byla bych šťastná za mimi ale pokud by to nevyšlo,tak bych s nadšením uvítala novou práci,takže ať tak či tak, uvítám co bude 🙂 Akorát jsem prostě nervozní že nevím na čem jsem-ani MS ani //,tak už mi hlavou běhá že mám snad nějaký zánět nebo něco 😖
No snad se už brzy dozvím jak na tom jsem 🙂

lori23
autor
17. bře 2010

jo a veruu111 až budeš vědět jak na tom jseš ty tak napiš sem nebo mě do IP 🙂

veruu111
17. bře 2010

lori no já měla to špíno jen toho 20-22DC ale ted zatím ticho čisto po pěšině 😀 jojo dám vědět a ty určo taky 😉

janapavlik
17. bře 2010

Tak já se přidám, mám 42 DC a stále nic... 😠 Těhotenský test před týdnem negativní, včera taky negativní. Mám nafouklé břicho jak balón a taky asi nějaký výtok 😒 Antikoncepci neberu od léta, mívala jsem MS tak 33 DC, začínám být celkem nervózní, co se děje, když test je negativní a MS nikde, mám i strach jít k dr., že mi najde nějaký problém ☹ Mátě některá podobnou zkušenost?

janapavlik
19. bře 2010

Tak jsem dnes byla u dr., těhotná nejsem, cystu dle utz prý nemám, tak po 5 letech jsem dostala injekci Agolutinu 😝 Do 14 dnů bych to prý měla dostat. Dr. řekl, že to byla nějaká porucha cyklu. Jo, a za 14 dnů mám přijít na kontrolu, protože levý vaječník na utz byl špatně vidět, tak mám přijít po MS. Doufám, že to bude v pohodě, docela jsem byla z toho vybobkovaná, ale už jsem se uklidnila 😅

lori23
autor
22. bře 2010

Tak máme jasno 🙂 35.DC jsem to dostala,takže ze mě ta nervozita z nevědomosti opadla. Sice pořád nechápu čím to že se mi MS takhle opozdila,ale hlavně že dorazila. Takže hurá přípravy na novou práci,kde se začnu během léta rozkoukávat a do Vánoc nástup 😀

lori23
autor
23. dub 2010

Holky já se asi picnu!!!Přesně před měsícem jsem tady psala že mám vynechanou MS a pak jsem to dostala.No a dneska si říkám:"Ty bláho,vždyť já to mám zase opožděné" Udělám jen cvičně test a tam // !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru