Kdy se vám ukázaly // na těh. testu po vynechání MS?

anickag
7. říj 2013

Ahoj holky, vím že je tu takových otázek spoustu. Chtěla bych se zeptat, kolikátý den po vynechání MS vám vyšel těhotenský test? Menstruaci mám opožděnou 4. den, ale testy mi vycházejí negativně. Vždy jsem měla menstruaci pravidelnou, s manželem si miminko moc přejeme. Jsem zmatená z těch testů ☹ Stalo se tedy některé, že testovala testovala, pořád negativní....a pak třeba až 8. den to vyšlo? Moc děkuju

martinakl
7. říj 2013

Mně se objevil duch 3 dny po vynechání.. Držím moc pěsti.

mililihaus
7. říj 2013

Ahojky, já to mám asi hodně jiné než většina holek...ale mně se ukázal až asi po 3 týdnech o vynechání. 🙂 Nehlídala jsem ovulku, takže jsem jí musela mít až nějak na konci...

zuzamik
7. říj 2013

Mě po 5ti dnech 😉 Držím pěsti, ať to vyjde (já mám bohužel i zkušenost, kdy jsem měla opoždění 14dní a nic z toho nebylo...)

miri77
7. říj 2013

já 2 čárky hned druhý den po očekávané menstruaci))

neominka
7. říj 2013

Me 5 dni po vynechani MS a zadnej duch, ale dalnice jako blazen 🙂

andelka
7. říj 2013

1den poté co měla MS přijít.

ladus88
7. říj 2013

@anickag Prvni dusik se mi objevil 3den po MS postupne silili,ale bouzel 8den po vynechani mimco odeslo...Takze preji dusiky a tfuj,tfuj🙂

misulka88
7. říj 2013

První duch - 2 dny před očekávanou MS 🙂

angelsb
8. říj 2013

@anickag mě se ukázaly dva dny před očekávanou ms 😉 😉

anickag
autor
10. říj 2013

Ahoj holky, děkuji moc za reakce. Tak se mi to nakonec jen opozdilo o 4-5 dní ☹ Těhotenský test vycházel pořád negativní, tak doufám, že to je jen opožděná menstruace. Snad tedy příště...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru