Kdy si mám udělat těhotenský test?

mrnous81
12. led 2011

Mám zde otázku - KDY UDÉLAT TĚHU TEST ? Kde mi radíte,abych ještě vydržela,aspoň 10 DPO ... Nyní jsem 7-8 DPO ... samozřejmě jsem to nevydržela a dnes si test udělala ... na testu se mi objevil tzv. duch,slabounce,ale malilinkato to bylo vidět. Bohužel jsem se zapomněla na něj mrknout ještě cca po 5 minutách,protože jsme jeli na návštěvu ke kamarádce a na večer jsem ho šla vyhodit a hle,druhá čárka je vidět o hodně více ... Znamená to něco nebo se k tomu nemám přiklánět ? Už přes týden pociťuji takové pnutí v bříšku a nedokáži si to nějak vysvětlit ... Je pravda,že 2 děti už mám,takže bych to měla poznat,ale tam jsem to nějak moc neřešila a netestovala jsem a většinou jsem to poznala podle vynechané MS . Děkuji za Vaše odpovědi. PS: Rozhodně si test ještě udělám,ale až za pár dnů 😉 Hezký večer přeji. Veronika

kauculacek
12. led 2011

Jj, je to tam 😉 😵

lukza
12. led 2011

no podle mě jsi prostě těhule já to taky tam měla nejdřív duch pak sílila a v 3-4týden mě to potvrdil doktor🙂)a to teprve MC měla vynechat.jinak držím pěstičky 🙂))

radushka
12. led 2011

Já jsem si dělala test a neviděla jsem nic, vyhodila ho a pak se mrkla asi po 5hodinách (jenom tak) a byla tam čára jak hrom.No a za měsíc slaví Barborka rok.Takže gratuluju, jsi těhu!!! 🙂 😵

jesenka11
12. led 2011

Já bych řekla, že pokud tam byl hned duch, tak je to jasné. I když jen duch, je to tam. Krásná zpráva🙂. Jak ses dívala ještě večer, k tomu bych se až tak nepřikláněla. V příbal. letáku u testů většinou píšou, že výsledek zobrazený po delší době už není směrodatný. Otestuj zítra nebo pozítří ráno 😉. Držím palce.

markytkaaa
12. led 2011

No myslím ... že je to JASNÉ 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zabinka88
12. led 2011

Určitě těhule 🙂 Já jsem tam měla proužek až za 15minut.

alenadj
13. led 2011

Ahojky, dnes jsem si udělala těhu test po 14 dnech od 2IUI a jsou tam / / .Do 2-3 minut. Snad vydrží.

martule20
14. led 2011

Ahojky, taky myslím,že i duch stačí na to, aby to mohlo být těhu 🙂 JInak z vlastní zkušenosti doporučuju dělat test
až 31.den cyklu 🙂

karusta
14. led 2011

Je to jasné, jsi těhu..já to tak s malou měla taky a za pár dní jí bude rok a půl 🙂 No a včera se mi duch ukázal znova, tak uvidíme, co tomu řekne dr. 😀

suussy
27. led 2011

Ahoj! Já měla mít měsíčky 21.července a 26. jsem si dělala test.čárky tam byly i když ta jedna skoro neznatelná a teď? mám skoro dvouletého capartíka. 🙂

lenuli2
31. srp 2011

Ahojky,chtela bych se zeptat🙂nevim kdy si udelat test,je to takovy .....uz mam tri dny spozdeni ms,vzdycky cely zivot to mam pravidelny,ted sme v parizi s pritelem rozhodly ze to skusime,jenze podle poctu to bylo po ovulaci,tak sem si rekla ze nemam sanci ,ale ted cekam uz tri dny na ms a nic,ani priznaky ze bych to mela mit,jako myvam naznaky den predem,mam uz triletyho synka,ale u nej to bylo neplanovany,a tak nevim....poradte mi kdy je nejlepsi cas🙂skousela sem to v den spozdeni ale jen jedna carka☹asi je jeste brzy ze?

usounek25
31. srp 2011

ahoj, klidně bych to už zkusila, já taky zkoušela třetí den po zpoždění a už tam byla slabá čárka. Pokud bude test pořád negativní, tak zkus ještě pár dní počkat a pak testovat znovu anebo do té doby MS příjde. Držím pěsti ať to výjde 😉

staninka77
31. srp 2011

Já když jsem si dělala test zda jsem těhu nebo né dělala pozdě odpoledne a to jsem měla teprve dostat MS jen my bolely šíleně prsa nic víc my nebolelo.
Test byl krásně pozitivní i před menzes ale ta už se bohužel nedostavila. 🙂
A mám skoro 2.roky malí.

ayse2
30. kvě 2013

Ahojky chtela bych ze zeptat uz mam 4 zpozdeni a 1 test uz jsme si vcera delala a nic tak nevim kdy to zkusit zase. Jsme docala nervozni srastne moc bych si to prala ....Dekujiii za odpovedi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru