Kdy si mám udělat těhotenský test? Cítím se jinak

satii
23. bře 2014

Ahoj, potřebovala bych radu, ms jsem dostala 4.3 cykly mám dost rozházené poslední ms byla po 40 dnech, takže nemám vúbec ponětí kdy to dostanu ani kdy mam ovulaci . K věci : 19.3 byl sex, je to sice 4 dny ale mám takový divné tlaky v podbříšku, sem tam mě i bolí, jsem učůraná jak nikdy :D cítím se prostě jinač, a já teď nevím, kdy si mám udělat test ? Je možné abych měla po tak krátké době nejaké přiznaky ?

dotinka
24. bře 2014

I kdyby jsi mela 19.3 ovulaci tak po 4 dnech opravdu priznaky mit nemuzes....jeste neprobehlo ani zahnizdeni...priznaky co citis jsou vsugerace...test delej az tak 12 dni od styku aby bylo neco videt

saminomimino
24. bře 2014

tak možné je vše,kor když o svém cyklu nic nevíš,ale pokud máš rozházené a dlouhé cykly,možná tam ani není ovulace,chce to nejdřív srovnat,tady je možná sugesce,to ano,ale podle toho co popisuješ,učůraná a tlaky v podbřišku,je to spíše zánět močáku nebo cest,v počátcích těhu se opravdu člověk na WC vlivem hormonů ulítá,ale až je těhu zahnízděné a pokročilé,opravdu ne pár dní po oplodnění

satii
autor
24. bře 2014

Ovulaci právě citím tak upostřed cyklu, a tohle je fakt jiné, a záněť taky ne, to bych poznala 🙂 Navíc 3 den jsem lehce špiňila, ale tak lehce že podruhé to už nešlo ani vidět, a bylo to jiné, takové narůžovělé do meruňkova tak nevím. Uvidím no počkám na ten test 🙂 Nevím no , je to takové jiné než kdykoliv 🙂 A děkuji za odpovědi 🙂

janadajova
3. dub 2014

zajímalo by mě jak jste dopadla satii

satii
autor
11. dub 2014

test z krve negativní takže nic :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru