Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

renatka.manakova
13. čer 2011

@majka_3 Ahojte dnes som si spravila a bola tam jedna ciarka tak neviem ale asi zajdem ku lekar lebo dnes 5 den meska.Dakujem za odpovede dam vam vediet ahojte

usounek25
13. čer 2011

@renatka.manakova ahoj, měla jsem to takhle předminulý cyklus, najednou se mi prodloužil z cca 30 dní na 42 😒 . Myslela jsem si, že jsem taky těhu, ale jelikož jsme ještě v té době používali kondom, tak jsem si říkala, že by to byla příliš velká náhoda, že by se protrhl a ještě zrovna v plodných dnech. Ale taky jsme zkusila test a samozřejmě nic. Nevím proč se mi to tak prodloužilo, byla jsem nachlazená a brala nějaký léky, tak možná tím. Ale každopádně být tebou tak bych test zkusila ještě za pár dní a když nic, tak buď čekat jestli se MS dostaví anebo jít k dr. na případnou vyvolávačku. Ale v hodně diskuzích jsem četla, že se někdy stává, že je ženská těhotná a na testu se jí nic hodně dlouho neukáže až třeba po pár týdnech. Takže pokud se snažíte - možná je to i tvůj případ. Přeju hodně štěstí 😉

renatka.manakova
13. čer 2011

@usounek25 Dakujem krasne ano snazime sa o babetko ale zajtra pojdem k dr som zvedava co povie.Bola by som rada tej dobrej sprave no pockame .

usounek25
13. čer 2011

@renatka.manakova Třeba jsi opravdu těhu, nech se překvapit a když ne, tak to snad vyjde příští měsíc. Držím pěstičky 🙂

renatka.manakova
13. čer 2011

Dakujem krasne keby si mala pravdu dnes rano som spravila test a bola som sklamana tak neviem pockam do zajtra.dam vediet

bobom
13. čer 2011

@all Ahoj žienky chcela by som poradit ked žena otehotnie a je od ovulacie 8 den,može žena pocitovat počas dna sem tam popichavanie v podbrušku na vaječniku?znamena to niečo?dakujem

anlady
14. čer 2011

@marzim ja som mala prestne tieto isté. a tiež som na tom presne ako ty, týždeň mi meškajú a oba testy mi ukázali negativ. Tak tiež čakám čo príde...

moncicak.as
14. čer 2011

@anlady Mě se u prvního ukázal pozitivní test až 9.den po zmeškání menzes, tak neztrácejte naději 🙂 U druhého už plašim 2 dny před menzes a jdu testovat 😀

bobom
14. čer 2011

@alll žienky poradite mi niekto?či je bežne v 1-2tyždni tehu mat popichavanie v podbrušku?mala to niektora z vas?dakujem

moncicak.as
14. čer 2011

Mě taky právě popíchává v podbřišku a mám citlivé bradavky díky tomu mám tucha na těhu 🙂

bobom
14. čer 2011

@moncicak.as a kolko maš dni od ovulacie?ja sa bojim či to nieje niečo zle,ked mam to popichavanie.A je mi aj cez den akosi blbo.

moncicak.as
14. čer 2011

@bobom Já Ti přesně nevim, ale mám tucha, že ovulka byla někdy kolem 3-5. června... 🙂

bobom
14. čer 2011

@moncicak.as a to je myslim u nas jun?čiže 3.-5.6...........a tehu test si si nerobila?

moncicak.as
14. čer 2011

@bobom Ještě ne, ale dneska jsem si koupila 3 balení Mamatestu 10kového 😀 😀 😀 Tak budu testovat 😀 Ano, máš pravdu, je to Jun 🙂 A tys měla ovulku kdy? My totiž sexovali do mě jen 1 den v měsíci (4.6.), takže přesně vim, kdy bylo počato (pokud bylo počato), tak by to pomálu snad mohlo být vidět i na testu, pokud nedojde mrška červená 🙂

bobom
14. čer 2011

@moncicak.as ja tak ako ty🙂a ten mama test je najspolahlivejši?

moncicak.as
14. čer 2011

@bobom říkají to o něm, tak jim budu věřit. Ale je pravda, že co jsem měla minulý měsíc slabě pozitivní testy, tak nejmíň slabá čárka byla na mamatestu, ačkoliv byl necitlivější, a těhu jsem nebyla. Takže asi je spolehlivý 🙂

bobom
14. čer 2011

@moncicak.as a ako je to s tou citlivostou....ked je citlivost 10 a 25 ktory ako ukaže a je lepši

moncicak.as
14. čer 2011

@bobom 10ka by měla být rozhodně citlivější, jak 25ka...měla by být pozitivní dřív... 🙂

bobom
14. čer 2011

@moncicak.as aha dik som ani nevedela ako to funguje🙂a nieje to ešte skoro si robit test?

moncicak.as
14. čer 2011

@bobom Je, je ještě brzo 😀 Ale já jsem děvče nedočkavé 😀 U prvního jsem měla pozitivní test až 9. den po zpoždění 🙂

bobom
14. čer 2011

@moncicak.as a kolko sa ma čakat od ovulacie aby si zistila vysledok ten pravy?

moncicak.as
14. čer 2011

@bobom Správně by se mělo čekat, zda to dostaneš a optimální je tak týden po zpoždění...ale pochybuju, že to někdo vydrží 🙂

hanysek.hanysek
14. čer 2011

Já měla pozitivní těhotenský test 10nebo11DPO a to bylo 7dní před očekávanou MS. Byla to čárka, kterou jsem viděla, nemusela ji hledat, prostě sem se podívala a viděla. A dělala sem si test 20 nebo 25 citlivost. Takže já sem asi vyjímka, že se mi to tak brzo ukázalo. A sem těhotná. Takže testujte :o)

sussanah
14. čer 2011

Taky jsem mela pozitivni test 10DPO. Bylo to po Silvestru a me bylo uz druhy den blbe, tak jsem si rekla, co kdyby no a ono jo 🙂 Byl to sice spis jen duch, ale den ode dne silnejsi a ted uz ten duch pekne kope 🙂

mykaellle
14. čer 2011

@bobom ahoj, ja to mam dost intenzivne tento tyzden, som si musela dat v meste dole podprsenku, co ma prsia stipali a brusko ma pobolieva, mala by som byt 9 DPO. .ale nechcem este testovat...
@moncicak.as ja som mala ovulku 5. 6 tak budeme cakat spolu 😉

moncicak.as
14. čer 2011

@mykaellle Kdy budeš poprvé testovat? 🙂

mykaellle
14. čer 2011

@moncicak.as rozmýšľam tak budúci týždeň v pondelok, a ty?

moncicak.as
14. čer 2011

@mykaellle Že bych vydržela s tou kupou testů až do pondělka? 😀 Já uvažovala o pátku, ale to bude ještě asi brzy...asi to nechám taky na pondělí ráno

moncicak.as
14. čer 2011

@mykaellle Zkusim jen ze zvědavosti zítra ráno z ranní moči, a když bude negativní, počkám až do pondělka...tak že za mě takhle 🙂

mykaellle
15. čer 2011

@moncicak.as no každopádne daj vedieť, ako si dopadla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru