Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tornadolu
17. zář 2016

@petrysek181 no budu muset v pondělí zajdu na gindu

petrysek181
17. zář 2016

@tornadolu určitě bez a pak dej vědět jak si dopadla drž se

tornadolu
17. zář 2016
ninjisu
17. zář 2016

Holky jdu s dotazem. Poslední ms v črvenci 22. Nechráněný sex jen jeden začátkem srpna a pak měsíc nic....a ms taky nic. První týden v září stále nic a to jsem byli na dovolené a tam teda proběhl několikrát nechráněný sex s tím, že manžel říkal, že už je tojedno, že už jsem těhotná! To bylo od 4. do 9. září ten nechráněný. Jinak vžs\ před tím chráněný. Nic měně já se domnívám, že jsem otehotněla v tom týdnu dovolené u moře ( první týdenv září. V čtvrtek duch na testu v pátek k mudr. pač to, že nemám ms tak dlouho mě desilo. A tak teda, že je zvětšena sliznice a že se jedná o počátek tehotenství nebo se dostaví ms. Dnes dělaný test stejnný a není uplně silná ale je krásně videt, že to semnou málme seklo. Je reálné, že jsem jsme počali v tom minulém týdnu??? Já jen, že dle mudr. prý to vypadá na konec srpna. Ale 100% vím, že nechránený sex byl jen na začátku srpna a ted na dovolené :D Tak prosím o rady. Mohu mít slabě ozitvivní test cca 7 - 10 dní po styku? Respektive po tech 8 dnech dušík. Dnes už to bylo znatelné až až. Děkuji

petrysek181
18. zář 2016

@ninjisu ahoj ano můžeš mít dusíku uz osmý den po styku záleží kdy se mimi zavrta a kolik je v moci hcg ale jinak gratuluji to je super 😀

rulfici4
18. zář 2016

Tak 7dni zpozdeni test delany ve ctvrtek a nic takze ve stredu k dr.a asi testovat nebudu neverim ze tam neco bude

ninjisu
18. zář 2016

@petrysek181 Ahoj a díky no sílí to jak má ale právě mě to zapadá, že to padá to otehotnění do minulého týdne. mudr mě che videt za dva týdny. Ale nevím zda nejít za 3. týdny. Já budu v klidu, když pujdu a rovnou tam bude srdíčko tak nevím. Jinak to bylo neplánované...ještě zpracovávám pač stavíme domek po nocích šiji a nic nezvládám. Malý mě dává zabrat je fakt živé dítě. Jako mazec no.....Do toho protivný muž no znáš to asi :D Prostě jsem právě druhé nechtěla ale interupce taky nic. To maličké za to nemůže tak ho nebudu zabíjet jen proto, že to ted neklape. Díky

petrysek181
18. zář 2016

@ninjisu vím není to někdy jednoduché ale zase ti vem z té druhé stránky spousta holek se tu snaží jakou dobu a nic a ty si dostala takový dáreček ani si to necekala😊ja taky nebudu v lehké situaci jestli se nám povede budu muset nebudu si mict miminka užít tak dlouho jak bych chtěla a co nejdřív začnu chodit do práce aby jsme vše zvládají finančně ale jdeme do toho 😊ikdyz vime ze to bude náročné takže hlavu vzhůru a opatruj se je to krásné 😊

tornadolu
18. zář 2016

@rulfici4 to jsme na tom stejně

ninjisu
18. zář 2016

@petrysek181 Děkuji moc 😉

petrysek181
18. zář 2016

@ninjisu nemas zač ☺davej na sebe pozor

ninjisu
18. zář 2016

@petrysek181 At se vám zadaří 🙂 Přeji ti to 🙂 Malé se dnes asi zahnizdovalo. Bolelo me celé břicho křečovitě jak u malého a celej den je me zle ale tak jinak :P

pulguita
19. zář 2016

@tornadolu Tak držím palce, ať dnes dobře pořídíš. Snad tě vezmou dnes, nebo tě objednají co nejdřív. Pak dej vědět, co ti řekl doktor🙂

pulguita
19. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno a hezké pondělí ! 🙂 Tak co? Vydrží to na ten termín? Jak se cítíš? A co plot? Stihla si to dokončit? To je fajn, že sis taky povyrazila, ať se pořád jen nedřež. Jakou máš tento týden směnu? Moje teplota pátek a sobota 36,3 a včera a dneska 36,4 takže se taky držím pořád stejně a domácí úkoly jsme taky udělali, tak uvidím jestli se ti spermici udrží v "čekárně" a něco z toho bude 🙂 Přeji krásný den a ať nám tento týden rychle uteče 😀

pulguita
19. zář 2016

@ninjisu Blahopřeji k miminku! Určitě to zvládnete, uvidíš. I když to musí být těžké, protože, máte plno práce, ale kdo ne, že? 🙂 Jak říká petrysek181, máš štěstí, protože je tady hodně holek, co se snaží dlouho a nic. Já pokud jednou otěhotním, taky nebudu moct být s miminkem tak dlouho, jak by se mi líbilo, ale budu se snažit i tak, protože jinak by člověk prostě žádné děti nemohl mít. Měj se hezky, opatruj se a uvidíš že to všechno zvládnete a budete rádi, i přesto, že ti to teď případá těžké 🙂

lenulinka10
19. zář 2016

Ahoj holky. Dnes jsem cca 8-9 DPO podle grafu. Ale teploty mi litaji tehle cyklus sem a tam. Dnes jsem si delala jen tak tt,protoze jsem na to hrozna a co nevidim. Najednou na me vykoukne duch. Je to videt lepe nazivo. Ale vidite tam taky neco? Urco se mi to nezdalo. MS ma prijit v sobotu,takze si nic neslibuji. Dekuji za nazory 🙂

pulguita
19. zář 2016

@lenulinka10 Blahopřeji! 🙂 Jsou tam 2čárky 🙂 Když tak zkus i jiný test, jestli ti vyjde to stejně, ale vypadá to, že jsi těhotná ne?🙂 Tak se to tu nějak rozrůstá, kéž byste nás "nakazily"😀 ať jsme všechny těhotné😀 Opatruj se a přeji Ti ať to všechno hezky zvládneš 🙂

lenulinka10
19. zář 2016

@pulguita zitra budu delat dr.max... Ale nazivo je videt fakt pekne.. Holky mam radost,ale zaroven si radeji jeste nic moc nenamlouvam. Hlavne mam ms dostat az v sobotu 🙂 tak budu doufat,ze to vyjde 😉 dekuji jsi mpc hodna a preji,at ti to take brzo vyjde 🙂 jestlo nam to vyjde tak nam to vyslo 2 cyklus. 😉

petrysek181
19. zář 2016

@pulguita ahojky tak dneska ráno teplota 36,5 a do dvoch hodin sem to dostala😯takže se to možná nevyvede to by se mi musela zdržet ovulace o jeden den tak uvidime😀plot sem nestihla protože byla bouřka a celý víkend pršelo tak to se zvládne jindy v sobotu to bylo fajn docela jsne se s holkama vyblbli😁a co ty jak valčík s teplomerem

pulguita
19. zář 2016

@petrysek181 Ahojky, no i když si to dostala o několik dní dříve, tak by ti to stejně mohlo vyjít, ne? Kdy přesně přijede a odjede tvůj přítel? I kdyby odjel pár dnů před druhou ovu, tak tam třeba budou ti jeho spermíci poslušně čekat 😀 Myslím si že by vám to mohlo vyjít ne?
Plot udeláš jindy, kamínky máš krásné, tak ten zbytek doděláš v klidu později.🙂
Na teploměr už jsem si zvykla 😀
Teploty se zatím moc nemění tak uvidím, jak to půjde. Pokud budu mít ovu tuto sobotu, tak by teoreticky měly stoupnout teploty v neděli, tak jsem zvědavá. Příští pátek 30.09. to bude měsíc co už měřím 😀 Tak už potom budu moc konečně porovnávat. Jinak zatím necítím žádné těhotenské příznaky 😀 Tento měsíc chci "zachovat klid" a nevšímat si jich 🙂 To jsem zvědavá jestli mi menstruace přijde přesně anebo o den 2 dříve...pokud se zpozdí, tak jsem zvědavá...teprve potom bych dělala test, dřív ne...ať nejsem zklamaná.Ní kéž by nám to oběma vyšlo😀

tornadolu
19. zář 2016

@pulguita ahojky dopadla jsem tak ze až pruští týden mám přijít

tornadolu
19. zář 2016

Nedá ne to a udála jsem si test a nic

pulguita
19. zář 2016

@tornadolu No teda! Až příští týden! No pokud ti opět vyšel negativní, tak asi těhotná nebudeš, ale kdoví.. To ti musí potvrdit tvůj lékař. No však uvidíš co ti řekne. A neřekli ti třeba po telefonu, jestli máš pokračovat s tím ultragestanem ? Nebo jestli se to tak stává? Snaž se zachovat do té doby klid. Pokud bys byla těhotná, tak ti to tam potvrdi, no a pokud ne tak ti pomůžou k tomu abys zase měla menstruaci. To zvládneš, neboj. Opatruj se a dej vědět pokud by ti přišla MS nebo by ti vyšel pozitivní TT

tornadolu
19. zář 2016

@pulguita mluvila jsem ze sestřičkou řekla ze až pruští týden mam přijít ale ja zítra jedu do Poličky a zastavim se tam ať vim na čem jsem.

pulguita
19. zář 2016

@tornadolu Aha tal to je fajn. Kdoví co ti řeknou. Držím palce 🙂

tornadolu
19. zář 2016

@pulguita no snad bude vše ok

tornadolu
19. zář 2016

@pulguita tak zítra na pul 8 jsem objednaná volala jsem tam znovu.

pulguita
19. zář 2016

@tornadolu držím palce, dej vědět, jak si pořídila 🙂

petrysek181
19. zář 2016

@pulguita no podle toho jak to přišlo dřív tak by mi měla vyjít na 13den cyklu a to je sobota az se přítel vrátí tak doufám ze to ten jeden den vydrží protože teď byla 12den cyklu a přesně za čtrnáct dní sem to dostala předtím byla 13den tak budu doufat😊a když ne tak bych měla stihnout ještě koncem října uvidíme ja si taky nechci nic namlouvat nebo to řešit protože když je to v hlavě tak to nedělá dobrotu😀vidíš jaká uz budeš prebornice v měření ano když by si měla ovulaci v sobotu tak v neděli by měla teplota stoupnout😊otěhotnět se dá jen při ovulaci buď tam spermijky čekají a nebo si tam najdou cestičku děkuju za pochvalu ano plot počká protože me opět chytla plotynka😦

petrysek181
19. zář 2016

@tornadolu drž se a napiš co a jak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru