Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tornadolu
19. zář 2016

Nápisu nebojte

tornadolu
19. zář 2016

Ty jo Ted me bolí bříško jak kdyby mela dorazit MS a stále nic

properjoey
19. zář 2016

Taky se tu zeptam.posledni ms 31.-4. Potom sex 9.,10.,16.a17. Castecne chraneny,castecne ne.ovulace nekdy mezi 12.a15.to je muj odhad.dneska jsem zacala lehce spinit a ms čekám 26.tak co myslíte?muze to byt nebo jsem uz schizofrenni?

tornadolu
19. zář 2016

Ty jo holky dneska přišel chlap a vlitli jsme na to uha se vším všudy a to zítra mam jít na gindu..

petrysek181
19. zář 2016

@properjoey ahoj hodně sem četla ze spineni je u uhnizdeni a to by mohlo akorat tak vychazet😊takže naděje by tam být mohla ale na test je ještě brzy😊

petrysek181
19. zář 2016

@tornadolu no tak pani doktorce zamavaji spermie přímo u vrat😀

pulguita
19. zář 2016

@petrysek181 No mělo by vám to vyjít. Kdybyste se snažili v tu sobotu a neděli, tak tam šance je😀 Kéž by vám to vyšlo. A štěstí taky je, že máte další šanci ke konci měsíce. No však uvidíš, hlavně se snaž zachovat klid, i když je to těžké. Já se snažím zachovat klid, třeba si zatím nic moc nevšímám těch těhotenských příznaků (po zkušenostech z minulého měsíce 😀), ale to měření teploty a hlavně to, že nevím kdy mám ovu a jestli vůbec ovulaci mám, tak na to pořád musím myslet. No snad za ty dva týdny (po měsíci měření) v tom budu mít víc jasno. Kéž by! Měla bych radost, kdybych podle teploty či hlenu tu ovu poznala s věděla, že ji mám...byl by to trochu takový vnitřní klid. No a kdyby se mi zpozdila MS tak to by bylo haló 😀 No ale pořád mám strach, že to tak nebude, tak si nechci dělat falešné iluze. Uvidím no. 🙂
S plotynkama to mívám stejně, když se pouštím do nějakého většího úklidu. Třeba ubývání oken, tak jsem pak na druhý den vyřízená. 😀 No bude to sranda, až se jednou budeme natahovat s 10-15ti kilovým miminkem 😀

petrysek181
19. zář 2016

@pulguita neboj a zachovrj klid nepremyslej nad tim si mladá zdravá ženská tak nevím proč by si neměla mít ovulaci zatím jak pises tak to vypadá dobře co se teplot týče tak nemej strach ☺a říjen si když to nevyjde teď tak třeba příště ti říkám jak já blbla v tom červenci byla sem přesvědčena ze sem těhotná a pak velké zklamání ja nebudu myslet na to ze se snažíme o mimi ale na to ze se mi přítel vrátí po dlouhé době a užijeme si každou volnou chviličku spolu😊at to vyjde nebo ne☺protože si vem až se nám zadari tak nastanou jiné starosti a budeme se stresovat zase z jiných věcí takže teď být v pohodě nemyslet moc na to jen tak zdravě a uvidíš jak to půjde jako po masle☺

markulinek84
19. zář 2016

@maky91 Měla jsem 3 dny po sobě ráno pocit, jako bych měla kocovinu. Motohlav a bolest hlavy, žaludek na vodě a přitom jsem nic nepila, tak mi to bylo divné. Teď jsem v 10 týdnu a stále mě trápí nízký tlak, bolehlav, bolest v kříži a uuuunava. Tak snad už se to spraví. Jak jsi na tom ty?

ninjisu
19. zář 2016

@lenulinka10 JOJO JE TO tam :D Já to tak měla v čtvrtek :D To budeme stejně rodit 😀 😀 😀

lenulinka10
19. zář 2016

@ninjisu opravdu 😀 tak to jsi mi ted udelala radost 🙂 mas fotecky😉 to je parada 🙂

ninjisu
19. zář 2016

@lenulinka10 Zítra ti přidám foto, malý mě ty použitý testy okousal :D chvilka nepozornosti 😀

ninjisu
19. zář 2016

@lenulinka10 děkej stejný každýý druhý den ráno! Bude den odedne silnější ta čárka 🙂 A tak to má být

lenulinka10
19. zář 2016

@ninjisu to doufam ze bude silnejsi 😉 nebudu tomu verit dokud nebudou dalnice 😀 a gratuluji 😘🍀

pulguita
19. zář 2016

@petrysek181 Tak poslušně hlásím, že to vypadá jako bych začínala mít slimáčí dny! 😀 Tak to asi ta ovu brzo dorazí, to jsem zvědavá kdy...ze by dřív než v tu sobotu? No uvidím...
Jinak máš pravdu, zatím si musíme užívat toho co máme teď🙂 Pak se nastresujem až až ...
Uvidíte, že to bude fajn a po takovém odloučení si to všechno vychutnáte a já si myslím, že to prostě v tom říjnu klapne...🙂
My jsme si v sobotu posnidali na balkoně a hezky jsme si to nachystali jak v hotelu a připadali jsme si jak na dovolené a bylo to fajn 🙂 Tak dobrou noc! Dneska zase budu spát míň než 6 hodin...ach jo...to musím spravit 🙂
Zítra ráno budu vypadat jak sova 😀

petrysek181
20. zář 2016

@pulguita dobré ranko no vidíš to už je doba kdy je dobre se začít snažit ja byla slimak tři dny před ovu😀a v den ovulace nic😀 jasně ze se těšíme po takové době jak si užijeme každou chvíli a ta snídaně na balkoně je taky dobrý nápad takové chvilky sou nezapomenutelne☺ja taky nespim šest hodin v kuse max tak o víkendu ale přes týden nemám šanci a když se mi povede delší spánek tak koukám jak sova i tak😀😀hlavně že uz je pryč to hnusné pondělí a mi vplouvame pomalu do poloviny týdne pondělí přímo nesnasim 😀tak hezky den a opatruj se

lenulinka10
20. zář 2016

Dobre rano holky,tak mi to nedalo a musela jsem zkusit test i dnes rano. A pekne silime 😍 ja mam takovou radost,ale i strach mrcha ma prijit v sobotu :-/ dalsi testik udelam za 2 dny 😘

ninjisu
20. zář 2016

@lenulinka10 je tam .) Také gratuluji 😉

lenulinka10
20. zář 2016

@ninjisu dekuji moc 😍

pulguita
20. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Tak to jsem teda zvědavá😀 No dneska bysme se měli zasnažit a pak tak ve čtvrtek...uvidíme kdy dorazí ovu🙂
Tak vám taky doporučuji tu snídani nebo hezký oběd v klidu. No a po obědě místo abyste se vrhli na dokončení plotu, tak ať se vrhne na tebe 😀 I když po tak dlouhé době to udělá i před snídani nebo obědem😀 No já jsem s tím spaním úplně stejně. Tím že jsme zvyklé spát málo, tak pak nebudeme moc ospalé u kojení 😀 Jš taky nesnáším pondělí 🙂 A tobě už zbývá jen týden a půl! To to letí😀 Krásné úterý! Měj se moc hezky🙂🙂🙂

pulguita
20. zář 2016

@lenulinka10 Moc blahopřeji!🙂 Držím palečky ať to všechno klape jak má. Opatruj se! 🙂

lenulinka10
20. zář 2016

@pulguita dekuji moc😘

petrysek181
20. zář 2016

@pulguita určitě něco podniknem uděláme nějaký výlet a ráno budeme čekat až půjde mladej do školy a pak😁😁😁 jasně uz se to krátí a ja pak mám týden volno az se mi vrátí miláček takže bude času dost na užívání akorát ovulka vyjde snad na tu sobotu ze by se mohlo taky zadarit uvidime😊ja uz mám půlku za sebou tak ještě chvíli a hurá domů 😀At to to taky rychle uteče a si brzy u drahouska😊

pulguita
20. zář 2016

@petrysek181 To budete mít fajn🙂 Kéž by měl mladej na 7:00 😀, to by odešel dřív. 😀 Uvidíš, že vám to tentokrát vyjde. Tím že budete rádi, že už jste zase spolu, tak možná tak nebudete myslet na to mimi a půjde to samo....spojíte příjemné s užitečným🙂 Nevím proč, ale myslím si, že vám to v tom říjnu klapne 😀
Jeeee ty se máš! Já musím trčet v práci až do 18:30 a až tak kolem 19:30 dojedu domů. Ten můj má ranní a končí ve 14:00. 🙂

petrysek181
20. zář 2016

@pulguita je to dobrý mladej chodí na bus v 6,20😁takže máme času haba děj 😇ty si normálně jako vedma když si si takhle jistá ja ti to budí věřit schválně jestli to vyjde a když ne tak se jede dál ja sem zvědavá na tebe jak to bude koncem mesice😀

petrysek181
20. zář 2016

@pulguita v té práci si taky pěkně dlouho to máš zabitý celý týden ja také končím ve 14h ale zase ráno vstávat dřív než slepice😁

petrysek181
20. zář 2016

@lenulinka10 to vypadá hodně dobře moc gratuluji😊opatruj se

lenulinka10
20. zář 2016

@petrysek181 dekuji moc 😘

pulguita
20. zář 2016

@petrysek181 Tak to máte fajn, že je mladý ranní ptáče😀
No trochu vědma a trochu si to tak myslím, protože hodně lidí otěhotnělo třeba na dovolené, kdy jsou vic v klidu a protože je to změna, tak vy to tak možná taky tak budete mít...po takovém dlouhém odloučení...taková superdovolená 😀 No uvidíš! Kéž by vám to vyšlo🙂
No já jsem taky zvědavá jak dopadnem my tento měsíc...kéž by ale nechci si dělat marně iluze🙂
V práci jsem od 8:30-13:30 pak mám 2hodiny na oběd kdy jedu na otočku domů, ale mám tak 10-15min na snězeni obědu. No a pak mám od 15:30-18:30
V pátky přes léto končím v 15:00 a přes rok jeden týden v 17:00 a další v 15:00 ale začínám už v 8 když jsem do 15 tak nemám volno na oběd a jedu v kuse a když mám do 17:00 tak mám jenom 1hodinu
Až budu mít miminko, tak nevím jak to budu stíhat, ale zatím se tím nechci stresovat. No nic, dnes jsem se v práci moc nenadřela 😀 ...stejně se mi ani moc nechtělo 😀 Tak se měj moc hezky. Papa 🙂

petrysek181
20. zář 2016

@pulguita no tak to máš taky zajímavou pracovní dobu ale co se da dělat buď ja dělám na tři směny ma to své při i proti v létě odpolední směna je na palici protote rám máme jako ve skleníku ale vše se dá vydržet me jestli se povede mimi tak to budu mít taky zajímavé skloubit s prací ale snad mi vyjdou vstříc a budu doma jen minimálně a pak budí muset zpátky jeste ze mam doma babičku která mi bude pomáhat jinak by to taky nešlo přítel až skončí v cizině tak dělá šest dní a pak má šest dní volno tak by jsme to plakali jak se da😀musíme se zapojit všichni kdo mají ruce a nohy 😀 ja si pořád dávám naději ze když se nám nepovede v prosinci najizdim na clostilbegyt takže taková jiskřička tam pořád je😀ty se měj taky pěkně zítra se nám to láme a polovina týdne za námi pěkný vecer😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru