Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
29. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No teda! Tak šup na nákup a odpočiň si taky, ať jsi na tu sobotu fit!😀 To je fajn ze máš tu dovolenou, aspoň si ho ten první týden hezky užiješ😀 On bude mít taky dovolenou? Pozítří už ho máš doma a to je hlavní.😀 vidíš že to uteklo🙂 A jestli budeš mít zítra nebo v tu sobotu tu ovu, tak super!😀 Doufám, že ušák bude v pohodě a nechají nás, abysme si ho odvezli domů🙂 Tak přeji pěkný den a ať nám to uteče!🙂

petrysek181
29. zář 2016

@pulguita přítel na tom bude líp ten má dovolenou celý mesic😣a ja jen týden ale i tak děkuju snad to vyjde a když ne tak za chvíli bude další šance teď uz nás nehoni čas a to je super hezky se opatruj i s usakem a sem zvědavá s čin příjdeš ty za tyden😀

pulguita
29. zář 2016

@petrysek181 Jee tak to máte fajn!😀 A hlavně budeš klidnější, kvůli toho že víš že ti neodjede. A jestli otěhotnís bude s tebou od začátku těhotenství a to je taky fajn🙂
No já jsem taky zvědavá, co se mnou bude příští týden. No jestli klesne teplota, tak to bude jasné...kéž by se udržela🙂

petrysek181
29. zář 2016

@pulguita ahoj tak dneska konečně po tydnu teploty 36,7☺začínám jít do normálu 😁tak uvidíme kdy zase vylitne nahoru😀ano je to fajn ze uz bude doma na všechno lecos opravim ale vše taky než mít a pak mi čekám jakou dobu než se vrátí chlap domu ten pak přijede a neví co dřív 😀😀tady je nádherné venku po dlouhé době pěkný podzim ☺pěkný slunecny den

pulguita
29. zář 2016

@petrysek181 Ahojky! No vidíš...já si myslím, žes měla tu teplotu vysokou od nervů a z vysypání🙂 Teď už to bude všechno super a budeš klidnější.A pokud má měsíc dovolenou, tak mu pak můžeš nechat domácí úkoly co by měl doma opravit, až zase budeš v práci😀
Tady je taky krásně, svítí sluníčko a je horko. Kéž by to vydrželo i přes víkend🙂 Tak se měj hezky a užívej sluníčka dokud ještě svítí🙂

petrysek181
29. zář 2016

@pulguita děkuju ty si taky užije slunečné dny a manžela 😀a pak si pisneme jak nám to pokračuje měj se krásně pa pa

pulguita
29. zář 2016

@petrysek181 Ano, určitě pak dám vědět co a jak. A vy pozor v tu sobotu ať nezboříte barák a nerozhodíte kamínky😀 Užij si ho a ať máš krásnou dovolenou, i když jak budete spolu tak krásná bude 🙂 Opatruj se! Pa pa 🙂

petrysek181
30. zář 2016

@pulguita ahoj a pěkný páteční den tak dnes ráno teplota 36,6 a pozitivní ovu test tak by ovulka měla přijít od24-36h takže to vyšlo přesně na víkend 😀dneska je tu poslední sluneční den a pak se to má postupně kazit ale to mi vůbec nevadí ja se dneska usmivam jako blbec 😀😀tak si užij volno o víkendu a měj se pekne☺

pulguita
30. zář 2016

@petrysek181 krásný pátek! No vidíš, že ti ta ovu vyjde😀 Tak teď už buď jen v klidu a zítra šup na věc😀 Uvidíš, že ty další týdny už budeš mít teploty a vše víc v normálu🙂 Kéž by se vám zadařilo.
Já dnes teplota 36,8 , tak kéž by se držela😀 I když nevím nevím
Jinak ušáka už mám doma a za 14 dnů musíme na kontrolu vytáhnout stehy. Ještě mu musím dávat prášky a dokrmovat ho, tak snad se dá brzo dohromady🙂 Tak držím palecky a užij si miláčka a ať máte krásný víkend a dovolenou...když budete spolu krásna bude ať prší či svítí slunce🙂

petrysek181
30. zář 2016

@pulguita děkuju ja si na dnešek toho naplanovala a spala sem celé odpoledne asi sem doháněli ty noční 😀😀ty si taky užij volno opatruj kralicka ta teplota ti může klesat pár sní před menstruaci a nebo taky vyleze ještě vis😀😀a bude to opatruj kralicka a měj se pěkně krásný vikend😁

pulguita
30. zář 2016

@petrysek181 já to tak taky mívám, naplánuju, co všechno chci udelat a pak jsem unavená a skoro nic z toho neudělám😀 Ale potřebovala sis odpočinout, to je úplně normální. Aspoň budeš fit na zítra😀 To je důležitější.
Králíček tady posedává a polehává a občas si tu chroustá seno nebo salát🙂 Jen začal po té operaci kulhat, no asi tím ze je stařeček, tak už tak nemůže na nohy chudáček, ale hlavně, že už je doma...mohlo to dopadnout hůř.
Kéž by už ta teplota nespadla! No za týden uvidím. Mám dost nafouknuté břicho ale jinak jsem ok.Taky si nechci všímat víc příznaků, ale nic jiného zatím necítím. Takže si s břichem pořád děláme srandu, že to jsou ty holčičí dvojčata nebo jeden kluk 😀
Krásný víkend vám přeji!🙂

petrysek181
30. zář 2016

@pulguita za týden se rozhodne víš takže uvidíš a třeba tam ty dvojčata budou me bolelo dva dny dost břicho tak si říkám ze by uz dalo to spravne vajíčko a vyšlo by to😀😀i testy mi to ukázaly nádherně minuli měsíc to tak silné nebylo tak uvidíme přítel uz jede na letiště a ja mám peceno a dodelavam knedlíky ke svickove😀když tu nebyl tak sem to vaření flakala tak musím zase začít třeba kulhá po té anestezii a nozocku rozchodu a bude to v pohodě krásný víkend 😀

pulguita
1. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Konečně sobota!😀 Držím palečky ať to vyjde a uvolní se ti to správné vajíčko🙂 Užij si miláčka🙂 Ty jsi dobrá takhle vyvařovat po noční. Určitě bude rád za české jídlo. Já taky vždy jak dojedu do ČR tak se snažím jíst ty typické jídla :-P
Uvidím jak se zotaví ten můj králíček, zatím má celkem chuť k jídlu, tak to je dobře. Moje dnešní teplota 36,8 tak snad se udrží ...kéž by!😀 Krásný víkend vám oběma...užij si ho! Pa pa🙂

petrysek181
1. říj 2016

@pulguita dobre poledne😀akorát čekám na přistání 😀nemůžeme se dočkat ani jeden večer sem chtěla vypakovat mladého do tanečních at máme klid a babička do me hučí ať jdu taky tak nevím jinak u nás je přes den pořád takový srum že je to pomalu o život byt chvili sami😁😁ja dneska teplota 36,5takze je to zatím super pěkný víkend a odpocin si

pulguita
1. říj 2016

@petrysek181 Tak snad měl dobrý let. Bude unavený ale spokojený, že už je doma🙂 To je pravda, přes víkend je to těžké protože přes den se furt něco děje. Však to zvládnete uvidíš, teď buď v klidu protože už s tebou zůstane🙂
Já jsem na vážkách s tím břichem..je tak nafouknuté že se občas musím z zhluboka nadechnout. Zas mít tak hned tak nafouknuté břicho...nevím. No uvidíme co ten příští týden...
Krásný víkend🙂🙂🙂

petrysek181
1. říj 2016

@pulguita ahoj tak se povedlo zavřeli jsme se do koupelny😀to břicho je divné ale tohle sem ja měla v tom červenci hodně nafoukle břicho tak sem si dávala naděje a nic máš týden po ovu to je ještě brzy na test tak vydrz a uvidíme obě jak dopadneme 😀

pulguita
1. říj 2016

@petrysek181 Ha ha ha tak to je super!😀 Jen si ho užij jak jen se dá🙂
No právě si taky nechci dělat naděje, protože si myslím, že jsme se spíš netrefili...buď brzo před ovu nebo pak až později, ale to břicho mi vrtá hlavou. Příští týden chci začít zase s fitkem protože jsem kvůli králíčkovi nechodila tak 2týdny, tak uvidím. Ještě mě trochu poboliváji prsa ale do menstruace je ještě celkem daleko. No uvidím ten příští týden. Já si myslím že těhotná nejsem protože špatně mi není. Jen to břicho a teď ty prsa mě matou. A to jsem se zařekla, že nechci nic tento měsíc pozorovat, ať to není psychicke, ale i když zatahnu břicho tak ho cítím nafouknute. No uvidím taky podle té teploty.. Jestli klesne...je to jasné a pokud ne ,tak jsem zvědavá🙂

petrysek181
1. říj 2016

@pulguita ahojky jasně užívám co se da😀no to jak pises ty prsa ze te povolování a to břicho to by mohlo něco Z nacit a hlavně špatně takhle ze začátku určitě ne spíš výjimečně me bylo blbě s mladým az ve druhem mesici a to jen vecer ale nezvracela sem takze bych rekla ze ro vypada dost nadejne boli te prsa normalne pres menstruaci a ja na to moc netrpí ale minulý měsíc hned po ovulaci me prsa začali bolet a skončilo to až s menstruaci ale když sem čekala mladého tak mě prsa bolelo tak týden před tím než sem si udělala test pamatuju si to jako včera prostě sem věděla ze sem těhotná šla sem najisto😀😀a test ni to hned ukázal takže tfuj tfuj moc drzom palecky to by bylo neco kdyby se povedlo ale nebudeme zatim delat zadbe zavery zjistila sem jak se vic pozoruju tak ted me boli vše víc a intenzivněji 😀😀😀

pulguita
2. říj 2016

@petrysek181 No prsa mě bolí jen u menstruace, ale myslím že ne vždycky, nebo možná jen někdy míň a někdy víc ale myslím, že ne celou menstruaci, nevím. Právě tím že jsem se předtím tak nepozorovala, tak nevím v které fázi co bylo...slimák ani jsem nevěděla, že to jsou plodné dny 🙂 Bolavé a o něco větší prsa možná jen při menstruaci. Myslím, že bolest břicha byla první den menstruace a pak pohoda. U menstruace nafouknute břicho ale zas až takhle jak ho mám teď, myslím že ne. Nevím. Taky si nechci dělat iluze, po zkušenostech z minulého měsíce, ale tam byl jen jeden pokus bez ochrany a víc příznaků. Tento měsíc bylo víc pokusů, ale ne tak blízko ovu jak by měly. No uvidíme. Test bych si udělala, ale kdyby byl negativní tak bych z toho byla stejně na vážkách a po několika dnech bych zkusila jiný, takže testy nechám až pokud nedojde menstruace a teď mi zbývá jen sledovat teplotu. Jestli kolem konce týdne klesne...je to jasné, že přijde menstruace, takže nic. Toto čekání je o ničem...skoro 2 týdny co můžeš a nemusíš být těhotná. No příští týden půjdu do fitka, ale budu se snažit cvičit jen tak zlehka...kdyby něco😀

petrysek181
2. říj 2016

@pulguita ahoj tak ja po dnešním ranním měření zjišťuji ze ovulka jeste nedorazila tak doufám ze mi teplota stoupne zítra ráno nebo si picnu😁😁tak aspoň tam máme nějaké zasoby a spermijky stojí frontu až se moje tělo umoudri😀uz si z toho musím dělat srandu docela me to pobavilo nejdřív se bojím abych vydržela do soboty a slečna ovulace se rozhodla si prispat a nechá me na vaskach😀😀ty uvidíš co dál možná se teď pozorujeme víc než by jsme měli proto víme o každém pichnuti stouchnuti a bolesti😀buď to vyjde a nebo máme další šance v tom fitku to zas tak moc neprehanej nikdy nevíš 😀sem dneska vylezla se slepicema no to bude dovolená místo abych spala strasim po baraku od půl seste😁

pulguita
2. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No to je zákon schválnosti...tobě se ovu opozdila a mi přišla o den dřív.🙂 Zas máš fajn, že už tam ty spermijky stojí frontu v čekárně, pokud byste to zvládli i dnes nebo zítra až bude mladý ve škole, tak bys to měla fajn.
Teplota se zatím drží na těch 36,8 tak jsem zvědavá. Ve fitku to nebudu přehánět, a ty si užívej dovolené a pospi si. Anebo využijte brzkého vstávání k něčemu jinému😀 😀
Krásnou neděli přeji tady to dnes vypadá, že bude pršet a já chtěla pustit pračku😀

petrysek181
2. říj 2016

@pulguita určitě to ještě pojistime at to stojí za to akorát sem dneska nemohla rozhýbat kosti😀😀😀ja peru at to zmokne taky se nic nestane😁uvidím zítra ráno snad už teplota vyskočí nahoru a bude to v pohodě pak uz budu jako ty čekat jestli to nějak dopadlo 😀akorát zjistuju že nemůžu spoléhat přesně na ovulku v určitý den dělá so co chce mrška ale na me si nepřijde 😁krásnou neděli

pulguita
2. říj 2016

@petrysek181 Tak tady se to počasí nakonec vybralo a já pustila 3pračky😀. Ještě jsem přesadila pár květin, co jsem koupila v Lídlu. Tady měli akci 4x3 tak jsem dotáhla domů 4 květináče🙂
No uvidíš,co ta teplota. Zkoušela si znova ten ovu test? Zas jestli meříš teplotu a ještě děláš test, to by bylo aby si s tebou ovu hrála na schovku. Já si myslím, že to musí být celkem těžké aby přišla v určitý den. U mě přišla dřív a to,že přišla jsem si uvědomila až později, protože mi teplota stoupla jen málo. Ale nesmíme se nechat!😀 Kéž by ta moje teplota neklesla, protože jestli mi přijde MS a ještě ke všemu budu mít to břicho tak nafouknuté, tak nevím. Za týden už budeme chytřejší😀 Tak pa pa a dobrou!🙂

petrysek181
3. říj 2016

@pulguita ahoj tak hlásím ze teplota stoupla tudíž ovulka proběhla včera už ani břicho neboli takže super 😀😀pojištěno bylo😁tak teď jen čekám jako ty😀pokud se ti bude držet nahoře je to super ale je to všechno ještě brzy jsme hrozný vid😀ja dneska taky ma ti do Lidlu pro tepláky mladymu😁😁😁začínám syslit na vanoce😁pěkný den opatruj se

pulguita
3. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 No vidíš, že se ovu dostavila😀 Ještě byste mohli pojistit i dnes😀 No nejhorší je to čekání, snad to uteče. Štěstí, že jsem minulý týden lítala na tu veterinu, tak jsem byla zaměstnaná🙂 Uvidím tento týden, dnes teplota 36,9! No jestli nakonec klesne, tak se picnu😀 V tom Lidlu mají super věci, blbé je ze to je hned pryč, tak ať dobře pochodíš🙂 Jinak přeji krásné pondělí, moc se nedři,když máš dovolenou a užívej si miláčka😀 pa pa

petrysek181
3. říj 2016

@pulguita ahoj nějak to dopadne😀sem v klidu a vůbec se tím nezabyvam takže sem i rada ze mi to zatím neleze moc do hlavy😀ta teplota je super když se tak drží mohla by tam zůstat mrška jedna😀ano mají tam věci pěkné pořídila sem dvoje tepláky a mikinu senator si totiž umanul a uz tak dva roky na sebe nic jineho nevezme než tepláky je to pubertak silenej ale to te všechno taky čeká neboj😀😀

pulguita
3. říj 2016

@petrysek181 No zatím ještě není nic jistého, protože minulý měsíc mi spadla teplota den před MS. Tento měsíc by měla dorazit v sobotu, takže v pátek by měla být teplota nižší. Občas mi přijde MS o den dřív, tak třeba to dostanu už v pátek. Tak jsem zvědavá.🙂
No to je pravda, v dnešní době je ta mládež jiná než za nás😀 A buď ráda že máš kluka, protože prý holky jsou horší🙂 Tady hodně nactiletych holek nosí takove ty šortky co vypadají skoro jako kalhotky jak jsou krátké. No hrůza! Je to všechno jiné, ale co naděláme. Musíme se přizpůsobit.Počkej až bude mít nějakou přítelkyni🙂
Tak až budeme mít to miminko, tak si ho musíme užít, protože rostou jak z vody🙂

petrysek181
3. říj 2016

@pulguita me ta teplota taky před ms klesá takže uvidíme ale mám vychytane ze od ovulka přesně za čtrnáct dní to vypukne takže teď by se měl cyklus natáhnout na normálních 28dní před měsícem to bylo 23 a normalka je 25 takže uvidime😀je to takové čekání ale nic jineho nám nezbývá 😀ja bych strašně ráda holčičku přeju si ji už hodně dlouho ale dřív to nešlo měla sem ten život hodně komplikovaný ake teď mám úžasného partnera kterého nedám ani za milion😀takže budí jen doufat aby nám to vyšlo a přítel měl taky svoje dítko me to stalo hodně moc přemýšlení jestli se do toho pustit znova od začátku přeci jen teď mám odrostle dítě celkem dobré místo v práci ale vše se dá nějak skloubit dohromady myslím si ze i s miminkem omladneme o několik let a uzijem si ho víc než v mladi😀

pulguita
3. říj 2016

@petrysek181 já mám ten cyklus těch 26-27 někdy 28 dní No právě, je hrozné to čekání a že člověk hned neví, jestli se zadařilo či ne. No ale co se dá dělat. Musíme vydržet. Já jsem hlavně zvědavá co to moje nafouknuté břicho...jestli přijde MS tak by po ní mělo trochu splasknout🙂
Já bych taky ráda holčičku a přítel taky🙂 Tak jsem zvědavá, pokud nám to vyjde. No ten život je občas dost složitý, ale uvidíš že teď už to bude všechno fajn. A uvidíš, že i kdyby to byl další kluk tak taky budete rádi. Hlavně ať je to miminko zdravé y at to těhotenství v pohodě zvládneme. Uvidíš že to bude fajn, občas z toho budem na nervy ale to tak je i bez dětí, takže co 🙂

petrysek181
3. říj 2016

@pulguita když mluvil o nafoukle brichu to ja také mívám po ms týden dobrý pak týden před ovulaci sem jak v šestém mesici😀po ovulce zase na chvíli opadne a pár dní mred ms opět roste a nejde ani zatáhnout a jak to dostanu tak splaskne opět na chvili😁máme to stejně složité chlapi to mají jednodušší 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru