Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
10. říj 2016

@pulguita bylo by fajn to v dobe ovulky aspon pojistit muzes i třeba dva dny pred tim spermijky si tam pockaji😀me ma vyjit ovulka jeste joncem mesice takze uvidime citim ze to dostanu bricho zacina bolet jako vzdy pred menstruaci zada a klouby takze je jen otazka casu kdy se to provali ale nevadi pojedeme dal☺koukam ze mas se zady taky pekne problémy vid me taky boli porad nekdy je to lepsi nekdy horsi tak se taky koukej šetřit mas ty dny nabity podle toho co pises az az☺

petrysek181
10. říj 2016

@tornadolu ahoj a nemuzes mit ovulacni krvácení i to se nekdy stává ja to jeden cas mela taky pri ovulce sem krvacela ne moc ale bylo to neprijemne podle toho jak to pocitam by to byt mohlo

pulguita
10. říj 2016

@petrysek181 No právě...chtěla bych to pojistit před ovu, takže ideální by to bylo příští středu a pak v ten pátek (pokud bude ovu zase v pátek...kdoví) Jenomže snažení přes týden mě stresuje protože na to nemáme moc času...tento měsíc přítel chodí z práce kolem 22:40, tak je to blbé, ale snad to nějak dáme🙂 Většinou se doporučuje obden takže středa a pak pátek no a víkend🙂 Nikdy jsem si nemyslela ze budu potřebovat "rozvrh hodin" a "teplotní záznam" na to abych otěhotněla😀Celý život si člověk dává pozor a teď jak nemusí, tak to nejde a už vůbec napoprvé... a to jsme měli styk bez ochrany nevím kolikrát🙂 Vem si jak se teď tak sledujem a v mém případě jsem na tom úplně stejně jak před měsícem (kéž bys otěhotněla aspoň ty!) A pak se dočtu jak někdo otěhotní nechtěně bez toho aby něco sledoval či měřil. No je to sranda🙂 Občas si říkám a co když zrovna můžu otěhotnět v období kdy to "flákame" protože si myslím že není tak plodné jako ty dny kdy si myslím, že mám ovulaci. No a nemyslet na to taky moc nejde. 🙂 Kéž by se nám brzo zdařilo!🙂 Tak jsem na tebe zvědavá. Takže podle toho co říkáš by ti měla ve středu klesnout teplota? No nepředbíhejme. A co když jsou to tvoje těhotenské příznaky?🙂 kdy budeš testovat ty? Tak jsem fakt zvědavá jak dopadneš. Moc bych ti přála, abys otěhotněla. Tak bych aspoň viděla, že to měření k něčemu je a že prostě taky nekdy otěhotnim 🙂 Příští masáž zad mám za 5týdnů. Teď mi je dává víc od sebe, tak jsem zvědavá. Nevím nevím jestli mi ta bolest někdy zmizí. V únoru to bude rok! Musím přiznat, že jsem na tom líp než na začátku, ale ta bolest tam je pořád. Snažím se na to nemyslet a už jsem si i zvykla, ale uvítala bych kdyby zmizela úplně.🙂 Jestli to všechno souvisí se stresem, tak jsem zvědavá kdy mě ty záda přestanou bolet a kdy otěhotnim, protože ten stres mě provází skoro vždycky...a v dnešní době koho ne, že?🙂

petrysek181
11. říj 2016

@pulguita dobre rano☺tak hlasim teplota 37,1 zatim ale bricho nafoukle jako blazen taze stav jako pred menstruaci☺no jestli to vydrzi tak testnu v sobotu ráno to uz by mohlo byt neco videt kdyby nahodou☺dokazi si to presne představit kdyz mam pritel odpo ja kdyz mam smeny tak to je taky silene skloubit ale vim ze u nas kdyz ma pritel sest dni v praci tak je mimo domov ale kdyby byla doba uvulky tak mi dojede domu☺je potreba neco objetovat☺to mi povidej mi se tady mordujeme a nekdo otehotni z jednoho milování se picnu😀😀dneska uz sem vstavala lepsi a pomalu se zapojuju do pracovniho procesu tak at ti to v praci utika at jsme rychle doma☺

pulguita
11. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No vidíš, to je dobrá zpráva!🙂 Tak jen ať se drží nahoře. Držím ti palce🙂 No můj přítel taky říká, že je k dispozici jen stačí mrknout😀 Jenže mě stresuje to sledování "ve středu to musíme protože v pátek je ovu" a pak prostě taky na to nemáme tolik času jak třeba o víkendu. A možná to je to co mě moc "neba"ale co se dá dělat. Kéž by to tento měsíc vyšlo.🙂 Tak ať ti to taky rychle utíká a moc se nedři, kdyby náhodou dnes chtěly pracovat spolupracovnice, tak ať mají co dělat😀 Pro mě je dnes "pátek", protože zítra mám volno😀

petrysek181
11. říj 2016

@pulguita teda ty se ale mas a ja musim makat☺tobje fajn ze sou ty nasi chlapi takhle vstřícný 😁a jsou k dispozici😀ja zatim dobry ale porad mam casu dost aby se to rozjelo tak uvidim v praci opet blazinec

pulguita
11. říj 2016

@petrysek181 Vy jste měli volno nedávno. A 28 máte zase volno ne?🙂 To zas budu makat já🙂 No ještě aby nebyli k dispozici...to by pak bylo úplné psycho😀 Zatím musíš myslet pozitivně a zachovat klid 🙂 Už máš víc jak týden v po Ovu a MS nikde a teplota nahoře, tak to zatím vypadá nadějně. Příznaků si nevšímej, ať tě to znervózní jak mě🙂 Tím že je zítra volno tak taky makám jak šroubek, už abych mohla jít domů🙂

petrysek181
11. říj 2016

@pulguita ano to mas pravdu ja uz sem doma z nákupu dovaruji obed a vidim to pak na dvacet☺zacina se mi neco klubat na puse další znamka ze to vypukne ty se mas tak poradne odpocin a vyspi se ano tasy je 28 volno a to nejdu jinak svatky běžně chodíme tak si uzijes zitra pritele sem zvědavá jestli mi uz zitra teplota pujde o neco dolu sem napnuta jako struna😀

tornadolu
11. říj 2016

@petrysek181 tohle je MS krvácím dost myslim si ze ted teprve po dlouhé době mam MS a jsem rada uvidíme pruští měsíc jak to bude.

pulguita
11. říj 2016

@petrysek181 No teda ty jsi akční! Teď máš ranní směnu? Máš recht odpočiň si po obědě. Neznérvozňuj se myšlením, že to vypukne. Třeba ne🙂 Já jsem si teď uvědomila, že mi vyrazily vyrážky až po MS a myslím, že normálně se objevují před. Myslím že v mém případě se něco semlelo ale kdoví co a proč to nevyšlo. Uvidíme tento měsíc, jsem zvědavá.🙂 To máš blbé, že pracuješ i o svátcích.No ještě že máš volno o víkendu. Držím palce ať se ti teplota drží, od Ovu až di MS to jsou nervy😀 vydrž to! 🙂

sies
11. říj 2016

@petiiiska taky jsem to nakonec dostala..tím jsem se ještě víc utvrdila v tom, že ta 15-20% šance na oplodnění v jednom cyklu u mě platí a přestala jsem doufat v zázrak..jinak MS mám hodně bolestivou a to beru ten gynex, takže jsem nejspíš na vše imunní 🙂

petrysek181
12. říj 2016

@pulguita dobre ranko ty si vlastně uzivas volnicko😅tak ja zatim37,2 ale porad sem teprve 24 dc takze zatim je porad brzy menstruace by mela prijit v patek takze uvidime 😀me uz se moc pupínky nedelaji ale kdyz ano tak to stoji za to😀ten co vylez si to rozmyslel a schoval se☺ty uz budes mít za chvili po a zacnes znova to cekani je na tom asi nejhorsi sem napjata ikdyz to beru v klidu alo co kdyby se náhodou povedlo☺ bylo by to fajn me dneska v praci cekaji zmeny dali mi noveho podrizeneho tak sem zvedava jak to tam bude vypadat drz mi palecky a uzivej pekne volno😀

petrysek181
12. říj 2016

@tornadolu proc to mas takhle rozhazene brala si nějaké leky

tornadolu
12. říj 2016

@petrysek181 antikoncepci bohužel

pulguita
12. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Teď jsem se probudila😀 No vidíš, tak to je super jak se ti drží nahoře. Kéž by to vyšlo...už to máš za pár tak vydrž😀 Hlavně klid.🙂 Mi teď vyskočili 2 pupínky...není to že bych byla obsypaná, ale u MS se objevují🙂 Tak držím palce ať ti MS,nedorazi a ať se daří v práci. Hezký den!🙂

petrysek181
12. říj 2016

@pulguita ahoj tak jak sis uzila volnicko ja sem prisla nejaka hotova z prace☺ale musim ti napsat ze mam hotovou koupelnu a vypada moc pekne dneska sem to doklidila a hotovo☺zacina ve me hlodat cervicek zitra je to dvanacty den po ovulce tak uvazuji jestli si rano nezkusom test zitra mam narozky tak si mozna dam darek a mozna ne☺nekde sem cetla koment jedne pani ktera odpovidala ze pokud je vecer bazalka 37,8 tak si urcite tehotna a ja to dnes namerila tak zkusim jestli mela pravdu co myslis mam do toho jit mam byt zklamana ted a nebo az v sobotu je to jedno ne☺

dmaja
12. říj 2016

Ahoj holky mam dotaz mela jsem dostat menses 9.10 zatim nic. Ale boli me dost bricho delala jsem si test a nic. Myslite ze bych i tak mohla byt tehotna??

petrysek181
12. říj 2016

@dmaja ahoj urcite tam nadeje jeste je nekomu to test ukaze dyl zalezi jaka je koncentrace hcg v moči vydrz dva dny a test opakuj uvidíš co se ti ukaze☺drzim palecky

dmaja
12. říj 2016

Dobre dekuji 😊 snazime se pul roku uz jsem z toho zoufala 😞

pulguita
12. říj 2016

@petrysek181 Ahojky, tak dneska tady celý den pršelo a my jsme byli doma. Vstali jsme pozdě😀 Začali jsme další kolo snažení😀 Rozmontovali jsme troubu a pořádně ji vyčistili a hned jsem tam dělala oběd🙂 Po obědě jsem u televize usínala a to jsem pozdě vstávala! No a pak jsme prostě odpočivali na gauči skoro celý den. Jen jsem pustila jednu pračku a pověsila ji na sušák. To je fajn, že už máte tu koupelnu hotovou. My jak jsme se tady nastěhovali, tak ten byt byl čerstvě zreformovaný a ty první dny jsme si připadali jak v hotelu.🙂 To je super!😀 Zítra máš narozeniny? Tak ti předem blahopřeji(ještě ti poblahopřeji i zítra🙂), no já si myslím, že bys mohla zkusit testovat, když ti to nedá...už by ti to mohlo něco ukázat🙂 Však uvidíš, ale stejně pak budeš testovat i o víkendu protože ti to pak nedá😀
Úplně jsi mě dorazila tím, jak jsi řekla že když je večer tak vysoká teplota, tak můžeš být těhotná, protože já ji tak vysokou měla ten minulý týden! Tím že mi k večeru bývalo trochu špatně...něco jako když na tebe něco leze a bolí tě celý člověk a hlava tak jsem měřila a naměřilo mi to 37,7! Teploměr pípal jinak a já myslela, že mám zvýšenou teplotu protože budu nemocná, ale pak mě ty stavy přešly. Myslím že tu teplotu jsem tak naměřila minulé pondělí a středu. Takže ti držím palce ať to aspoň tobě vyjde bylo by to fajn. 🙂 Jak se cítíš? Moc se opatruj! Hlavně zachovej klid. I kdyby nebyl pozitivní teď,tak může být pozitivní až za pár dní, hlavní je že máš teplotu pořád nahoře, tak to je dobré. Mi v ten čtvrtek pak spadla, tak uvidíš co zítra a dej vědět, jsem zvědavá. Budu ti moc držet palečky. Já mám trochu strach z toho jak mi to půjde tento měsíc. MS už je od pondělí slabší a včera jsem jen špinila a dnes po styku, jak jsem šla na záchod, tak že mě znovu tekla krev ale světlejší a řidší než na začátku MS. Možná tím že použivám tampony tak to tam bylo někde uvnitř ale už 2 noci na noc tampon nedávám, tak nevím. Jindy třeba při styku bylo malé špíněni, ale pak že mě nic neteklo. tak ti nevím, jen ať to tam je vše v pořádku na tento měsíc a aby to třeba tento měsíc vyšlo. Z toho mám trochu strach.

pulguita
12. říj 2016

@dmaja já si myslím totéž co petrysek181 ...zkus testovat tak za dva dny a když bude negativní a MS nikde, tak jdi k lékaři, kde ti podle krve řeknou, jak na tom jsi. Držím palce!🙂

petrysek181
13. říj 2016

@pulguita dobre ranko tak sem nevydrzela dnes teplota 37 11 den cyklu a rano sem testla objevil se mi tam pididusik tak sem si zacla dávat nadeji ale co test uschnul tak vidím prd☺takze nevim nic ale tyhle testy mi dusiky nikdy neukazovali tak uvidim kdyz to nedostanu do soboty zkusím to znova☺tak ty si takhle cistila troubu☺mela si odpocivat tohle se mi taky nekdy stane ze si myslim ze uz mi to skoncilo a po styku se mi to spusti znova ja sem ted na vážkách mela sem se na to vykaslat☺ale sem nalomena kdyby to vyslo protoze bylo na test opravdu brzy proto zachovavam klidnou hlavu a uvidim jak dopadnu😀pekny den

pulguita
13. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 Všechno nejlepší k Tvým dnešním narozeninám! 😀 Hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a splněných přání...hlavně ať se ti splní to co obě víme🙂 Nevím jak vypadá ten tvůj pejsek, ale snad se tomu z té fotky alespoň trochu podobá😀 Hezky to oslav a dnes odpočívej a moc se nedři🙂
Tak teplota se ti zatím drží a to je super, takže to vypadá dost nadějně😀 Já na ty papírkové testy nemám nervy, proto jsem v tu sobotu zkusila ten clearblue. Tam to jasně ukáže buď a nebo. I když jsi tam měla ducha a pak ne, tak neklesej na mysli. Bílo tam nebylo, takže zítra (jak už jsi začala s testováním, beztak testneš zítra zase😀),nebo v tu sobotu tam možná bude něco viditelného ale třeba bys mohla zkusit v tu sobotu ten clearblue, ne? Moc ti držím palečky, kéž by ti to vyšlo! 🙂 Krásný narozeninkový den ti přeji!🙂

petrysek181
13. říj 2016

@pulguita jeeee moc děkuji to je pěkné pranicko☺np uvidom jak to bude napadlo me ze si ho koupim a necham ho na tu sobotu jestli se mi to do te soby neprovali☺boli me kycle a v krizi a teplota se zatim drzi ale uz spadla o neco dolu😯takze je to ve hvezdach ale moc bych chtela dneska bylo fakt brzy behala sem tam s testembu pod svetlo a dusik tam proste byl 😀😀to mi nikdo nevymluvi az prijdu z prace tak hp vylovim snad z koše 😁😁😁pekny den

pulguita
13. říj 2016

@petrysek181 Za málo!🙂 Jasnačka být tebou, tak dělám v sobotu ten clearblue. Já jak vidím ty papírkové, tak při mém štěstí bych tam nevybrejlila nic😀 Budu ti držet palce. Jestli máš ještě nějaký papírkový, tak ho prubni zítra a clearblue schovej na sobotu🙂 Teplotu máš pořád na 37 takže to je pořád dobrý, hlavně buď v klidu i když ta "cílová rovinka" jsou pěkné nervy 🙂 Držím ti palce! Pěkný den🙂

petrysek181
13. říj 2016

@pulguita tak si myslim ze sem se nejspis unahlila ale co jeste je sance ikdyz dneska me boli pekne v krizi a to je taky znamka ze se ta bestie blizi😁dneska v praci zase strašný den jeste ze je zitra uz patek☺jestli teplota zitra spadne tak sem jasna no uvidime at ti to rychle v praci uteče at muzes domu☺

pulguita
13. říj 2016

@petrysek181 Tak jsem tady znovu. Jsem trochu zmatená z toho mého těla. V sobotu dopoledne mi přišla MS a to ráno jsem naměřila těch 36,4 (takže teplota klesla). V neděli jsem měla 36,5 (o stupeň víc), v pondělí 36,3 (zase pokles), úterý 36,2 (ještě větší pokles), středa-včera 36,3, dnes 36,5 (vzestup), ale řekla jsem si že to bude tím, že jsem spala s mikinou. No a teď v poledne jak jsem jela domů na oběd mi začalo být celkem špatně. Tak jsem se dívala na ty moje teploty a pak jsem si řekla, jestli jsem třeba nemohla mít ovulaci už včera, tím že mi tak stoupla ta teplota a teď i cítím podbřišek na levé straně. Jenomže se mi to zdá divné tak brzy. Minulý měsíc jsem po MS měla střídavě 36,3 a 36,4 a pak 36,5 po ovu. No a teď přijde to nejlepší nakonec...😀 Jak jsem došla domů, tak jsem si ze zvědavosti změřila bazalku a ejhle....37,7!! Po obědě je mi pořád divně a takova tupá bolest hlavy. Nejraději bych si lehla a spala a takové stavy jsem měla ten minulý týden před MS. Tak ti nevím. Myslím si, že tím že mi spadla teplota, přišla MS a test byl v den MS negativní...tak těhotná být nemůžu, ale je to všechno nějaké divné. Dnes budu spát bez té mikiny a kdoví co naměřím zítra ráno. Já už jsem se smířila, že už jedu nové kolo snažení a teď mám strach, co to zase je. Ach jo. ☹ ještě ke všemu tu zase prší. Jak je u vás? A co ty? Zkoušela jsi testovat? A co ovu test, ten prý to může ukázat taky🙂 Tak zatím pa pa 🙂

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita ahojky ni ty si teda hricka prirody☺mozne to je ovulace cestuje cyklem stalo se mi to taky kolikaty den cyklu jsi ale myslim ze u tebe ovulks uz probehla pak napis kolik si rano namerila ja vecer sileny bolesti bricha ze to se mi nikdy nestalo vstala sem z postele a supala so vzit brufen rano bylo po bolesti ale uz sem netestovala teplota jde pomalu dolů dbeska 36,9 takze ms se vsi slávou ocekavam zitra me se zase porad toci hlava mam závratě ale to muze byt vse pred ms proste sem si jista ze to tento mesic nevyslo a budu pokracovat s tebou dal☺jeste ze je patek uz se tesim na volny vikend doufam ze si zvladla aspon nějakou pojistku kdyz te ovulka tak zaskocila☺

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita u nas sou přeháňky a zamraceno takze nic moc☺

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita to je ovu test je negativní ale carka tam je musela by silit abych mohla doufat☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru