Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
17. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No vidíš, tak máš první den za sebou.🙂 Ty se máš!🙂 Dnes se mi nechtělo vůbec vstávat, ještě jsem se zdržela tím, že musím ušákovi píchnout ty ATB , tak jsem zase běžela na vlak protože je pozdě. Ani jsem si nevšimla jak je😀 Je 16stupnu a má být hezky, tak uvidíme. Přeji krásné pondělí a hezky si odpočiň.🙂 Tak uvidíš co a jak s tabletkama, uvidíš že ti pomůžou. Já uvidím jak dlouho mi to půjde jen s tou listovkou a jestli nakonec nebudu muset jít, aby mi něco předepsali. No zatím uvidíme jak nám to půjde tento měsíc. Jestli bude ovu v pátek, tak já myslela začít už v úterý a pak čtvrtek a pátek. Nebo myslíš že je lepší středa, čtvrtek, pátek? Já myslela to úterý protože jsem četla, že je to lepší obden kvůli těm spermijkám, ale kdoví. Jen aby se nám vůbec přes ten týden zadařilo🙂 Musíme se snažit🙂 Takže tento týden jdu taky po stopách slimáků...možná jsem viděla něco málo včera večer, ale nevím nevím. Budu víc pozorovat😀 Tak se měj hezky a já doufám, že to nějak zvládnu v práci.🙂 pa pa 🙂

petrysek181
17. říj 2016

@pulguita aha ja myslela ze ji mas mit v sobotu tak to urcite zacni uz v utery at se tam neco nastřáda😀ja slimacim pomerne dlouho tak se podle toho moc ridim nemuzu akorat odhadnu kdy mi zacinaji plodne dny😀 ja se tim nestresuju bud to vyjde ted nebo pozdeji ty si na zacatku tak neblbni mas casu spousty☺ten malej milacek me prisel vzbudit az do loznice ale zkusim jeste zabrat venku je krasny slunecny den☺

pulguita
17. říj 2016

@petrysek181 No v sobotu by měla přijít podle aplikace, ale tím, že se minulý měsíc o den předběhla, tak se budu soustředit na měření🙂 Dnes ráno jsem narazila na slimáka😀 Byl fest tak jsem zvědavá🙂 Já jsem slimáčila minulý měsíc ještě i dva dny po ovu, tak se tím taky moc neřídím🙂 Jsem zvědavá jestli to vyjde nebo ne, ale jestli krom snažení musím být v klidu a bez stresu, tak se asi nedočkám🙂 No uvidíme. Tady je taky hezky, kéž by to vydrželo🙂 Můj první králíček mě taky chodil budit, vyskočil do postele a začal mi olizovat nos🙂 byl skoro jak pejsek🙂 Ještě si odpočiň! Já letím domů na oběd🙂

petrysek181
17. říj 2016

@pulguita no dneska to spani bylo nejaky roztrhnane ano ten to dela taky rozbehne se vsi silou vyskoci na postel olizuje nos a pak se do nej zakousne☺podle aplikace se moc nerid neni to moc spolehlivé nejhorsi je ze nektere holky poznaj den ovu ze je boli bricho a me treba boli tri dny pred😀takze se nemam ceho chytit😀maximalne znasilnovat pritele obden😁😁 tak doufam ze sis pochutnala ja lezu ven z pelechu a vidmi to na kavu☺

pulguita
17. říj 2016

@petrysek181 No po noční to spaní musí být těžké, přes den je všude plno hluku. To jo ti malí chlupatí čumáčci, jsou srandovní🙂 No aplikaci beru s rezervou. Spíš se řídím tou teplotou, ale ta ti to ukáže až po Ovu, takže jestli třeba budu mít ovu ve čtvrtek a ne v pátek jak předpokládám tak nevím. Navíc je dnes slimák celkem dost silný. Tak ti nevím, jestli ovu nedorazi dřív...jsem s tím slimákem na vážkách😀 S mým štěstím znásilnim přítele v nepravý den🙂 No uvidíme jak to tento měsíc vyjde, je to loterie. Já taky obdivuji ty co vědí, že to pichnutí je ovulace s to jiné píchnutí je vejcovod či děloha a kdy jim přijde MS. No holt každá jsme jiná a máme to jinak, ale zatím se budu držet tě teploty protože mi to připadá takové logické a celkem "jisté" i když člověk si uvědomí, že nic není jisté protože nás ovlivňuje plno různých faktorů, no ale snad se nám to nakonec podaři🙂 Tak já už zase letím z práce domů...konečně🙂 Teď se zamračilo a padájí sem tam kapičky deště🙂

petrysek181
17. říj 2016

@pulguita ja sem dneska nejaka akcni s pejskem sem byla na dlouhe prochazce chlapum sem uvarila puding jeste delam obed na zítra vyprala dve pracky docela sem plna energie tak by to mohlo byt porad😀😀me zase prijdou testy musim to brat pres ne protoze ty tabletky muzou s ovulku posunout tak chci mit jistotu ale uz na ne kaslu je to naposled co sem he objednala teplota me ujisti kdy probehla a muzu odhadnout kdy me tak ceka ☺me to konci az tak ve stredu a pritel uz je netrpelivy😀😀😀stejne to nechame na vikend rano sem k.o po noční 😀tak pekny vecer a odpocin si

pulguita
17. říj 2016

@petrysek181 No na to že je pondělí a jsi po noční, tak akční tedy jsi. Já bych měla do toho fitka a vůbec se mi nechce😀 Vidím to bledě.. raději bych žehlila a to už je co říct😀 Aha tak to jsem nevěděla, že ti ty tabletky můžou posunout ovu, ale o moc? Zas je pravda že teplotou by ses buď trefila anebo bys ho musela znásilnit hned ten den po ovu🙂 A buď se to chytne nebo ne. Pokud budeš měřit a testovat tak ji vychytas líp🙂 Pokud je netrpělivy tak na něj hupni odpoledne po vysypání, ale pak se vyprdni na pouštěni praček vaření a ten den bude bez pudingu 😀 Další den objednáte pizzu a hotovo😀 Musím říct, že přes ten týden je to složitější a zvlášt když nepracujeme na stejné směny. O víkendu je na to větší pohoda, chuť a víc času. 🙂 Tak už jsem skoro doma a tady už prší víc, asi se stavím ještě do toho lidlu páč tam mají tento týden zase super nabídku..No prostě budu felt všechno možné než abych šla cvičit...ach jo. A dnes jsem se vážila a je to můj record...No snad se zvetím a půjdu o něco později at nemám výčitky svědomí. Pa pa a hezký večer🙂

petrysek181
17. říj 2016

@pulguita ja uplne vim jak se citis predstava ze bych mela jit vecer do fitka je pro me nepredstavitelna😁😁ja vim ze bych to nedávala a to sem notmalne cvicit chodila😀taky sem pekne zpohodlnela chtela sem jezdit na kole a byla sem dvakrat proste nic nevydrzim sem liny tvor😁ale kdyz mas stihat domacnost tri smeny tak to proste nedavam ja se smiruju s tim ze ti lepsi uz nebude zas tak hrozna nejsem a nejaly ten faldik holt skousnu😂hlavne ze budeme v pohode a to je ted dulezite ty tabletky muzou posunout a nemusi takze uvidim jak to ted bude zitra zacinam prvni davku doufam jen ze kdyz se zadari tak jen jedno mimi protoze dvojcatka si opravdu dovolit nemůžu ale co kdyby to prislo tak by se to taky nějak zvladlo tak se na fitko vyprdni a v podstate pri zehleni taky spalis kalorie 😀pa pa a pekny vecer

pulguita
17. říj 2016

@petrysek181 No já jsem tak předtím večer chodila do fitka, ale dnes jsem to vzdala🙂 V tom srpnu jsem taky začala zlehka a první týden jsem šla jen 2x a pak další 3x no prostě půjdu na to pomalu a zase jako bych začínala.🙂 Taky jsem nějak zpohodlněla🙂 Faldíky zkousnu taky, ale pořád doufám, že to někdy shodím.🙂 V lidlu jsem koupila takovou elektrickou deku, ktera mi bodne na ty moje záda. Jednu takovou malou mi půjčila pritelova mamka, ale tato je větší, může se regulovat teplota a taky nastavit kdy se sama vypne. Teď jak měřím bazalku, tak ji používat nebudu, ať se mi nevyskočí teplota nahoru jak jsem spala s tou mikinou, ale pak jo. Na záda mi to dělalo dobře🙂 A po těch tabletkách bys mohla mít dvojčata? No na nás by taky byly dvojčata až moc, ale nějak by se to určitě zvládlo. U dvojčat bych měla o 2týdny víc mateřské dovolené, to je sranda co?🙂 Jen 2 týdny...to je ale kocourkov 😀 Jenže je pravda, že tím že už máš syna, tak dvojčata do toho je teda mazec, ale neboj. Určitě bys to zvládla. Jedni sousedi měli 2 a třetí pak byli dvojčata a teď mají čtyři...to je nářez😀 Tvůj syn už je alespoň velký ale starat se o 4malé prcky je síla. Co bude to bude. Jen ať už otěhotníme a jde to všechno hladce🙂 No nic půjdu něco dělat, ať se aspoň trochu hýbnu🙂 Jestli už jdeš do práce, tak ať ti to rychle utíká. 🙂

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita dobre ranko to ja doufam taky ze je ze sebe casem setresu☺mam obavy abych nekynula po tech tabletach v tom červenci sem je brala a hned sve kila na sobe a ted neberu jednu ale sve denne po dobu peti dnu tak cekam nastup dalsich kil a miminko nikde😁😁dneska byl v praci masakr sem hotova tesim se do postele doufam ze mi zitra ms uz skonci a zacnu zase měřit a pridam se k tobe☺me ted zada davaji celkem pokoj tak ro musím zaklepat snad to vydrzi ty na to dneska vlitni at uz zacinaji stat ve fronte😀jdu do hajan tesim se tak jako blazen pekny den tady je zamraceno😡

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita omlouvám se za chyby spim nad tim😀

nael1612
18. říj 2016

Ahojda holky,v cervenci jsem prodelala zamlkle tehotenstvi😔A ted to zkousime znovu. 10.10.2016 ovulace,tzm 9dni po ovulce. Dnes rano snehobilo,asi jeste brzy,ze? Jsem trapne natesena😊

pulguita
18. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Aha no po tabletkách to je možné. Já jak jsem za mlada brala HA, tak jsem taky přibrala ale hlavně mi po nich začaly natékat hodně nohy, tak jsem je přestala brát a od té doby nic neberu. No teď jenom tu listovku. Myslíš, že po ní jsem taky mohla trochu přibrat? No asi ne protože je to jen vitamín. Holt dneska musím do fitka i kdyby trakaře padaly😀 Musím ale říct, že včera jsem něco spálila, protože jsme se nakonec snažili🙂 Znásilnila jsem přítele😀 Nevím proč, ale včera jsem byla nějaká vyloženě snaživá a to po víkendu, kdy jsme se taky snažili. 🙂 Takže dnes nechám přítele, ať si odpočine a snad se zadaří znovu ve středu. Teplota dnes 36.3 Minulý měsíc mě to "plánované" snažení stresovalo a řekla jsem si, že takhle to nepůjde, protože jsem se skoro blokla. Tak jsem měla strach, že zrovna teď kdy bych nejvíc měla, to nepůjde... Ale tento měsíc musím říct, že je to lepší a choutky tam jsou, tak jsem taková klidnější. 🙂 Mě ty záda bolí pořád(hlavně když se ohnu v té páteři), ale nebolí to tak jak na začátku, takže se můžu hýbat a je to jako by mě nebolely, protože už jsem si asi zvykla. 🙂 Tak si hezky odpočiň a vyspi se. Já se budu snažit moc nepracovat🙂 Moje kolegyně si včera šla vyřídit občanku a neobjevila se za celé odpoledne...No kdo umí..umí😀 Tady je taky zamračeno a raději jsem si vzala deštník, kdyby zase pršelo. Krásné úterý! 🙂
PS: za chyby se vůbec neomlouvej...já ti v pohodě rozumím🙂 Pa pa🙂

pulguita
18. říj 2016

@nael1612 Ahojky, úplně ti rozumím...natěšené jsme všechny🙂
Myslím si, že je brzy. Vem si to, že možná teď někdy se třeba zahnízďuje...to by podle dnů tak sedělo, ale nikdy přesně nevíš kdy došlo k oplodnění. Takže když máš chuť testovat, zkus třeba na konci týdne, ale být tebou tak počkám až na den MS. Držím palečky a dej vědět co a jak 🙂

nael1612
18. říj 2016

@pulguita...moc diky,po peti dnech po ovulaci jsem mela asi dva dny brutalni bolesti bricha,malatna,hrozna plynatost a obcas nevolno,pak zase dobre a ted jsem jen divne unavena a zadychana,obcas se ozve brisko,prsa nalitejsi ... nebo se proste hrozne pozoruji😬Koupila jsem si clearblue a necham ho na patek👍

nael1612
18. říj 2016

@pulguita a co ty? Moc jsem necetla starsi prispevky,tak nevim v jake jsi fazi?

pulguita
18. říj 2016

@nael1612 No myslím že tak mezi 5-10 dny se může zahnízďovat, ale já po mých zkušenostech z minulého měsíce na těhotenske příznaky moc nevěřím. 🙂 zkus v pátek ten clearblue a uvidíš. Kéž by ti to vyšlo, ale i kdyby byl v ten pátek negativní, nic není ztraceno...uchu jestli dorazí MS nebo ne.🙂
Jinak já od června beru listovku s tím, že jsme měli začít se snažením v září. Pak jak jsem četla, že to nemusí vyjít napoprvé, tak jsem v srpnu řekla, jestli bysme to nezkusili. Tak jsme to jednou bez ochrany zkusili a bláhově jsme si mysleli, že kdyby nám to vyšlo tak bysme věděli přesně dáti početí😀 No ten měsíc jsem měla snad všechny těhotenské příznaky...pachy trochu bříško, nevolnost asi tak 2 dny tak jsem myslela že to klaplo a nic🙂 V tom srpnu jsem začala měřit BT, ale ovulaci jsme celkem prosvihli ten minulý měsíc, ale měla jsem hrozně nafouknute břicho, tak jsem si zas dělala naděje (kdyby nebylo to břicho, tak tím že jsme minuli tu ovu...jsem věděla, že nic) no a nakonec nic, jen jsem měla celkem dost vysoké teploty které 2dny před MS začaly klesat a MS byla na začátku silnější než obvykle...Tak kdoví co se stalo...to už je jedno. Uvidím tento měsíc...zaprisahla jsem se nepozorovat příznaky, tak jsem zvědavá. Testovat budu v den MS (minule mi přišla v momentu kdy jsem čekala na výsledek testu😀 zákon schvalnosti🙂 ) Tak drt palce a snad se zazáří tento měsíc🙂

pulguita
18. říj 2016

@nael1612 píšu z mobilu, tak mi ta klávesnice přeskakuje, tak snad tomu půjde aspoň trochu rozumět🙂

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita ahoj no vidis to je fajn ze proběhlo nejake snazenicko☺nrma smysl se s tim stresovat ja dem taky v klidu bekdy to snad vyjit musi😀ja sem ted vstala a jdu dodelat obed mam hlad jako vlk☺a pak uvidim jestli jeste neutecu do postele ja doudam ze zitra uz budu mit od ms pokoj uz jen tsk spinim a dame se do toho taky😀

pulguita
18. říj 2016

@petrysek181 No me ten minulý měsíc stresovalo to, že bylo třeba snažení přes týden a v určitý den a na to jsme moc zvyklí nebyli, tak jsem byla trošku mimo, a měla jsem strach, že takhle mi to moc nepůjde a ejhle už si asi zvykám a tento měsíc mi to jde samo bez toho abych to brala jako že "musím". No kéž by mi to vydrželo i ty další měsíce🙂 To je fajn ze uz spíš dýl...naspíš těch 6hodin? Já usiluji o to aby to bylo alespoň těch šest, i když to je někdy míň no...co se dá dělat🙂 Taky jedu domů na oběd. Přítel dnes dělal špagety a vždycky toho udělá hodně, tak bych se měla hlídat at to všechno nesmím, protože pak budu zasycená až do večera🙂 Tak dobrou chuť přeji a dnes se snaž víc odpočívat!🙂 Tak tě teda vítám v novém kole snažení. Tak snad nám to tento měsíc vyjde! 🙂

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita ja i taky nacpala bricho a pujdu zkusit jeste zavrit ocka☺nenaspim sest hodin pres tyden urcite ne takze se snazim to dohanet o vikendu o te nocni sem vic unavenejsi proste mas vse obracene tak ten tyden vzdycky pretrpim☺ja delala kotlety s houbama a brambory pak ma člověk drzet dietku😁😁jasne dalsi kolo jedeme dal😁😁a tk by bylo aby se tam neco neurodilo u nas to bereme celkem v pohode nesnazime se na povel takže jedna starost z krku ale ted si ohlidam aby to bylo par dni pred ovulkou kdyby tam chtela pockat ta holcicka☺

pulguita
18. říj 2016

@petrysek181 No naspat aspoň těch 6hodin je prostě kumšt a ty to máš horší v tom, že musíš spát po noční přes den a to je těžké. Tak já už zase jedu zpět s plným břichem. No zase jsem to všechno snědla😀 Přítel dělal špagety s tuňákem a rajcatovou omáčkou a pak to posype sýrem a zapeče to v troubě 🙂 Dneska musím do toho fitka...Tak snad se k tomu konečně dokopu...nejhorší je pro mě začít🙂 Já jsem zvědavá, kdy se tento měsíc objeví ta moje ovu...jestli stejně nebo dřív...tím, že se mi ten minulý měsíc ty spermijky z toho úterý na ten pátek, kdy byla ovu neudržely , tak to tento měsíc risknem a prubnem to i ten pátek i kdyby zrovna ten pátek byla ovu. Ať to je co to je. Spíš chci zkusit, jestli bude tento měsíc úspěšnějši než ten minulý, kdy jsme se mohli snažit víckrát a blíž k ov, ale prostě jsme to nezvládli. Tak jsem zvědavá. Jinak dnes se opět objevil slimák. 😀Zatím si nevšímám a nevnímám žádné příznaky...No stejně je asi brzo. Jen si připadám jak na začátku vztahu, kdy jsem byla jak "urvaná z řetězu" a pořád jsem se těšila na...🙂 No pak to po letech trochu poleví ...kvůli práci a směně atd, že člověk si užívá spíše jen o víkendu No a prostě teď na to moc unavená nejsem, tak snad mi to vydrží i příští měsíc pokud se nám tento nezadaří🙂 Bylo by to super, kdyby to byla ta holčička, já bych byla nejšťastnější pod sluncem. 🙂 Tady nakonec vysvitlo sluníčko a je hezky, takže mám dnes deštník na prd😀 To je ten můj zákon schválnosti. .pokud otěhotním .Tak to bude kluk🙂 A jestli bude vytočeny zadkem, tak budu rodit císařem, stejně jako přítelova mamka 🙂 A já se chci císaři vyhnout, tak jsem zvědavá🙂

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita vis jak si pisem ze holcici spermijky pockaji az pet dni tak to neni zase pravidlo cetla sem ruzna fora a tam psala pani ze to mela presne naopak v den ovu kdyz otehotnela cekali holku a pred cekali kluka☺já si myslim ze je to na prirode☺ted budu mit uz taky sanci snazit se pred ovulaci nejaly ten den a mit trochu naskok😀nemysli vubec na porod koncem panevnim prosim te vim ze je to masakr ale nic si neprivolavej vem si ze me se narodil petikilovy macek😀mela sem toho plne kecky a myslela sem ze sem vejpul😁ale na vse se zapomene i na tu bolest ja mam vyhodu ze vim do ceho jdu a co by me cekalo ale kazda zena to ma jiné nic neni stejne☺s mladým sem přibrala 22kg porad sem byla na cokolade a ted sem se zaprisahla ze pokavad se povede dam na to pozor ale znas to chut je chut😁😁driv ze me ty kila spadli ale ted by to bylo horsi tak ty si mela testovinky u mas se taky jedi ve velkem a mozna budou hned zitra akorat tunaka do nich nedostanu☺

pulguita
18. říj 2016

@petrysek181 No určitě to záleží hlavně na přírodě, tak jsem zvědavá co nám nakonec vyjde...Kéž by to byly ty holčičky🙂 Taky říkají, že po ovu je to až den po ovu na holku, ale nám to taky ten den po té ovu nevyšlo, tak ti nevím. No prostě tento měsíc se budeme snažit jak to půjde, tak jsem zvědavá🙂 To máš pravdu, tento měsíc už budeš taky klidnější a nebude te nic tlačit...žádné datum, tak by ti to mohlo klapnout.🙂 Uvidíš že i ty teploty budeš mít zase OK...myslím, že předtím ti lítaly od nervů. No teda 5kg na první je dost! 🙂 Ale máš pravdu, nebudu na to myslet, až budu mít pozitivní test, tak pak už bude pozdě, ale nějak to prostě zvládnu...nic jiného mi nezbyde🙂 No já mám taky strach jaké budu mít chutě, protože ještě nejsem těhotná s už přibírám😀 Chtěla bych se snažit trochu se v tom těhotenství držet, ať toho moc nenavštívili, tak jsem zvědavá. Navíc přítel je ještě větší sladká tetka než já, tak je to těžké. Ale ať jsme tlustý na 3prsty😀 S mimčem to pak vylitame uvidíš🙂

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita no to mas pravdu s miminkem ty kila pujdou rychle dolu☺u nas ma sladke taky zelenou takze ja nemuzu byt vyjimka😀😀me vychazi podle aplikace plodne dny uz od pátku tak se budeme taky snazit poctive😀presne tak uz me nic netrapi zadny odjezd nebo datumy takze sem v klidu co me ted muze trapit akorat neporadek po byte protoze stale nemame hotovo a pritel rozhod ze udela jeste kuchyn😀😀tak sem jen mavla rukou mame zit v bordelu mesic nebo dva vzdyt je to jedno😁do vsnoc to stihneme a bude uklizeno i pro jeziska😂😂

pulguita
18. říj 2016

@petrysek181 No právě, on vždycky nakoupí plno sladkostí a člověk tomu neodolá🙂 Já bych raději nenakupovala nic ale když na mě přijde mlsná, tak bych snědla kde co 😀Pak to určitě shodíme😀 Jen se hezky snažte a na nepořádek se vyprdni, mysli na to jak to bude hezké až to bude hotové. To je fajn, že ten tvůj přítel takhle využívá tu dovolenou. Možná to stihne ještě dřív a na ježíška budete mít jiný dáreček🙂

petrysek181
18. říj 2016

@pulguita koukam ze je to vsude stejne😀😀tady to jede taky ve velkem☺ja sem dneska uplne mrtva totalne bez zivota boli me klouby svaly a vse dela ta pitoma nocni nevim jak to tam dneska vydrzim za chvili vyrazim na to ty si uzij pekny vecer a odpocivej pa pa☺

pulguita
18. říj 2016

@petrysek181 Já jsem nakonec šla do toho fitka!🙂 Dělala jsem cviky na záda a potom jsem chvilku běžela na běžícím pásu a kole. Měla jsem výčitky svědomí, protože jsem předtím doma zbaštila 4 malé croissanty😀 No ale hlavně, že jsem se nakonec rozhodla a šla a trochu se hybala. Tento týden bych měla jít ještě jednou anebo 2krát a to by bylo fajn...Uvidíme🙂 Ty se drž na té noční a zítra víc odpočívej! Za chvilku už je víkend takže ty ještě dnes a zítra a už máš pohodu ne? Tak pa pa Já teď letím z fitka domů tak dorazim stejně jak přítel.🙂 Sprcha,večeře a hurá na kutě 🙂

petrysek181
19. říj 2016

@pulguita dobre rano ja dneska silenou noc nemohli me unest nohy a bolely me kycle stejne hako pred ms takze budi rada kdyz se doplazim do vany a do postele ja jeste dve smeny a konecbe vytouzeny vikend ted se na ne tesim cim dal tim vic jak je clovek ve stresu tak hleda aspon chvili klidu o tom vikendu☺ja uz mam po taky sem se dockala ale necham pritele at ma silu na vikend😁pekne rano tady prsi mohlo by se dobre spat dneska nevylezu kdyby se delo nevim co😁

pulguita
19. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Jejda to je mi líto, že tě bolely ty nohy. Máš sedavé zaměstnání nebo se musíš hýbat? No jestli se musíš moc hýbat tak je to blbé. Ale zase sedět dlouho taky není moc dobré, to si člověk nevybere. Tak spi a odpočiň si, ať si fit. Už to máš za pár🙂 To je pravda, ten víkend je taková záchrana🙂 O víkendu začnete v plné síle😀 Tady neprší, ale má, tak zas tahám deštník sebou. Je tu dusno. Tak snad mi to v práci taky uteče 🙂 Pěknou středu ti přeji!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru