Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
26. říj 2016

@petrysek181 No tak to mi povidej...zase nejaky novy priznak a to jsem se zarekla, ze tento mesíc si niceho nebudu vsimat. 😀 To moje telo si proste ze me dela srandu. Zveda mi odpoledne tu teplotu a ted tohle. 🙂 Ja minuly mesic mela zvysenou teplotu jen 2 dny a ted u to jsou 3 vkuse ... No nic...zachovám klid, protoze beztak z toho zase nic nebude. Jinak je mi dobre a nic jineho necitim, tak jsem zvedavá. 🙂 Ja jsem to taky pred ovu tak mela, ze jsem mela chut a byla posedla, ale stejne sme to pred ovu delali obden ...to jsme ale nemeli volno, takze hurá do toho vy co muzete! 😀 Syna posli vyvencit psa a pro chleba 😀
Ja mam taky preklepy, ze nekdy si po odeslani vsimnu, ze to ani skoro nedava smysl ale neboj...tobe vzdycky rozumim 🙂

luciikhol
26. říj 2016

@pulguita Už ted zkouším abych s ní neusínala a radši ať leží vedle, ale když si pak k tobě přilehne a čumáčkem honí ruku která by ji pohladila tak jí odmítni viť :-P je to těžký s ní.. ale zkoušim a je to přes noc vážně lepší no když ji nemam stále u sebe 🙂 ... dnes nebo zítra mam dostat MS tak jsem zvědavá 🙂

pulguita
26. říj 2016

@luciikhol Za zkousku nic nedas a micka bude ráda, ze bude bydlet stale se svou panickou (mámou) 🙂 Drzím palecky, at se MS nedostaví! Pak dej vedet 🙂

luciikhol
26. říj 2016

@pulguita Já si taky myslim, že micka bude ráda, že se mnou zůstane, jinak testík budu dělat buď zítra ráno nebo až asi o víkendu, podle toho jak se dostaví MS nebo nedostaví - mam doma ještě 2 testy a další už kupovat nechci 🙂

raduzemlejna
26. říj 2016

@petrysek181 Já ho mám teď první měsíc a dneska nebo zítra to mám dostat a absolutně žádné příznaky, je mi fakt dobře, takže já jsem taky spokojená. A vysazujes ho vždy s MS nebo bereš nepřetržitě? Někde jsem četla že by se malá pauza vždy měla udělat.. Jo a krom toho jsou docela dobrý, chutnají mi 🙂

pulguita
26. říj 2016

@luciikhol Budete rady obe dve 🙂 No zkus vydrzet a testovat az kdyz nepríjde. Ja to tak budu delat protoze mi minule prisla hned po testováni potvurka podivná 🙂

nikolka111111
26. říj 2016

@pulguita -přitele mam. A ja prave jsem objednana ba gynekologii kvuli Antikoncepci. Ale az na 11.10.

pulguita
26. říj 2016

@raduzemlejna Jejda tak moc drzím palecky aby se MS nedostavila! Tak potom dej vedet co a jak 🙂

luciikhol
26. říj 2016

@pulguita To naštve viť když testuješ a pak ta mrška přijde 🙂 já na jednu stranu doufám že nepřijde ale myslím že dorazí.. 🙂 musíme být trpělivé

nikolka111111
26. říj 2016

@pulguita -preklik 12.11

pulguita
26. říj 2016

@nikolka111111 Tak drzim palce a ti to vsechno dobre dopadne. Kdyby ti menstruace nedorazila, rekni at ti udelají ten test z krve, at vís na cem jsi. Treba se ti muze opozdit, protoze jsi nervózni, tak at se zbytecne nenervujes. A priste si davejte vetsi pozor! 🙂

pulguita
26. říj 2016

@luciikhol Budu drzet palce. To moje telo si taky ze me dela srandu, zvlast od te doby co jsme se zacali snazit. Trpelivost prinasí ruze, tak snad nam prinese i to miminko 🙂

pulguita
26. říj 2016

@nikolka111111 V poho....pochopila jsem to 🙂

luciikhol
26. říj 2016

@pulguita Snad ano 🙂 a děkuji

marienkah00000
26. říj 2016

Ja myslim,ze je to tam po roce snazeni 🙂

pulguita
26. říj 2016

@marienkah00000 Moc blahopřeji!🙂
Držím palce ať jde vše jak po másle!
Nedávno jsem tu dala fotku čtyřlístků, které mi začínají znovu rašit v truhlíku a řekla jsem že každý čtyřlístek znamená nová těhulka.Tak to asi fakt funguje, protože se to tu taky začíná rozrůstat. Mám velkou radost!🙂

marienkah00000
26. říj 2016

Juuu,tak v tom pokracuj,at je nas co nejviic,holky to je uzasny pocit vsem co se snazite preju dve carky,uz jsem premyslela,ze pujdem na umele jak me mrzelo,ze se to nechyta 🙂 jsem hrozne unavena a po kazdem jidle je mi zle :/ dekuji a jak ses na tom ty? Nejak jsem diskuze neprocitala 🙂

raduzemlejna
26. říj 2016

@pulguita Dám vědět určitě. Já jsem myslela, že to dostanu dnes, jsem dneska 31. den cyklu, což je dnes akorát, ale OVU jsem měla dýl, takže se mi to asi maličko posune, prostě počkám do zítra a pak budu testovat. A jak ty jsi na tom??

raduzemlejna
26. říj 2016

@marienkah00000 krásný dvě // !!!!! Super, gratuluji 😀 A snažili jste se fakt rok jo? S nějakou pomocí nebo se to povedlo samo???

pulguita
26. říj 2016

@marienkah00000 Včera jsem je nezalívala, protože pršelo, ale určitě v tom budu pokračovat. Stojí to za to! 🙂 Mám radost a moc ti to přeji. Opatruj se! Jinak já zatím čekám jestli MS přijde příští týden nebo ne. Uvidíme...kéž by nepřišla 🙂

pulguita
26. říj 2016

@raduzemlejna Tak ti budu držet palce, ať se ti vyhne obloukem a máš // 🙂 Já zatím čekám, testovat budu příští týden. Tím že jsem měla ovulku dřív, tak nevím jestli MS dorazí dřív to je 3.11 nebo až toho 5.11. Uvidíme...kdyby nepřišla testovala bych příští neděli🙂 Nevím, jestli nemám trochu pohnojit ty čtyřlistky ať nám to všem vyjde🙂

marienkah00000
26. říj 2016

@pulguita budu moc drzet palce,aby mrcha neprisla! A Radu ano,rok a slo to prirodni cestou,ale uz jsme uvazovali ze pokud do konce roku nic tak pujdem na umele a to se nam nastesti vyhlo🙂

luciikhol
26. říj 2016

@marienkah00000 Moc ti gratuluji a závidím 🙂 ať jde vše jak má 🙂

pulguita
26. říj 2016

@marienkah00000 Tak to jsem ráda, že vám to tak hezky vyšlo🙂 Teď jsem byla doma na oběd a schválně jsem šla zkontrolovat ty čtyřlístky...nedalo mi to.🙂 Takže jsou tam 2 velké (to budou ty 2 pozitivní testy tohoto týdne...a jeden z nich je ten tvůj) .Pak tam jsou 3 o něco menší čtyřlístky...to budou asi ty snažilky co (ne)čekají MS tento týden. No a začínaji rašit další 3 piďičtyřlístky🙂 Tak snad nám to všem vyjde ...jestli ne tento měsíc tak příští až dorostou🙂 Přikládám ty fotky!🙂

marienkah00000
26. říj 2016

@pulguita tak to je zlate, to nema chybu

petrysek181
26. říj 2016

@raduzemlejna ja ho beru druhy mesic a vzdy jen tri tydny a pak tyden pauza po trech mesicich by se mel mesic vynechat ale delaji mi dobre bohuzel k mimcu mi zatim nepomohly tak uvidime☺

raduzemlejna
26. říj 2016

@pulguita Ja bych je kazdopadne pohnojila, at hezky rostou!! Ja bych taky chtela takove ctyrlistky domu, kde se to da sehnat???

petrysek181
26. říj 2016

@marienkah00000 gratuluji to je ale poradna dalnice😀

petrysek181
26. říj 2016

@pulguita píšu o přestávce opet blazinec v praci dneska me zacalo bolet bricho fest takze vim ze uz se ovulka blíží☺tak se na to dneska taky vrhnem a bude 😁ja kdyz tu vidim texh krasnych testiku to je uplne super kez by nam to tady vyslo vsem ☺no mas zase nad cim premyslet vid☺ale co nejak dopadneme a kdyz to nevyjde rozjedeme to dalsi mesic😂

pulguita
26. říj 2016

@raduzemlejna Urcite pohnojím! 🙂 Nejpozdeji tento víkend.
Urcite to muzes najit pres internet. Jsou to cibulky. Jmenují se Oxalis Deppei...nekde uz jsem to tady psala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru