Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
26. říj 2016

@petrysek181 Teď vidím, že jsme se minuly a psaly najednou. Až teď vidím tvůj vzkaz, proto odpovídám až teď, promiň!
Tak třeba už budeš mít ovulku zítra.🙂Ten test to taky neumí určit na 100% přesně kdy? To je blbé. Já myslela, že ukazuje konkrétní den. No raději se snažte i dnes, a kéž by vám to vyšlo. 🙂 Budeš testovat doma znovu nebo až zítra?
Já jsem dneska byla nakonec zase 3x na záchodě. ☹ Hned ráno jednou a 2 krát v poledne, od té doby už ne tak snad to vydrží.🙂 Jenže v poledne jak jsem byla doma a teď taky jsem naměřila teplotu 37,8!!! To je můj record. V poledne mi bylo dobře, ale pak mě v práci začala trochu bolet hlava, myslela jsem že ze stresu, protože jsem toho taky měla odpoledne fůru. No ale pak jsem šla nakoupit pár věcí a začalo mi být hůř...prostě zase ten pocit jako by na mě něco lezlo. Takže jak jsem došla domů, tak jsem zase měřila no a naměřila zase těch 37,8. Myslím, že je mi špatně z té zvýšené teploty, ale prostě mi ta teplota do rána spadne a ráno mám tu mojí vysokou poovulační teplotu, ale třeba dneska ráno to bylo těch 36,7. Tak ti nevím. Ještě ke všemu se mi odpoledne nafouklo břicho. Vůbec tomu nerozumím. Kdybych byla nemocna, tak se mi to rozjede a je mi blbě pořád a mám pořád zvýšenou teplotu, ale takhle? Štve mě to, protože jsem se zařekla, že se tento měsíc nechci pozorovat, ale toto není normální a jestli se dá vsugerovat zvýšena teplota, tak ať mě zavřou do blázince🙂 Nechci myslet, že jsem těhotná, protože pak nechci být zklamaná, když dorazí MS. Minulý měsíc taky byla vysoká teplota a byly ty momenty kdy jakoby na mě něco lezlo, ale myslím tak dva dny no a pak stejně dorazila MS. Tento měsíc mám už od neděle tu teplotu takhle vysokou a beztak ten průjem mám z té zvýšené teploty. Tak kdoví co se tam uvnitř děje a jak to dopadne. No za týden a něco už budu chytřejší🙂 Tak pa pa a za chvilku šup šup domů dělat domácí úkoly😀

pulguita
26. říj 2016

@petrysek181 zapomněla jsem přidat tu fotku te mojí zvýšené teploty🙂

lucije11
26. říj 2016

@pulguita to dle meho nazoru vypada na nejakou virozu ono 37.8 je uz dost...a jinak ja cekam ms 31. nebo 1. a ovu byla nejspis 18. uz mam pomalu cukani zacit testovat. Objednavala jsem na internetu nejakou kosmetiku a meli tam testy po 3 v krabicce tak jsem koupila do zasoby dve krabicky😆 no snazim se moc nepozorovat ale poboliva me bricho nad stydkou kosti ale ne jak pres ms spis jakoby bylo namozeny a zhruba tak 4-5 den po ovu me pobolivalo v krizi a tlacilo bricho...holky ja to snad nevydrzim do pristiho tydne neudelat test😅

lucije11
26. říj 2016

Jinak obrovska gratulace dalsi tehulce😉

klaraslavickova
26. říj 2016

@lucije11 tak tyhle testy kdyz sem mela tak mi neudelaly druhou carku ani v 11tydnu.. Bohuzel jako by tusili ze to nedopadne

pulguita
26. říj 2016

@lucije11 No právě..je to dost vysoká ta teplota, ale zvláštní je to, že mi pak z ničeho nic zmizí ty příznaky nevolnosti a je mi fajn. Tu teplotu mám takhle zvýšenou už od neděle, ale v neděli mi vůbec nic nebylo. Tak ti prostě nevím. 🙂 Testovat se chystám jen pokud nedorazí MS...takže až příšti neděli🙂 Takže vydrž taky i když je to těžké🙂

marienkah00000
26. říj 2016

@luciikhol moc dekuji, a preju taky brzke dve/ 🙂

petrysek181
26. říj 2016

@pulguita kdyby si mela vyrozu tak ti vylitne teplota i rano kdyz se meris skreslovala by vysledek ale ze ti to stoupne do vecera o deset stupnu to je mi nějaké podezrele a moc se mi to nezda v tom neco bude aby tam fakt nebylo mimi😊ja sem mela pozitivni test i ted vecer takze muze byt uz i zitra je to rozmezi 24-36h budu ti drzet palecky je kez by to vyslo ja jdu na tom jeste ted zapracovat pekne sny☺

pulguita
26. říj 2016

@petrysek181 No právě, já si taky myslím, že při vyróze by se držela pořád nahoře. Ve 21:21 byla pořád těch 37,8, pak jsem měřila po osprchovani ve 23:30 a byla 37,6 No a teď jsem v posteli a jdu spát 37,3, takže si myslím, že ráno zase bude dole. No uvidíme. Od toho dopoledne už jsem nebyla na záchodě tak jsem ráda🙂 Nevím jestli tam bude mimi, nebo ne, ale jen aby to bylo všechno uvnitř v pořádku. Před snažením mi nikdy nic nebylo a teď se se vším sesypal pytel.🙂 Tak se hezky snažte at to pojistite a snad ti bude po ovu líp než mi! 🙂 Dobrou noc!🙂

lucije11
27. říj 2016

@klaraslavickova tak tos me nepotesila takze pristi tyden si koupim jeste Maxe radeji😉

petrysek181
27. říj 2016

@pulguita dobre ráno hlavni je ze ti uz he lepe a uz te to neprohani me ta teplota takhle vylitla dva dny ale pak klesla nechci ti davat nejake plane nadeje ale je to zvlastni☺jenze nic nevime jiste to je prave to☺ja zatim36,7 takze uvidim jestli to zitra stoupne nebo ještě ne konecne jsem se dockala ctvrtku a zitra volnicko pristi tyden nam uz dovezou nabytek tak jedeme rychle sehnat jeste nějakou podlahu a bude hotovo☺at mas pekny den a utika to v praci

luciikhol
27. říj 2016

Dobré ráno holky. Tak MS nikde a těhotenství taky.. včera jsem dělala test a nic :( tak ještě musím počkat 🙂

klaraslavickova
27. říj 2016

Tak dnes na testu nic.. No jeste mam par dni do MS treba se carky dockam.. Rano mi nebylo priliz dobre od zaludku akne stale jako by mi bylo opet 15 bricho uz temer neboli a uz vubec zada jsm vazne zvedava..prijde mi ale divne proc 7dni po ovulaci mi bylo ssnad vse a najednou ticho po pesine

petrysek181
27. říj 2016

@luciikhol ahoj a kolikaty den cyklu jsi a vis kdy byla ovulka?

pulguita
27. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 Jeee vy se máte! Zítra volno a já musím do práce, no snad mi to rychle uteče. 🙂 No jestli ti zítra stoupne teplota, tak jste to vychytali dobře🙂 Raději to pojištěte 🙂 No tak už se vám ten obývák hezky rýsuje a příští týden už to budete mít hotové i s nábytkem....super!🙂 Takže já mám dnes 36,9 jen mě trochu bolí hlava ale jen na jedné straně. Někdy to tak mívám, když mě třeba den předtím míč bolí hlava. Jinak jsem OK Šla jsem sice na záchod, tak doufám,že se ty střeva zase nezblblnou🙂 No aspoň trochu zhubnu😀 Tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet teď jsem 20 den cyklu, takže mi nanejvýš zbývá 8dnů do MS. No a jak jsem se dívala na ten můj graf, tak ten pokles by mohlo být to zavrtání, no nechci předbíhat, protože minulý měsíc jsem taky měla 2 dny zvýšenou teplotu odpoledne a pocit jakoby na mě něco lezlo no a nakonec nic z toho a MS se přihlásila🙂 Takže budu čekat.🙂 Jinak ta aplikace toho grafu mi zas ukazuje, že by MS měla dorazit toho 3.11. Tzn.14 dní po ovulaci. Tak ti nevím jak to bude. No testovat budu asi příští neděli pokud MS nedorazi.. kéž by ne🙂 Pěkný den a ať dobře nakoupíte🙂

pulguita
27. říj 2016

@luciikhol Dobré ranko! Zkus počkat 2 dny a pak testuj znova. Však uvidíš, ještě není nic ztraceno 🙂

vanea
27. říj 2016

@luciikhol ahoj, jak dlouho už máš zpoždění?🙂

pulguita
27. říj 2016

@klaraslavickova Být tebou tak počkám a testuju až den po očekávané MS. Dřív to nemá cenu, akorát se budeš nervovat a budeš smutná z negativního testu. Výdrž to! Já budu čekat až do příští neděle, pokud se moje MS v sobotu neukáže🙂

luciikhol
27. říj 2016

@petrysek181 Ovulka byla kolem 12.10. a včera nebo dnes to mam dostat

raduzemlejna
27. říj 2016

Ahoj holky, tak u mě taky MS nikde a to jsem už 32 DC a 14 DPO. Už je na čase!!! Trochu dnes špiním, ale jen maloučko. Včera jsme s manžou měli tuleníčko, tak možná z toho, jinak stále nic a žádné příznaky.. achjo.. je to nekonečný to čekání. Testovat ale nebudu. Budu hezky trpělivá a čekat aspoň ještě do zítřka 😝 Nějak tomu ale nevěřím, že bych byla těhu, spíš si myslím, že mě ta červená mrcha zase překvapí a přijde, jako každý měsíc.. Možná díky Gynexu mám ty příznaky zmírněné a nic nepociťuju. A i psychicky jsem víc v pohodě..

klaraslavickova
27. říj 2016

@pulguita ja delala dnes tak nejak pro muj vnitřní klid.. jdu za dve hodinky na ztržení nehtu zarostleho..už me to trápí roky pořád dokola a tak sem chtela vedet zda jsem nebo nejsem tehotná kvuli umrtvení toho prstu no nevím nic :( a v uterý jdu na tetování tak doufam že do uterka budu vedet co a jak nechci miminko nijak ohrozit :( jedine co me štve že mi vetšina přiznaku jakoby vymyzela bolesti jako před ms ustaly sem tam me zabolí v podbřišku a prsa jen tak chvilkama a pálí mě žáha a už dva dny mi není po ránu uplne dobře ale to nemusí nic znamenat upřímne už ani neveřím že bych kdy otehotnela

luciikhol
27. říj 2016

@vanea no zatím ještě zpoždění není včera nebo dnes to mam dostat 🙂

luciikhol
27. říj 2016

@raduzemlejna Dobré ráno, obdivuji tě, že budeš trpělivá, já to nevydržela a včera jsem to zkusila, mrška MS taky stále nedorazila, ani trochu.. 🙂

raduzemlejna
27. říj 2016

@pulguita Díky za ty čtyřlístky, já už jsem se tě asi jednou ptala a odpověď mi nějak zřejmě unikla.. tak se omlouvám. Kouknu po nich na netu, určitě je chci taky. Až budeme mít za rok postavíno, budou stopro v novém baráčku 🙂 Je hezký koupit si něco takového a věřit že je to pro štěstí. A jestli díky těm tvým čtyřlístkům tady všichni postupně otěhotníme, tak tomu budu věřit ještě víc!!!!! 😀 😀 😀 Hezky o ně pečuj, o ty naše nenarozený mimísky 😉
JInak čtu, jaký máš pořád potíže, holka jsem na tebe teda zvědavá, myslím na tebe, jak se to nakonec vyvrbí. Chce to čekat, je to hrůza.. Já jsem teplotu zatím vůbec neměřila, nechci se nějak sledovat. No tak uvidíš... ještě máš před sebou ale nějakou dobu 😒

raduzemlejna
27. říj 2016

@luciikhol Naděje umírá poslední.. Takže zkusíme zítra testnout a dáme si vědět???

luciikhol
27. říj 2016

@raduzemlejna Chtěla jsem taky počkat do zítra, takže určitě si dáme vědět 🙂 a včera jsem si test dělala právě až večer a moč se mi zdála zředěná, tak je možné že i toto na výsledek mělo vliv 🙂 budu na tebe myslet.. Včera jsem dostala večer nějakou depku :-/ musím se hodit do klidu 🙂

raduzemlejna
27. říj 2016

@luciikhol Klídeček. když se to nepovede teď, tak jindy. Ber to tak, že to tak osud prostě chce.. asi to tak má být. U každé z nás přijde ten správný čas jindy. Já už se taky začínám uklidňovat, že to mimi prostě čeká až postavíme baráček. Já bych to asi i teď s mimi zvládla v té jedné místnosti co teď máme u manželových rodičů, ale bude to určitě větší pohoda, až budeme bydlet ve svém a bude víc místa a nemusíme brát hlavně na nikoho ohledy.. U tebe taky nějaký důvod bude. Nakonec to ale vyjde, uvidíš... 😎 Jo a testuj nejlíp ráno z první ranní moči, kde je koncentrace HCG nejvyšší!!!

petrysek181
27. říj 2016

@luciikhol tak jeste vydrz nekomu to test ukaze sice driv ale ve vetsine pripadu to tak neni dej tomu dva dny a pak zkus znova aspon budes mit jistotu ☺

raduzemlejna
27. říj 2016

@klaraslavickova S tím nehtem ti teda nezávidím.. mě už trhali 2x a není to teda nic příjemnýho. No i kdyby jsi byla těhu, snad tím mimi moc neohrozíš, znám holku, která nevěděla, že je těhotná a dělala takový věci, že bych řekla, že z toho nemůže vyrůst zdravý dítě a naopak to dítě je zdravý, až moc někdy 😀 😝

luciikhol
27. říj 2016

@raduzemlejna Jjo u Vás to je asi lepší až postavíte, aby mimi bylo krásně v novém domečku 🙂 u mě to je asi z finančních důvodů, taky si myslim že je pro mě lepší otěhotnět třeba kolem konce roku abych už věděla jak na tom s přítelem finančně budeme a chci ještě něco našetřit 🙂 takže to že to osud tak chce, na tom něco bude 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru