Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
1. lis 2016

@pulguita tak já si ho jdu taky objednat, tak snad taky do konce týdne dojde 😀 no já si zase myslím, že ty budeš mít // protože ti je i zle, já na sobě nepocituji žádné jiné změny než které jsou před MS

lory303
1. lis 2016

@pulguita já teď čtu u toho clear blue, že se může testovat 4 dny před očekávanou MS
@luciikhol

luciikhol
1. lis 2016

@lory303 jo aha 🙂 tak to je super, o víkendu si ho zkusim 🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 No právě, ten je ze všech testů nejpřesnější🙂 Takže když tak ho zkuste holky. Mě bohužel dojdou až tak v pátek, takže stejně musím čekat. No mám různé příznaky, ale dnes ráno jsem naměřila 36,7 tak jestli to zítra klesne, tak už můžu čekat MS. No uvidím. Ty ale vypadáš hodně nadějně. Ty bradavky a ten výtok to mívá většina těhotných žen. Teplota se ti drží pořád nahoře? Moc ti držím palečky!🙂

lory303
1. lis 2016

@pulguita já si ho teď objednala na netu, tak doufám, že do pátku dojde. No ty bradavky už právě vůbec necítím, už mě nebolí :-/ a ten průjem mam urcite taky z nervů. Kromě bolení hlavy, která je jak migréna a pichání v břichu, výtoku a únavy nic jiného nepociťuji. Tobě je aspon spatne, když to tak blbe reknu, tak bych byla taky ráda, kdyby mi bylo zle 😀 aspon by to byl další příznak. Teplotu jsme dnes měřila o pul hodiny dříve, protože jsem se v noci pořád budila a od 4 hodin ráno se jen převalovala, takže v 6:00 jsem si ji poté změrila a byla 36,93 :-/ takže mi trochu zase klesla. Včera byla 36,96 a před dvěma dny 36,98, tak jde pomalu dolu ☹ co myslíš k te moji teplote? Ty máš poslední tri dny jakou teplotu? já ti taky moc drzim palecky 🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 Na netu ten test vyjde levněji než v lékárně🙂 No mi dneska nic není. Prsa me nebolí nic, jen je mi zima. Špatně mi býva odpoledne, protože mám vždycky zvýšenou teplotu. Ale přes víkend mi špatně třeba nebylo, včera v práci ano. Pokud mám teplotu odpoledne 37,6 tak je to ještě dobré, ale špatně už mi je když odpoledne naměřím 37,7(jako včera) jednou jsem měla dokonce 37,8. Jinak včera večer mi byla nakonec zima a dneska jak jsem se probudila taky a ještě ke všemu mi klesla ta teplota. Moje poslední teploty:pátek 36,7; sobota 36,8; neděle 37; pondělí 36,8 a dnes 36,7 Tak se prostě smiřuji, že se to i přes ty všechny moje zvláštní příznaky nepovedlo. Ta tvoje teplota i když tam jsou výkyvy, tak jsou malinké. Pořád se ti drží na těch 36,9a něco a to je dobře. Pokud ti neklesne na 36,7 nebo míň tak buď v klidu. Opravdu si myslím, že by ti MS neměla přijít. Kéž bys měla test pozitivní🙂

lory303
1. lis 2016

@pulguita no podle toho co píšeš, tak ty // čárky budeš mít určitě. Ty teploty co máš přes den, tak máš fakt vysoko a tak by to mělo být!! Já si včera večer naměřila 37,5, ale to byla moje max.teplota. Ty máš i 37,8 to je super!

lory303
1. lis 2016

@pulguita myslíš, že i průjem je příznak ?😀 kdesi jsem to četla, ale podle mě je to blbost... jinak já ho ted objednala ten test na netu za 174kč, měl by tento týden dojít, tak pokud dojde do čtvrtku asi to testu už ve čtvrtek. To čekání je na palici 😀

luciikhol
1. lis 2016

Holky a kde jste si objednávali ten test od clearblue? 🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 Jenže k večeru jak jdu spát pak zase klesají a ráno jsou těch 36,7 nebo36,8
Včera večer mi byla zima, tak jsem měřila a naměřila jsem 36,6!! 😲No a ráno pak 36,7 (tahle byla ta první ranní) tak se opravdu bojím, že to začíná klesat. Navíc mám stejnou teplotu jak minulý měsíc 25 den cyklu. No pokud bude zítra zase o něco nižší, tak prostě MS přijde. No ale aspoň mi ten cyklus rychle uběhl, protože se pořád něco dělo. Jinak průjem mám pořád, jen už teď chodím jen jednou za den a to ráno...vždy ve stejnou hodinu. 😀

petrysek181
1. lis 2016

@luciikhol velka gratulace😀

petrysek181
1. lis 2016

@luciikhol sezebes ho na netu ja i objednavam dr max lelarna z e-shopu nemusim litat porad u mas ve vesnici😀

pulguita
1. lis 2016

@luciikhol Já bydlím mimo ČR a přítel ho objednal přes Amazon. Přijdou nám 2testy. Rozhodně vychází levněji než ten z té lékárny. 🙂

luciikhol
1. lis 2016

@petrysek181 děkuji 🙂

lory303
1. lis 2016

@luciikhol Dr.Max ho má teď za nejnižší cenu. Doručí ti ho i do nejbližší lékárny a nemusíš platit poštovné.

pulguita
1. lis 2016

@lory303 Tak to je úplně suprovní cena těch 174,-Kč! Já nesmím přepočítávát🙂

lory303
1. lis 2016

@pulguita jo, ale tobe klesají fakt o minimum. Já třeba minulý týden zkoušela si ráno měřit teplotu a za 2 sekundy znovu a byla trošku jiný, což jsem fakt nechápala. Prostě ta teplota kolísá, ale pokud se ti drží 36,6 až 36,8 tak si myslim, že je to pořád ok.

lory303
1. lis 2016

@pulguita A co vlastně tvuj přítel, prožívá to s tebou nějak intenzivne? ten muj je uz trošku blazen 😀 před dvema dny se probudil ve 3 ráno a začal na mě mluvit, změř si teplotu 😀 ale je to od něj na druhou stranu hezké. Moc si taky přeje mimi.

pulguita
1. lis 2016

@lory303 No uvidím, co naměřím zítrab ráno. Trochu mám strach, ale co...nějak to dopadne🙂
Jinak mi to tak taky dělá. Když měřím tu první co zapisuji a pak měřiím hned znovu, tak málo kdy mívám úplně tu stejnou. No a dneska ráno to byl úplný chaos jak to pak lítalo. Ale to měření mě baví🙂

luciikhol
1. lis 2016

@lory303 Super tak kouknu

lory303
1. lis 2016

@pulguita jj.taky mě to měření baví. Dřív jsem se na ráno netěšila, a teď už v noci chci rychle usnout ať je zase ráno a můžu měřit 😀

luciikhol
1. lis 2016

Tak na stránkách Dr Maxe je ten digitální za 174 Kč .. jinak stojí 225 Kč .. Což si myslim že je v celku slušný ne?

lory303
1. lis 2016

@luciikhol jj.jen by mě zajímalo kdy dorazí. Doufám, že do pátku bude k vyzvednutí v lékárně. No a když to dostanu, tak ho nechám na přístí měsíc ☹

pulguita
1. lis 2016

@lory303 No ten můj mi říká, že chce být u toho měření😀 Ráno sice spí, ale hlásí se i k tomu večernímu😀 Jinak se mě pořád ptá, co cítím a tak. A já mu všechny ty moje příznaky taky vytroubím, takže to prožíváme intenzivně a dokonce mi i dává víc jídla! Že prý musím jíst za dva nebo za tři, protože si děláme srandu, že budeme mít dvojčatka. On pořád mluví, že to budou holčičky. No a jestli mi nakonec přijde ta MS, tak si budu připadat jako že jsem na hlavu, ale jak si můžu vsugerovat ty odpolední teploty to nevím🙂

luciikhol
1. lis 2016

@lory303 Tak jsem ho objednala 🙂 děkuji za rady .. No tak ten test se neztratí si myslím, budeš ho mít aspoň připravený 🙂

lory303
1. lis 2016

@pulguita hej to si děláš srandu 😀 já jsem na to s tím mojim uplně stejne. Hlavne si taky pořád dělá srandu, že budu mít dvojčata, ne-li trojčata... Mám totiž obojí v rodine :-/ ale já bych chtěla jen jedno, at si to poradne uziju. No porad se mi smeje, ale kdyby to tak bylo, tak se dosmeje, chlapec 😀 jinak je mi jedno co to bude, ale radeji bych holcicku, muj zase kluka. U tebe je to jak? 🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 No já to tak taky mám!🙂 Ráno se mi nechtělo vstávat a byla jsem jak sova. A teď se někdy vzbudím dřív, než začne vyzvánět budík 🙂 O víkendu a dneska co mám volno taky už pak ani nemůžu usnout. Prostě se vzbudím, změřím teplotu a hned pak musím na záchod (průjem) a pak už prostě neusnu a to já jsem vždycky byla velký ochrapa a spala jsem v pohodě až do deseti🙂

lory303
1. lis 2016

@pulguita no jako o tom průjmu si ted ctu v jine dikuzi a prej je to jeden z hlavních priznaku. Takže drzim fakt palce. Ja ho mam jen dnes.

lory303
1. lis 2016

@luciikhol není zač, ale podle toho co jsem tu četla a viděla, ty už to máš jisté // 🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 V jeho rodině prý někdo dvojčata měl, ale z pátého kolena,tak my bysme neměli dvojčata mít. A pokud by se zadařilo, tak by nás ten smích určitě přešel🙂 Jinak on si přeje holčičku a já taky. Ale on pořád jak se vyjadřuje se ptá na holky. Tak mu občas říkám, že jestli to bude nakonec kluk, at není zklamaný, ale říká že ho bude mít rád stejně🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru