Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
1. lis 2016

@raduzemlejna tak to nemusíš mít vubec strach, to se ti určitě ustáluje teprve MS. Ale já už jsem na pochybách, když přes rok HA neberu. Je mi 25 let, v prosinci mi bude 26. Tobe je kolik?

luciikhol
1. lis 2016

@lory303 3 měsíce?? Ty jo, já se toho bála že to nebudu mít pravidelně a tak a teď už to ani řešit nemusím 🙂

luciikhol
1. lis 2016

@jitulka89 No když to zaměstnavateli neřekneš, a prodlouží ti smlouvu a pak přijdeš jééé já jsem těhotná už 4 měsíce tak se to tak prostě bere.. To by se nemělo zatajovat né? Ale asi je něco jinýho když se pak jde marodit..

lory303
1. lis 2016

@jitulka89 neboj nudit se nebudeš, budeš hezky vybírat oblečení a výbavičku pro mimčo 🙂 na to se strašně těším. Taky ještě při práci studuju dálkově školu (víkendově). Tobe je kolik let?O prvni mimi se snazite?

lory303
1. lis 2016

@luciikhol však ty mu nemusíš říkat v kolikátem jsi měsíci. Řekneš třeba ve 3 a že jsi to ani nevěděla a navíc mu je po tom houby. Dělá to tak úplně každý. To není žádný podvod.

jitulka89
1. lis 2016

@luciikhol zase je pak blbý když je holka třeba ve 3. měsíci, neprodlouží jí smlouvu a ona o mimi přijde a pak zůstane na pracáku, myslím, že se to jako podvod brát nemůže, každýmu jde o ty své zájmy, to musí zaměstnavatel chápat 😀
@lory303 jojo už teď sem tam na něco koukám nebo straším tady na koníkovi 😀 u mě to je přesně taky na dálku víkendově :D letos státnice 🙄 mě je 27, jojo o první 🙂 jsem fakt zvědavá kdy se zadaří 😀 už sem si i vsugerovala nějaké příznaky 😀 😀

luciikhol
1. lis 2016

@lory303 No nevim tak jsem to někdě četla nebo jsem to slyšela.. 🙂 ale určitě se poradim s tou naší učetní a uvidím co mi řekne 🙂

luciikhol
1. lis 2016

@jitulka89 no když je ale pak pro zaměsnvatele lepší když mě vyhodí tak ať.. stejně tu v práci nechci být, akorát samý stres a peníze skoro žádný ☹ uvidíme jak to vše dopadne, do února času dost 🙂

petrysek181
1. lis 2016

@pulguita ahoj nestihala sem ani odepisovat☺ted uz sem doma zatim to neni ztraceno uvidis zitra muze vylézt teplota uase vis jednodenni poklesy jsou normalni a kdyz si tehu☺a kdyz ne tak nevadi dame si spolu dalsi kolečko 😂peisla sem z prochazky se psikem a jdu něco delat😀ja sem twprve 19 den cyklu takze nemam co porovnavat nějak nemam moc casu nad sebou premyslet a to je jedine dobre😂😂

lory303
1. lis 2016

@pulguita
@luciikhol holky když si ted večer změříte teplotu, kolik máte? já si ted merila a mam 37,18. Co myslite?

pulguita
1. lis 2016

@lory303 teď jsem měřila a mám 37,5 Takže míň než normálně ty zvýšené. No ale záleží jaké miváš normálně ty

lory303
1. lis 2016

@pulguita to vypada u tebe nadejne 🙂 ja si merila po 5 min.zase mam 37,56, ale beru tu prvni teplotu, takze na nic :-/

pulguita
1. lis 2016

@petrysek181 ahoj no já taky nestíhám číst. 😀Nakonec jsem se pustila do úklidu pokoje naší zvěřiny včetně umytí okna. 🙂Tak jsem využila tu inspiraci🙂 Uvidím co naměřim zítra. Já už se vzdávám, to moje tělo si dělá co chce. Ty máš to tvoje pod kontrolou, buď ráda🙂 já jsem 25 den cyklu, tak kdoví jestli mi MS nedorazi dřív. Musíme se zatím zabavit, máš pravdu🙂

lucije11
1. lis 2016

Holky vy ste se tady pekne rozepsaly jsem ted takovou dobu cetla vsechny ty prispevky od vcerejska....@pulguita no dneska jsem delala test ale nic tam nebylo (nebo mozna takovy naznak ale myslim ze jsem si ho tam vymyslela😂) nevim. A nekdo mi tu rikal ze ten test co jsem si koupila je spatny. Koupim si jinou znacku radeji a zkusim to za dva dny. A jestli porad nic tak volam na gyndu.

dneska odpoledne me chytla krcni pater a uz nevim co delat...brufen si nechci brat tak jsem si dala atalargin ale moc to nepomohlo😑spala jsem 2 hodiny a furt nic.hlavne mi to jde do hlavy a dela se mi spatne od zaludku😫 holky jak tady planujete jit marodit az otehotnite vite o tom ze budete mit klasicke vychazky?uz to neni neomezene takze zadne dlouhe navstevy, vylety atd.a 6 mesicu byt omezeny na vychazkach je pakarna...
@luciikhol ty pak hlavne posli fotku z ultrazvuku jestli uz tam bude mimis videt😉

@petrysek181 aspon se pri tom cekani zamestnavas prestavbou a delanim dekoraci. Treba bys mohla udelat nejaky podzimni truhlik na okno😉

petrysek181
2. lis 2016

@lucije11 ten uz mam😉😉😃ale mam tu jeste dost prace a tvoreni☺

petrysek181
2. lis 2016

@pulguita ahoj tak ja 20 den cyklu teplota 37,1 vecer sem mela 37,6 ale u me je to celkem normalka mela bych dostat ms v pondeli tak uvidime uz se mi ozyva bricho a nic zvlastniho necitim tak si myslim ze z toho stejne zase nic nebude no tak budeme bojovat dalsi mesic😁tak ty se taky dobre bavis miti okna atd☺ja tu mela vcera synovce jsou mu 4 roky tak sem se s nim nasmala ale je to číslo ☺

luciikhol
2. lis 2016

@lucije11 Dobré ráno, samozřejmě že se pochlubím fotkou .. taky chci mimíska už vidět 🙂

jennym07
2. lis 2016

Holky jsem tu nová a v loni jsem měla mimodelozni těhotenství a letos jsem se vdala a s manželem jsme si řekli že to necháme na přírodě, už dva dny se cítím divně, občas lehce cítím prsa a břicho a dneska ráno jsem si udělala test, nevím zda tam vidím ducha jen já? Nebo už mi hrabe..

lory303
2. lis 2016

@jennym07 Ahoj, to vypadá jako pozitivní test 🙂

pulguita
2. lis 2016

@lucije11 No je nás tu čím dál víc, tak já taky nestíhám číst🙂 No pokud vidíš ducha a nejsi si jistá, testuj znova za dva dny a uvidíš jestli je silnější. No a když, tak si zavolej na tu gyndu a tam ti řeknou na čem jsi 🙂 Drž se! Nezkusil a jsi tu mast z té lékárny? Máš to lepší než brát nějaké prášky, pokud si myslíš, že jsi těhotná. Tak snad se ti brzo uleví🙂

jennym07
2. lis 2016

@lory303 mám v pátek dostat MS, takže právě jsem si říkala zda vidím dobře 😉 a k dr jdu na ročni kontrolu příští středu, tak třeba mi povi i on víc 😀

lory303
2. lis 2016

@jennym07 já mám dostat MS zítra nebo v pátek. Tak jsem jak na trní 😀 když nedorazí, tak si v pátek ráno udělám těhotenský test. Teplota se ti ráno drží nahoře?

pulguita
2. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno! 26 den cyklu, 14 den po ovulce a 36,7 Tak ti člověče nevím. No jestli zítra klesne, tak mi určitě přijde MS. Už se s tím smiřuji a dneska jsem si pro jistotu dala intimku, kdyby něco🙂 No prostě jsou to nervy a já vždycky vůbec nic necítila až do příchodu MS a její první den. Včera večer mě začalo bolet břicho a měla jsem ho nafouknuté, tak jsem čekala MS. Tak jsem zvědavá co dneska. Ty neházej flintu do žita, ještě je na to u tebe brzo!🙂 Lepší mít stejné příznaky, a možná ti to vyjde, než mít jiné a pak aby to nevyšlo. No je to loterie🙂 Včera po úklidu jsem byla úplně vyřízená🙂 4lety synovec tak to je paráda! V tomto věku jsou srandovní, ale vypadají jak králíček duracel protože mají pořád plno energie😀 Přikládám můj graf...pokud mi spadne na 36,6 je to jasné i když už tím, že se teď dva dny drží stejně je to otázka času kdy mi MS dorazí🙂

lory303
2. lis 2016

@pulguita taky jsem si ráno pro jistotu dala intimku, tak uvidíme zítra 🙂 ale graf máš fakt nadějný. Pokud to dostanu, tak si můj přítel bude o mě myslet, že jsem fakt blázen, pořád si stěžuju totiž, že mě něco bolí a jsem na něj protivná. Takže příští měsíc až budu mít zase nějaké příznaky, tak to asi nebude brát už vážně.

pulguita
2. lis 2016

@jennym07 Blahopřeji! Vypadá to dobře. Možná bude za dva dny silnější a u lékaře ti to příští týden potvrdi🙂

jennym07
2. lis 2016

@lory303 teplotu jsem si vůbec nemerila, jen jsem prostě ráno zkusila test 😀 ale taky teď budu jak na trní a v pátek uvidíme 😉

jennym07
2. lis 2016

@pulguita děkuji,ale zatím se netesim a počkám..uvidíme v pátek a ještě si koupím test a budu zkoušet a u dr pak ukážu a uvidíme 😉 ale tajně se modlím 😉

pulguita
2. lis 2016

@lory303 No jestli zítra spadne teplota, tak je to jasné. 🙂 Já se spíš smiřuji s tím že dorazí MS tím že mi ta teplota trochu klesla. Můj přítel mi říkal, že pokud přijde MS, tak bych pak měla jít k lékaři, protože ty zvýšené teploty a průjem jsou divné. Listovku beru od června a prostě do toho září to bylo vždycky vše v pohodě, tak nevím. No nějak to dopadne. Držím ti palce! Já si myslím, že ty určitě těhotná budeš. Co teplota dneska? Výtok? Bradavky? No je to zapeklité🙂

pulguita
2. lis 2016

@jennym07 Moc ti držím palce! Pak dej vědět🙂

jennym07
2. lis 2016

@pulguita děkuji ti moc 😉 vědět dám určitě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru