Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
2. lis 2016

@pulguita to čekání je na palici. No příznak těhu je bílý výtok, ale tenhle už se zabarvuje, takže do večera bude už narůžovělý a je to v háji. Ty kdy budeš teda testovat?

pulguita
2. lis 2016

@lory303 No je to na palici. 😅 Ty moje testy maji prijit ke konci tydne...bud zitra, nebo az v patek. Jestli nakonec dorazí az v pondeli, tak se picnu. Pri mem stesti, je to mozne 😀
U me funguje zakon schvalnosti na jednicku 🙂
Chtela bych testovat az v tu nedeli. Minule jsem vydrzela a testovala v den ocekavane MS, no a prisla zrovna kdyz jsem cekala na vysledek testu....tak si to vem. 🙂
Takze pokud ma MS dorazit v sobotu, pockam celou sobotu a budu testovat v tu nedeli.
Jinak ja mam porad takovy pocit, jako kdybych uz to dostala a porad litam na zachod a zatim nic. Treba ti MS neprijde. Mivas to tak normalne ten vytok? Teplotu mas nahore, ja bych rekla ze jsi v tom. 🙂 Kdyby ta moje bud klesla nebo vystoupila nahoru. Kdovi co namerim zitra rano. Jestli bude porad na tech 36,7 tak me klepne pepka driv nez se dozvim jak na tom jsem😀

lory303
2. lis 2016

@pulguita já chodím na wc, každých 15 min., už se na mě dívá i šéf v práci 😀 😀 já bych taky počkala nejraději co nejdýl, ale zase až budu mít v ruce ten clear blue, tak to bude tezke 😀 navíc, když vím že ti to ukaze vysledek 4 dny pred MS... Já vubec nevím zda jsem měla minulý měsíc před MS výtok, nikdy jsem to nesledovala, ale vím, že den před MS jsem špinila takový hnědý výtok, tenhle je žlutý, tak se bojím, že se taky zabarví :-/ mám u sebe v práci dnes i teploměr 😀

lory303
2. lis 2016

@pulguita jo a jinak jsem si dnes po obědě koupila do práce dezertík, tak jdu na něj. Na nervičky pěkně 😀

luciikhol
2. lis 2016

Nestíhám číst 😀 😀

luciikhol
2. lis 2016

Huráááá už si můžu vyzvednout testík Clearblue 🙂 těšim se až si ho udělám 🙂

pulguita
2. lis 2016

@lory303 No rikaji, ze ten clearblue je presny a uz by ti to mohl ukazat. Tak kdyz tak to zkus a uvidis. Taky jsem na tebe zvedava. Tipuju, ze jsi v tom 🙂
Ja po tom co se mi stalo minuly mesic, chci pockat az do te nedele. Snad se ty teploty nejak zmeni (bud nahoru, nebo dolu) at v tom mam jasneji, nez dorazí ta MS. 🙂
Musim vydrzet 3dny pokud MS nedorazi. Porad citim to bricho. 🙄 Kdovi jakou mam ted teplotu. Citim jako ze tak trochu horim uvnitr, ale beztak to mam od nervu. 🙂 Pritel se me pta co jsem namerila, ale teplomer v praci nemam 🙂 Uz jsem ho chudaka domagorila taky 😀 Budu merit ted jak dorazim domu na obed, tak jsem zvedava. 🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol jooo, mě taky dnes dorazila sms, že ho mám na vyzvednutí, počkám ale do zítra, zda to nedostanu.

lory303
2. lis 2016

@pulguita s tím tvojim jsi mě teď pobavila 😀 ale já to mám úplně stejně. Dnes ráno, když jsme jeli do práce, tak jsem mu říkala, že budu spat dnes u našich a on neee, nebudu vedět ráno teplotu 😀 včera u večeře mi říká, co na tom mobilu pořád děláš, ne počkej nic neříkej, modrý koník co? říkam joooo 😀. Tak já si ji jdu změřit ted a napíšu, a pak napiš po obědě ty 🙂Už mám v sobě druhý dezert 😀

lory303
2. lis 2016

@luciikhol uděláš si ho dnes nebo zítra?

lory303
2. lis 2016

@pulguita jinak já zase tipuju, že jsi v tom ty!! 🙂 a moc ti to přeju, když nee já tak doufam ze ty ano, pak mi budeš aspon psat další příznaky jake máš, at vím na co se připravit 😀

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 No, jelikož si myslim že je ještě brzy, tak počkám do soboty nejspíš 🙂

jitulka89
2. lis 2016

@lory303
@pulguita
no holky a kdy mám testovat já když nevím jak dlouhý mám cyklus 😀 když jsem si poslední pilulku vzala 6.10 a ta umělá MS dorazila 11.10 😅

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol Tak nam dej vedet, co ti ukazal!! 😀 Aspon se odreagujeme od toho naseho cekani 🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol ty jsi fakt dobrá, že tak vydržíš. Podle mě ty čekat nemusíš, když už jsi měla pozitivní i ty testy před tím. Já ještě žádný test nedělala, proto se toho tak bojím.

lory303
2. lis 2016

@jitulka89 počkala bych asi ještě nebo bych si udělala jen obyč test. Já předchozí měsíce testovala, každý týden 😀 ted jsem si říkala, že vydržím.

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol Ale vzdyt ty uz jsi ty papirkove mela pozitivni, ne? Tak proc cekat az do soboty? 🙂

pulguita
2. lis 2016

@jitulka89 Presne jak rika lory303, pockej, nebo zkus potom testovat s tema papirkama 🙂

kacwi
2. lis 2016

2 dny do ms ;)

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita Jj to čekání je vážně hrozné, no já myslela že když ukazuje i týdny tak to bude ještě brzy pro mě ale zkusím ho tedy dřív, snad to vyjde 🙂

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 No já bych nejradši testovala hned ale bojim se že mi nic neukáže 😀

lory303
2. lis 2016

@kacwi jeeeeee gratulujuu. Jak dlouho se snažíš?
@pulguita neláká tě to taky už testnout? Mě uplně 😀 když vidím @kacwi jak dva dny před MS testuje.

lory303
2. lis 2016

@luciikhol pokud jsi měla už slabou čárku na obyč, tak jsi určitě... A ten clear blue ukazuje od 1-2 týdne už tehu. Takže tobě se to ukáže určitě!

lory303
2. lis 2016

@pulguita teplota 37.31 :-/

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 Jůů super .. tak si pro něj dojdu dneska a udělám si ho zítra a dám vám sem fotku jooo ... Jo jinak @kacwi mamatesty prý dělají falešný 2// .. zkus ještě jiný test 🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol navíc maš opožděnou MS, my ještě máme před MS

kacwi
2. lis 2016

@lory303 toto jedruhy pokus, jen jsme si mysleli ze to tento mesic nevyjde, protoze toho bylo moc. Mela jsem narozeniny, takze vsechny oslavy a mam druhou praci. Takze tento mesic jsme se snazili jen 2x 😄 a ja testovala kvuli tomu, ze me picha u vajecniku a taha me bricho jakoby dolu a mam divnou chut v puse ;)

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 No celý týden nedorazila takže nemam zpoždění ale zastavení 😀 jsem ráda já jí vážně nesnáším 🙂

kacwi
2. lis 2016

@luciikhol cetla jsem ze delaji falesne duchy, ale toto mi jako duch neprijde ;)

lory303
2. lis 2016

@kacwi taky mě pichá u vaječníku, ale divnou chut v puse asi nepocituji. A co prsa? boli te vic nez pred MS? Máš nějaký vytok? Bíly nebo jiny barvy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru