Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jitulka89
2. lis 2016

Já to zkusím taky v pátek ráno a uvidiím no 😀 jéé @lory303 uvidíš co z toho ještě vyleze, špinění ještě nemusí nic znamenat 🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol odpoledne už to nemá cenu, počkám do zítra když se mi to uplne nerozjede, ale nadeje v haji.

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol No mi se břicho nafoukne spíše odpoledne, ale i tak cítím něco divného pod pupíkem. Když se nějak moc ohnu tak je to takové lechtání...No takový divný pocit a není moc příjemný. No most se moc pozoruji 🙂

pulguita
2. lis 2016

@lory303 Ještě nevěš hlavu. Pokud se to rozjede, tak aspoň víš na čem jsi a pokud ne tak testuj zítra. Aspoň budeš vědět na čem jsi a už se nemusíš nervovat. Mě teď začala bolet hlava...beztak od nervů ach jo🙂

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita A ty to máš dostat kdy? Jako takový ten pocit jakože se tam něco v tom bříšku děje mam taky 🙂

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol No buď zítra, nebo nejpozději v sobotu. Test má dorazit v pátek a testovat chci v neděli pokud v tu sobotu MS nedorazi🙂

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita Ty jo tak to ti musí pracovat nervíky viť, já si před MS řikala "nechoď, nechoď, nechoď" 😀 tak uvidíš jak to přijde 🙂 mě test ukázal 2// až 4 dny po vynechání ..

pulguita
2. lis 2016

@lory303 Tak už asi vím, proč mě bolí hlava...ach jo zase mám 37,7
Zkoušela jsem to 2x po sobě pak jsem naměřila znovu 37,7 a pak 37,6 Nevím proč mám tak velké teplotní výkyvy. A ráno mám už 2 dny 36,7. No fakt jsem zvědavá co bude teploměr ukazovat zítra ráno.

lory303
2. lis 2016

@pulguita u tebe je to jasné, jsi tehulka, uvidis. preju ti to moooc.

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol
@lory303
No nervíky pracujou 🙂 Tak ještě prostě musím ty 3dny nějak vydržet🙂 Pokud mi má MS přijít, tak ať už přijde ať v tom mám jasno a nenervuju se zbytečně. 🙂

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita Já na tohle sledování teploty nejsem a nemám v tom vůbec zkušenosti, takže ani nevím jestli 37,7 je v pohodě nebo ne 🙂

pulguita
2. lis 2016

@lory303 u tebe ještě není nic ztracené. V den MS by ti měla ta teplota výrazně poklesnout a to se nestalo! Uvidíš co bude. Já musím čekat na zítra ráno a kdoví co naměřim🙂

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol No na odpolední teplotu je to dost, jenže platí ty ranní a ty se zatím moc nahoru nešplhají. :-/ No co bude to bude🙂

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita Aha no tak uvidíš, budu na tebe myslet ať to dobře vyjde 🙂 a určitě dávej průběžně vědět 🙂

petrysek181
2. lis 2016

@pulguita jasnacka tak ja mam jeste trichu casu ale cloveka to stejne trosku zamrzi takovy snahy a pak z toho mic neni☺ale uvidimezarekla sem se ze nebudu z toho hotova bud se zadari nebo ne☺ja dneska prisla z prace taky cela umleta a to sem spala dost vic nez jindy☺brisko poboliva ale malonko a ne cely den tak to je v pohodě samozrejme bych byla rada kdyby se povedlo ted pred vánoci to by byla bomba priteli bych to rekla a dedovi s babickou by jsme nachystali vanocni darecek ☺

lory303
2. lis 2016

@pulguita no já nevím. Ja si myslim, ze je to jasné jak facka ☹ nejhorsi je, že už to bude 5.mesíc snazeni, pokud to teda dostanu. To uz je trosku divne ☹ ☹

pulguita
2. lis 2016

@petrysek181 Počkej za chvilku na tebe ty dostihy dojdou. 🙂 Kéž by ti ta MS nedošla. 🙂 Pokud mi teď nakonec přijde, tak snad se zadaří ten další měsíc nebo aspoň v prosinci. 🙂 Právě.. byl by to fajn dáreček pro všechny. 🙂 Mě dneska hrozně rozbolela hlava a nejraději bych zůstala doma v posteli a spala. No ale zase jedu ve vlaku zpět do práce...ach jo! To je mi ale život🙂 Já právě tím, že jsem spala včera odpoledne tak se mi pak v noci moc nechtělo a teď jsem vyřízená a ještě mě bolí ta hlava. Ty se máš, aspoň už jsi doma. Tak si odpočiň, jestli tě ten tvůj malý synovec nechá🙂

pulguita
2. lis 2016

@lory303 No jestli se ti to rozjede, nebo jestli pořád budeš špinit, tak bys ráno měla mít o hodně nižší teplotu....prostě jako před ovulací, tak uvidíš. Jestli se ti bude držet pořád na těch 36,9, tak být tebou, tak si dělám ten test ne? Aspoň budeš vědět na čem jsi. A ten test už ti jasně ukáže jestli jsi nebo ne. 🙂

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol Děkuji dám🙂 Už abych v tom měla jasno🙂

lory303
2. lis 2016

@pulguita mám doma jeden obyč test, tak si ho ráno udělám tak i tak. Ať mám jasno... zítra dám vedět.

lory303
2. lis 2016

@pulguita vždy když něco moc chci, tak to nevyjde ☹

pulguita
2. lis 2016

@lory303 Tak jo, udelej si ten obycejny test a uvidis. Zkus si taky ráno zmerit tu teplotu. Neboj, uvidís ze to nakonec vyjde 🙂 Kez bysme do konce roku otehotnely vsechny 🙂
Myslim, ze @luciikhol taky trochu spinila, nebo dokonce mela kapku krve a podivej jaky ma ted super carky 🙂 Hlavne neves hlavu!! Musime byt pozitivni do konce. Me to taky nastve pokud mi nakonec MS dorazí, ale nic proste nenadelam 🙂
Budu se muset dalsi mesic snazit dal. Ja jsem chtela otehotnet v tom zari, abych porodila v cervnu nez zacnou ty velká horka, ktere nesnasim a uz tak (pokud mi to nakonec vyjde tento mesic) bych rodila v cervenci a ty posledni tydny budu vyrízena, ale co. No proste jak to vyjde, tak to vyjde. 🙂

tornadolu
2. lis 2016

@lory303 to suohlas 😡 dneska mam chut na sladký který ubec nemam ráda

petrysek181
2. lis 2016

@pulguita koukáme na pohádky a ja listuju tady na stránkách dbska rano me chytlo takové motani hlavy ze sem i musela sednout ale to nemuzu k nicemu pricitat mivam to normalne az budu 27 den cyklu jako ty tak uz budu rozhodnejsi ale u me neni zatim co resit😁ja i jeste na vysledek nejakou dobu pockam ale poznam i bez teplot ze mi ms prijde protoze se mi silebe nacoukne břicho a zacne me bolet v krizi a kycle tak vim ze az se tohle ukaze sem jasna😁a ms dorazi

tornadolu
2. lis 2016

Taky se pikusim nějak to neresit za týden by měla dorazit MS tak uvidíme nu

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita
@lory303 Jj já měla jen kapičku v sobotu ani se tomu nedá říct špinění, jen že se asi mimisko uhniďovalo. Já ted uz kašlu na dárky a budu dávat fotečky z ultrazvuku 🙂 Holky já bych taky chtěla aby vám to vyšlo, moc 🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol jako krev nebo spíš do hneda?

verviska
2. lis 2016

Při kontrole 17.10 potvrzena ovulace doktorem pouze pár hodin a lutealni fázi mám 14-15 dnů, což odpovídá toto pondělí nebo úterý. Každopádně dnes 16 dpo - nalita a bolestiva prsa ,bílý husty vytok trvající uz 11 dnů a TT negativní :( ....achjo

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 byla to čerstvá krev ale vážně jen kapka, měla jsem ji na toaletnim papíru když jsem byla na wc, to bylo už v sobotu

raduzemlejna
2. lis 2016

@luciikhol já mám za tebe takovou radost, že ti to vyšlo. Už se taky těším na fotečku tvého testu.. To je prostě taková náhoda, je skvělý, že ti to takhle hned zafungovalo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru