Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
3. lis 2016

@luciikhol * chtěla jsem říct Já (a ne HA)bych taky radeji holčičku.
No zas mě chtěl ten chytrý mobil přechytračit🙂

luciikhol
3. lis 2016

@pulguita Já jsem to pochopila 😀 jj ty chytrý telefony... 😀

wildcat87
3. lis 2016

@pulguita BT jsem uz měřila a je fakt že díky tomu mám doma syna (ted v listopadu 2) ale ted to s tou BT neslo.... cykly nepravidelne...s malym litani po dotorech je nedonosenej a to byly nervy neurologicky nam uznali ze je v naprostem poradku az ted... a co se tyce rusru zubu...nemoci...tam jsem snad nenaspala skor nic tutiz BT merit nemelo smysl...ted mame vše za sebou a i ty nervy se uklidnily...zuby vsechny v puse tak snad uz budu moct zkusit znova....jinak nechci tady vypadat jako maminka co jen.dite..dite treba.ze nechce do prace.... mam obracenou delohu.. 1 vajecnik skoro nefunkcni a dr mi rekl ze jestli chceme jeste jedno tak co nejdrive...ze my nemuze slibit ze.za treba 4 roky to pujde...tak se snazime..jeste bych rada.to jedno mimi a ikdyz vim ze mozna zas skoncim na injekcich na udrzeni...ze mozna bude zas nedonosene...i za tu cenu.to stoji...jinak toto je syn Fanušek....

pulguita
3. lis 2016

@luciikhol Super! Kdoví jestli tak brzy půjde něco vidět, ale snad se na tebe bude mrňousek usmívat i když to bude jen tečka🙂

lory303
3. lis 2016

@luciikhol tobe tepolota vubec neklesla pred ocekavanou MS? test jsi mela negativni pred MS nebo uz po tom do nedorazila?

luciikhol
3. lis 2016

@pulguita Snad tam už malinká tečka bude 🙂 ale jsem 1-2 týdny po početí takže je asi vážně brzičko 🙂

lory303
3. lis 2016

@wildcat87 jsme na tom stejne, me bazalka taky dnes rano hodne klesla, MS jeste nedorazila, ale mam negativní TT.

luciikhol
3. lis 2016

@lory303 Já jsem si teplotu vůbec neměřila takže nevím. MS jsem měla dostat ve středu a ještě v pátek jsem měl test negativní a v sobotu už pozitivní 🙂 a MS vůbec nedorazila

pulguita
3. lis 2016

@wildcat87 No ten je krásný! 🙂 <3 Neboj třeba právě kvůli těm nervům, co jsi měla to nešlo. To tělo je zas tak chytré, že asi čeká na optimální podmínky. Takže než bys měla být v těhotenství nervózní, tak se to proto asi nedaří. Třeba teď jak budeš trochu víc v klidu to půjde🙂 Já zatím děti nemám, je mi už 36 ale stejně doufám, že se alespoň to jedno nakonec povede🙂 Uvidíš že to zvládnem. Budu ti moc držet palečky🙂

pulguita
3. lis 2016

@luciikhol No hlavní je že ti doktor řekne co a jak. 🙂 Já až někdy otěhotním, tak si napišu seznam, at nezapomenu na nic co bych se ho chtěla zeptat🙂

wildcat87
3. lis 2016

@pulguita děkuji je to poklad a vymodleny a máš asi naprostou pravdu...s Fanouškem to bylo stejny...ruzne inkekce...clostik..utrogestan...a po roce snazeni.mi.dr rekl ze koncime ze pujdu zpet do prace (byla jsem celou dobu na neschopence) a ja ho poprosila jeste o jeden mesic...abych se tak nejak na praci pripravila... dobehala zbytek lekaru jako.byl zubar atd abych pak uz z prace nemusela a na poslednich 14 dni mi napsal neschopnost k moji babi do Prahy...smirila jsem se s tim ze pujdu na umely...s manzelem jsme se tulili a ja pak odjela no a posledni den me navstevy v Praze mi bylo dost blbe... prijela jsem zpet a sla k dr aby mi teda tu neschopnost ukoncil a on mi jeste udelal posledni utz a rekl ze mam asi cystu a at prijdu za tyden (samozrejmne neco tusil) a ja tyden prozvracela a udelala si test a byly tam // letela jsem tam jak stihacka a on at zase za tyden prijdu...no a za ten dalsi tyden jsem byla 5+6 .
I tobe.drzim palecky...vsem tady...

luciikhol
3. lis 2016

@pulguita Jj já o tom budu přemýšlet o víkendu co a jak se zeptat 🙂

lory303
3. lis 2016

@wildcat87 ještě se chci zeptat na co je přesně ten clostík? mě ho dr.taky předepsala, ale neberu ho, četla jsem na něj špatné recenze.

pulguita
3. lis 2016

@lory303 Neboj! Ještě ti až tak ta teplota nespadla. Termín MS máš teda až zítra, tak pokud nedorazi, testuj znovu v sobotu. Moc ti držím palce. Zkus zapsat tu tvoje teploty co máš do té aplikace co používám já. Ta ti vyznačí čáru a když ty teploty spadnou pod tu čáru, tak to už jsou opravdu ty nízké teploty. Ta moje spadla o dost ale ještě pořád je nad tím minimem, tak jsem zvědavá kdy teda dorazí ta moje MS🙂

pulguita
3. lis 2016

@lory303 ten bere petrysek181, ona ti může v tomto poradit. Já beru jen listovku nic víc.

lory303
3. lis 2016

@pulguita já si tu aplikačku stáhla, ale je jen anglicky a vubec se v ní nevyznam :-/ jinak špinení se rozjelo poradne. Držím moc palecky tobe 🙂

wildcat87
3. lis 2016

@lory303 ja ho brala na vyvolani ovulace...mela jsem anovulacni cykly a je fakt.ze mi.pomohl...ovu se dostavovala...pak.jsem ale zacala mit problem i v tom ze ikdyby se zadarilo mela jsem kratkou lutearni fazi a tak mi k tomu nasadil utrogestan.... no trvalo to ale syna mam

raduzemlejna
3. lis 2016

@luciikhol Ahojík, koukám na ten tvůj testík, no supeeeer!!!!! Takže gratuluji mamino 🙂

lory303
3. lis 2016

@petrysek181 Ahojky, máš prosím nějakou zkušenost s clostíkem? pokud ano, napiš jakou a k čemu vlastně je. Napsala mi ho dr.a nic mi k tomu víc neřekla. Jen jsem byla u ní na prohlídce a řekla jí, že už 4 měsíce se snažíme o mimi a ona mi předepsala clostík. Dekuji

wildcat87
3. lis 2016

@lory303 zkus apl. WomanLog... byla jsem s ni spokojena a je v češtině

lory303
3. lis 2016

@wildcat87 a je pravda, že je vetsi pravdepodobnost dvojčat, nevis? 😀 jinak uškodit asi nemuze ze?

lory303
3. lis 2016

@wildcat87 četla jsem na nej hlavne negativni recenze, tak nevim zda ho mam uzivat.

luciikhol
3. lis 2016

@raduzemlejna Děkuju moooooc 🙂 To je vážně překvapení viť

lory303
3. lis 2016

@wildcat87 já mám ted aplikačku OvuWiev, jako je dobra, ale neznací mi tam hezky tu křivku jak ta co mi poradila @pulguita . Jeste zkusim tu tvoji 🙂

pulguita
3. lis 2016

@lory303 No je anglicky, ale když ťukneš v tom kalendáři na den, tak se ti zobrazi to kam do čtverečku zapíšeš tu teplotu. Hodinu ti určí sám přesně podle toho kdy to zapíšeš. Já tu aplikaci používám jen na tu teplotu, kdy bylo snažení, zapisuji do té druhé, i když tady to taky můžeš zapsat, stejně jestli máš výtok, a taky kdy ti začala menstruace...tu menstruaci tam zapiš.

pulguita
3. lis 2016

@wildcat87 Womanlog je ta druhá aplikace co používám od jaktěživa, ale ty její grafy se mi nelíbí protože nejsou přehledné a ovulaci neukazuje dobře.
@lory303

pulguita
3. lis 2016

@lory303
@wildcat87
Podívejte holky na ty dva grafy

wildcat87
3. lis 2016

@lory303 ano urcite...Fanoušek z dvojcat je ale udržel se sám ihned na pokraji tehu.... je to tak trochu ma 13 komnata ale beru to tak ze nez by melo byt to druhe.nejak treba postizene radeji at zustane jen jedno zdrave.... ale vim ve svem okoli i o maminkach.ktere Clostik meli a maji jen 1...je to takove 50:50.... ale u Clostiku musis chodit na kontroly UTZ sleduji pak jestli telo reaguje a kolik prace dozrava vajicek...to kvuli tomu ze bud nezabere a i tak vajicka dozravaji pomalu a nebo naopak moc rychle ve vetsim poctu a tam je to riziko vicecetneho tehotenstvi

wildcat87
3. lis 2016

@pulguita ovu byla 19... na obou grafech to vychazi stejne...
Ted ti teplota klesa takze myslim ze prijde MS...ale v pripade ze by opet stoupla muze se jednat o uhnizdeni vajicka a tak sance jeste je...ale musel by to byt jen jednodenni pokles

wildcat87
3. lis 2016

@wildcat87 pri ovu jsi namerila 36.3...dnes 36.5....jeste nezoufej ....
Porad jsi doted mela teplotu vyssi oproti ovulaci a i dnes ikdyz.klesla porad je vyssi o 0.2...tak uvidis...pokud MS prijde...zkusime vsichni znova...pokud by opet zitra stoupla šanci máš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru