Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
5. lis 2016

@pulguita krasne se o ne staras to je super doufam ze tam je jeden který mi prinese stesticko v podobe vytouzeneho miminka budu v klidu hlavne at drzi teplota ☺to je tak super kombinace te loznice tu ja mam bilo fialovou☺mam rada barvicky a vesely byt😀

pulguita
5. lis 2016

@kacwi Kéž bysme měly brzy všechny ty //
Moc se opatuj a ať jde vše tak jak má🙂

pulguita
5. lis 2016

@petrysek181 Určitě je jeden čtyřlístek tvůj🙂 A rostou stále nové!🙂
Takže ať se ti pěkně teplota drží nahoře a přinese ti to malé sluníčko brzy🙂
Taky máme každou místnost v jiné barvě🙂 Hned je ten byt veselejší🙂

klara96
5. lis 2016

Ahoj holky mám dotaz po jak dlouhé době se ukáže duch poslední ms den jsem měla 30.10. ovu jsem měla cca od 2.-6. kdy se ukáže až na konci měsíce? Děkuji

petrysek181
5. lis 2016

@klara96 záleží na hladine hcg v moči někomu to ukaze uz treba 10den po ovu a nekdo si pocka az do 17 dne miminko se zavrtava 5-12 dni az potom produkuje hcg hormon nezbyva nez vyzkouset testik☺a cekat jestli ms prijde nebo ne

petrysek181
5. lis 2016

@pulguita tak to je fajn☺to by to mohlo vyjít kdyz je tak pekne opatrujes☺ja mam taky kazdy pokoj jine barvy je to pekne a vesele rada se domu vracim a je nam tu dobre tak by to melo byt😀

klara96
5. lis 2016

@petrysek181 dobře děkujii moc 🙂

luciikhol
5. lis 2016

@kacwi moc moc gratuluju 🙂

luciikhol
5. lis 2016

@pulguita děkujeme za čtyřlístek 🙂 určite me přinesl štěstí do bříška 🙂 a doufám že nás tu takových bude přibývat 🙂 Jj jdu v pondělí k dr tak už se nemůžu dočkat 🙂

veronikaangel
5. lis 2016

Ahoj holky, už něco přes týden čtu vaše diskuze tady na koníkovi a nedalo mi to, ale chtěla bych poprosit o váš názor, protože já jsem absolutně nezkušená 🙂
Je mi 26 let a s přítelem jsme si tento měsíc už nedávali pozor a nechávali to tomu ,,CO SE MÁ STÁT, SE STANE´´ 🙂
Poslední menstruace byla 4.10.2016 večer a byla slabší a kratší než obvykle asi 5 dní (normálně jí mívám 7 dní). Poté jsme se nepřetržitě a pořád mazlili a přítel to mířil pořád jen do mě, byla to pro mě vzrušující ,,novinka´´ a patřičně jsem si to užívala 🙂
Nicméně, nyní mě trápí to, že MS nepřišla, testy mám negativní, bazální teplotu mám stále nad 37 - ráno (jen ze zvědavosti přes den a večer mezi 37,4 - 37,6), děložní čípek někde až vzadu, tvrdý a s bílým nezapáchajícím výtokem. Prsa mám taková větší a pevnější, trošku citlivé bradavky, průjem (hlavně po ránu) a dnes jsem si dala ráno kávu s mlékem a cukrem a bylo mi po ní hrozně zle od žaludku, tak jsem si udělala ještě jednu po pár hodinách a než jsem jí stihla dopít, šlo to všechno ze mě ven. Chvilku trpím nechutenstvím a chvilku bych si zase něco dala 🙂 A v neposlední řadě jsem hrozně nafouknutá a často jaksi ,,prdím´´ :D (omlouvám se, že to tu takto píšu), občas různé zabolení, zapíchání, zatlačení v podbříšku 🙂
Co si o tom myslíte? 🙂
Na gynekologii jdu v pondělí, ale jsem z toho nervózní 🙂

luciikhol
5. lis 2016

@veronikaangel Ahoj. A kdy jsi mela dostat ms? Já ted taky vic prdim 😀 pozitivní test jsem mela 4 dny po termínu ms tak zkus vydržet a doktor ti to z krve potvrdí jestli jsi v tom 🙂

veronikaangel
5. lis 2016

@luciikhol Ahojky 🙂 měla jsem jí dostat 1.11.2016 🙂
Noo snad mi to v pondělí řekne se stoprocentní jistotou, protože mám jít na tetanovku, tak abych to případně odvolala 🙂
A moc gratuluji k mimískovi 🙂 Já asi takové štěstí mít nebudu, nebo nevím kde by mohl být problém s tím Hcg....

luciikhol
5. lis 2016

@veronikaangel to záleží na kazdem tele je to jinak.. zkus si udělat test třeba ještě zítra ráno. A dekuji 🙂 ja si třeba test dělala ještě dneska po týdnu co jsem zjistila že jsem v tom a třeba mam tu druhou čárku porad slabou 🙂 ale z krve se to pozná dřív a je to presne 🙂

veronikaangel
5. lis 2016

@luciikhol No zkusím to spíš až v pondělí, protože už mám jen ten s citlivostí 20 🙂
Moje kamarádky mi tvrdí, že to mám udělat až týden po zpoždění, že je ještě moc brzo...
Jinak koukám, že jsi ze Strakonic, tam jsem se narodila :D a pocházím kousek od 🙂

luciikhol
5. lis 2016

@veronikaangel no tak ještě klidne vydrží do pondělí jestli to vydržíš 🙂 ja jsem hrozna zvědavka takže ja bych to nevydržela 😀 vazne?? hezky a odkud jsi? Já tu stále bydlim ve Strakonicích 🙂 to je náhoda

veronikaangel
5. lis 2016

No já jsem také nedočkavka, ale už jsem toho za testy utratila fakt dost, teď to už nechci hrotit, co se má stát se stane 🙂

luciikhol
5. lis 2016

@veronikaangel Jj ja za ne dala taky velký peníze 🙂 tak uvidíš jak dopadnes. A určite dej vědět jak jsi v pondělí dopadla 🙂

veronikaangel
5. lis 2016

@luciikhol Určitě písnu 🙂 :-*

petrysek181
5. lis 2016

@veronikaangel vse co popisujes vypada celkem nadějně ale je možné ze test ti tehotenstvi potvrdi dyl nexh si nabrat krev u dr a budes vedet vysledek do druheho dne a hlavne bude jistota drzim palecky☺

verviska
5. lis 2016

@veronikaangel Ahoj ja jsem na tom stejně 🙂 poslední ms 1.10 , ovulace 17.10 ,menstruace měla přijít 1-2.11
Ta ale nedošla, místo ni mám také bily husty vytok a cipek tvrdy a daleko posazeny 🙂 takže zpoždění asi cca 4 dny a dnešní testik taky negativní. ..

verviska
5. lis 2016

Akorad uvažuji kdy jít na gyndu pokud teda menstruace ještě nedorazi
. Víš aby uz šlo něco vidět 🙂

veronikaangel
5. lis 2016

@petrysek181 No spíš jsem myslela, že si zajedu na pohotovost, aby mi vzali krev a udělali rozbor, protože v pondělí mám jít odpoledne na tetanovku a když mi vezmou krev v pondělí ráno, tak odpoledne ještě nic vědět nebudu :( A nerada bych mimískovi ublížila, pokud tam nějaký je... Co myslíš?

veronikaangel
5. lis 2016

@verviska No tak to vypadá také hodně nadějně 🙂 Tak také šupky na gyndu a nech si udělat testík z krve 🙂 A raději si tam zajdi i když to dostaneš, ať máš jistotu 🙂

petrysek181
5. lis 2016

@veronikaangel nemuzes si tu tetanovku posunout a nebo rict ze si myslis ze si tehotna na pohotovost nevím aby se ti věnovali posunula bych tetanovku nebo si informovala u sestry jestli by vadila tetanovka nebo ne☺

veronikaangel
5. lis 2016

@petrysek181 Na pohotovost jsem volala a musela bych přijít až v pondělí ráno, je tam prý jeden doktor a o víkendu mi krev jako samoplátci nevezmou :D Tak hold budu chytřejší až v pondělí 🙂 Nevíš do kolika hodin musím přijít na gynekologii, aby mi ještě vzali krev? Já už si to nepamatuju.... Jedu z Prahy ke své nejlepší gynekoložce do Písku, tak abych si případně přivstala 🙂 O víkendu se jí nedovolám :(

verviska
5. lis 2016

@veronikaangel právě , ze mám celý týden odpolední a v pondělí u nás vůbec nejsou tak jedině až v úterý , ale mám strach ze mi to nevyjde z krve ani když mám negativní desitkove testy ...

petrysek181
5. lis 2016

@veronikaangel no berou nejak od sedme hodiny tak se vykasli ject do Pisku a rano v pondeli si nech jako samoplatce vzit krev at nejedes takovou dalku kvuli odberu a budes na tom jeste lepe nez u doktorky v Pisku☺

petrysek181
5. lis 2016

@verviska v krvi je to nejdříve az za par dni se dostane hcg i do moci☺

pulguita
5. lis 2016

@veronikaangel Ahojky a vítám tě mezi námi🙂 Vypadáš dost nadějně ...podle teploty, příznaků atd. Být tebou tak bych s tetanovkou počkala až budeš vědět co a jak. Na odběr jdi taky někde blízko, co kdyby z toho nic nebylo, tak ať nejezdíš zbytečně daleko a až ti z krve potvrdí, že jsi těhotná tak se objednej k té tvé gynekoložce, no a kdybys nebyla tak se informuj ohledně te tetanovky a úmyslu otěhotnět...třeba by se mělo počkat se snažením nějaký čas po té tetanovce....nevím. Rozhodně ti držím palce!🙂

pulguita
5. lis 2016

@petrysek181 Kéž by ti to vyšlo!🙂 Budu je zalívat. 🙂 No tak jsem dneska ráno měla tampon je málo špinavý...nasaklý jen na půl a teď jak jsem si vyměnila další tak byl čistý. MS bych měla mít až do pondělí a v pondělí jen slabě špinit. Tak jsem si nechala intimku a uvidím co bude a jestli něco vyteče. Krev byla světle červená po celou dobu. No a to nejlepší na závěr...tím, že jsem měla tampón čistý, tak mi to nedalo a změřila si teplotu🙂 A víš kolik teď mám?37,4!!! Což mi připadá hodně na to že už mám MS a ještě k tomu celý den chodím v tilku na ramínka a tři k večeru už mám studené ruce a nohy a myslela jsem že naměřím míň. Jinak tady je teď 17 stupňů a máme otevřený balkon. Myslela jsem ze naměřim míň, tím že je mi trochu zima. Tak nevím. Snad ráno nezaspim jak dneska a jsem zvědavá kolik naměřim ráno. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru