Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
9. lis 2016

@tornadolu za málo🙂

tornadolu
9. lis 2016

@pulguita ano 😉

tornadolu
9. lis 2016

@pulguita ano odedneška začínám 😉

luciikhol
9. lis 2016

@pulguita Já doufám že bude 🙂 Zkusím dneska večer testík a pak možná ještě ráno.. chci vědět na čem jsem a na co se mam připravit 🙂

pulguita
9. lis 2016

@luciikhol No právě, aspoň budeš vědět. Držím ti palečky, ať ti to vyjde🙂

luciikhol
9. lis 2016

@pulguita No děkuji 🙂 jsi zlatá 🙂 .. já jsem z toho celá divá .. dneska mam hodně práce v práci tak na to ani nemyslim tak je to dobrý 🙂 pak to čekání do pátku na výsledky bude horší, naštěstí je tam Dr od 8 takže nebudu muset čekat celý den 🙂

petrysek181
9. lis 2016

@pulguita diky drz mi palecky byla bych moc stastna a hlidej mi ctyrlistek at se mu dari☺uz me laka testovat ale je tak brzy sakra😁😁

luciikhol
9. lis 2016

Holky tak dnešní test který jsem dělala před malou chvilkou 🙂 takže stále naději mam 🙂

luciikhol
9. lis 2016

A to jsem to fotila asi po minute ted je ještě silnější 🙂

tornadolu
9. lis 2016

@luciikhol no vidus to 😉 mam radost 😂

luciikhol
9. lis 2016

Doufam te se bude držet. Holky a myslíte že když bych o to přišla když mám MS od včera ze by test byl takle pozitivní? ??

luciikhol
9. lis 2016

@tornadolu ja zatím taky ale nechci se radovat predcasne 😉

tornadolu
9. lis 2016

@luciikhol uvidíš ze všechno bude ok 😏

luciikhol
9. lis 2016

@tornadolu Trochu tomu začínám věřit ale až v pátek budu vědět jestli je to OK 🙂

tornadolu
9. lis 2016

@pulguita taky ne řekl ze se to chce cas ze ted teprve tělo je takový zmatený skrz tu antikoncepci jak jsem brala chce to vydržet a neplašit tak jsem dala na jeho rady a nestresují uvidíme nu

tornadolu
9. lis 2016

@luciikhol hlavně bud v pohodě stres mi Mimi akorát neudělalo dobře 😉 ja vim ono se te rika vid ale zachovej klid nohy v teple a dej si čokoládu a bude to ok😉

luciikhol
9. lis 2016

@tornadolu Snažím se být v klidu, teď už na to tolik nemyslim, protože na jednu stranu to prostě nezachránim a na druhou stranu jestli se to udrží tak to bude velký bojovník, prostě to nějak dopadne 🙂

tornadolu
9. lis 2016

@luciikhol ano správně 😉 budu držet palecky i u nohou 😉

anicka2104
9. lis 2016

Tej jsem si zrovna všimla ze mi vylezly žili na prsou. A bolí to neuvěřitelně moc

luciikhol
9. lis 2016

@tornadolu Děkuji moc 🙂

luciikhol
9. lis 2016

Ještě mam strach že by se mohlo jednat o biochemického těhotenství .. doufám že HCG aspoň trochu stoupne aby to bylo v pořádku.. :(

pulguita
9. lis 2016

@luciikhol No někdy je to dobré mít hodně práce v práci, alespoň nad tím tak nepřemýšlíš. Máš pravdu pokud to bude velký bojovník, tak se udrží. Nevím za jak dlouho klesá ta hladina HCG kdyby to nakonec nevyšlo, ale snaž se na to nemyslet. A lékař ti řekl, že by to mohlo být biochemické těhotenství? Neměla bys číst tyto věci, protože se takhle budeš akorát znervózňovat a to není dobré. Mysli na to jak jsi řekla předtím, pokud je to bojovník, tak to vyjde a pokud ne, tak zas bude lepší, když to odejde samo s MS než aby ti bylo špatně a musela jsi jít na zákrok. Takže snad ti ta hladina HCG stoupne, ať ti to v pátek potvrdí a můžeš být víc v klidu 🙂

pulguita
9. lis 2016

@petrysek181 Držím držím...čtyřlístky rostou jak o dušu. Kolik jich chceš? 🙂 Už jich tam je tak 15🙂 Takže vypadáš při nejmenším na dvojčata😀 Drž se! 🙂

pulguita
9. lis 2016

@tornadolu No tak to chce čas a trpělivost, než se ti to srovná. Vydrž. Tím měřením teploty aspoň můžeš poznat jestli probíhá ovulace a kdy.

luciikhol
9. lis 2016

@pulguita Nn to mi dr neřekl ale něco jsem o tom četla ale řikala jsem si zase že nějaký příznaky mam a MS ted mam hodně slabou a při biochemickém těhu je MS silná a žena to kolikrát ani nepozná a hlavně mě ultrazvuku viděl nějaké náznaky takže vážně nevim, máš pravdu prostě ať se stane cokoliv má to tak být a stalo se to z nějakého důvodu, takže pevně věřím že to je velký bojovník a v pátek mi řekne že hcg stouplo 🙂 už nebudu nic číst, radši 😝 je to akorát na škodu 🙂

pulguita
9. lis 2016

@luciikhol No právě, raději nic nečti, protože v těchto případech vždycky hledáme ty nejhorší varianty a jenom se tak vystresuješ ještě víc. Snaž s na to nemyslet, nebo hledej ty příběhy co byly podobné a dopadly dobře 🙂

lucinka58
9. lis 2016

@luciikhol Hele, tohle je docela malej duch. Zkus si testy jestli budou sílit, tak je to dobře, pokud ne, tak asi bohužel...... A krvácíš? Nebo špiníš? No přeji ti ať ti to vyjde......

luciikhol
9. lis 2016

@pulguita Jj máš pravdu, kašlu na to 😀 radši vypnu PC a jdu koukat na výměnu manželek 😀

luciikhol
9. lis 2016

@lucinka58 No dneska mi ten duch přišel silnější než dřív ale nikdy jsem na TT neměla 2 silný čárky jak by to mělo být. No krvácím ale teď odpol míň. Uvidíme no co mi dr řekne.

petrysek181
9. lis 2016

@pulguita ahoj asi na nic nevypadam ted vecer ne zacalo pekne bolet břicho tak si myslim ze to stejně dorazi jeste me muze zachranit zitra teplota ale to uz je mozna taky na spadnuti koukala sem v tom cervenci tak sem to dostala 29 dc rano takže to cekam tento mesic taky tak uvidime ale spis cekam cervenou😯tak snad příště

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru