Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

luciikhol
10. lis 2016

@lucije11 presne ja taky četla četla a pak jsem se přidala 🙂 Jj chlapi to mají na salámu a neprozivaji to jako my. Máme to hold těžký my ženy 🙂

petrysek181
10. lis 2016

@lucije11 ja si zaky myslela ze se treba zadari ale bohuzel musím to brat v pohode a jedeme dal je nas tu na to dost😊

pulguita
10. lis 2016

@lory303 To je super...ten film jsem taky chtěla vidět, bylo to tu nedávno v kině. Určitě budeš mít plno dětí a vnoučat. Moje babička letos slavila 95 let a pamatuje si jména všech vnoučat a pravnoučat. Já si někdy nepamatuju jak se jmenují některé děti mých sestřenic nebo bratrancu 🙂 a ona ano i když už je dost nemocná, ale musí to být hezké, protože jsme se všichni sešli a oslavili to s ní🙂
@luciikhol No v práci měla jedna kolegyně "nechtěně" z jednoho nechráněneho styku chlapečka a rodila ve 41! Tak si vem. Věřím, že se dočkáme a pak z něho budeme mít velikou radost. Zatím si musíme užívat snažení, protože beztak na něj po porodu nebude čas nebo myšlenky a budeme vzpomínat na zlaté snažení, kdy to bylo obden😀 Někdy chceme něco tak moc, že si zapomeneme užívat to co zrovna máme k dispozici bez jakéhokoliv úsilí🙂 Všechno "zlé" je k něčemu dobré, tak si pojďme to snažení hezky vychutnávat, at to trvá jak dlouho chce🙂

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita jo v pohodě sem v klidu a smirena☺zatim jen růžové spineni a to jen po utreni tak jeste uvidim jestli se to rozjede nebo ne☺a hlavne zitra mame patek a vikend pred nami😀

pulguita
10. lis 2016

@lucije11 tak já jsem zase někde četla, že prý se ty vaječníky nestřídaji každý měsíc jeden (já myslela, že se střídají protože mívám jeden měsíc silnější a druhý o něco slabší MS) a že ty ženy co mají jen jeden mají úplně stejnou šanci otěhotnět co ty co mají 2, takže být tebou, tak to "neflakej" a snaž se hezky každý měsíc🙂 držím ti palce🙂

luciikhol
10. lis 2016

@pulguita Jj věk je jenom číslo a záleží na tom jak se citis. Joo to si napsala moc hezky a mas velkou pravdu v tomhle. Jenže ja si moc uzivat nemůžu když muze mam pryc .. ještě jsme spolu nebyli ani na zadne společne dovolene :( ale miminko už bych chtěla moc 🙂 tak uvidíme co nám život přichystá a čim nas překvapí

pulguita
10. lis 2016

@wildcat87 kolik dní zpoždění budeš mít 30.11.? Ten doktor je nějaký divný. Udělej test v neděli, pokud bude negativní tak mu zavolej, že te z ničeho nic začalo bolet břicho at te objedna dřív. Však co, on te vezme dřív, ty budeš vědět dřív na čem jsi a "zázrakem" te ta velká bolest přestane bolet chvilku před kontrolou🙂 Pak bys mu měla říct at te nějak víc prohlédne, anebo bych se poohlidla po jiném schopnejsim lékaři, který bude mít chuť pracovat a pomoct ti🙂

lory303
10. lis 2016

@lucije11 dobre i na tebe se zeptam 😊zitra dam vedet 😊tobe taky drzim palecky😊

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 ještě pořád to vypadá nadějně! 🙂 Kéž by se ti zítra ráno teplota pořád držela🙂 chci

lory303
10. lis 2016

Holky, tak tuleni probehlo uz dnes, neslo to vydrzet 😄😄😄

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 chci tomu věřit🙂

pulguita
10. lis 2016

@lory303 😀 no tak to má být!😀 😀 co ti to prosím tě dala za bylinky?😀 v listopadu to tu bude plné // 😀 Mě přepadl už v pondělí přítel a vytáhl svíčky a dal je do ložnice🙂 a včera to samo protože ty svíčky měly velký úspěch. To světýlko nebo ta vůně nebo prostě všechno dohromady 🙂 Nevím jestli se nakonec zadaří nebo ne, ale ať to stojí za to i kdyby z toho nic nebylo🙂

wildcat87
10. lis 2016

@pulguita jo také me to tak napadlo že to udělám...jinak ka bydlím v takové prd. ... tr tady jsou jen 3 doktoři...od jednoho jsem odešla...druhý nově pacienty nebere a pak ten můj.... a v okolí taky plno...musela bych mít doktora z těch větších měst a to nejblíže je 30km ☹
jo a jinak toho 30 když mi to neodrazí budu 53DC... 🙂 🙂 🙂 no je to masakr...kdyby mi třeba bolelo v krku...nebo bych brala nějaké léky ale nic..prostě nic mi není.. fakt mi to teď hlava nebere

smileym
10. lis 2016

@wildcat87 je to vaznee divne já mam 14dni spozdeni testy negativní a břicho bolest jako baalon 😃 nějaká erupce na sslunci jinak to nevidím

wildcat87
10. lis 2016

@smileym asi... ha teď teda taky cca 14 dní zpoždění ale je go fakt divné...procházející MS na NE byl schopný vypozorovat i manžel 🙂 🙂 vztekle...břicho nafoukly...prsa snad o číslo větší 🙂 začne to uklízení mánii ... pak likviduju vše co ma na sobě cokoladu...nakonec jsem vznetliva a dostaví se křeče a MS přichází. .. teď nic.... no tak pak půdní jak jsi dopadla...zda MS dorazila a nebo jsi objevila // budu držet palečky ... kdy budeš dělat další test?

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita ja doufam zatím pomalu nic snad se nerozjede mrcha jedna😀

pulguita
10. lis 2016

@luciikhol nech to dozrát. Možná už tam fazolku máš, anebo to prostě všechno musí nějak dozrát a přijde to potom. Nedělej si hlavu, třeba je ještě brzo s nakonec stihnete i tu společnou dovolenou. Pokud pracuje mimo, tak se zase tak nehadate 🙂 a po příjezdu si to uzijete víc🙂

pulguita
10. lis 2016

@kacenka0705 Já bych taky pohledala jiného doktora, který ti bude schopen pomoct. Cyklus máš rozházeny po Ha a tělo se musí srovnat. Někomu to trvá dýl a někomu ne. Takže to chce klid a uvidíš, že se to srovná, jen to chce mít trpělivost.🙂

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 No vidíš, tak se musíš uklidnit. Uvidíš že to bude všechno v pohodě a v sobotu budou//🙂

kacenka0705
10. lis 2016

@pulguita děkuji o změně doktora uvazuji 🙂 ale vůbec bych se nezlobila kdybych byla těhu o mimi se snažíme 🙂

pulguita
10. lis 2016

@wildcat87 Já být tebou tak to tak udělám. Když nemůžeš k jinému doktorovi, tak zahrej to divadlo..jedná se o tvé zdraví. Ja chodím po doktorech málo, ale někdy se mi stalo, že mě něco bolelo a pak u doktora to přestalo...a to jsem nehrála🙂 Tak ti držím palce. Čím dřív se na tebe podíva tím líp. Budeš tak vědět na čem jsi a budeš klidnější. No a kdyby ti něco bylo, tak to chytí zavčasu a ne za pět minut dvanáct kdy musíš na pohotovost protože tě něco bolí nebo krvácíš. Hezky at maká a řekne ti na čem jsi od toho tam je a je to gynekolog.🙂 držím ti palce🙂

petapal
10. lis 2016

@misicka74 je to tam

pulguita
10. lis 2016

@kacenka0705 pokud jsi těhotná, tak to bude fajn, ale pokud ne, tak ti třeba jiný schopnější doktor třeba k němu pomůže🙂

petapal
10. lis 2016

@pulguita děkuji určitě dám vědět a posílám pro štěstí už je na tobě řada

pulguita
10. lis 2016

@petapal Moc ti děkuji🙂

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita kdepak uz se rozjíždíme ve velkem stylu☺takze z toho nebude nic

smileym
11. lis 2016

@wildcat87 dneska 15dni a fakt jsem si ho udělala z první ranní moci a nic. Už jsem myslela ze jsem to dostala mam takový divný pocit břicho me bolí ještě víc než včera. Je to jako bych to mela ale bez krvácení😃

luciikhol
11. lis 2016

@pulguita Dobré ráno 🙂 Jj je pravda že když přijede muž domu tak se nehádáme, spíš je to horší když je pryč, tak se dohadujeme přes sms kolikrát a je to na nic. ale potom když tu je tak to stojí za to 🙂 jj nechám to osudu. Dneska ráno jsem zase dělala test abych věděla s čím mam jit k doktoru jestli to bude špatný nebo ne a stále jsou tam stejní duchové :/ takže už vážně nevim 🙂 necháme se po 10 hodině vážně překvapit 🙂

pulguita
11. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno a pěkný pátek! 🙂 Tak co? Jak to vypadá? Přestalo to nebo se to drží? Budeš měřit tu teplotu? Moc ti držím palce, aby to byl planý poplach a všechno bylo v pořádku🙂 Moc se opatruj a snaž se dneska hodně odpočívat🙂 Drž se!🙂

pulguita
11. lis 2016

@luciikhol Dobré ráno!🙂 No ta vzdálenost je těžká, ale co se dá dělat když má práci daleko, že? Snad si někdy najde něco,co bude blíž a budete mít na sebe třeba víc času. 🙂
Ten můj sice pracuje blízko, ale na směny. Když má odpolední, tak je doma tak v 22:40 takže jsme spolu jen pár hodin. No je to všechno těžké🙂
Jinak moc ti budu držet palečky ať ti to u doktora dobře dopadne🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru