Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
13. lis 2016

@pulguita no řeknu ti ze bud se na me podepisuji ty hormony ale spis jo vcera sem brecela cele dopoledne a nevedela proc hned mi kazda kravina prisla lito😀dbeska uz dobry a to zitra zase zacinam tak cekam opet výkyvy nálad ale clovek udela vsechno a dost vydrzi jen aby se povedlo☺teď se budeme soustredit na vanoce a uvidime

petrysek181
13. lis 2016

@pulguita ctyrlistkum se dari tak se bude darit i nam urcite😀

tornadolu
13. lis 2016

@pulguita dneska jsem v praci do rána kdy si mam zítra změřit teplotu

petrysek181
13. lis 2016

@tornadolu zmer se az se vyspis ja to tak delam taky☺

tornadolu
13. lis 2016

@petrysek181 dobře 😉

tornadolu
13. lis 2016

@pulguita
@petrysek181 kdy pak holky si mam udělat testik zas aby to nebilo moc brzo

luciasek1987
13. lis 2016

Holky zitra budu 10 dpo, jelikoz me ode dneska boli bricho jako na ms tak zitra zkusim testnout.... kdo testne se mnou?

petrysek181
14. lis 2016

@tornadolu kolikaty den si po ovu?ale vetsinou ten 13 den uz je neco na testu znat ale tobe ms meska vid uz delsi dobu tak bych asi do toho sla ukazalo by ti to i behem dne

petrysek181
14. lis 2016

@luciasek1987 asi jedine tornadolu😀by mohla mi ostatni budeme testit za mesic😁

pulguita
14. lis 2016

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 zase pondělí a tady je po dešti, ještě že nepršelo když jsem šla na vlak. No to budou ty hormony, neboj uvidíš, že to bude v pohodě. Dobré je vybrečet se a nezadržovat to, takže si to neber. A že jsi začala další měsíc s hormonama, tak to je fajn, protože ti krásně natáhly cyklus a tento měsíc vypadá nadějně🙂
Kéž by nám to do vánoc vyšlo🙂 Hezký den přeji!🙂

pulguita
14. lis 2016

@tornadolu No když chodíš na směny, tak to musíš měřit tak jak ti říká petrysek181 A taky můžeš zkusit v ten test, aspoň budeš vědět na čem jsi. Držím ti palce🙂

pulguita
14. lis 2016

@luciasek1987 Držím palce, já zatím čekám na ovulku🙂 Možná bys měla vydržet ještě tak 2dny , protože někomu to takhle brzo nemusí ukázat. Děj vědět jak jsi dopadla🙂

petrysek181
14. lis 2016

@pulguita ano je to tima praskama ale občas to clovek musí pusti ven☺dneska sem začala jeden rano jeden večer po dobu peti dnu☺tak uvidime celkem mam pocit ze sem osvobodila hlavu od myšlenek a je to lepsi kdy tebe ceka ovulka na kdy ti vychází? Ja snad pristi tyden nekdy v pulce

pulguita
14. lis 2016

@petrysek181 Jasnačka, ty emoce musí ventilovat. Když se drží uvnitř, tak je to špatné. Hlavní je, že se cítíš lépe🙂 Dnes jsem 12 den cyklu. Minulý měsíc byla ovulka 12 den cyklu. Tento měsíc jedna aplikace ukazuje ovulku zítra 15.11. A ta druhá aplikace ji ukazuje 17.11. Největší sranda je, že asi byla včera a my ji prošvihli😀 Je možné, že se takto posunuje každý měsíc? No tento měsíc si nedělám moc iluze. Minulý to bylo obden a nic z toho a teď jsme to prošvihli. No uvidíme 🙂

lory303
14. lis 2016

@pulguita Právě proto, to teď vyjde a pěkně tě to překvapí 🙂 Budu ti strašně moc držet palečky, to já mám dva termíny ovu a oba taky prošvihnu 😀, takže s tím tenhle měsíc moc nepočítám. Ale nechám to osudu 🙂 jinak ty na sobě poznáš ovulaci? dělala sis někdy ovu testy?

pulguita
14. lis 2016

@lory303 No nevím nevím jestli to vyjde, ale uvidíme. Nechám to osudu🙂. Moc děkuji a taky ti budu držet palečky. Raději se snaž, protože třeba ti ovulace přijde dřív. Nespoléhej na aplikace🙂 Tělo si dělá co chce. Nepoznám na sobě ovulaci, protože mě nic nebolí. Ještě před snažením jsem nepoznala ani MS protože mě před ní taky nic nebolí. Bolí mě břicho jen první den MS, jinak nic.🙂 Jinak už před pár dny jsem si všimla ,že mám "slimáčí dny" 🙂 takto nazývám ty dny kdy pozoruji ten průhledný výtok🙂 Teď nevím jestli v sobotu nebo včera ráno byl dost silný. Včera ráno teplota 36,2 a dnes 36,4 tak si myslím že ovu proběhla včera. Uvidím, co naměřím zítra. Ty se snaž než ti odjede přítel, třeba to vyjde🙂

petrysek181
14. lis 2016

@pulguita nevadi ze jste to prosvihli treba si tam pockaly☺a co teplota uz ti stoupla?jestli ne tak sup sup vecer na to hupnete😀me se nechce vubec na odpoledni tu smenu primo nesnasim jeste ze jdu jen trikrat

petrysek181
14. lis 2016

@pulguita jinak me taky ovulka lita sem a tam☺nejdříve 12dc a nekdy i 15dc tak uvidime vezmeme prumer a bud a nebo😁

pulguita
14. lis 2016

@petrysek181 No uvidím, co naměřím zítra. Ale myslím, že včera těch 36,2 byl ten ovulační pokles a dnes 36,4 takže jestli zítra stoupne, je to jasné. Zkusíme to pojistit dnes🙂 Jinak jsme se snažili minulé pondělí a středu. Čtvrtek byl "odpočinek" protože jsme plánovali pátek. Pátek jsme nedali, protože jsme byli unavení a v sobotu jsme to zvládli, ale až pozdě kolem 12:00 v noci...ze soboty na neděli a v neděli už nic. Tak snad se tam udrží ty spermijky z té sobotní noci a tím, že to bylo skoro po 3dnech "odpočinku" tak snad to budou čerství spermijáci a udrží se🙂 No uvidíme. Teď záleží na tom co naměřím.
V pondělí se mi taky nechce do práce, ale zas máš fajn, že máte tento týden kratší🙂 Uvidíš, že to uteče🙂

@lory303 Ještě jsem ti zapomněla říct, že ovu testy nedělám, jen měřim teploty.🙂

lory303
14. lis 2016

@pulguita jo já to mám úplně stejně. Jen ten výtok moc nepozoruji :-/ zítra jdu k Dr.jsem zvedava zda nemam zadnou tu cystu, doufam, ze ne. Jinak vedela jsi, že plodný den je vzdy pouze 12 hod.? to znamena, že to záleží i na case kdy mas sex. To jsem vubec nevedela. Co kdyz jsem plodna kdyz spim, a pak cele dopoloedne a sex mam az vecer, to uz se do te plodne faze netrefim? 😀 jinak tuliš se s přítelem jen v noci nebo i rano nekdy?

petrysek181
14. lis 2016

@pulguita tak aspoň tak po trech dnech to budou silaci😀😀😀a cekali tam☺tobe to leze takhle po stupních vid tak uvidis co tam bude zitra rano a podle toho poznas ze uz byla nebo ne ja zacinam měřit od zitrka taky dneska jeste malinko spinim taky sem mela tu ms nejakou divnou byla jiná nez sem zvykla☺

pulguita
14. lis 2016

@lory303 No nejvetsi sranda je to, ze az tak do srpna jsem ani nevedela co ten vytok znamena 😀 Nekdy jsem si rikala jestli nebudu mit nejaky zanet, ale tim, ze me nic nebolelo ani nestipalo, tak jsem to nechala byt. A az jsem v srpnu zacala o tomhle vsem cist, tak jsem prisla na to, co to znamena 😀 Na staré kolena!! 🙂 Vlastne jsem si uvedomila, ze vubec nevím jak to moje telo funguje. Tim, ze jsem nikdy nemela zadne zavazne problemy, tak jsem byla celkem v klidu, protoze MS byla regulerni a nic me nebolelo.
Kez by ti doktor rekl, ze jsi v pohode. Alespon tak budes vic klidna a budete se snazit s chutí dal 🙂
No já vim, ze plodny den ma datum spotreby jen nekolik hodin...není to 24hod? 12 hod je málo 😨 ☹ 😒 😅 . Proto si myslim, ze jsme to prosvihli, ale co se dá delat. Minuly mesic jsme se snazili obden a nic z toho....takze co ma být, to bude 🙂
Pres tyden se snazime vzdycky vecer, protoze driv to kvuli nasim smenam nejde. O vikendu zalezi kdy na nas padne "chut" ....je to ruzne. Muze to byt hned rano nez vstaneme z postele, nebo odpolende treba po obede, kdy se dívame na televizi, nebo zase az vecer...
Tento víkend jsme byli v sobotu pres den pryc, tak se proste zadarilo az takhle pozde vecer. No a v nedeli to vypadalo taky az na ten vecer, jenze nakonec z toho seslo protoze pritel ma ranni a asi by nedal to vstavani, takze zase jsme to nechteli hrotit za kazdou cenu. 🙂 Snad to vyjde dneska i kdyz jestli byla ovulka vcera, tak uz to moc nadejne nevypadá, ale dnes je 12den cyklu a po zitri bude ten 14, ktery by mel byt uspesny podle té tvé bylinkárky 😵 , tak uvidíme jak to pujde a jestli to zvládneme 🙂

tornadolu
14. lis 2016

@petrysek181 nevím kdy jsem mela ovulaci právě nejak jsem to nepoznala dneska teplota 36,8.a zpoždění 6den test doma nemam mam v planu si ho dneska koupit a zítra rano tesnout a nebo ještě dneska uvidíme 😉 ale mam strach abych nebila zklamaná 😢

tornadolu
14. lis 2016

@luciasek1987 tak co těstovala jsi?jak si dopadla?

pulguita
14. lis 2016

@petrysek181 No tento mesíc nas ty nase MS pekne vypekly 😀 Snad se budou chovat hezky tento mesic a vezmou si 9mesícni dovolenou 🙂
No prave jsem mela vcera 36.2 a dnes 36.4, coz je na me pomery celkem "skok" pokud zitra stoupne treba na 36.5, tak jsem jasna. 🙂
Minuly mesic jsem tento pokles na 36.2 mela taky ale 4den cyklu!!😲 MS mi konci 5.den cyklu a to jsme v ten den meli styk, ten Paty den bylo 36.3, nestouplo to "o tolik" jako tento mesíc. A pak mi to ukazalo ovulku az pozdeji, kdy ta teplota stoupla víc.
No tak nevim....az jsem si skoro zacala myslet, jestli nemam 2 ovulky...jednu na konci MS a druhou trochu pozdeji kolem toho 12dne cyklu. V zari byla ovulka 14 den cyklu. No at mam dve nebo jednu...minuly mesíc jsem neotehotnela 😀, takze pal to cert 😀
Nebudu nad tim tak premyslet, protoze to nema cenu. Necham to osudu. 🙂

luciikhol
14. lis 2016

Hezké odpoledne holky 🙂 tak já už jsem 1. den po MS a začínáme nanovo. Jen přítel přijel už včera a jede už ve ST / ČT zase pryč takže tento měsíc nám to zase asi nevyjde 😒 ☹ Takže prosinec to jistí.....

luciasek1987
14. lis 2016

@tornadolu ahoj jsem 10 dpo... a myslim ze nic... mizna ze proti svetlu nevo malinko ale neviiiiim

pulguita
14. lis 2016

@luciikhol Hezké odpoledne!🙂 Škoda, že jezdí jen na pár dní. Kdy se zase vrátí? Tento měsíc už ne? A nemůžeš třeba někdy zajet na víkend za ním? Bylo by to překvápko🙂 Jinak zkus si měřit tu BT ať víš, kdy přesně ovuluješ. Držím palce ať toho do středy hezky využijete🙂

petapal
14. lis 2016

Tak dnes první ultrazvuk hlásím v děloze jeden GS o velikosti 13.4mm se srdeční akci.podle menstruace 6+6 ,ale podle velikosti mladší 6+0

luciikhol
14. lis 2016

@pulguita Ahojky, jezdí jen na pár dní a nevím zda během listopadu přijede 😒 jinak já bych za nim jela ráda ale teď ani nemam auto a přece jen 800km jet busem to je na celý den, a on pracuje od pondělí do soboty takže bysme měli jen neděli a to bych zase musela být na cestě zpět do ČR, takže tato varianta je taky blbá. Ještě k tomu má teď přítel nějaké problémy takže bůh ví jak to všechno dopadne ☹ 😒 ☹ Je to teď de*ilní období a nejradši bych to vše chtěla zaspat ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru