Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

svobodka14
21. lis 2016

@pulguita Švagrová taky, rok a půl to nešlo a po kontryhelu hned 1 cyklus🙂 tak jsem zvědavá a snad mi minimálně ten cyklus srovná🙂

kamcaxxl
21. lis 2016

@raduzemlejna skusim to ale až ve středu

pulguita
21. lis 2016

@svobodka14 Jee tak to šlo rychle, kéž by ti to vyšlo taky tak 🙂

svobodka14
21. lis 2016

@pulguita Kéž by.. potřebuju asi nějakou pauzu.. začíná mi z toho hrabkat.. Dokonce jsem přistihla manžela, že slovo mimi přede mnou nevyslovuje, protože se bojí, abych nebyla smutná🙂 Ale už na leden vybíráme wellnes🙂)

petrysek181
21. lis 2016

@pulguita ahoj tak vse v poradku a dr me ubezpecila ze se to povede☺ja mam dbeska rozlirany den a jeste zítra jedu na moji první služební cestu tak sem z toho nějaká rozladena snad se vecer vrátíme kdyz to nestihnem zak az druhy den😯moc sem nespala prvni ranni to je vzdy tak a zitra abych vstavala tak v pul treti rano snad to zvládneme a vecer budeme doma☺

pulguita
21. lis 2016

@svobodka14 No je to těžké a člověk by se měl snažit na to tak neupínat. Nemyslet se na to nedá, protože buď vidím na ulicích těhulky nebo mamky s miminkama, nebo prostě na to pořád nějak vnitřne myslím. Jasně, že když pak přijde MS tak je člověk zklamaný, ale pořád musíme věřit, že se dočkáme🙂 Ten wellness vypadá nadějně🙂 Hlavně se odreagujete a uzijete si jeden druhého a to taky stojí za to. 🙂 S přítelem šprýmujem, že to nakonec budou dvojčata a pak nám do smíchu nebude. A přítel se ptá buď jestli cítím ty jeho spermijky jak sebou ve mě mrskají, anebo ty naše dvojčata (holky 😀) no a takhle už od září a s každou MS mu říkám, že si to ty holky rozmyslely 😀 Zatím to bereme s humorem...nic jiného nám nezbývá 🙂

svobodka14
21. lis 2016

@pulguita Tak tak🙂 nic jiného nám nezbývá.. jako já vidím aspoň pár výhod ve vysazení HA, že mám daleko větší chuť na sex tak si to užívám:D s HA jsem byla úplná frigidka:(

raduzemlejna
21. lis 2016

@luciikhol Týýjooo, tak to je teda mazec, ta tvá práce.. Takže dokážeš udělat rozpočet stavby? To musíš znát veškeré materiály a práce, které jsou potřeba co? To je masakr, jako na ženskou, kloubouk dolů. Páč já když vidím teď co my máme s tím barákem za starosti, kolikrát na nás někdo něco vyhrkne, my nevíme o čem mluví, tak se to postupně dozvídáme a ve směs si to teda necháváme dělat, jsme úplně mimo.. a to jsme oba z baráku z vesnice. Holt všechno si člověk neudělá sám 😎
Právě, že jsem před mým manželem měla dva 7leté vztahy a nevedly nikam. S Jardou je to jiný, všechno co jsem si kdy vysnila, mám.. a on taky. Jsme si oba jistý, že to bylo osudový a že prostě patříme k sobě. Takže teď už jen to miminko a budem šťastný.. nejšťastnější na světě!!! Jenže mě už je taky 31, takže já už bych celkem chtěla začít, vzhledem k tomu, že bychom chtěli aspoň dvě (já třeba i 3), a budem chtít, aby měli mezi sebou nějaké věkové odstupy, tak si myslím, že už je nejvyšší čas a není prostě na co čekat. Proto jsem to obháněla už i přes toho doktora, abych věděla, jestli se nesnažíme marně.
Ty si teď zase hezky budeš užívat, ono to taky není špatný, je to takový spontální 😅 Ty jsi taková hodná, nebo aspoň mi tak připadáš, uvidíš, že se na tebe štěstí usměje, věřím, že si to zasloužíš.. a hlavně jsi mlaďoučká, takže máš čas. Ale vím co to, přesně tím co teď ty máš, jsem si prošla.. a to čekání je na prd.. máš pocit, že je to nekonečný..

pulguita
21. lis 2016

@petrysek181 Ahojky no vidíš, jsem ti to říkala, že to bude všechno v pořádku. Možná, že tím že teď budeš klidnější to půjde samo...nebudeš mít ten vnitřní tlak a strach. A řekla ti, kdy by ta ovu měla proběhnout? To ti asi přesně neřekne, že? Jen jestli tam je nachystaný ten folíkul, tak snad počká a praskne až se vrátíš že služebky. Snad ti to uteče. Jedeš moc daleko? No hlavně v klidu, budu ti držet palce🙂

pulguita
21. lis 2016

@svobodka14 No já už HA neberu víc než deset let, ale než jsme se začali snažit tak to bylo většinou jen o víkendu a jen někdy přes tyi protože máme každý jinou směnu a pokud má přítel odpolední tak se vrací tak ve 22:40 domů a s bídou máme tak 2hodiny pro sebe. Na začátku vztahu je to vždy živější, ale pak se to zklidní a můžu rio, že si teď připadáme jako na začátku vztahu a to je super. Tak si to hezky užíváme🙂 S miminkem už zas nebude čas nebo myšlenky...Tak musíme využít situaci teď🙂

svobodka14
21. lis 2016

@pulguita Přesně tak.. a jsem navíc ráda i za Vás tady, protože když je mi nejhůř, mohu to říct Vám, vy mě chápete a nemusím všechno vylívat na muže🙂))

raduzemlejna
21. lis 2016

@pulguita My se snažíme od června, hned jak jsme se vzali. Do tý doby jsem i brala HA, asi rok a půl. Takže teď už je to 6tý měsíc snažení. Ale chápu to. Mám to stále rozházený, i když teď už se mi to začíná rovnat. Tělo si asi musí zvyknout.. A právě že moje ségra třeba neovulovala, špatně jí dorůstaly vajíčka, ale jinak byla úplně v pořádku, cykly pravidelný.. no měla jsem strach, abych prostě tady každý měsíc nejančila, jestli už náhodou nejsem v tom úplně zbytečně.. A je fakt, že mě to trochu uklidnilo, když jsem si k tomu dr. došla. Teď ještě chybí manžel. Pokud to tento měsíc nevyjde, vyšlu ho tam. A on celkem souhlasí, i když vím, že se mu tam dvakrát nechce.. Jinak to měření BT jsem kdysi zkoušela a ono je to asi přesný, ale já zase nemám nervy na to si to každý ráno měřit. Ono by mi asi nic jinýho nezbývalo, kdybych to na sobě nijak nepoznala. Mě vždycky pobolívá v podbřišku. Vždycky u jedné nebo u druhé strany, podle toho ze kterého vaječníku odchází vajíčko. Podle toho to stanovuju. A tak nějak i vím, který zhruba den to je, a prostě se snažíme před tím i potom jak jen to jde.. 😀

luciikhol
21. lis 2016

@raduzemlejna Noo mam průmyslovku a teď ještě dodělávám VŠ - stavební management, jinak práce mě vcelku baví jen šéf je francouz a je děsnej 😀 😀 Taky nerozumím všemu ale postupně se do všeho dostávam a pracuje se líp když tuším o čem je řeč 😀 .. to jsem moc ráda že jste šťastný, vím jaký to je když potkáš toho pravého, akorát sme si na ty naše chlapi museli chvíli počkat 🙂 jj to čekání je nejhorší to vím, stejně si řikam že všechno zlé je pro něco dobré, takže se nám snad brzy zadaří 🙂

tornadolu
21. lis 2016

Jedte koukám na krabičce mam napsaný od 15dne do 24dne 3cykli

beya80
21. lis 2016

Ahoj holky.. Prosim o nazor.. Vidite něco? Mohlo by se něco klubat? Šla celkem dobře vidět.. Ale pořad jsem nejista.. Že si to třeba jen nalhavam.. Foceno v limitu..

petrysek181
21. lis 2016

@pulguita ne daleko nejedu jen do německa☺stal se mensi prusvih a mi vedouci to tam jedem trochu zehlit a napravit skody ☺cekala sem ze mi povi jestli folik roste atd ale jen mi rekla ze cysty tam nejsou a sliznice ma 4cm tot vse😯je to jedno ale cekala sem neco vic😀a za mesic zase na utz tak uvidime bud to vyjde nebo ne☺

petrysek181
21. lis 2016

@beya80 slaba carka tam je takovy dusík moje rada testuj za dva dny a uvidíš jak bude silit☺

beya80
21. lis 2016

Děkuju 🙂 tak uvidime, snad to dva dny vydržim :D

petrysek181
21. lis 2016

@beya80 nemas zač vypada to nadejne☺

raduzemlejna
22. lis 2016

@beya80 Ahojík, taky vidím hooodně slaboulinkou čárečku. Tak to vypadá nadějně, uvidíš za dva dny. Budu ti držet palce 🙂

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol Takže při práci ještě studuješ? To tě obdivuju, že to zvládáš. Jsi dobrá!!! Já jsem studovala při práci dva roky VŠ a musela jsem toho nechat, nakonec jsem to nezvládla. Mám ale aspoň VOŠku, tak aspoň něco.. a v práci to mám už tak náročný, sedím za přepážkou v jedné zdravotní pojišťovně, takže mazec každý den řešit nepříjemný klienty.. No ale když to tak vezmu z globálu, tak mě ta práce svým způsobem naplňuje. Ovšem jsem teda někdy pěkně hotová, že nemám na nic jinýho náladu když pak přijdu domů.. 😎 Ale to má asi každý..
Včera mě chytla trochu zase krční páteř, chjo, asi blbě sedím v práci, hrbím se tu.. Naštěstí jsem byla zrovna včera na večer objednaná na masáž tak mi to trochu povolilo, ale není to stejně ono.. 😖

pulguita
22. lis 2016

@svobodka14 To máš pravdu, tady je to fajn v tom, že jsme na tom všechny stejně tak to tu můžeme probírat...Ty naše pocity nebo nějaké nejasnosti co nás někdy napadnou. Chlapy ledas co nepochopí 🙂

pulguita
22. lis 2016

@raduzemlejna Ahojky, někomu trvá dýl, než se to tělo vzpamatuje po HA. Třeba ti to půjde všechno rychleji než tvé sestře. Zase je dobře, že jsi byla u doktora a potvrdil ti, že je vše v pořádku. Myslím si, že nejdůležitější je takový ten vnitřní klid. Tak snad se to tento měsíc povede.🙂 Ka jsem v září a říjnu byla z toho všeho nervózní, ale tento měsíc si myslím, že jsem klidnější a smířená se vším. Tak uvidíme🙂

pulguita
22. lis 2016

@beya80 zkus testovat znovu za 2dny, snad zesílí🙂

pulguita
22. lis 2016

@petrysek181 Guten Tag! 🙂 Dobré ranko a šťastnou cestu!🙂 Snad to stihnete za ten den otočit, ale večer budeš asi vyřízená po tom vstávání a celém dni.
Škoda, že ti neřekla víc k tomu folíku, ale hlavně, že jsi v pořádku🙂 To je nejdůležitější🙂
Jinak včera jsme zase letěli na veterinu a začínáme znovu s pícháním antibiotika, protože ušáček má jednu nožičku bolavou...zanítila se po kapáku a druhá zadní nožička je taky mimo provoz, protože ji občas táhne za sebou a moc se o ní neumí opřít☹ No uvidíme, jak se to vybarví. Zatím má chuť k jídlu, tak to je dobré🙂 Pěkný den cestovatelko!🙂

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna No studuju jen dálkově o víkendech ala už mám vše hotovo a teď čekám jen na obhajobu BP + ještě k tomu mam brigádu v baru o víkendu takže mazec no 😀 tak to vím jaký to musí být ty nepříjemný lidi dokážou pěkně zkazit náladu viť 🙂 mě se kolikrát doma už taky nechce nic dělat, občas padnu na gauč a třeba spím u TV (jako včera 😀). Jj ty záda trpí když celý den sedíš u PC.. jůů tak doufam že jsi si tu masáž pěkně užila 🙂

beya80
22. lis 2016

Holky moc vám děkuji za reakce.. 🙂 zítra ráno jdu na to, tak snad bude silnější.. to čekání je hrozné..

raduzemlejna
22. lis 2016

@pulguita S tím klidem máš asi pravdu. Trochu mi k tomu pomáhají ty kapičky gynex. A tento měsíc jsem si sama sobě říkala, že je potřeba si uvědomit, jestli o to miminko opravdu stojíme nebo jestli máme ještě počkat. Protože teď jsme v jedné místnosti. Do té doby než postavíme. Bydlet ve svém snad budem do roka. Ale prostě si stojíme za svým a miminko chceme. I za tu cenu, že s ním budeme chvilinku v té jedné místnosti. Prostě to zvládneme. Důležitý je, aby hlavně přišlo 🙂 Nějak jsem si doposud nebyla jistá a nevím, zda právě to nebyl u mě takový ten psychický blok, proč to nešlo.. Víš co myslím.. takový to jako že strašně mimi chceš, ale pak si uvědomíš, no jak já to budu zvládat a tak.. Ale co, prostě když to dokážem my dva, zvládnem to i ve třech. Tento měsíc jsem extrémně odhodlaná, teď jen čekat.. 😀

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol Ty jsi prostě hustá holka. Jak ty to děláš, že to takhle všechno zvládáš?? Práci, školu a ještě brigádu? Asi s postupem času cítím, jak stárnu, možná dřív bych si na to taky troufla. Ale teď už vůbec, člověk najednou začíná vyhledávat takový ten svůj klid. Ikdyž je fakt, že my třeba máme i dost práce doma, když přijedem z práce, ještě třeba něco jdem dělat ven nebo tak.. bydlíme ve mlýně - máme asi pět budov na starost, u toho potok, rybník, lesy, věčné sekání trávy, zvířectvo, atd atd.. prostě je tam pořád co dělat. Do toho jezdí pořád lidi si pro mouku, takže občas někoho obsloužím, mamině pomáhám balit mouku a tak.. Je to sice firmička manželových rodičů, ale s manželem jim dost pomáháme. Asi si to nějak neuvědomuju, ale vlastně díky tomu jsem pořád v jednom kole. A jsem ráda, když s manžou večer vypnem a máme klid aspoň u tý tv...

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna Tohle co píšeš pro pulguitu tak to samé má ségra, vnitřně na to mimi taky není připravená a snaží se od ledna. takže ono to má i něco do sebe, když na to takle myslíš.. 🙂 tím tě nechci odradit že se snaží tak dlouho jen chci říct, že má ten samý pocit jako ty 🙂 takže taky to může tak že se nedaří ale tak vy se snažíte chvíli ne? takže všeho do času a miminko přijde určitě do nového 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru