Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

raduzemlejna
22. lis 2016

@beya80 to mi povídej.. já ještě týden.. 😀 A jak dlouho se celkově snažíte? A už nějaký děti máš?

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna Noo už psychicky to moc nezvládam právě :/ právě jak jsem psala že bych potřebovala tu dovolenou .. člověk se pořád za něčím honí ale proč vlastně? prostě ten život je opravdu jen o penězích aby sis mohla koupit co se ti líbí a tak, furt jenom peníze a peníze ... nemam z toho života nic ... Hezký tak to je super ty jo takže máš taky dvě práce dalo by se říct, taky toho nemáš zrovna málo, alespoň nemusíš pořád myslet na miminko a přijdeš na jiné myšlenky 🙂

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol joo, je to asi důležitý. Teď se tím s manžou uklidňujem, že prostě mimi čeká na barák.. Ale touha ho mít už hned je silná.. A zase jsme u toho čekání.. Mě přijde, že já vlastně na všechno furt jenom čekám.. achjoooo 😖
7 let s jedním, 7 let s druhým a teď 2 roky s manželem. Už jsem chtěla děti dááááávno, bohužel jsem neměla štěstí. Teď se snad dočkám. Ale tím, jak ho chci, je to nekonečný.. A takhle každý měsíc, každý rok.. pořád jen stále na něco čekám. Ale víš co je na tom nejlepší?? Že kdybych se netěšila, tak nemám důvod žít.

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna Máš pravdu, člověk jenom čeká a dře se a z toho života nic nemá.. to čekání je nejhorší ale stojí za to!! Tak vydrž 🙂 já před tímto partnerem měla 6 letý vztah a jsem ráda za to že sem s ním neměla ani svatbu ani děti, teď by mě to mrzelo 🙂

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol joo, je toho taky někdy dost, ale beru to jako že tohle dělám proto, abych jim pomohla a naučila se co a jak.. Třeba tam jednou s manželem budem my, až nebudou rodiče moct nebo až budou prostě starý.. Je to rodinná firma, která tam je už spoustu let a byla by zase škoda, kdyby to jen tak nědky skončilo, když je to rozjetý.. Baráček stavíme hned vedle na louce. Takže budeme všichni pohromadě. V podstatě manžel odtamtud nechtěl ani nemohl odejít někam jinam, potřebují ho tam, aby jim pomáhal.. Musim ale říct, že jeho rodiče jsou fajn. Táta trochu rapl, taková horká hlava, ale pracovitej a poctivej chlap a mamka, ta je zlatá. Bože já mám tak skvělou tchýni, lepší jsem snad nemohla mít.. je jak moje máma a kamarádka zároveň..

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol Ty to máš fakt těžký ještě v tom. že ti přítel odjíždí pryč na tak dlouho. Už bys tam u sebe klidně mohla mít mimíska, aby ti bylo veseleji. Ale zase na všechno budeš sama?? Je to taky takový pro a proti viď?? Oni prostě tam nahoře vědí, kdy je ten správný čas..

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna Jj to je zase pochopitelné ale je to moc fajn když budete bydlet hned takle vedle, aspoň nebude muset řešit dojíždění a tak a když budeš potřebovat pohlídat mimi tak ti sním pomůžou. To je úspěch mít skvělou tchýni viť ale je to dobře že s nimi vycházíš, já tcýni (budoucí) mam taky fajn, vídám se s ní víc než se svojí mamkou 🙂

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna No on je pryč jen do Vánoc, pak už ho nikam do ciziny nepustím 😀 je to těžký noo .. už mě napadají i takový varianty že si pořídím milence 🤐 😀 mimíska už bych chtěla jen z toho důvodu že bych byla psychicky v pohodě a uklidněná že už nic řešit pracovně nebudu muset 🙂 ale ted mam ovulku od včera a snažení bylo naposledy ve ČT tak nevím nevím jak na tom budu :-/

beya80
22. lis 2016

@raduzemlejna Tak to budu držet pěstičky, aby to vyšlo 🙂 my jsme začali právě koncem října a hlavně jsme si tak nějak řekli, že si budeme užívat tulení bez zábran s možným krásným překvapením 😀 jenže se mi nějak pobláznil cyklus a tak ani nevím, kdy proběhla ovu a jestli jsme se připadně trefili.. Právě mě zarazilo 2denní špinění, což si myslím, že by mohlo být uhnízdění.. proto jsem dělala testík a ten se tváří zatím nadějně.. jen mám strach, že to bude planý poplach, protože tyhle testy prý dělají falešné dušíky 😒 Vy to máte jak? 🙂

pulguita
22. lis 2016

@raduzemlejna No určitě je to všechno spojeno. Možná teď když víš, že je všechno po fyzické stránce v pořádku, tak bys měla být klidnější a určitě by se to mělo brzy povést. Pokud v tom máte jasno a miminko chcete, tak to přežijete jak v jedné místnosti, nebo kdekoli. Záleží na tobě, jestli chceš miminko hned nebo ten rok počkat až bude baráček hotový a ty si v klidu budeš užívat těhotenství. Držím palce ať miminko brzo přijde🙂

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol Tak jestli jen do vánoc, tak to už je dobrý.. to už pak doma budete dva pěkně a bude to hned lepší, uvidíš 😉 A třeba i to mimčo přijde... A třeba tě přejdou i ty myšlenky na milence (i když se ti popravdě vůbec nedivím). A myslíš, že bys to psychicky dala?? Mít milence? Já jsem asi takovej srab, že bych to nedokázala..
Já mám svojí maminu moc ráda, ale tchýně je super, asi je to i tím, že jsem každý den s ní a dobře si rozumíme..

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna No já už jsem milence měla v předchozím vztahu ale měla jsem přítele na houby a vůbec se o mě nezajímal a PC měl plný fotek nahých holek (i mých známých) a i mě pak podvedl takže to se dá pochopit že jsem měla kamaráda 🙂 ale teď bych to asi ani neudělala protože přítele moc miluju a vidina toho že bych to udělala tak bych to asi spíš nezvládla .. ale nevím jen mam chmurný myšlenky .. 🙂 .. to je fakt super že si rozumíte je to dobře 🙂 a řiká se že si bereš i jeho rodinu takže kdybyste si nerozuměli bylo by to horší..

raduzemlejna
22. lis 2016

@beya80 No to špinění k tomu, to by docela mohlo být. A co to máš za test?? To je GS mamatest?? No přála bych ti to překvápko 🙂 Třeba právě, když ses na to tolik neupínala, tak by to mohlo přijít. My se snažíme od června, od naší svatby, to jsem vysadila HA a nechali jsme tomu volný průběh. Tento měsíc už po šestý. Tak třeba už by mimís mohl přijít. Cyklus jsem do teď měla pěkně rozházený, tak se ani ničemu nedivím.. Do toho stavíme barák, to jsem tady teď probírala s holkama, nevím jestli jsi četla.. Takže starostí je dost.. Ale zároveň se nebudem zlobit, když mimi přijde až do nového baráčku, zatím se totiž mačkáme v jedný místnosti. Uvidíme.. Každopádně ho už moc chceme.. 🙂

raduzemlejna
22. lis 2016

@luciikhol No přesně, ono je to tak, že když máš pořádnýho chlapa, kterýho fakt miluješ, tak fakt nepotřebuješ nikoho jinýho. Je dobře, že jsi od něj nakonec odešla a že máš teď toho svého 🙂 Máš před sebou vidinu, že po vánocích budete spolu a třeba to mimi přijde, tak konec chmur a koukej se těšít. Bude líp!!!!! uvidíš.. Ono se taky pak psychicky trochu zklidníš a ono to taky je potřeba.

luciikhol
22. lis 2016

@raduzemlejna Ještě je sranda že ten bývalý nechal mě 😀 ale teď jsme kamarádi a vycházíme spolu dobře takže jsem i za to ráda 🙂 .. jj mam teď super chlapa a neudělam mu nic špatného to bych si asi ani neodpustila 🙂 .. teď už jen to miminko, ted mam od PO ovu a můj muž nikde 😝 nevím jestli to tu někdo psal ale prý spermijky v nás vydrží až 5 dní tak snad joo 😀

beya80
22. lis 2016

@raduzemlejna No ono je to nějaký test z drogerie Teta ( VitalX ) - na obalu jsou srdíčka a ty proužky vypadají jako ty od mamatestu, tak jestli to není jedno a to samé.. 😒 tak doufám, že se tomu dá věřit.. Každopádně se uvidí zítra ráno, jestli čárka zesílila..
Jinak jsem teda proletěla pár tvých příspěvků a vidím, že si stejně jako já našla svého osudového chlapa 😀 mi teda před rokem a oba to cítíme stejně jako vy.. je krásné potkat někoho takového a přála bych to každému.. 🙂 Přítele jsem navíc poznala v době, kdy si začal budovat své hnízdečko a na jaro to vypadá, že se budeme stěhovat 🙂 takže by jsme byli oba šťastní, kdyby jsme se stěhovali už jako 3 a zrovna jeden pokojíček udělali na hotovo 🙂

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 je to tento test???

beya80
22. lis 2016

@luciikhol ano ano to je přesně on 🙂

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 Tak ten mi falešné duchy nedělal, těhotná jsem byla 🙂 přeju moc úspěchu ať ti to vyjde 🙂

beya80
22. lis 2016

@luciikhol Děkuji moc.. najednou na mě dopadla nějak nervozita 🙂 🙂 že by vážně.. už aby bylo ráno.. děkuju moc ještě jednou 🙂

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 No mě to na poprvé nevyšlo :-/ musíš být v klidu a dopadne to určitě dobře 🙂 nemáš vůbec zač, pak dej vědět jak jsi dopadla 🙂 jsem zvědavá, nedávno jsem duchy taky lovila tak vím jak se cítíš 😝

beya80
22. lis 2016

@luciikhol No já už jedno lovecké období za sebou taky mám, to když jsem si myslela, že jsem otehotněla přes antinu a tak jsem ji vysadila uplně asi před 3/4 rokem 😀 😀 ale vždy to bylo tehdy až po limitu a dušíci nešli ani vyfotit.. A teď mě zarazilo, že se objevil hned v limitu, šel celkem krásně vidět, bez naklánění a hlavně i vyfotit.. navíc se cítím tak nějak jako nemocná a hrozně unavená.. ale zase si říkám jestli si to nenalhávám 😀
Každopádně ráno určitě dám vědět, jestli zesílil 🙂

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 Většinou když dušíci nesílí tak je něco špatně, teď už to vím taky 🙂 no já se taky cítila jinak a příznaky jsem měla, pak jsem dostala MS a bylo mi už normálně.. Tak aspoň víš na čem jsi když už jsi to zažila 😀 tak pevné nervy 🙂

beya80
22. lis 2016

@luciikhol No právě.. Aspoň vím, že v tom nejsem sama 😀 hlavně jsem zvyklá, že si s přítelem říkáme všechno a je pro mě hrozně těžké udržet to tajemství, že testuju a že tam nějaký náznak je 😀 děkuji.. pevné nervy budu určitě potřebovat 🙂

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 No já bych to taky nevydržela to neříct 😀 taky jsem mu volala a psala že bude tatínek 🙂 tak se budu těšit na zítra jak ti to dopadne 🙂 potom si radši kup ještě ty testy v Dr Max aby jsi měla jistotu, já pak dělala třeba 2 testy za den 😀 😀 jak jsem těm fialovým nevěřila 😀

beya80
22. lis 2016

@luciikhol Ani nevíš, kolikrát jsem takhle večer v posteli přemýšlela, že mu prostě ukážu fotku a zeptám se, jestli to vidí taky 😀 😀 ale pak si zase říkám, že to může být planý poplach a zbytečně bych ho navnadila 😀 proto chci počkat, jestli bude aspoň o něco silnější a vážně líp viditelná ta druhá čárka.. A pokud ano tak se moc těším na jeho reakci až mu to řeknu a pak taky samozřejmě nastane testovací smršť, jestli to ukazují všechny 😀 hlavně si myslím, že pokud tam ta fazolka je, tak se to zítra musí krásně ukázat, jelikož tento první test nebyl dělaný z první ranní.. ale až někdy dopoledne v práci 😀

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 Ty testuješ v práci joooo?? 😀 😀 to je teda dobrý 😀 to jsem ještě neslyšela teda.. 😝 Určitě je lepší chvíli počkat než aby se to hned vyhlásilo do světa a pak bys musela vysvětlovat co se stalo a taak 🙂 a z první ranní moči je to určo lepší 🙂

dzufffina
22. lis 2016

Dobry den, chci se zeptat, dnes rano jsem mela naruzovely hlen, a mam jeste 14 dni do menstruace, myslite, ze to muze byt uhnizdovani, ci ovulacni hlen???cyklus mam 28 dni, menstruace mi zacala 9.11., trvala zhruba 4-5 dni.Dekuji za odpovedi😊

beya80
22. lis 2016

@luciikhol Noo testuju noo 😀 Naštěstí mám takovou práci, že si to můžu dovolit.. 😀 😀 asi jsem v tomhle vyšší level no 😀 a ano, počkat chci, protože vím, jak se přítel těší.. chce semnou absolvovat veškerá vyšetření a prohlídky až to přijde.. těší se snad víc než já 😀 a tak nechci aby byl zklamaný..

luciikhol
22. lis 2016

@beya80 no to jsi asi vyšší level😀 ale tak když to jde tak proč neee 😀 to je tak hezky že se tvůj přítel tak těší to bude určitě super taťka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru