Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
24. lis 2016

Ahojky holky, dnes jsem 21DC a MS by měla dorazit 4.nebo 5.11., tak už se nemůžu dočkat příštího týdne, jsem pěkně nedočkavá. Minulý měsíc jsem s těhu testem čekala až do MS, ale tento měsíc bych chtěla testovat už třeba 3 dny před MS, protože to čekání minulý měsíc a následné zklamání bylo psychicky pro mě špatné. Teď třeba budu mít negativní test, ale budu s tím už tak trochu smířená a když MS nedorazí, tak mě to jedině překvapí. Jak jste na tom vy? Přikládám graf, jak jsem na tom do teď 🙂

lory303
24. lis 2016

@beya80 jééé gratuluji k pozitivnímu testíku 🙂

luciikhol
24. lis 2016

@beya80 Když tak koukám na tvůj testík tak vzpomínám na ten pocit štěstí a překvapení jaký jsem měla já, je mi jasný že máš trochu strach ale nemysli na to, vím že to asi moc nejde ale musíš být v klidu a hlavně se teď moc nepřetěžuj, ten začátek těhu je důležitý a musíš být psychicky v pohodě 🙂 hlavu vzhůru a ať si tě ten tvůj pořádně hýčká 🙂

luciikhol
24. lis 2016

@lory303 Ahojky taky mě to nebaví čekat 😝 já mám mít MS 7.12.takže trochu jsme na tom stejně, jen si myslím že teď tam nic neni, protože mě nic nebolí a nic necítím ☹ No sice mi to přijde brzy testovat před MS ale jak píšeš s tou psychikou by to tak mohlo být lepší, uvidíš 🙂 a jak se cítíš teď?

llenka_li
24. lis 2016

Ahoj holky, všechny zdravím, uz par dnu vás tady pročítám..nekolik diskuzi tady na Jsem těhotná? Tak jeste jednou info o mne, i my se snažíme. Naposledy jsem to dostala 27.10, jen na jeden den a slabounce, tedy zřejmě 1DC, ale protoze uz beru dlouho antikoncepci a placeba jsem dost vynechavala, abych MS vubec nemela, tak poradne nevim na čem jsem. Jsem tedy 1.mesic bez prášku a myslim, ze dnes bych to mela dostat...tak uvidime, snad ne. Test uz samozrejme proběhl, v sobotu a vcera a nic :-/ byl z Benu lékárny. Vcera jsem si objednala u Dr.maxe testy, i ten digitální. Tak kdyz dnes MS neprijde a testy přijdou, tak zitra zase zkusím...

lory303
24. lis 2016

@luciikhol Joo, tak to budeme čekat spolu 🙂 a kdy jsi měla ovulku? trefili jste se s přítelem? Já se právě bojím, že když nebudu testovat, budu se pořád jen sledovat, takhle když uvidím jen jednu / tak už s tím budu smířenější a když by náhodou MS nedošla, tak bych testovala znovu... Jinak cítím se úplně v pohodě, nic mě nebolí. Minulý měsíc mě bolelo úplně vše a stejně MS dorazila. Jediné co pozoruji je zhoršená pleť, ale to mám vždy před MS. Spíš s tím nepočítám, protože minulý měsíc jsem si vsugerovala spoustu příznaku a nic z toho nebylo :-/

llenka_li
24. lis 2016

@beya80 moc gratuluju 🍀, @luciikhol držím palce ✊

vevevetor
24. lis 2016

Ahoj holky dnes jsem 15 den po ovu.Mam dva dny zpozdeni.Tt delan 8 den po ovu a negativni.Dnes jsem mela sex s muzem a trosku jsem spinila ale jen par minut.Cyklus mam pravidelny.Ms vzdy 3 dny.Bt se drzi na 37,7.Dnes jsem si delala dalsi tt a opet negativni.Co myslite jsem tehu nebo ta potvora dorazi?

lory303
24. lis 2016

@vevevetor ahojky, těžko říct, chtělo by to ještě 2 dny počkat a znovu testovat. Předešle měsíce jsi měla MS bez zpoždění?

luciikhol
24. lis 2016

@lory303 Super budeme čekat spolu 🙂já měla ovu (podle příznaků) teď v pondělí což je 13 DC a sexík jsme měli 5DC 6DC 7DC a 9DC, protože tyto dny byl přítel tady a pak 9DC odjel takže jsme neměli kdy se snažit :( a co vy jak jste posnažili?? Jinak já příznaky těhu minulý měsíc měla a byla jsem v tom ale teď mě jen chvilkama zabolí břicho a nic :/ takže si myslim že tentokrát nic :(

vanea
24. lis 2016

@vevevetor Ahoj, no těžko říct... TT je pozitivní až cca 4-5 dní od uhnízdění vajíčka. K uhnízdění dochází 5-12 dní od ovulace..takže pokud bys vychytala nějaký ten pozdější termín hnízdění, tak je teoreticky možné, že na testu by se ti to ještě neprojevilo...ale to už je tolik "pokud a kdyby", že bych na to radši moc nespoléhala a prostě bych pár dní počkala a příliš se neradovala, ale zároveň bych ještě nebyla úplně zklamaná, možné je všecko🙂 držím palce! Já zatím meškám jeden den a taky TT negativní, dneska mám 12 den od ovulace, špiním od včera růžově...tak to moc nevidím:X

luciikhol
24. lis 2016

@llenka_li Děkuju 🙂 Jinak zkus testovat zítra a pak za dva dny když MS nedorazí, já měla pozitivní TT až 4. den po vynechání 🙂

luciikhol
24. lis 2016

@vevevetor Ahojky zkus ještě počkat s TT a udělej si ho za pár dní 🙂

llenka_li
24. lis 2016

@luciikhol budu, budu a dam vedet. Snad mi ty testy dorazí 😋 Ja mela u syna teda taky test pozitivní az později, prvni byl negativní..ale ta zvědavost je hrozná..😉

luciikhol
24. lis 2016

@llenka_li Jj to čekání, zvědavost a nevědění na čem jsi je příšerná 🙂 já jsem na sebe tento měsíc taky zvědavá jak budu bláznit 😀

lory303
24. lis 2016

@luciikhol tak ovu máme úplně stejně. Měla jsem ji taky v pondělí což je 18DC a sexík byl 14DC, 16DC, 18DC, 19DC, takže jsem se podle grafu trefila, ale druhá aplikace mi ukazovala 17DC a to byl přítel taky pryč. Jako minulý měsíc byl sexik obden až do MS a stejně jsem těhu nebyla, tak nevím v čem to vázne :-/ moc tomu nedávám naděje, hlavně už se na to nechci upnout jako minulý měsíc. Dnes si jdu koupit pár obyč testů a chci testovat přístí týden 1.11.což bude tři dny před MS. Ještě podle bylinářky bych měla mít plodný den 5 dní před MS,ale moc tomu nevěřím, protože podle BT ovulka už byla a dokonce jsem ji tento měsíc hodně i cítila, snad jak nikdy jindy před tím. A ty příznaky jsi měla ještě před tím než měla dojít MS nebo až po vynechání MS? Držím ti moc palečky 🙂

xvitko13
24. lis 2016

@lory303 Ahojky 🙂 Pročítám si tu diskuzi, a taky jsem dnes 21 DC jako ty 🙂. Taky už seš tak netrpělivá? Už zas přemýšlím, že si musím jít koupit testy, a to jsem si minulý měsíc říkala, že ne, nebudu to hrotit, už se nebudu pořád testovat, a to je hrůza už mám zas choutky testovat 😀

llenka_li
24. lis 2016

@luciikhol a kdy budes testovat?

lory303
24. lis 2016

@xvitko13 Ahojkyy 🙂 jéé, tak jsme na tom stejně 🙂 a kdy jsi měla ovulku? A kdy máš mít MS ? 🙂 jáá jsem hrozně netrpělivá 😀 budeš testovat ještě před MS nebo počkáš jestli budeš mít zpoždění MS?

luciikhol
24. lis 2016

@lory303 Tak to jste se posnažili dobře si myslím 🙂 no uvidíme jak nám to dopadne 🙂 přesně já včera letěla do lékárny taky pro testy 😀 ale nevím kdy je budu dělat asi až ten víkend po tom co to mam dostat 🙂 nechci zase bláznit 😀 no příznaky jsem měla před MS - pár dní před ní nevolnost a bolest v podbříšku jsem měla o pár dní dřív. Jenže jsem se taky na to moc upnula takže příznaky mohli být bolestivější tím, teď si řikam že s tím radši počítat nebudu že by se to povedlo a jsem celkem klidná ale dneska teď trochu břicho cítím no tak nevím... Taky ti budu držet moc palečky 🙂 a zkuste ještě snažení před tou MS 🙂

vevevetor
24. lis 2016

@lory303 ano nikdy jsem s ms nemeskala prisla vzdy pravidelne.

luciikhol
24. lis 2016

@llenka_li No MS má přijít až 7.12. takže budu testovat až ten víkend když nedorazí 🙂 takže cca za 2 týdny .. to bude dlooooouhé čekání..

xvitko13
24. lis 2016

@lory303 No ovulku si moc nejsem jistá právě kdy byla, ale tuším že kolem 13 DC ale snažili jsme se převážně obden po celou dobu 🙂 MS mám taky různě, jednou třeba 31 dní a minulý měsíc 27 dní, no tak nevím právě kdy testovat, každopádně do MS určitě nevydržím 😀 Ale možná po víkendu už by něco mohlo být vidět, ale nechci si dělat naděje...

xvitko13
24. lis 2016

@lory303 Budu ti držet palce aby ti to vyšlo 🙂!

lory303
24. lis 2016

@luciikhol tak dej průběžně vědět jak jsi na tom 🙂já tu četla v diskuzi, že tvůj přítel jezdí pracovně pryč, tak by to bylo super, kdyby se ti to podařilo a mohla jsi se už připravovat na mimi. Můj přítel taky přemýšlí o práci, ze by nebyl každý den doma, tak už i kvuli tomu bych chtěla mimčo, abych nebyla na bytě sama 😀 ale hlavně si ho přeji už delší dobu 🙂 tak uvidíme. No přemyslím,zda teda počkat s testováním až po MS nebo dřív, uvidím tedy. Já jsem teprve tři dny po OVU, tak příznaky nemám až teda na šílenou zácpu, ale to nedávám za příčinu těhu.

lory303
24. lis 2016

@xvitko13 taky ti držím moc palce 🙂 a jak dlouho už se snažíte o mimi? Já 5.měsíc.

luciikhol
24. lis 2016

@lory303 Jj přítel jezdí pryč takže to snažení nejde ovlivnit ☹ ale od Vánoc by měl být doma tak snad to klapne a zůstane se mnou, moc mi doma chybí.. taky bych chtěla mimčo, mít krásný velký bříško a jezdit s kočárkem, už se v tom úplně vidím 😝 budu dávat vědět já jsem tady už skoro pořád když je čas 😀 a ty taky dávej vědět ať víme na čem jsme 🙂 a pokud budeš testovat tak mě to nedá a budu testovat taky 😀

svobodka14
24. lis 2016

@luciikhol Holky neblbněte, mám předstevzetí, pokud to zítra nebo dneska nedostanu testovat až v pondělí, ale mám chu´t letět do lekárny a testovat dneska:D

luciikhol
24. lis 2016

@svobodka14 😀 vím jak se cítíš 😝 ale testovat můžeš i o víkendu pokud to máš dostat dnes nebo zítra 🙂

nienin_que
24. lis 2016

@svobodka14 A kolik dní máš zpoždení, řeším podobé dilema 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru